Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
23. pro 2009

dada obrovska gratulace 😵 fotecka nadherna.Uz se tam holcicka hybala??Ja az pujdu na UTZ tak uz budu 8+5 tak to tam uz bude taky krasne videt.Neboj ,pozor na nas dava manza, nenecha me vynest ani kos 😀
Jasne,ze po Novem roce sem da fotecku z UTZ snad uz kazdy ,zacnou holky stimulovat a uz to pojede 😉

pajka00
23. pro 2009

Jo holky,taky se těším,až sem dám fotku-jen aby to byla pravda...13.1. jedu pro injekce-tak pak budu začínat

suzanna
23. pro 2009

pajka urcite ano 🙂 IVF ver,ja mela pred tim 7x IUI a bylo to uplne na nic,kdyby nam tohle udelali hned nemuseli jsme se tak dlouho trapit...

jara
23. pro 2009

Dada, Suzi, obrovské gratulace!! Všem přeji hezké a pohodové svátky vánoční!

pajka00
23. pro 2009

Já tomu věřím,protože je to poslední šance a pak už jen přirozeně, ale protože se to nepovedlo do teď....tak pak už asi horko těžko-navíc k tomu ten můj věk..žádná sláva. Sice se cítím na 20, ale moje vaječníky viditelně nee🙂

suzanna
23. pro 2009

jara dekuji 🙂
pajka nevim kolik ti je,ale me bude v dubnu 37 let.Dr. mi rikal,ze vajecniky mam v pohode, u nas byl problem ve spermiu.Myslim,ze je lepsi,kdyz ma trochu problem zenska,protoze te muzou nastimulovat,ale se spatnym spermiem bouzel neudelaji nic.Takze to urcite klapne 😉

antoaneta
23. pro 2009

Ahóóóój holky!!! Dlouho jsem tu nebyla, ale znáte to Vánoce......a do toho práce. Ale početla jsem si tu a taky zdravím nové kočky! Je to fajn, že je tu nás tolik (víte jak to myslím 😒 ) abychom se mohly podporovat!!!

Dado: Strašně moooc gratuluji a tiše závidím, jen v dobrém. Tfuj tfuj, ať jste zdraví!!!!

Suzannko: Tobě taky držím palečky, ať ti tvou radost na ultrazvuku potvrdí a rostete!!!

Misando: Opravdu tak nemluv, moje maminka by řekla nehourej se! Zkus na to nemyslet, já vím, to říkají všichni a pořád dokola a my všechny víme, že to moc nejde. Ale uvidíš, že ty chmury zase přejdou a přijdou zase lepší dny. To víš. Nebudu lhát, že i mě to kolikrát takhle nepřepadne, jako jestli to mimi ano, nebo ne, jestli už, nebo třeba ještě počkat a tak podobně. A pak se ti na sebe tak naseru 😠 a řeknu si neser mě!!!! Jsou dny, kdy koukáš, komu by si ukradla kočárek, všude potkáváš těhotný a pak se doma lituješ a řveš a teď tohle. Tak mě neser, plánuj, těš se, chtěj!!!! A to radím i tobě. Prostě ty musíš být silnější, než ti tvoji čertíci v hlavě. Myslím na tebe!!

Cabalkova: také mám dlouhý protokol, jestli bude vše ok, tak bych měla jít na IVF začátkem - v půlce ledna.

Egnuinko: Já začala s dlouhým protokol 21 den cyklu, včera to bylo už po třinácté, co jsem si píchala ten hnusný Decapeptyl a píchat budu ještě dál. Nic k tomu. Předtím jsem měla jen od 18 dc Utrogestan na 7 dnů. A ten Fostimon je co?

