Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
19. led 2010

Tak holky,mozna budu nejvic sklamana z vas a muzu se za to potom kopat do prdelky sama 😵 😀 ale ja,jesli na transfer ubec dojde,verim,ze to proste dobre dopadne a verit budu,dokud tam neuvidim tu jednu svini cervenou 😎 pak si reknu,ze jsem debil,ze jsem tomu ubec verila,ale ted proste ne,nejdriv si musim spalit rypacek 😠 😕 nejvetsi strach mam z toho,aby k transferu ubec doslo,aby me nechytl mocak nebo nebylo malo vajicek nebo to neposrajdil ten syndrom pitomej nebo aby se embrijka ubec vyvijela,ale stejne porad verim,ze se to snad s prominutim neposere...A myslete si o me ted,co chcete 😀 😀 😀

broukb
19. led 2010

Ahoj koťata vy jste toho teda zase popsali 🙂
Jinak vítej Handikpindik já chodim taky do Genettu a neboj vyšetření endometriózy se nás netýká páč ta se dělá ve vejcovodech a nám to vezmou rovnou z vaječníku a dají do dělohy, proto nejsou potřeba laparoskopické vyšetření 😀 Tak to jen tak....
Abig..tak to jsou dobré zprávy ne?? Takže budeš jarní těhulka 😵
Eviku..neboj určitě dopadnou tvoji folíci na 1 😉
Já ani po dnešku nic 😠 ach jo...no tak snad zítra. Teď jsem tu měla 2 měsíční štěstíčko..no byl zlatouš tak doufám, že se nám taky takovej /á /ý povedou 😀

broukb
19. led 2010

Jo a Tuli, já taky počítám s tím, že to vyjde a taky počítám s tím, že když ne, tak budu totál ve sračkách 😅 Ale já to prostě beru tak, že to ořvu tak nebo tak.. 😀 Jo a taky jsem se rozhodla, že když mi tam daj dvě tak já je nepustím, takže pořád doma mluvíme o dvojčatech 😅 ik když vim, že by to byl mazeeeecccc.....

tulanek
19. led 2010

Tak to jsem rada,ze je tu se mnou druhej zhulenecek 😀 musime verit!!!! 🙂 no my taky mluvime porad o dvojcatkach,vcera jsme videli takovej nadhernej kocarek,tak jsme byli oba uplne hotovi 🙂 jo jo,clovek se boji o jedno,jak to zvladne a dve,to bude narez,ale jak uz jsem psala,zvladli to jini,zvladneme to my 🙂 🙂

lumpajda
19. led 2010

Ahoj holcenky, tak jsem vás zas musela dočítat, vy jste drbničky. Antoanet, je mi to opravdu moc líto, drž se, bude líp. Eviku, zítra ti budu držet palečky, vajucha budou neboj. Zítra mám v 10:30 UZN, tak pak zase podám hlášení. Miši, přesný počet vajuch neznám, asi se to nechtělo dr. počítat, ale odhadem na každé straně 10, od 12 DO 16mm, tak nevím kolik jich na konec doroste.Myslím, že mám OHHS celkem jistej, už teď se těším 😝 .No uvidíme snad to nebude tak hrozný. Abig, tak to jsou dobrý zprávičky, jak psaly holky, to nejlepší na konec, neboj oni tě budou hlídat a kdyby hrozilo něco velkého zakročí. Vítám nové spolubojovnice. Holky musíme věřit, všechny se dočkáme //.papa

tulanek
19. led 2010

Hodne stesti zitra Lumpajdo,at je pekna urodicka! 🙂

dada074
20. led 2010

Ahoj holčiny,
Lumpajdě a Evíkovi držím palečky a ať podávají jen dobré zprávy!!!!!Doufám,že jsem na nikoho nezapoměla,a když náhodou ano,moc se omlouvám.

Holčiny nebojte jednou tam ty // najdete všechny,jinak kdo by si to zasloužil víc než VY,co jste tady a bojujete o to štěstí!!! 🙂

Antoanet moc mě mrzí,že tento pokus nevyšel,ale až to vše přebolí věřím tomu,že bojovat budeš dál!!!

petronela82
20. led 2010

dobré ránko

- nejprve všem které čeká jakékoli vyšetření - držím palečky - a přeji jen samé dobré zprávy

Abig - ještě jsem se tě chtěla zeptat, včera jsi psala že u Vás může být IVF třeba až v květnu - kvůli pojišťovně - to může to schválení trvat tak dlouho? a ještě jednou k OHSS - psala jsi že už si připravuješ pilule na bolesti => byly veliké? a PET-ky s vodou => kolik bych toho měla při stimulaci vypít?

