Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

antoaneta
12. led 2010

marcajda: Děkuji za pěstičky, pořád je potřebuju!!! A potřebovat ještě budu!!! A ty seš tu nová, jakpak si na tom ty? Spadáš do našeho seznámku? 🙂 Jestli ano, tak šupky dupky, honem se tam připiš!

jojo Tulánku: Mám pocit, že těch pozitivních pocitů mám teď fakt o něco víc, a nebo že bych byla víc smířlivá? 😒 asi je to tím, že mi už pomalu dochází, že už je tam asi v mým bříšku rozhodnuto, tak se nechci nějak užírat zrovna těma špatnýma možnýma koncema. Ale naopak!!!
A to víš, že to není tajný!!! Klidně můžeš být zvědavá, jak moc chceš!!! Akorát ten náš důvod, to naše znamení, o kterým si myslíme, že je a bude, nemá moc veselý příběh. Před rokem, nám umřel náš pejsánek, (já vím, že to byl jenom pes) ale pro nás to byl náš miláček a děťátko v jednom. Byl pro nás vším, spinkal s náma, papal s náma. No co ti mám povídat, byly jsme do něj blázni. No a aniž by jsme to nějak sledovali, nebo se na to nějak soustředili, - zjistili jsme, že budu testovat zrovna ten den, co nám odešel 😢 . No řekni, nepřijde ti to taky jako znamení? Mě teda jo. Víš, já si myslím, že nám místo sebe, .... tam ze shora pošle jinou dušičku....
A nebo ještě jinak, trochu veseleji. Druhý den, co nám ten náš pejsánek umřel, tak jsme si přivezli novýho, úplně stejnýho. No a to mám jít na kontrolu - na krev, co by měla potrvdit, nebo vyvrátit těhu. Tak co myslíš. Já myslím, že jo......že to je prostě to naše znamení úspěchu, v který doufáme...... 😉 .....tak snad se nepletu 🙂

tulanek
12. led 2010

Ty jo,Antoanet....Zadnej pejsek neni jenom pes... 😢 jsou to opravdu cleni rodiny,jsou to deti! ☹ A jak o nej clovek prijde,je to proste tragedie... 😢 az jsem nad tvym pribehem slzicky uronila...Tak tohle jesli Antoanet nevyjde,tak uz clovek nemuze verit nicemu,to je proste opravdu jako znameni,ja na tyhle veci verim!!! 😔 Berusko,to proste musi vyjit,fakt musi!!!! 🙂 🙂

tulanek
12. led 2010
tulanek
12. led 2010

Dobrou noc holky,zitra taky do prace,na cely den...

marcajda
13. led 2010

ahoj, já si vás chodím číst 😉 hledám tu naději, že se mi to taky povede.. zatím jsme v OLm ve Fertimedu prošli 5IUI a chtěli mě začít chystat na IVF, ale mám strach z potratu, protože 2 už byly, tak půjdu teď 25 do fakultní nemocnice a snad mě napřed víc prohlédnou. než začneme s hormonama..
tak zatím cvičím Mojžíšovou a chystám si tělo vitamínama..
Antoanet, tak jsi mě potěšila..mě po 13letech na Mikuláše odešel pes a tak jsem si taky říkala, že už by se tam nahoře mohli nade mnou smilovat a poslat mi dušičku.. tak jsem ráda, že nemám tyhle bláznivé myšlenky jen já..jsem teď už jaksi úplně sama, přítel jezdí za prací a to moje zvířátko mi uhynulo. to se vytvoří za ty roky veliké pouto.
ty vaše tabulky se mi moc líbí, jak je děláte? prostě je opíšete, nebo nějak zkopírujete a doplníte?

misanda
autor
13. led 2010

jééé, antoanetko!!!! to víš že se zadaří!!!!! miminka už se v nebíčku pro antoanetku našla, a teď se prosě jenom musí zabydlet...proto občas cítíš to bříško...musí si to pořádně vystlat, no ne???? 🙂

marcajda, vítej!!!! ty jo, 5IUI...to už je taky slušnej nářez...mě stačily dvě 😅

a z Abig je Pamela 😀

misanda
autor
13. led 2010

u mě nic novýho...nemá být zatim co...brzo ale budu hlásit...dneska hlásím váhový úbytek -0,5kg za včerejšek 😀

abig
13. led 2010

Ahoj holky, hmm ... tak vás budu muset zase v polední pauze dočíst ... vy jste drbaleny ... 😀

Marcajda ahoj ... stačí zkopírovat a doplnit 😀 ... neměj strachy, ono to jednou výjde, jen to chce čas ... blbé řeči, já vím, ale je to tak, jsme bojovnice a budeme se bít stůj, co stůj ...

