Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
30. zář 2009

V pondeli v 11 hod byla punkce.Rekli mame pro VAs jedno embryo a zitra je ET.Ostatni nam zitra povi dr.

suzanna
30. zář 2009

dada a tobe taky volali den predem na ET?

dada074
30. zář 2009

Ne Suzi,
já si volala sama v pondělí v 11hod,jinak neboj to bude bojovník,ten už tam vydrží,také jsem měla prdku staženou a ještě včera před tím než jsme si pro něj jeli jsem tam volala,ale říkám ještě jednou neboj oni už to poznají podle vajíček,jestli jsou pěkná nebo ne.To bude dobrý a zítra už bude tam kde má být a to v bříšku!!!!

misanda
autor
30. zář 2009

tady je nějaký mrtvo 🙂

katrin32
30. zář 2009

ahoj holky, v sobotu mě čeká OPU, tak mi držte palečky ať mám kvalitní vajucha 🙂

l.u.c.i.e
30. zář 2009

Ahojky holky, děkuju za podporu. Je fajn si takhle popovídat a svěřit se s trápením. Každá máme strach, aby to vyšlo.
Suzi, gratuluju k bojovníčkovi. Neboj se, určitě vydrží a krásně se zavrtá v bříšku. Dada i tobě držím palečky, aby se mimísek uhnízdil. Už se těším až za 14 dní budete hlásit //.
Katrin, v sobotu na tebe budeme myslet. Pak napiš kolik vajuch bylo. Neboj, to zvládneš. Mě to snad bude čekat v pondělí.

suzanna
30. zář 2009

lucie diky moc 🙂 porad mam obavy,aby bylo vse zitra tak jak ma byt.
katrin drzim palecky 😵 a kolik mas foliku?

katrin32
30. zář 2009

prý 3 😒 no tak snad se do soboty urodí více

suzanna
30. zář 2009

drzim palecky 😵

mirabela
30. zář 2009

Kočky, držím taky pěsti 😵

Jinak po dnešku to vypadá, že IVF mám ještě v nedohlednu 😖 Byla jsem dnes u svého dr a ten mi chce tu endometriózu půl roku léčit... Pak prý případně vyplníme žádanku na IVF. Jenomže to je až za předlouhých 6 měsíců!
Řekla jsem mu, že už nechci čekat, že se snažíme 2 roky a taky mi už není 20 let... Říkal, že 2 roky není tak moc a vlastně se tvářil docela naštvaně...
Ach jo, nevím co dělat - nechci si to s ním rozházet, on je doktor a vyzná se v léčbě, ale já už bych tak moc chtěla mimčo. Půl roku mi přijde nekonečné - už teď mi stačí vidět kočárek nebo těhuli a je mi víte jak. No a teď babo raď 😠

lucifirek
30. zář 2009

Ahojte holky,můžu se k vám přidat? Já čekám na 2.ivf a v pátek máme začátek stimulky. Tak doufám,že tentokrát bude více štěstí. 🙂

misanda
autor
30. zář 2009

luciferek, vítej !!! čim víc nás tu bude, tim líp !!! 🙂

Mirabela : tak co zajít do CARu??? tam ti udělají IVF hned...jako já jsem se mudře taky svěřila že mě v nemocnici strašili s těma hormonama na půl roku a dr se jenom usmála, že není třeba, že stačí antiko na měsíc a pak se hned vrhnout na IVF, pač těhotenství je nejlepší protilék na endošku 🙂

misanda
autor
30. zář 2009

luciferek, koukám, že jsi taky měla dlouhý protokol....?

lucifirek
30. zář 2009

misanda ano, je to myslím v albíčku napsané, diphereline,puregon,..... Na unice dávají dlouhý asi každému

misanda
autor
30. zář 2009

já budu mít taky dlouhý, ale kvůli endometrioze...když jsme byli (to jsme ještě nevěděli, že máme endo) na IUI, tak jsem měla dva krátké a to byl rachot 😀

lucifirek
30. zář 2009

jooo? A jak se to projevovalo? 🙂 Já jsem první stimulku snášela dobře,nepřibrala jsem nic a citila jsem sedobře. Na začátku jsem ještě pod narkozou absolovala odstranění cysty a průchodnost děložního hrdla. A trochu bylo nafouklé břicho po OPU.Ale všechno se dalo vydržet. Nejhorši jsou injekce Agolutinu do zadku poOPU,ale také se to dá v pohodě vydržet. Manža píchal skvěle 😀

abig
30. zář 2009

Ahoj holky,

vítám nově příchozí.

Tak koukám, že už je tu spousta holek po OPU ....

Mirabel: Nenechej se odbýt .... za žádnou cenu, mám kamarádku, té řekl dr. to samé, že mají ještě půl roku počkat, tak jsem jí ukecala ať jde rovnou do Car a dobře, že mě poslechla .... Do měsíce začala stimulovat ...

