Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
9. říj 2009

suz, jasná věc 🙂 ty budeš mít jedno a já dvě 😵

abig
9. říj 2009

Tak už jsem doma .... ale depka čím dál větší ...
Než jsem došla z práce domů, tak mi ještě dala vědět má nej-kamarádka (o 5dní mladší než jsem já), že čekají 3 dítko !!!!!!!!!!!
Tak to jsem dostala dneska další herdu do zad .... jsem doma, naštěstí to nevypadá na žádný záchvat pláče, tak se pustím do uklídu,ať tu špatnou energii ze sebe dostanu a ať neprudím celý víkend.

misanda
autor
9. říj 2009

abig : je mi to líto ☹ ale hlavu vzhůru ☹ musíš si říct, že mimčo jednou bude a zatim si užíváš tý jakoby "svobody"...a až budou mít tvoje kamarádky děti velký, tak ty budeš mít tu krásnou malou pusinku a ony budou závidět 😉

roby
9. říj 2009

Abig, hlavu vzhůru, přeci nám to taky vyjde 🙂 I když se mi ten svět zdá někdy nespravedlivej,ale my jsme holky silný a všechno zvládnem. Už se těším až někdy v budoucnu budu těm svým mimískům povídat, jak to s nima všechno bylo než vůbec přišly na svět 😀

Suzann, pořád nic, tak to vypadá nadějně 🙂

Holky nevíte náhodou, když jdu do CARU až na začátku listopadu, jestli mi budou dělat nový hormonální profil, když mi ho moje gyndr. už dělala, ale je už z března 2009. To asi budou chtít nový co? Já vím, že to nic není, ale jestli tam budu muset jet jen kvůli tomu, tak to bude veselé, nemáme to zrovna nejblíž 😎 Nebo mi ho může udělat moje gyndr. tady u nás?
A taky se už teď děsím, co budou říkat v práci na ty propustky, budu jich potřebovat asi celkem dost.

suzanna
9. říj 2009

roby ,kdyz jsme prechazeli do noveho centra tak nam nic noveho nedelali a byli to 9 mesicu stare vysetreni ,ale vsude to delaji jinak 😉
No poboliva me docela podbrisek ,tak bud se mi tam zavrtava nebo to je ta horsi varianta,ale ja se nedam!

abig
9. říj 2009

Moje dnešní pokračování .... moje úžasná kamarádka, co žije v Anglii a má 2měsíční holčičku Beátku a poprosila mě před chvíli, jestli bych jí šla za kmotru .... tak teď mi fakt tečou slzy jako hrachy .... až na jeden problém, já sama nejsem křtěná, tak nevím, jak nám to výjde ...

Vypadá to, že dneska jsou mám já osobní erupce na slunci ..... ☹

Roby : mě taky už nedělali nový hormonální profil, když už jsem jím donesla ten, co mi udělal můj gynekolog.

misanda
autor
10. říj 2009

bré ránko,

tak jak dopadla dada???? zapla jsem pc jenom kvůli ní 😀

Abig : kdeže bydlíš? já že bych k tobě dojela a trošku tě propleskla 😀

Suz, jak se dneska cítíš?

já jdu uklízet 😖

suzanna
10. říj 2009

bre poledne,
jsem taky zvedava na dada 🙂
misanda no citim se skvele ms jeste nedorazila,nastesti,ale test byl zase rano jen s / ...
abig neboj za chvili budes mit taky mimi 😵

larri
10. říj 2009

Ahoj holky,
Dado,my taky nepotrebovali ICSI,pritel ma spermio dobre,nekdy i ukazkove,ale ted ICSI budeme potrebovat.
Jdu na 3.IVF a pri prvnim mi z peti vajicek se mi neoplodnilo ani jedno vajicko a pri druhem z dvanacti dve.
Ted pri konzultaci jsme se s dr.domluvily,ze pulku vajicek oplodni normalne pulku ICSI.Z duvodu,aby embryolozka zkontrolovala vajicka uple ocistene a mohla prijit na pricinu.

