Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
11. led 2010

Pampeli, ty jsi první případ, kdy se setkávám s tíím, že si muž píchá pregnyl .... na to se musím zeptat 😀
To mu řekl nějaký dr ? On mu ho naordinoval a proč ? Mám 2 známé, co mají problém se spermie, ale fakt velký, naších 9 mil je krááásné číslo .... a nikdy se nesetkaly s tím, že by si měli muži něco píchat.

tulanek
11. led 2010

Misi,kdyz nebude zadne vajicko,nebude transfer a tudiz je pokus neplatny,nepocita se a ty ho neplatis!Ale ubec nepremyslej nad kravinama bobiku,ty vajicka mit budes,driv si je taky mela,vid ze jo? 🙂 takze bumbej,bud hodna holka a uzivej si toho pocitu,ze za par dni,budou v pupikovi Hugousci!!! 🙂 🙂

Evik:jejejejej 🙂 no,ja jsem dostala utrogestan na 9dni,2DC jsem zacala jist Marvelon,poledni byl ted v sobotu,takze cekam cervenou..A od toho sesteho tedy,pry zacatek stimulacniho cyklu=Dlouhy protoko lDipherelin inj.,Prednison a kys.listovou+toho 21.zacinam pripichavat Puregon 🙂 a na kontrolu jdu az 27.1 a pak uz to pry bude rychlost 🙂

antoaneta
11. led 2010

abig: vy ste ale bojovníci! 😀 a nebáli jste se, že ten spermiogram můžou ovlivnit slyny? Nám řekli, že musíme bez toho. Aji když jsme měli na jejich doporučení ještě zkoušet dál přirozeně, tak nám doktor řekl, že se máme OBA! vyvarovat orální stimulace, že slyny mají velmi negativní vliv na spermijko. Že nějaký to kyselý prostředí a spoustu bakterií z pusy, jim vůbec neprospívá a naopak je to i zabíjí. A vzhledem k tomu, že řekli, že ani žádný lubrikanty nepoužívat, tak Vám holky řeknu, někdy ten načasovanej sex byl utrpením.....

abig
11. led 2010

Antoanet : v tu chvíli to bylo jedno .... ikdyby je to zabíjelo, tak jsme to z něj dostali .... furt lepší než ten 1mil
A když jsem šla s ním do té místnustky, tak tam šla sestra s námi a neřekla ani slovo, jen že pokud to ani podruhé nepůjde, tak to máme nechat tak a přijít jindy ....

antoaneta
11. led 2010

a tak to potom jo..... 😉

antoaneta
11. led 2010

Tak holky, my jdem 😉 ještě povečeřet....už tak asi po třetí 😀 a pak budem už jen odpočívat, takže až zítra! Jo to už bude 5 den!!! 😉 tak ahoj!

tulanek
11. led 2010

Antoanet dobrou chut preji 😀 ja budu mit prvni chod,dostala jsem parni hrnec od zlaťouše myho,aby jsme jedli zdrave,takze vsechno v pare a samy zdravy veci 😝 🙂 ne,je to vyborny,ale ted jsem mela asi tyden stav,ze jsem nemohla videt ryzi ani na obrazku 😀 nastesti to preslo,tak bude ryze se susenyma rajcatama,nudlicky kureci a zdrava vecere je na svete 😅 🙂 Tak Abig,to verim,ze jste byli radi,ze jste ubec neco vyprodukovali v te situaci neprijemne,hlavne ze ten vysledek byl nekolikanasobne lepsi nez naposledy!!!To je hlavni 🙂 holky,davaji me Simira a Nova vypadla 😠

