Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

wrtulka
16. zář 2009

Tý jo suzi tak to ti to už brzo začne!!!
Já ještě něco přes měsíc asi 5 týdnů.. a jdeme do toho znova..zdá se mi to strašně daleko.. 😔

jmisa
16. zář 2009

Suz, a budete mít i ICSI?

suzanna
16. zář 2009

Jmis ne jen IVF...pri posledni IUI jsme meli 90 milionu spermosu a zadarilo se ,ale mimodelozne....

jmisa
16. zář 2009

Aha, to mu počet dobře stoupl, že jo?

suzanna
16. zář 2009

No meli jsme to takove kolisave,ale vetsinou jsme to meli s 3 denni pauzou a pri tom poslednim IUI 6 dni tak je to asi u nas znat to delsi zdrzeni...mu to ted naordinuju taky 😀

suzanna
16. zář 2009

wrtul neboj ti to utece rychle...ja kdyz koukam kolik holek je tehu nebo uz maji doma prcky a driv jsme si psali na bazalni teplote, tak si rikam jak to fakt desne rychle utika a zaroven si uvedomuji jak dlouho uz se snazime a porad bez uspechu ,takze mam z toho nekdy uplnou depku 😒

wrtulka
16. zář 2009

Suzi přesně..
včera jsem tu na koníkovi smutnila.. holčina z jiného tématu která začínala se mnou v ten stejný den stimulovat, v ten stejný den jsme šly na OPU tak čeká dvojčátka a já nebyla ani na transferu. Včera odlítali na dovolenou na Rhodos.. tam jsme byli na jaře .. mají to všechno tak nějak opačně než my ale hlavně šťastněji.. Tak to na mě padlo..
Navíc jsem byla u kamarádky ..těhu..
Jsou se svým manželem spolu stejně dlouho jako já s mým - začali spolu chodit měsíc po nás.. a čekají druhý ☹ ne že bych jim to nepřála.. ale je z toho smutno..

suzanna
16. zář 2009

Wrtul ja to naprosto chapu....,ale taky se dockame VSICHNI!!!
Tak me uz se MS fakt rozjizdi bud si zacnu pichat uz vecer a nebo az od zitrka musim pry pockat az se to poradne rozjede...musim rict manzovi at mi to poradne prostouchne 😀 😀 😀

misanda
autor
16. zář 2009

holky já taky doufám, že po stimulce nic nenaberu. když jsem dvakrát stimulovala na IUI tak jsem nenabrala ani deko, tak budu pevně věřit a doufat.

jinak dvojčátka taky beru, to je jasná...ale už jste se třeba jenom trošku některá zamyslela nad téma kočárek? já si to holky nedovedu představit..buď jsou to ty široký...takže se nevlezete do žádnýho obchodu ☹ nebo jsou to ty jak sedí dítka za sebou...takže až budu přecházet, tak budu vystrkávat kočár 50kilometrů před sebou do silnice, jo? týýý jo ☹

holky jinak já už špinim..a to jsem to měla dostat až 24týho, ale je to asi tou prodělanou laparkou...jenomže já jsem k dr objednaná až na 24týho ☹ tak nevím co dělat...výsledky z imuna budou v pátek...tak snad asi na ten pátek se přeobjednám...nerada bych to dostala o víkendu a promeškala zase další měsíc ☹

wrtulka
16. zář 2009

Suzi tý jo tak to je supr 😵 ten krátký protokol ti rychle uteče a za chvilku budeš hlásit // 😵 😵

misanda
autor
16. zář 2009

wrtul..to máš za chvíli!! já budu ještě čekat až do ledna :-X to mi přijde dlouhýý ☹ ...včera jsem pročítala tvůj příběh až mi mrazilo...neboj, dočkáte se...!!! podruhý se to prostě povést musí, hlavně musíš věřit!!

wrtulka
16. zář 2009

misando jsi moc hodná.. já taky doufám že se všichni dočkáme..
no moje story je dlouhý ani jsem nikdy nečekala že tak dlouhý bude.. ☹ ale to asi nikdo.. viď?
Jinak já věřím že se to tentokrát povede.. nechala jsem si vyložit karty a tam mi to jasně vyšlo 😀 😉 ale ne víte jak se to říká věř a víra tvá tě uzraví že ? 😉
o kočárku si zakazuju přemýšlet.. tak jako o všem..co se týká dětí.. výbavičky, věciček.. nic neřeším..
doufám a těším se že jakmile otěhu a vyjdou mi dobře testy že to všechno začnu řešit a radovat se ..aspoň trochu 😉 😵 😵
navíc máme kočárek slíbenej od tchána jako dárek za to všechno co máme za sebou takže holt i dvojkočárek by musel koupit 😀 😉

wrtulka
16. zář 2009

no nicméně kočárek pro dvojčátka je prostě darda no buď širokej nebo dlouhej.. ale tak my žijeme na vesnici v polabí kde nejsou kopce a dá se chodit i s mega kočárem 😀 jo a taky jsem uvažovala už dřív o šátkování i když v případě dvojčátek teda asi nééé 😀 leda ve dvou..jakože já a manža.. 😉 😵

misanda
autor
16. zář 2009

wrtul 🙂 karty 😀 já taky byla a zatim se mi všechno plní..kartářka mě nahnala ať jdu co nejdřív na laparku (říkala operaci kvůli miminku - a neříkala jsem jí, že nám to nejde, nebo že chceme miminko)...no a že prej budeme mít děti...buď dvojčata, nebo rychle po sobě narozený...ale jenom díky IVF...že prej jinak neotěhotníme...a prej nám nejspíš vyjde až druhej pokus...no, tak uvidíme...