Jeden z duvodu proc jsem jich mela tak malo oplodnenych je,ze mi minule dr.,ktereho nemusim udelal brzy OPU,takze ted mam v papirech,ze nejdriv 12 den.Dr.si mysli,ze vajicka nemela cas dozrat,tak to dopadlo spatne.
Nastval mne ten dr.,ze si hraje na chytreho,videla jsem ho ve Snidani s Novou,v casopisech a ted mi bylo potvrzeno,ze mi to sprominutim pos...ON.
Kdyz jsme se ho ze sestrickou ptaly,jestli to neni brzy,tak odpovedel NE.
Ted se budu modlit,kdyz pujdu na kontrolni utz,abych ho nedostala.

Pujdu si vas docist,ani nevim co Suza.

abig
10. říj 2009

Ahoj holky.

Dada: kdepak ji máme ?

Ještě jednou se omllouvám, za svoje včerejší fňukaní .... samozřejmě, že jsem se z toho vyspala a dneska jakoby se nic nedělo .... 🙂

Suz: ještě vydrž, neměla jsi prodlouženou kultivaci, může to ještě chvíli trvat ....

suzanna
10. říj 2009

abig ja mela ET 3 den takze jsem dnes 9 den po ET + 3 dny = 12 no mozna je jeste brzo,aspon doufam.

suzanna
10. říj 2009

larri ja kdyby mi dr nesedel tak bych mu to klidne rekla.U nas v centru pri posledni IUI mi pomalu rostly folici a ta jedna dr mi chtela zastavit stimulku s tim,ze to nema cenu.Ja rekla,ze to nechci.Za dva dny jsem sla k moji dr na UTZ a ta rekla,ze zvysime trochu davky a folici pak krasne dorostli a bylo z toho i tehu (neuspesne).Tak k ty dr uz vubec ted nechci je to mlada kravka..

l.u.c.i.e
10. říj 2009

Ahojky holky, už mám v sobě 2 embrijka. Bohužel třetí se špatně dělilo, tak ho ani nedoporučovali zamrazit. Teď už se musí ještě zavrtat a zůstat na 9 měsíců v bříšku 🙂 Mám vystavenou neschopenku.
Suzi, ještě je brzo dělat test. Akorát se stresuješ. Já vím, že je to těžké vydržet. Možná taky budu takhle bláznit za týden. Je to těžké... Doktor říkal, že trvá 2-3 dny než se embria zavrtají. Tudíš by to byl jen týden. Nevím, jak se to přesně počítá.
Abig, já tě chápu. Taky jsem měla depku. To snad má každá...
Larra, držím palce, aby 3. IVF už vyšlo. To bych toho doktora nechtěla, pokud ti poslal na vyndání vajíček dřív. Vždyť jsi takhle zbytečně přišla o pokus. Mě taky rostly blbě folikuly a neustále mi zvyšovali dávky... Nakonec jsem šla na OPU ve 12 den.
Roby, mě hormální profil nedělali, jelikož jsem měla 1 měsíc starý od svého gynekologa. Ale brali nám krev při prvním pohovoru na pohlevní nemoce, žloutenku a atd.

misanda
autor
10. říj 2009

Lucí, tak to moc držím...a za týden nebo za dva ať hlásíš // 🙂 hezky jinm to tam v bříšku řekni...jak by se měli dobře u vás a tak...a oni nebudou hloupí 😉

Suz, když jsi neměla PK, tak ještě s tesem počkej...ještě ho vyzkoušej třeba ve středu, ne? kdy máš jít na krev???

Larri, já bych k tomu volovi už teda nešla, normálka bych to řekla...doufám, že není v Pronatalu,??? 🙂

suzanna
10. říj 2009

misanda na krev jit nemam mam si 17 den po ET udelat test.To stejne nevydrzim v pondeli testuju znova 😀 sem asi blazen no,ale pockejte nebudete jine 🙂

suzanna
10. říj 2009

luci tak at nam za 14 dni hlasis // poradne tluste!!! 😵 😵 😵

wrtulka
10. říj 2009

Ahojky všem..
suzi ještě netestíkuj 😉 jinak já hlásím že mi dneska dorazila ms přesně na den... hned ráno 😵 takže za 16 dní se může začít! Ovšem když dorazí ty misky 😔 😅

suzanna
10. říj 2009

wrtulko tak at to vse klapne 😵
Ja vim s tim testem,ze je brzo.Zitra testovat nebudu 😅

larri
10. říj 2009

Ja jsem mela foliku 21,ale vajicek z 12 jen dve pouzitelne.K tomu dr.chodit nebudu pokud to pujde.Ale na utz si vybirat nemuzu,tak snad se nepotkame.

