Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

handikpindik
3. únor 2010

Každopádně je fajn, že se máme tady na koníkovi, protože ten pojem umělé oplodnění je nám jasný, chápeme co se s námi během IVF děje, co znamená jaký pojem, protože to máme nastudovaný jako doktoři a už tu jenom dolaďujeme a doplňujeme si vědomosti.

Téda holky, my budem chytrý jak Frekvence 1 😀 😀

pecicka
3. únor 2010

to máš teda pravdu, když jsme do toho loni v listopadu šli, tak to pro nás byla jedna velká neznámá, vůbec jsem nevěděla, že tady nějaké takové stránky jsou, jinak bych už si tady povídala dávno🙂 je fajn, když můžeš povídat s někým, kdo je na stejný lodi 🙂

broukb
3. únor 2010

No holky v pohodě, mě se taky furt všichni ptaj jak a proč a co...a švagrová mi pořád nabízí, že mi to mimi kdyžtak odnosí kdyby byl problém 😅 no hodná je, ale nějak se mi nedaří jí vysvětlit, že v tom fakt problém neni 😀 😀 že máme jen pomalé spermio.. pořád nechápe. A preventivně mi všichni pořád gratulujou k mimi a každej se mě ptá jak mi je 😀 😀 a nebo jestli už je jistota, že se to povede..ach jo asi jim dám www.modrykonik.cz a studujte

pecicka
3. únor 2010

jo,jo, jsem za to, aby jsi své milé švagrové dala tuto adresu, jen nevím, jestli by z toho neměla hlavu v pejru 😀

handikpindik
3. únor 2010

no tak broučku to je nářez... tohle mi teda ještě nikdo nenabídnul, že by za mě donosil mimčo 😅
Každopádně já kdybych dala švagrový koníkovský stránky tak je to beztak k prdu. Vím to i podle sebe, protože je znám dlouho a když jsem sem nakoukla poprvé cca před třema rokama tak sem si říkala "proboha co to tady ty ženský probíraj", bylo mi jasný, že se to týká umělého oplodnění, ale vůbec mi hlava nebrala co že to je za debatu, pojem folík, mrazáček, atd. mi absolutně nic neříkal 😀 😀
No, ale nebudem si nalhávat, že bysme určitě byli všechny radši, kdybysme tyhle pojmy taky nepotřebovaly ☹

Dyk já sem si debilka myslela ještě před třema rokama, že při umělym oplodnění se zavádí miminka břichem a ne frndou 😀 😀 😀 Takový já byla pako 😀 😀

pecicka
3. únor 2010

handik-a nebyla ta naivita krásná? 🙂 já si myslím, že jo, co by jsme za to daly, kdyby to rpo nás byla taky jedna velká neznámá 😒

handikpindik
3. únor 2010

Pecičko, to je svatá pravda, jak já bych ráda žila v nevědomosti a dál si myslela, že mimíse ti naočkujou 😀 😀

handikpindik
3. únor 2010

Kočinky, já balím a pádím domů. Moc sem si tu s váma nepokecala, ale věřím, že se to zlepší a zítra na vás budu mít víc času.
Ráno jdu k zubákovi, tak mi držte palec ať mě to moc nebolí 😅 ☹
Já totiž nejsem žádnej troškař a když už lítání po doktorech tak ve velkym 😀

Mějte se bájově, krásný večer a zítra papapapa 😉

pecicka
3. únor 2010

handik-já bych si tak strašně přála, aby nám to všem vyšlo a mohli probírat úplně jiné starosti,to by bylo fajn 🙂

evik73
3. únor 2010

Halóóóóóóó....kde jste kdo? 🙂 🙂

evik73
3. únor 2010

Nikde nikdo...tak já to balím 🙄

Míšo ať zítra slyšíš hezké zprávy o folících a řekneš nám už termín OPU 🙂 🙂

Krásný večer a kůň s vámi!!!!

misanda
autor
3. únor 2010

já jsem tu, jenom na skok...pak jdu uklízet kuchyni. holky, já dneska udělala normálka domácí knédle 😀

misanda
autor
3. únor 2010

zítra jsem zvědavá na kontrolu...a to se mnou jede tchýně 😀

evik73
3. únor 2010

Tak tě ještě pochválím,než potáhnu do sprchy....ta PN ti prospívá...bude z tebe Magdalena Dobromila 😀 😀

evik73
3. únor 2010

Tchýně ti bude dělat podporu duševní a psychickou?Nebudeš jí potřebovat,dopadne to skvěle uvidíš 🙂 Tak pa a pěkný večer!

misanda
autor
3. únor 2010

evi, tchýně se mnou chce jet sama, já bych jí tam ani nechtěla 😀 ale tak asi si myslí, že jí tam potřebuju 🙂 tak jí nechám...ale na OPU jí s sebou fakt nepovezu 😀 😀

pěkný večer fšem přeje Mišanda Dobromila 😀

pajass
3. únor 2010

Ahoj miláčci, tak jsem dnes po transferu, říkala dr., že jsou to krásný morulky
a aj jsem byla dost naměkko, když jsem si tu četla, jak jste na mě myslely, jste moje zlatíčka
tak o víkendu by se laskavě mohly zavtrat a basta! 😉

pajass
3. únor 2010

jo a dvě nám dali k ledu 🙂

misanda
autor
3. únor 2010

pajass, tak super, a teď hlavně nasaď pozitivní myšlení!!!! a dvě u ledu je ještě lepší!!!