tak kočárek pro dvojčata je jediný co mě právě napadlo že je v tahu 😀 jinak to taky neřešim...a nechápu třeba snažilky, co si nakupujou věci na mimino a nejsou ani těhotný...pak budou mít takovou dlouhou stořku jako my tady a k čemu jim budou věcičky???

leda by sis jedno mimčo přehodila přes záda a druhý přes prsa 😀 😀

wrtulka
16. zář 2009

misanda jo to je dobrej nápad jedno na zádech a druhý na prsách 😀 😀
no tak někomu se to povede hned.. na první, druhý šťuch že 😉
ne já sem tyhle věci vytěsnila a doufám a těším se že až si budu uživat těhu doma v klidu tak si všechno seženu, nakoupím, prostě užiju ! po tom všem si to tu zasloužíme všechny že jo? 😉 😵
no já si ty karty nechala vyložit 3x na stejnou věc /od různých lidí/ až na detaily se to nelyšilo - prostě te´d to vyjde a basta 😉 😀 😀

misanda
autor
16. zář 2009

wrtul..vyjde, věřim ti!! 🙂 aspoň to tady se Suz pozitivně rozjedete a pak se bude snad těhotnět jedna báseň 🙂

já taky budu nakupovat až budu doma...devět měsíců času dost, ne? 🙂

holky, šly byste i do trojčat, kdyby se povedly?

wrtulka
16. zář 2009

misando to ne já si i nechám zavést jen dvě embrijka a víc v Heliosu nedávají ani.
To bych se o ně moc bála.. víš asi bych je nezvládla donosit třeba.. a tak.. to fakt ne..

ester32
16. zář 2009

ahojky))) to je nových príspevku))))

hlásím,ze mrska dorazila,tak jsem sla na krev a od pátku zacínám a v pondelí ultrazvuk )))))tak snad neco poroste

jinak dvojcátka tak beru jedinej strach mám z tehotenství,ale snad by se to zvládlo)))

suzan tak sup mrsku sem a taky pekne poslední!!!!!

ester32
16. zář 2009

misando....zádný snad tehotnet budeme vsechny TAK))) a do trojcat to uz bych taky nesla naposledy jsem lezela s holcinou co byla uz nevím na kolikátym pokusu a poslední ji zavedly 3 a vsechny se chytly tak sla na redukci ani sami doktori ji to nedoporucili nechat.

wrtulka
16. zář 2009

tak u těch trojčátek záleží na fyzické dispozici ženský.. ale já mylsím že já bych na to neměla místo kam je dát 😀 ty dvě snad.. jo...

misanda
autor
16. zář 2009

wrtul, i když ti zavedou dvě, tak prej se to jedno může rozdělit a čekáš trojčátka ani nevíš jak 🙂

misanda
autor
16. zář 2009

Ester, gratuluju...takže ty tady startuješ // ??? 🙂 holky, ne že mě tady pak necháte úplně samotnou až budete všechny voplodněný 🙂

wrtulka
16. zář 2009

misando neboj já začínám koncem října a než něco bude tak bude konec listopadu víš 😉

misanda
autor
16. zář 2009

holky a po opu se může testovat kdy??? za týden???

suzanna
16. zář 2009

ahoj ester me uz se ms rozjela naplno takze jsme se hned objednala do centra na 1 ITZ 24.9.a dnes zacinam pichat.
misando ja myslim,ze testovat po tydnu nema moc cenu ja budu testovat 10 den driv ne!Teda jestli to vydrzim 😀

misanda
autor
16. zář 2009

suz, ptám se, pač kamarádka myslím testovala po týdnu ležení doma...a měla tam jasné // 🙂

wrtulka
16. zář 2009

misando tak to měla štěstí.. já bych netestoala dřív než po 10 dnech..
tý jo suzi takže dneska první injekce! Budeš si to píchat sama nebo manžel?

misanda
autor
16. zář 2009

vám někomu píchá injekce manža??? to já bych ho nenechala 😀

suzanna
16. zář 2009

holky ze zacatku mi to pichal manza,ale pak jsem si to zacala pichat sama a musim rict,ze je to o hodne lepsi.

wrtulka
16. zář 2009

no holky to mě první 3 injekce píchala sousedka - taky má děti po IvF a kráásný 😉 😵 😵
pak jsme se další den trošku opili (s tou sousedkou) a ona manžu vyhecovala takže tu další píchal on..
a několik dalších pak taky.. protože od toho dne už nás tomu sousedka nechala napospas.. 😀 😝
ale pak jsem měla jet do Brna a potřebovala jsem se to naučit abych to vzládla sama takže jsem si pak už píchala jen já a dobrý.. teď už se nebojím 😉 😵
ale z tý první sem byla fakt slušně vykopčená sem čekala že mi asi narostou naténky nebo co 😀 😀