Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

roby
7. říj 2009

misanda, aha tak to já uvidím v tom CARU, třeba mi tam taky napřed na chvíli napíšou antiko, uvidíme. Já si myslím, že s tím sexíkováním je to individuální, co doktor to jiný názor.

misanda
autor
7. říj 2009

roby : uvidíš. já nechodím do CARu..já tam chodím jenom na voplodňováky 😀...takže bys mohla jít na IVF taky ještě letos, viď?

dada074
7. říj 2009

Dobré a ničím nerušené dopoledne, vítám nové spolubojovnice.

Abig : Přesně 35 měsíců!!!!

Suzi : ty pocity mám stejné,ale ještě není přece rozhodnuto,tak koukej bojovat.Mě bylo mizerně tuhle ale Misanda mě zase pěkně nakopla.Také mi to lítá,chvilku jsem na obláčku a pozitivitou jen zářím a pak bum a jsem 10 metrů pod zemí.A břicho mě bolí už od třetího dne po ET,ale je pravda,že se člověk víc pozoruje.A vy máte testovat za 17 dní po ET?

suzanna
7. říj 2009

ahojky dada jj az za 17 dni po ET a ten byl 1.10. tak se mi to hezky pocita 🙂
No ja si vcera rikala, ze snad ta ms dnes uz dorazi,ale asi je to blbost po 7 dnech,cloveka pichne a uz si rika od ceho to je.Po odberu me zacaly bolet prsa a pred dvema dny uz jsem to citila mene a ted to citim jen vecer ...Jak rikas,moc se clovek pozoruje no, ale ja si myslim,ze je to i normalni.Dnes se zatim citim dobre,vecer to byva horsi.A jak se citis ty?

roby
7. říj 2009

Misanda, no nevím, jestli to letos stihneme, uvidíme, jak rychle to půjde, co všechno budeme muset podstoupit a tak...

misanda
autor
7. říj 2009

roby : já myslím, že v CARu budou jednat bleskurychle..uvidíš...myslím, že to ještě letos dáte, zvlášť když ti našli endometriozu, tak tě nenechají mít přírodní cykly..

holky mě s prominutím jebne, jestli budu muset čekat tak dlouho na test 😀 ale tak možn ápo tý PK co budeme mít budu moc dělat test dříve 🙂...každopádně si musim nakoupit domů nějaké knížky a vymyslet nějakou aktivitu 🙂 budu mastit hry 😀

dada074
7. říj 2009

Suzi : dnes je to celkem vpoho,jen mě bolí to břicho,ale já to tak nějak beru,bolelo mě po každém IVF a že jich už pár bylo,tak si to spíš užívám.Ale je teprve 12hod tak čekám,že mě ta depka navštíví později.Teď mě zaměstnal taťka,chce buchty se švestkami tak mám alespoň nějakou činnost.Jinak mě vše zakazují,ale já se nedám 😎 Bude to dobrý neboj!!!!!!!

Misando : sestřenka měla ET 3 den a už od 6 dne měla //,je to asi u každého jiné,jak ta hladina HCG stoupá.Ale neboj už se ti to holka také krátí.Jo a z vlastní zkušenosti : po 3 IVF jsem testovala od 7 dne a můžu říct,že jsem byla víc vynervovaná než když si počkám.

mirabela
7. říj 2009

Dobré poledne všem, taky dočítám.

Roby, k tomu sexíkování po laparce: skutečně, co doktor, to názor. Můj gyndr mi to teď zakázal, povolenku dostanu zřejmě až měsíc po laparce 😀 . Vlastně zatím ani nemám chuť, zatím čekám na MS, stále nedorazila (jsem 2 týdny po laparce, 26 DC) Mojí kamarádce nařídili šestinedělí a jiné zas řekli, ať se nijak neomezuje 😀

Holky, asi to tu někde je, ale mohly byste mi jen stručně vysvětlit, co je to krátký a dlouhý protokol a jak se to určuje nebo stanovuje? Já vím, že mi to řeknou v CARu, ale jsem lačná po informacích. Dík.

suzanna
7. říj 2009

dada s tim testovanim brzy po ET je to nespolehlive,protoze se ti muzou ukazat // ,ale muze to byt take jenom pregnylem a ne ze je clovek tehu.Takze ja si taky radeji pockam.

misanda
autor
7. říj 2009

dada : já jsem typ člověka, kterej je děsně netrpělivej..hele, uvidíme, co nám vůbec po tý PK řeknou, kdy můžeme nebo nemůžeme...každopádně se testů už taky bojim jak čert kříže...po těch dvou letech...je fakt, že mě to cca rok bralo, to jsem testovala každej měsíc a teď ten druhej rok už na to prdim, takže mám doma ještě slušnou zásobu těch citlivejch. uvidíme uvidíme...stejně se bojím a myslím, že nám to poprvé neklapne...zase si řikám, že přece není důvod, aby to nevyšlo...no, necháme se překvapit 🙂

¨Dada, nechceš mi poslat jednu buchtu? 🙂 taky bych si dala 🙂

abig
7. říj 2009

Ahoj holky, vy jste se zase rozjely ... než stihnu dočíst, tak mám po polední přestávce 🙂

dada074
7. říj 2009

Takovejch už bylo co jim to vyšlo na první pokus tak proč ne ty,no ne 😉 A buchtu bych klidně poslala kdyby to jen malinko šlo.