Misanda,chodim k Apolinari a jsem tam spokojena az na tohohle doktora.

misanda
autor
12. říj 2009

ahoj holky,

tak jaký byl víkend? já jsem ho měla docela akční 😀 takže super, ale už se těšim na ten příští klidnější 😀

tak jak dopadly testíky??????

dada074
12. říj 2009

Ahoj holčičky,omlouvám se ale přes víkend se sem nedostanu!!!!!!
Byla tady po mě sháňka,tak jdu hlásit novinky tak testík negativní ☹ a dnes ráno dorazila ta bestie,takže hurá do toho 6pokusu.

Luci strašně moc gratuluji k těm 2 bojovníčkům,ať nám za 14 dní hlásíš //!!!!!!!

Larri a který Dr to byl?Chodím tam také.

suzanna
12. říj 2009

dobre ranko holky ,
dada to je mi vazne moc lito ☹
U me test rano taky negativni ☹ ale ms jeste ZATIM nikde.
dada a prisla ti ms i pres Utros?Nebo uz si ho vysadila??
misanda u nas byl taky vikend akcni,ale se mnou, rvala jsem tady na kazdyho jak bestie 😀 jsem nervni no 😝

wrtulka
12. říj 2009

Ahojky Suzi a kolikátý den po transferu jsi?
To je mi líto já ti ty // tak přeju!!!

dada074
12. říj 2009

Suzi : přišla i přes ten Utroš,no co naděláme musíme jít s manžou dál už se těším na další,na konzultaci jdu příští týden 21. tak jsem zvědavá co mi řeknou.
a ten tvůj test nemusí být přeci ještě pozitivní to víš,tak neztrácej naději!!!!!

suzanna
12. říj 2009

Holky ET byl presne 1.10. takze prvni den se nepocita dnes mame 12.10. takze jsem 11 dni po ET.
Manza rekl,ze na tom testu pisou,ze je prokazatelny 19 den od ovulace a ze uz nebudu testovat driv nez v patek a ty testy mi normalne schoval,prisla jsem na to az ted,kdyz jsem si to chtela jit precist co tam pisou..ten to schyta 😠
Ale mam jeste jeden problem zacinaji mi dost padat vlasy a z toho jsem tedy v pr...i .Je to z tech hormonu co se da delat pristrihneme vlasky,aby zhoustly.Teda co my musime vsechno vydrzet. 😔
dada ty mas vydrz a ja bych tady fnukala pres 1 nevydareny pokus ,ty mi dodavas odvahu a myslim,ze nam vsem tady 😉

misanda
autor
12. říj 2009

dada : a já furt věřila ☹ je mi to fakt moc líto ☹ přece neni možný, aby se prostě na tolik pokusů nezadařilo...neřekli vám k tomu nic?????

misanda
autor
12. říj 2009

Suz, a fakt tam ještě // být nemůžou později????

vlasy mi začaly teď padat taky a hormonama to neni 🙂 asi přesrsťuju 😀

suzanna
12. říj 2009

misanda mluvila jsem s byvalou svagrovou a ta rikala,ze ji po tech hormonech padaly dost vlasy taky,takze je mozny ,ze je to fakt z hormonu, me totiz normalne vubec vlasy nepadaji.

dada074
12. říj 2009

Ahoj Misi všechna vyšetření máme OK tedy až na tu Leidens mutaci krve,ale každý den jsme píchali injekce ne ředění tak jsem si říkala,že to bude dobré no jsem zvědavá co nám příští týden řeknou,fakt nevím jaké vyšetření by mohli ještě dělat.A ty přesrsťuješ jo?No tak to jsi na tom stejně jako náš PESAN!!! 😀

Suzi : manžel ví proč to dělá a ne že budeš slídit!!!!! 😉

misanda
autor
12. říj 2009

dada : pak dej určitě vědět...jsem zvědavá, co ti řeknou...!! a nepřemýšlíš třeba vyzkoušet jiný cAR? já vím, že jsi asi spokojená atd...ale víš jak...třeba je chyba někde tam???