abig
11. led 2010

Přeji dobrou noc, koník zlobí furt padá, tak se loučím. Papa

tulanek
11. led 2010

Dobrou Abig 🙂

lumpajda
11. led 2010

Teda holky, vy mi dáváte, než vás dočtu, tak jdete všechny spinkat.Abig, můj názor je, že hlavní je, jak se rozhodnete vy, pokud nechcete čekat, tak do toho jděte rovnou.Popravdě 9 milionů je hodně pod průměrem, takže šance dost malá. Ale pokud by jste se přeci jen rozhodli pro Clostík, tak nám se ten zázrak povedl, jsou mu tři roky a chrní v postýlce, ale manža měl tenkrát lepší spermio. Sex byl příšerný, po pár měsících snažení jsme na to neměli chuť už ani jeden, jednou jsme tak leželi a ani jeden se k ničemu neměl, až jsme se začali smát a vyprdli jsme se na to a jen si povídali a bylo nám 100krát líp.Pavcahola, léky mám v lednici a pořád čekám, co ty už MS dorazila?Antoanet, ty tvý mimísci se tak mají, že za 9 měsíců je budeš muset přemlouvat, ať už vylezou 😀 , zítra už pátý den, takže ještě pět a děláš testík? Myslím na vás berušky,držte se a držte!pa

misanda
autor
12. led 2010

ahoj holky,

no to víte, už mi to šrotuje...ale vajucha nevím jestli mám ok..na to přijdou teď právě při tom IVF...tak uvidíme 😔

suzanna
12. led 2010

Ahojky,
misi nemysli hned na nejhorsi, vajicka hezky uzrajou a budou se pak hezky oplodnovat a vyvijet 😉

suzanna
12. led 2010

Kde mame dada nemela jit na UTZ?

misanda
autor
12. led 2010

kde jste dneska??? 🙂

misanda
autor
12. led 2010

holky, dotaz..jak je silná ta narkoza při OPU?? nebude mi pak blbě???

suzanna
12. led 2010

misanda me to pod narkozou nedelali,ale co vim je to jen slaba narkoza a blbe by ti byt nemelo,ale kazda jsme jina....

pampeliska36
12. led 2010

abig: manzovi pichani injekci doporucil jeho doktor, u ktereho se lecil... po tech injekcich mu nasadi jeste "neco" (nejsem si jista, jestli to nebude menopur), aby snizili jeho hladinu testosteronu v krvi... a pak se uvidi. doktor v CARu se taky divil, ze manza dostal injekce pregnylu... ze oni postupuji jinak, ale v zadnym pripade nezpochybnil lecbu sexuologa (nebo androloga) a pokracujeme posledni mesic... mam mu to pichat po dobu 3 mesicu a pak se uvidi... takze vam pak reknu co a jak (zacatkem unora padnou posledni injekce). samozrejme manza u toho bere TUNU vsech ruznych vitaminu...

tulanek
12. led 2010

Ahoooj Misi,neboj se prosim,to oni by ti dopredu rekli,kdyby jsi to sama od sebe treba nedostala a tak...Ja jsem to treba ctyri mesice nedostala ubec a pak zase dva,jen po praskach vis...A ja mam aji strasne slabounkou tu sliznici...To by ti vsechno uz poznali a rekli pri vsech tech vysetrenich bobiku! 🙂 To jsem ti nechtela dat brouka do hlavy,to me mrzi,ubec nad tim nepremyslej,ju!!!Ja mam jedinej tenhle problem,ze se netvori a ty mas jinej a proto tam jdes a kdyby jsi mela byt bez vajicek,uz by to do ted poznali,vis! 🙂 A me rikal doktor,at se ubec nebojim,ze ta narkoza pri OPU je slaboulinka a setrna pro telo,ze je prave moc dobra,vychvaloval ji... 😵 Ja uz jsem pod narkozou byla trikrat a nikdy mi spatne nebylo,tak se toho zas az tolik nebojim 😅 Jo a jinak Misi,ja jsem tak dlouho spinkala,kazdou pul hodinu jsem se budila,protoze se mi zdali sileny kraviny a tak jsem se to jeste snazila dospat 😀

tulanek
12. led 2010

Ahoj Suzi,tobe to delali za ziva??????????????????????? 😲 😲 😲 😲

suzanna
12. led 2010

tulanek jen mi umrtvili steny pochvy a dali mi oblbovak neco jako morfium,trochu jsem to citila,ale dalo se to vydrzet trva to tak 2 minutky vic ne. 🙂

dada074
12. led 2010

Ahoj holčiny,už jsem tu,napadne troška sněhu a tady hned nejde el.proud.
Jukněte do albíčka a já si vás zatím dočtu.