cibka
3. únor 2010

pajas tak to je skvělý
koukam holky že jste vyslyšely moje slova a moc toho nenakrafaly 😀 hezky se vyspinkejte a zítra papa

lumpajda
3. únor 2010

Ahoj holky, mooooc gratuluji Tulánkovi ke krásným vajíčkám, odpočívej a bumbej. Pajass, vééélikánská gratulace ke dvoum krásným morulkám, ať se pěkně zavrtají a za 14 dní //. Pajko a Evíku, mě dnes spíš začali bolet záda, ale to možná z toho jak jsem musela tři dny spát v polosedě, prsíka mě taky bolí, ale teda pekelně mě bolí v noci, uplně mě pálí, přes den míň, tak tomu moc nerozumim. Mišanda zítra moc držím palečky a dej vědět, kdy máš OPU. Vítám nováčky.

lumpajda
3. únor 2010

NO koukám, že tady už se asi spinká, tak jdu taky. Dobrou noc a krásné sny. mišandě plivaneček pro štěstí tfuuuj,tfuuuj,tfuuuj a Kůň s vámi. 🙂

ratatooy
4. únor 2010

Dobré ráno děvčátka.jak jste se vyspali?já vím ještě je brzy ale mě vzbudila jakási křeč v břiše tak už nespim.to jsou stavy toto.byl to mazec jak silný ms bolesti ale takový jsem nezažila ani normálně při ms.říkala jsem si tak a teď dojdu na wc vyletí to ven a je to v pr....

pajka00
4. únor 2010

dobré ranko....tak holky musím vám napsat,co se mi zdálo....Byla jsem ve špitále, do zad mi píchli tu umrtvovací injekci...nooo jak se tomu říká, dává se to při porodu..., rozřezali mi bok, vytáhli 3 vajíčka velikosti křepelčích, zašili, vytáhli jehlu a měla jsem si jít na záchod pro nádobu se studenou vodou, rozdrobit do ní chleba a ty 3 vajíčka tam dát. Ten chleba měl zkvasit-aby to mělo dobré prostředí a mohly se pěkně množit. Pak po třech dnech mi měli rozřezat hlavu a ty vajíčka tam zpátky vložit.....Chápete tu hrůzu?? Už mi to všechno IVF,ICSI,OPU,transféry,stimulace-lezou na ten můj mozek🙂)
Holky, které jdete na OPU-tak to FAKT není 😀 😀

ratatooy
4. únor 2010

Pajka no ty máš dobré sny.myslela jsi epidural?ten si nechala dat kamoska když věděla že půjde na císaře chtěla být vzhůru.tak ji ho pichli na třikrát a ještě ji to vůbec nezabralo tak ji museli uspat.takže říkala že je to úplně na ho...

pajass
4. únor 2010

Ahojte kočeny, dobré ráno, mám dotaz pro holky, co jsou po inj. Pregnylu: jak dlouho vás po ní bolely prsa? Já jsem chtěla poznat, že se miminka zavrtaly podle toho,že mě začnou bolet, ale bolí už pár dní po tom Pregnylu, Kdy to přestane? Nebo že by zrovna pak přešly do bolesti těhotenské a už nepřestaly?? Jo to by byla paráda...
Jo a všem, co jdou dnes po doktorech přeju hodně štěstí!! 😉

pajass
4. únor 2010

1) Abig: 28 let čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF - 2 embryjka 8buněčné zavedeny,4 mrazáčci
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 1IVF únor 2010
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 37 let - 3 IVF leden,OPU 25.1./ET 30.1.jedna blastocysta v bříšku ko.16.2.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, OPU 1.2.
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha
24) pajass, 27let, IVF+ISCI začátek února, špatné spermio

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda: kontrola "vajec" 1.2.
7) Ifet: OPU 5.2.

Čekatelky na // :
1)Evik73 ET 30.1. ko 16.2.
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

pajka00
4. únor 2010

Pajass...mě začaly bolet prsa od té doby, co jsem začala stimulovat a ještě nepřešly.Bolí mě dost a taky mě porostly trochu-takže toto pro mě nebude vodítko🙂

misanda
autor
4. únor 2010

bré ránko :-d

takže si mám říct v pronatalu o chleba, jo? 😀 😀

evik73
4. únor 2010

Ahoj kočky 🙂

pajko tak to už je snad těhudemence takový divoký sny 😀 😀

mišo v kolik jdeš dneska,že tady ještě strašíš? 😀 😀

pajass mně teda po Pregnylu prsa nebolely,začaly až teď po transferu,ale né že by nějak hodně bolely,ale mám je takové citlivé 😉