Jinak jsem se dnes objednala do Caru, jdu příští pátek, tak jsem nedočkavá, jak to tam u mě vypadá a v koutku duše doufám v dřívější pokus než v lednu ..... jinak dnes mám ovulku, takže to opět zkusíme přirozeně, ale to už děláme 3 roky, kdo ví ....

misanda
autor
30. zář 2009

jj, taky bych to tak viděla, abys jenom aspon na chvilku změnila doktora 🙂 cpát půl roku do těla hormony fakt není žádná sranda 🤐 🤐 🤐

abig, tak budu držet palce...holky, pojďte někdo stimulovat se mnou 😀 tu budete všechny už těhotný a já zase prd 🙂

abig
30. zář 2009

Misanda : ty přeci začínáš do měsííce ne ?

lucifirek
30. zář 2009

mirabel,to čekání je děsné,zkusila bych to skonzultovat ještě jinde.
misanda a kdy že ty začínáš?

suzanna
30. zář 2009

holky to cekani je fakt nejhorsi z celeho IVF porad se jen na neco ceka..... 😒

lucifirek
30. zář 2009

no a nejhorší je to,cekat na test,to člověk má být v největší pohodě,ale přesto pořád myslí na různé věci.

l.u.c.i.e
30. zář 2009

Ahojky Lucifirek, vítám tě mezi námi. A přeju hodně štěstí při druhém IVF. 🙂
Mirabel, já být tebou tak bych zašla do centra, kde s tím mají zkušenosti. Nemyslím si, že by se muselo čekat půl roku. Já jsem taky raději změnila gyndařku, když se mnou nechtěla nic dělat. Pořád na něco čekala... No a vidíš, kde jsem teď a od první návštěvy v Natalartu uběhlo 5měsíců.
Misanda, neboj, vždyť už taky brzo začneš stimulovat. Uteče to jako voda. 😉

ester32
30. zář 2009

Ahoj holky,nesel nám net,tak jsem se nedostala(((( a pondelí jsem mela OPU nakonec 2 vajícka a do dneska zustalo jedno a to uz mám u sebe 😉

Suzi ne zítrek drzím pesti at je v nej kvalite a to BUDE!!!

vsem drzím pesti jdu vás aspon trochu docíst at jsem v obraze)))

l.u.c.i.e
30. zář 2009

Ahojky Ester, to je suprová zpráva a přeju ti, ať se mimi v bříšku uhnízdí. Držím pěsti.

ester32
30. zář 2009

U dekuji,taky drzím pesticky at doroste co nejvíc vajícek,ale vís jak to je stací jedno,ale to pravý a to tam budes mít tak tfuj tfuj tfuj)))

l.u.c.i.e
30. zář 2009

Ester díky. V pátek se uvidí. Už aby to bylo... 🙂

mirabela
30. zář 2009

Holky, díky za radu, já to ještě zvážím. On už je to můj druhý gyndař za poslední dva roky, já už jsem jednou měnila a tohle má být nejlepší odborník na sterilitu v našem kraji, tak nevím 😖 . Jsem u něj ani ne rok.
Zkusila jsem napsat maila do budějovického Sanatoria Art, jediného CARu v jižních Čechách, a počkám, co mi napíšou. Mám hrůzu, že po té Depo-Proveře nebudu 3 roky menstruovat a ovulovat (viz jeden NEUVĚŘITELNÝ nežádoucí účinek z příbalového letáku) a mimča se nedočkám.
Ještě jedna perla z příbalového letáku: "Většina žen v průběhu užívání přibyde na váze." To snad ani nemůžou myslet vážně, ne? Proč se tedy s takovým ksindlem vymýšlejí a ještě ho někomu ordinují? 😠
Končím s lamentací, to nemá cenu. Já si to naordinovat nenechám. 🙄

Lucie, ester, luciferek - držím pěsti. Kéž by Vám to pomohlo! 😵

dada074
1. říj 2009

Dobré ranko všem!!!!!

Vítám všechny nové dušičky ☹

Mirabe l: ze začátku jsem u své gyndařky měla nasazenou také Depo-proveru na půl roku,prý pro endometriózu,doma jsem si přečetla co se dalo a když jsem zjistila,že by se měla podávat nejdéle 3měsíce a že pak v těle působí celý rok jako antikoncepce,už jsem se u paní doktorky neukázala,co zkusit navštívit rovnou Car?

Ester : blahopřeji to jsme na tom stejně ET v úterý a dnes se přídá i SUZI : tobě držím palečky a neboj on tam ten bojovníček do dneška počkal!!!!!

Katrin : i když tam budou jen 3 tak to bohatě stačí neboj!!!!

Lucifírku : tak držím palečky ať na stimulku dobře reaguješ a je tam těch vajuch co nejvíce,průběžně nás informuj.

Misando : vždyť ty už to máš také za pár a neboj my nikam neodcházíme budeme to prožívat s tebou!!!!!!

wrtulka
1. říj 2009

Ahojky Suzi napiš pak pls jak jsi dopadla co transfer a táááák 😉