misanda
autor
12. led 2010

tuli : ty jsi fakt moje zlato 😀 kujuuuuu!!!! a jinak já teda v narkoze byla dvakrát a jakože jsem musela hodně spát, jinak mi bylo blbě, ale neblindila jsem...tak snad to bude v pohodě. jsem zvědavá, jak to bude všechno vypadat. nakonec půjdeme na OPU my dvě po sobě, ne? a ještě ať ta Abig se k nám pěkně přidá 🙂

misanda
autor
12. led 2010

jj, Suz je naše mega frajerka...já si na to asi netroufnu 😒

tulanek
12. led 2010

Jezkovi oci 😅 stejne klobouk dolu,pac teda ja bych asi utekla nebo nevim 😅 😀 urcite je to lepsi pro telo,ze to neni pro nej takova sleha,no ale pro cloveka,jako takovyho,no to bych se asi poprdela strachem 😅 to jsi teda fakt borka!! 🙂

suzanna
12. led 2010

dada ja uz jukla nadhera 😵 😵 😵
Ja jdu na dalsi kontrolu az 25.1.
holky ono to vazne neni tak strasny OPU bez narkozy a vazne je to setrnejsi pro telo,takhle je to zahul ty vsechny leky co si do sebe pichame a pak jeste narkoza.

misanda
autor
12. led 2010

jééé, dada má ufounka 🙂 ten je krásnej!!!!

tulanek
12. led 2010

Hele Misi,my to proste zmaknem,jinak to byt nemuze,ne?!!!!!! 😀 vidis,aspon se poradne vyspisnkas,porad chodis do prace,tak si ted odpocines,jak se patri 😀 ne,ja vim,ze po narkoze je to spanek asi spis jako poradne sjetyho fetaka,ale hlavni je,kdyz neblinkame a jiny fujtajble,ze? 🙂 Ja bych mela jit na OPU druheho,ci tretiho unora a tobe to vychazi Misi na kdy???Je,to by bylo dobry,by jsme si mohly psat a sdilet ty nekonecny hodiny spolu 😀

misanda
autor
12. led 2010

tuli, no já doufám, že se nepobliju při zpáteční cestě...možná tam taky jednu noc přespíme...co já vim 😅 musim se zeptat ještě přesně dr...

Tuli, jestli budu píchat deset dní, tak by mi OPU vycházela na 5.2. 😉

tulanek
12. led 2010

Jeee Dadus,jak uz si tam krasne lebedi,to je nadherny!!! 🙂

Misi,no tak to by jsi mela celkove lepsi,kdyz by jsi tam mohla prespat,vid?Aspon by jsi byla do dalsiho dne pod jejich kontrolou.. 🙂 u nas ta moznost neni,si tam 2h polezim a cago belo,ale ja to mam domu tak max.20min,takze i kdybych se poblila,sacek to jisti a pak uz mame doma misu,kyblik a lavurek 😝 😀 a ty mas tedy kratky protokol?Ja uz si to zase nepamatuju 😅 no tak to by jsme to mely vazne nastejno,juu 🙂

dada074
12. led 2010

Evik a Cabal gratulace k začátku stimulky,tak ať krásně rostou,to budete další na řadě po Antoanet kdo bude hlásit //. 😀

Miša : paráda to jsi ani nečekala,viď ty nevěřící Tomáši,a pořád sejčkuje a pořád.Co to zase čtu o těch vajíčkách?Budou skvělý a bude jich dost,neboj.Nevím na co ty sháníš info. o nepodařeném IVF (opravdu už mě nes...).

Abig : ještě není nic vyřešeno na 100%,uvidíte co příští týden,a vím že jsi chtěla manžovi pomoct,ale jsi ééééro!!! 😀

Suzi : my jdeme také 25.1. na uz ohledně vrozených vad (dělá se ke konci 1.trimestru) a jinak 1.2. razíme poprvé do poradny.
prcek byl včera kouzelnej,nemohli nám udělat ani pořádnou fotku,protože chvilku nepostál na místě,lítal tam jak čamrda.A jak jsem se mu smála,vždy se stratim,asi byl ten doktor rád,když mě měl z krku.