Suzi : to víš,že jo máš pravdu není kam chvátat,také to necháváme na neděli.

abig
7. říj 2009

Suz má pravdu, Pregnyl je prevít .... takže zbytečné testovat brzy, a když už nic nenaděláte, tak nedoufejte, že 7 den po ET se budou na vás smát // jak dálnice ... zbytečně si ušetříte nervy.

Já měla PK (4dny) 8 den jsem začala krvácet, ale i přesto jsem si udělala test (první - co kdyby, že ?) a pregnyl už u mě nefungoval, ani náznak //, ale to bude tím příjmem tekutin ...
Standartně navrhují dělat test 14 po ET, ale lepší je krevní test .... takže pokud jste fakt netrpělivé, tak si zajděte do laborky v místě bydliště a nechte si vzít krev na HCG (10 den) a to bude jistota než těhu test, které nejsou až tak kvalitní ...

abig
7. říj 2009

... a samozřejmě neoznamovat svému lékaři, že jste si nechali udělat test v laborce, zbytečně se na vás bude mračit a myslet si že jste "blbka".

abig
7. říj 2009

Tak koukám, že jsme s Dadou největší "vyrtvalkyně" v tomto běhu na dlouhou trať ..... Jéžiši holky, tak vám moc přeju, ať se nedostáváte k tak vysokým počtu měsíců .....

misanda
autor
7. říj 2009

mmt...jak jako PRegnyl?

suzanna
7. říj 2009

misanda pregnyl zustava v tele po pichnuti asi 10 dni ,teda jak komu.Po 3IUI se mi 9 den normalne na testu objevili // 11 den uz tam nebylo nic..je to zradny

dada074
7. říj 2009

Jo,jo Abig : je to boj,ale stojí to za to co nás čeká na konci!!!

roby
7. říj 2009

Mirabela, já jsem dneska 25.DC , včera to bylo 14 dní od mojí laparky, tak to jsem byly tak nějak stejně. Taky čekám na MS, taky ještě nedorazila, tak jsem vůbec zvědavá, jestli normálně dorazí, protože mi nechodí. 🙂
S těmi doktory je to patálie, pročse nějak nedohodnou a neříkají to všichni stejně.

Misanda, neboj, klapnout to může hned napoprvé.

Abig a Dada, holky vy jste opravdu vytrvalkyně, ale co dělat jiného než doufat, čekat a bojovat. Přeci to už někdy musí vyjít.

misanda
autor
7. říj 2009

suz, jj, mě taky pregnyl zůstává dlouho...ale já myslela, že když jdeš na IVF, tak ti pregnyl nepíchají...??? 😅

abig
7. říj 2009

Misando : Pregnyl dostaneš 36hodin před OPU k dozrání vajíček, tak jako u UIU ....

misanda
autor
7. říj 2009

jééé, tak to je trapný s tim pregnylem, já ho mám v krvi 15dní...no to jste mě nepotěšily 😀

suzanna
7. říj 2009

misanda ja mela pri IUI 5000j a pri IVF 10 000j 🙂

misanda
autor
7. říj 2009

tak to je drsný, to budu moc testovat snad až za měsíc, ne? 😀

suzanna
7. říj 2009

misanda 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
7. říj 2009

Ahojky, už jsem doma po odběru. Není mi sice ještě nejlépe, ale dá se to vydržet. Jinak mám celkem 6 vajíček (3 dobré kvality, 3 horší kvality, ale oplodní všechny. V sobotu proběhne transfér, doufám. Manželovo rozmražení spermií nepřežila první dávka, tak museli rozmrazit druhou. Tam už nějaké živé jsou... Snad to bude stačit. Zítra si mám zavolat kolik se jich oplodnilo. Jdu si teď lehnout, jsem ospalá. Později si vás dočtu. Zatím papa

suzanna
7. říj 2009

lucie tak gratuluju a at se ti pekne oplodni vsechny 🙂

abig
7. říj 2009

Lucie, dobrrá zpráva, budeme na tebe myslet .... držíme pěstičky, ať se hezky dělí a můžou k tobě do bříška.

roby
7. říj 2009

Lucie, tak to je fajn, že byla úrodička, držím palečky, ať se všechny oplodní 😉 Teď odpočívej.

misanda
autor
7. říj 2009

taky držím palce 🙂 moc moc moc!!!!

a teď jdu dělat buchtu 😀