Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
18. led 2010

jasně,že dám vědět,je to sice ještě daleko,ale vyjít by to mohlo,ráda bych tě poznala,všechny holky bych ráda osobně viděla a pokecala,bohužej jsme rozstrkané všude možně...s mišou se můžem sejít až pojedou třeba do Ikei na Zličín kupovat dětský pokojík,tak písneš a já jsem tam za 10 minut......jinak už tady nikdo poblíž myslím není

evik73
18. led 2010

pajka jj,třetí a poslední,dva už jsem vyplácala před 15 lety a s tím odběrem fakt nevím,snad už se to dozvím ve středu...já si taky nemůžu stěžovat na Car,všichni hodní a usměvavý jen dneska paní dr.byla nějaká nenaložená...koukala jak bubák ☹

abig
18. led 2010

Děkuji děkuji, myslete, jste hodné.

Miši, čím tě chtějí proškolovat ? Myslím, že každé školení je na prd,co ?

tulanek
18. led 2010

Budu se moc tesit,ja bych vas taky rada poznala osobne!!! 🙂 i my mame strasne moc hodny doktory a sestricky v CARU,nemuzu rict jediny spatny slovo i kdyz jsem tam volala a jak debilek se vyptavala,tak pan doktor byl strasne prijemnej a ochotnej,jsem rada,ze jsem prave tady... 🙂 Holky zatim pa,jedu do prace odevzdat neschopenku,nakoupime jidlo,abych nemusela camrat po meste a jeste musime taky koupit neco Pepince preci 😀 tak zatim paaaaa 🙂

evik73
18. led 2010

a nebo mišo,jak daleko to máš na Klínovec?tak někde okolo by to taky šlo,až pojedeme na hory,stejně lyžovat nebudu smět,tak někde by jsme se mohly sejít,Chomutov je kousek...

misanda
autor
18. led 2010

holky já klidně dorazim kamkoli 😀 mě je to jedno 🙂

Evi, na Klíňák ty jo...jak kudy 😀 ale tak cca 30-45min... 🙂

evik73
18. led 2010

😅 zatím tuli,hezky pokupte a jasně že pepince musíš koupit dobroty,naše želvy měly strašně rády syrové masíčko...to byla vždycky bitka

abig já se taky samo připojuji a slibuji na zítra držení pěstí až mi budou ruce odumírat,ať vymyslíte to nejvhodnější a hlavně nejrychlejší řešení 🙂 😉

evik73
18. led 2010

mišo ty vlastně nejsi přímo z Chomutova viď?ještě je čas a pak se můžeme klidně nějak domluvit a někde si to fafíčko dát....a já si jdu teď taky jadno uvařit 😅

misanda
autor
18. led 2010

evi, chomutov mám 20min cesty 😉 takže pohoda...klíďo se ozvi...jestli nebudu ležet po IVF moooc ráda tě uvidim...a jeslti ležet budu, tak bys mě mohla navštívit doma 😀

abig
18. led 2010

Evíku, děkuji, ale nemusíš to přehánět, se chlamu jak koza, šetři síly na vajucha .... moc děkuju.

misanda
autor
18. led 2010

tuli, želvák u tchýně žere normálka psům granule a konzervy 😀 a jak je zdravej 😀 a jkýho má i pinďoura 😀

evik73
18. led 2010

jůůůů mišo,je vidět,čeho si všímáš ty kanálie jedna,potřebuješ těhotnět jako sůůůl,aby jsi měla jiné zájmy,než koukat po čuňačinkách 😀 😀

abig neboj já zvládnu všechno 😀 jo a holky,já prostě musím otěhotnět,protože už jsem si vyhlídla kočárek,postýlku a další a další krááááásný věci,takže neúspěch nepřipadá v úvahu!!!!