🙂 Jo a jinak holky! Včera ráno jsem šla 2 dc na krev a ultrazvuk, hodnoty a vše co má být bylo v pořádku a tak jsem už vyfasovala další medikamenty. K Decapeptylu mi teď přidali ještě injekce Puregon a léky Prednison. Včera mi tak oficiálně začalo to hlavní stimulování. Tuto neděli mám jít znovu na kontrolu - krev a ultrazvuk, a jestli bude vše ok, a při další prohlídce taky, tak budu se stimulování pokračovat prý zhruba 14 - 16 dnů a pak půjdu už na odběr! Ten podle formuláře vychází asi tak kolem 4 ledna. No a pak prodloužená kultivace a pokud bude co (a já doufám že bude) tak šupky dupky mi to tam dají zpátky 🙂. Holky pokud to bude vše v pořádku, do toho novýho roku bysme mohly vykročit s velkým přáním..... 🙂 Jéje to je krásná představa.
Ale řeknu Vám, že má strach. Z toho všeho co mě čeká. Taky mám obavy ze všech těch medikamentů, jak budu reagovat a tak. Navíc od včerejška od píchnutí, té další nové injekce+ty léky - mám bolení, mám pocit jako by mi někdo kroutil z vaječníkama, i při došlapu to břicho cítím. Navíc jsem měla pořád takovou nějakou blbou nasládlou chuť v puse, nebo co, večer mě palila žáha a ráno se mi chtělo blinkat. Tak vám nevím. Je možný, že bych už tak brzo něco cítila? Nemáte s tím některá podobnou zkušenost? Puregon, Prednison a do toho ten hnusavej Decapeptyl? Je to normálni? A kdy už není?
Pořád se uklidňuji, že je to třeba tím menses, nepříjemným ultrazvukem, nebo náročným dnem, nic moc jsem ani nejedla. Prostě nechci se hned strašit a zbytečně se začít bát těch medikamentů. Už tak stačí, že se teď budu každej den bodat dvakrát. Ale i tak. Trochu strach mám. Ale taky se tááák těšímmmm. Už aby to bylo tu a to všechno za mnou.

pajka00
23. pro 2009

Suzan-je mi 39..no skoro 40-v březnu...takže fakt za minutu 12...U nás je vše v pořádku-oba naprosto, spermie na 1*, mně taky nic nenašli,ale Dr. říkal,že je to věkem....takže prý to bude,ale chce to čas....no ale už ho fakt moc nemám.
Jinak holky, všem krásné Vánoce - těm, které jsme snažilky přeju v příštím roce miminko a těm, které už // mají, tak výdrž a pěkně zaháčkovanou bublinku, aby se nepustila a držela, až do porodu🙂

misanda
autor
23. pro 2009

ahoj holky, jdu vám jenom v rychlosti popřát krásný Vánoce, a to nejlepší vykročení do Nového roku 😉 všem čekatelkám na IVF přeju // a těhulkám úspěšný dojezd do cíle.

mám vás ráda, holky!!!

misanda
autor
23. pro 2009

a na všechno budu reagovat mezi svátkama...nějak jsem teď mimo...ale už mám asi všechno hotový, jenom jsem z toho děsně ko...ozvu se 😉

Dada, moooc gratuluju !!!! jsi můj vzor 😀

cabalkova
23. pro 2009

😉 Ahoj kocky, tak hlasim, ze jsem dnes dostala to prvni ocekavane pigaro (Zoladex, ci jak se to jmenuje), no a ted budeme dva tydny cekat (jestli se dostavi ms), a pokud bude vse ok, 6. ledna naskocim do stimulacni faze dlouheho protokolu... a doufam, ze zacatkem unora bude ten nejlepsi (opozdenej) vanocni darek...

Vsem preju krasne svatky, hodne radosti, stesti a pohody, a k pristim vanocum pak vsem krasna a usmevava miminka. 😉

l.u.c.i.e
24. pro 2009

Ahooojky holky,

všem vám přeju krásné a pohodové strávení vánočních svátků a mnoho zdraví, štěstí a plodnost snažilkám, těhulkám bezproblémové těhotenství a maminkám zdravé děti v novém roce 2010. Lucie

abig
25. pro 2009

Ahoj holky, snad jste si včerejšek užily ... 🙂

Dneska jsem se stala podruhé tetou, mám synovečka Radečka .... dral se na svět rychlostí svělta, málem to do porodky nestihli ... takže lehce opožděný dáreček pod stromeček.