Antoanet, takže břůško pne ? Hm, to je dobré znamení .... zavrtali se mimisci, jojo, zavrtali .. 😉

Mišando, tak Pamela ze mě nikdy nebude 😀 , ale prsa teda cítím fest a břuch se taky začíná ozývat ...

pavcahola
13. led 2010

lumpajda to jsem ráda že dorazila aspon tobě já si musím opět ještě počkat ☹

Chtěla bych se zeptat berete některá Anopyrin a ještě kyselinu listovou?

Přeji jinak pěkný den 🙂

misanda
autor
13. led 2010

brý den 🙂

abig a zopakuj mi, kdy zase jedeš do toho CARu?

pavča ? já beru femibion 🙂 takže kys.listovou s něčim...a anopyrin neznám, co to je?

abig
13. led 2010

Miši, jdu v úterý na UTZ a podle spermia se dr. rozhodne, co dál .. 😉
Pavča, ty bereš anopyrin na ředění krve ? Jinak kyselinou listovou si nemáš jak ublížit, je velmi důležitá pro zdravý rozvoj embryjek, proti vrozeným vadám ...

pavcahola
13. led 2010

Anopyrin mi předepsala doktorka taky jsem se divila co to je za prášky,ale když mi to předepsala.Ale doufám že už je dlouho brát nebudu muset.A mě už bude docházet nosní sprej Synarel,myslíte že mi ho může předepsat i praktická doktorka,nebo musím do Caru máme to totiž 60km.

abig
13. led 2010

Pavčo, jak dlouho čvachtáš Synarel?

misanda
autor
13. led 2010

holky pomoooc, nemůžu si vzpomenout, jak se jmenují ty kortikoidy co se berou současně s IVF cyklem... 😅

abig
13. led 2010

Miši, já ti neporadím, vůbec nic takového jsem nebrala ....

pavcahola
13. led 2010

v sobotu to bude 14 dní ale já si stříkám 2x do každé dírky tak že jsem to vypočítala na 14 že to vystačí,protože je tam 60 dávek

misanda
autor
13. led 2010

holkyyyyy...tohle bere každá při stimulaci, akorát já mám dvojnásob dávku 😉

abig
13. led 2010

Miši, asi si sedíme na vedení všechy (my dvě 😀 ), tak já to shrnu ... já čplíchala Synarel, píchala Puregon a po ET zaváděla spodkem Utrogestan. Já fakt nic víc ....

abig
13. led 2010

Pavčo, jaký máš protokol ? A jak dlouho si máš dávát ten Synarel ?

evik73
13. led 2010

Ahojda holky,misi myslíš prednison?

evik73
13. led 2010

Jinak už fakt nevím...a jak se máte při středečním popoledni?Já mám občas takové návaly,stalo se to některé z vás?

misanda
autor
13. led 2010

jooooooooooooooooooooooooooooo, Prednison to je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

Evik vyhrála!!!! 😀

abig
13. led 2010

Tohle byla nekaláááááá soutěž !!! 😀 😀 😀

abig
13. led 2010

Eviku ahoj ... už by mohl být pátek, v práci nestíhám, a k tomu se nechce pracovat 😎

evik73
13. led 2010

Hurááááá vyhrála jsem,to se mi často nestává,ale na prednison jsem vzpoměla páč ho taky zobu...a pátek už by abig vážně mohl být,jedu na UZ a jsem zvědavá,co se mi v tom pandírku děje a hlavně jestli něco roste... 😀

abig
13. led 2010

Mišando ... už vím, co jsem ti chtěla napsat. Víš, co mi řekl v pondělí dr. ? Jsem si na tebe vzpomněla ... 😉 , že my ženské tmavovlasé a okaté jsme dobře plodné 😀 😀 😀 , takže se nestrachuj nad zásobou tvých vajuch, a věř, že budou ...

evik73
13. led 2010

Já jsem se nějak přežrala,jsem čuně,ale ty špagetky byly mňamozní,tak teď si dám kávičku a snad mi slehne a pak musím rozložit prkno a vrhnout se na žehlení,co se dá dělat...

abig
13. led 2010

Evi, už v pátek ? no, to se tam už něco klubatit bude 😉

misanda
autor
13. led 2010

abig a ty jsi taky měla hodně vajuch? 🙂 no, včera jsem adoptovala černošku, tak třeba to bude cesta ke štěstí - prej když někdo uvidí černocha, tak otěhotní - mi řikala ze srandy kamarádka, která teda tímto otěhotněla 😀 😀

misanda
autor
13. led 2010

Evi a kolikátý den stimulky jsi???