misanda
autor
18. led 2010

evi, ale to bys čuměla taky 😀 má ho snad většího jak můj manžel 😀 😀 😀

abig
18. led 2010

Evi, ale my počítáme s tím, že jsi další těhule v pořádíííí, takže koukej po kočářku dál 😀

misanda
autor
18. led 2010

jj, souhlas s Abig 😉 a pak bude Tuli 🙂

evik73
18. led 2010

teda mišo,ty jsi éro,to by asi tvůj manžílek nebyl rád,kdyby věděl,s kým srovnáváš jeho chloubu 😀 😀 a vybírat samo budu,pořád šmejdím na netu a hledám,co pořídíme.....ale vypadá to na další hypošku,žádné lacinosti to teda nejsou 😝

misanda
autor
18. led 2010

ty jo, evi...jako ty věci jsou občas drsný...ty ceny...teď když si představím to kupovat fakt třeba dvakrát 😅

no a třeba jsem přemýšlela jak jezdí maminky s dvojčatama do obchodu?? třeba jako myšleo nakoupit jídlo - večeři - jak zaplatí, když těma pokladnama neprojedou????? 🤐

pampeliska36
18. led 2010

nazdarek 😀
ja chodim do stejneho CARu jak tuli... taaaaakze moje a jeji ceny jsou stejne 😀 😀 😀 😀

jinak abig!!!! jsem mooooooc zvedava, jak zitra dopadnes. at je vse dle tvych predstav! 😉

misanda
autor
18. led 2010

pampeliska...tak se nevytahuj 😀 😀

pampeliska36
18. led 2010

vam reknu ten snih.... odmest auto, vyjet s autem, projet pres mesto, zaparkovat NEKDE auto, jet na nakup, prijet domu, zase NEKDE zaparkovat, nekolikrat uklouznout, vlacet tasku s nakupem snehem... nooooo moooooooc pekny!!! snih jsme mela az v kalhotkach 😀 to je mazec!!!

evik73
18. led 2010

jj mišo je to katastrofa,jak je to drahý,dneska si pořídit mímo je tak trochu luxus a hlavně že se rodí málo dětí,každý si to nemůže dovolit a je rád aspoň za jedno....a nám by to měli hradit v plný palbě dobytčáci a ne po nás chtít takový prachy...stydět by se měli!!!S dvojčátkama je to mazec no,ale ty to zvládneš neboooj!!!

ahoj pampeli,ty jsi taky z BRNA?

misanda
autor
18. led 2010

pampeliska : aspoń jsi trošku zchladila hormon 😀

pampeliska36
18. led 2010

jeeeeeeeeeeee holky dneska jedna holcina od nas z CARu byla na ultrazvuku a ma tam DVE fazolky 😀 tak mam moc velkou radost!!!

pampeliska36
18. led 2010

evik... jojo "Brňák jak čapa." 😀

misanda
autor
18. led 2010

je, pampi, to je suupeeeer!!! a hned dvě!!! 🙂

pampeliska36
18. led 2010

misanda: no jo... uplna pecka! a to ma uz jednoho chlapecka... takze to vypada, ze jich bude doma celkem 5 😀 to bude veselo 🙂

misanda
autor
18. led 2010

pampi : já chci taky tři děti 😀 😀 no jo, ale horší je to s tim, že máme 3+1, sice větší, ale furt ne asi dost... 😕

abig
18. led 2010

Pampeli, děkuji ... taky jsem zvědavá !!!

Holky, mám menší problém, no začala jsem špinit ..... takže buď je něco špatně, nebo mám ovulaci (ale nikdy nešpiním, když si myslím že jí mám 😀 ) a bolí mě bříško jak na ms ....... abych tam zítra nedojela s tampónem v dírce !!!

Máte některá zkušenost, že při ovu špiníte ? Jo a zase citím prsa ....

abig
18. led 2010

☹ dneska jsem 11DC, takže bych to mohla přisuzovat ovulaci .....

misanda
autor
18. led 2010

abig : já jsem většinou vždycky při ovu špinila...je to prý normální..když je intenzivní 😉 a břuch mě taky vždycky bolel jak na ms a prsa mě bolely týden po ovu a to jsem už věděla, že se to nepovedlo 😕