Přeji krásné svátky a užívejte si v klidu volna.

pavcahola
25. pro 2009

Ahoj mužu se k vám přidat?já začnu se stimulkou hned po novým roce 2.1. docela se toho bojím tak bych si chtěla o tom s někým popovídat,který to má taky před sebou.

misanda
autor
27. pro 2009

ahoj holky,

tak jaké byly vánoce???? na mě byl Ježíšek asi až mooooc hodný 🙂

Pavča, vítej!!!! předpokládám, že už se těšíš??? 🙂

misanda
autor
27. pro 2009

abig : tobě gratuluju, teto 🙂 hoď sem nějaké foto 🙂

pavcahola
27. pro 2009

Ahoj těším se ale i bojím,ale snad to dopadne dobře.A ty máš taky před IVF?

antoaneta
28. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem na Vás před svátkama vychrlila moje poslední zprávy a pocity, že jsem Vám já nevychovaná 😖 nepopřála ani hezký svátky! 🙂 Takže holky k vánocům to už nestíhám 😀 , tak aspoň do toho Novýho roku - Vše jen to nejlepší! A hlavně pro nás "snážící" ať už je nás o jednoho, nebo dva, nebo tři? 😉 VÍC!!!!! Samozřejmě i těhulkám jen to nejlepší.... 😉

🙂 🙂 🙂 Jo, holky včera jsem byla na kontrole, ultrazvuk a krev, 7dc, a vypadá to prý dobře, folikulky mám zatím jen drobné, ale potenciál tam prý je! O pár jednotek mi zvedly dávku na stimulce a teď ve středu jdu znovu na kontrolu. Tak snad to bude zase dobrý. Pokud ano, tak půjdeme do finále!!!! Manžel nasadí antibiotika a koncem tohoto týdne, nebo začátkem příštího jdeme na odběr!!!! 🙂 🙂 🙂

Jo taky se přidávám a vítám, nově příchozí!!!

Pavcohola: Neboj!!! Taky jsem se bála,(a přiznám, že ještě bojím) ale ty hezké pocity, toho těšení jsou silnější!!! Tomu věř! Mám taky před IVF, se stimulkou jsem už začala, tak opravdu vím o čem mluvím. Ale holky jsou tu moc fajn, ikdyž každá z nich má své trápení, a možná i horší, než to tvoje, tak tě podpoří a dodají odvahu!

abig
28. pro 2009

Dobré dopoledne ...

Pavca : Vítej mezi námi ... klidně piš, klidně se ptej, od toho jsme tady ... 🙂

Tak holky, jsem "připosraná" z toho malého cvrčka, včera jsem si ho poprvé pochovala a za chvíli jsem utíkala se slzama v očích z porodnice ... no slabota jsem .... prostě jsem si ho zamilovala na první pohled a doslova ho miluju .... stejně jako neteřinku.
Připadám si zoufale ... ach ju .... manžel vtipkoval a kontroloval, jestli jsem si nějaké miminko "neukradla" z té porodnice .... dacan jeden.

Mám volno až do konce roku, mám samé lítání po návštěvách .... takže si moc neoddychnu.

Utíká to utíká .. za 14 jdu na konzultaci ..... dneska jsem 25DC, tak jsem zvědá, kdy ms dorazí ...

abig
28. pro 2009

Dala jsem vám do alba "naše" miminko.

antoaneta
28. pro 2009

Abig: Koukla jsem se na ten Váš malý zázrak! A musím říct, že je opravdu k zamilování!!! Ale i té "tetě" 😉 která si ho chová to moc sluší! 🙂 Takže žádný slzy, čtrnáct dní uteče jako voda, a uvidíš že bude dobře! V to doufáme, každá... 🙂

pavcahola
28. pro 2009

Ahoj děkuji za povzbuzující slova,ale zajímalo by mě ještě jak ty prášky co budu brát ted tak muzu brát ještě potom v těhotenství,když na těch všech lékách je psano neužívat v těhotenství.

dada074
29. pro 2009

Ahoj berušky,
vítám Pavču a neboj to zvládneš,napoprvé má strach každá protože přesně neví co to obnáší a o jaké léky jde?

Abig : ten je nádherný,je to opravdu zázrak a neboj také se dočkáš a ten tvůj uzlíček bude ještě krásnější (jestli to vůbec jde) 😀 Teď jen aby mrcha dorozila včas a za chvilku jdeš na to!!!!!

Antoaneta : držím palečky ať je vše v pořádku a kolik jich tam vlastně máte?

Jinak všem chci popřát do Nového roku ať se jim splní ta nejtajnější přání a co nejdřív hlásíte //,opravdu to přeji každé z vás.A chtěla bych VÁM poděkovat za to,že tu jste a jste tak bezvadné.

Misi : děkuji za to co jsi napsala,ale bez vás bych se z toho bývala zbláznila.Děkuji mooooooc. 😉 😉 😉

pajass
29. pro 2009

Ahojte holčiny, tak se k vám zas připojuju, čeká nás první ivf, špatná morfologie spermií. Jdu do caru 4.ledna, budu zrovna 16DC, tak bych zrovna mohla nafasovat léky na dlouhý protokol, že? Už jsme se načekali dost, myslím. 😠
Jak už jsem psala, bojím se toho, ale zároveň jsem ráda, že se pohnem někam dál 😉
Já už chci moc // !!!!!! my všechny....

pavcahola
29. pro 2009

Ahoj já mám dlouhý protokol a léky které jsem dostala jsou:Prednison,Anopyrin,Synarel a v době menstruace si začnu píchat Gonal F.Ale ted prodělávám střevní chřipku a jsem docela oslabená tak nevím jestli to mám začít užívat (doktorka mi stanovila datum 2.1.a to už je zachvíli)

abig
29. pro 2009

Ahoj Pajass a Pavca ...
Koukám, že vám to blíží .... ono je to všechno vlastně na rozhodnutí lékaře .... Pavco u tebe se uvidí, jak ti bude, ale myslím, že střevní chřipka ti to nijak nezbrzdí ... já ji měla před IVF taky ...
Pajass .... není se čeho bát ... pokud jste se do toho pustili, tak to člověk jen tak nevzdá ....
Já jsem po první pokusu plakala v bolestech (měla jsem OHSS) a prosila manžela, že už nikdy ... no a za měsíc už jsem se vztekala, že musím čekat do dalšího pokusu ... a jsem totálně nedočkavá.

abig
29. pro 2009

Dada ahoj ... jojo, je to krasavec .... jakpak se ti daří ? Vzhledem k tomu, že můj muž má černé vlasy a je tmavý a já jsem taky dost tmavá, tak budeme mít krásné tmavé okaté "černé" miminko .... když přinesou bloňdáčka, tak víme, že to není naše .. 😀

tulanek
29. pro 2009

Ahoj holky 🙂 jsem moc rada,ze jsem nasla konecne ,,spriznene,, dusicky s IVF ve stejnem terminu a ze si tu clovek muze o tom vsem s vami popovidat...Je toho na jednu hlavicku totiz nejak moc 😵 nas ceka prvni IVF+ICSI ...Muzu se k vam pridat?

abig
29. pro 2009

Tulanek, vítej .... takže v lednu tě to čeká ?

pampeliska36
29. pro 2009

ahojte holky,
tak to vypada, ze nas to take ceka nekdy zacatkem pristiho roku. manzel dobere jeste nejake injekce a pak se uvidi, jestli se mu zlepsil spermiogram... ale doktor moc nedava nadeji, ze to pujde prirozenou cestou.
no co uz... musime bojovat!