dada074
20. led 2010

Petronela : o bolestech poteferuje opravdu jen Abig,ale těch tekutin by mělo být až 4l za den čím víc tím líp,ty hormony se rychleji odplavují z těla.

petronela82
20. led 2010

dada - 4l by mi problém nedělaly, já v létě zvládnu i víc, ale není to pak zase na škodu - aby se ty hormony nějak nenaředily a tím páde méně působily - není to možný 😒

dada074
20. led 2010

Ne to určitě ne,jen se ti rychleji vyplaví.Je to opravdu jediná prevence proti OHSS,a pak záleží na nich aby si to pohlídali.

handikpindik
20. led 2010

Ahojky ve spolek,
jsem tu jen na skok, protože tu mám takový práce, že se z toho asi vorazim. Hnus fialovej ženský 😝

evik73
20. led 2010

Ahoj kozénky,poslušně hlásím,že jsem opět zde,bohužel dnes jen na skok,abych poreferovala,co je nového,mám taťoura doma,tak dnes vás,ač nerada, musít zanedbávat...
takže dnes je to zase o něco lepší,folíci zase poskočili,na každé straně 4 kusy velikostně 15,15,15,14..to je uspokojivé né?takže v pátek kontrola,ještě jsem vyfásla Diphereline,připadám si jak fetka...injekce a stříkačky..tak večer bude maso...jeden bodanec vlevo,druhý vpravo...

cabal,tak neboj a vidíš rostou,jen trochu pomaleji,zítra ti to dr.potvrdí,ještě když ti zvedli dávky...

tuli:já se připojuji k tobě,protože jsem cvok a prostě věřím,že to vyjde a když ne,tak si pobulím a jede se dál!!!

moc a moc vám všem díky za držení palců a pěstí,jak vidno tak to pomohlo!!!

snad ještě během dne se mi povede se na vás ještě podívat,tak zatí ahojky 🙂 🙂

handikpindik
20. led 2010

Díftky je mi líto, ale dneska se mnou nic nebude, musím háčkovat jak vzteklá 😠
Držte nám zítra place, jdeme s cabal k mudrům tak ať nám řeknou jenom samé dobré zprávy 😀
Každopádně v pátek mám z práce folníčko, takže se na vás přijdu podívat a trochu více se vám pověnuju !!!! 😉
Mějte se bájově a pááááá 😀

P.S.: kdybych měla chvilku zaskočím ještě přes den, ale nic neslibuju 😒

pajka00
20. led 2010

ahoj holky....tak evik-to jdem spolu na kontrolu🙂 tak uvidíme-jak nás pochválí🙂
handi-držím palce i cabal-ať je vše OK🙂

abig
20. led 2010

Ahoj holky, dneska jsem tu jen na skok, valí se na mě práce.

Eviku, velká gratulka k folikům, jen ták dál !!!

Petronel ... nevím, jestli jsem to tam blbě napsala, ale chtěla jsem tím jen říct, že mám čas do května, protože žádost je tak do týdne schválená (naposledy byla - záleží na pojišťovně) a ta žádost má 3 měsiční lhůtu a pak vyprší .... tudíž, až potvrdí schválení, tak můžeme jít do toho, ale nejpozději do května musí být udělaný transfér, jinak mi to pojišťovna neproplatí .... ale já ho budu mít dřív, protože chci začít v březnu.

Co se týče OHSS, tak jsem zatím díky bohu či koňi jediná, kdo to zažil ... a nebudu už strašit, fakt to postihuje jen a jen 0,5-1 % stimulujících žen. Jediná prevence je zvýšený příjem tekutin, Dada ti to hezky popsala.

Zatím papa, mrknu na vás až večer.

misanda
autor
20. led 2010

ahoj, tak já jsem celá zalehlá nemocná a jsem v práci ☹ nebudu si dál plýtvat dovolenou, navíc si jí beru i v pátek, pač už konečně jedeme na ten Avatar.

OHSS se taky lehce bojim...ale dokud ot člověk nezažije...neví čeho se bojí ☹ takže já budu lemtat...ještě se na to zeptám doktorky v pondělí.

petronela82
20. led 2010

mě dr. rovnou řekl že díky PCO a horký kandidát na OHSS - fakt se bojim bojim

cabalkova
20. led 2010

Ahoj kocenky, zdravim.

Petronel... jojo, chodim do Gestu k Alexandrovi, potkavame se tam asi, coz? 😀

Eviku, velka gratulace k folikum, to je super. Ja se od toho pondelka sleduju, jestli me tlaci to bricho, jak dr. rikal, a mam pocit, ze ne, takze deprese, vcera jsem to cestou z Avatara zase obulela, jsem pitoma... uz abych to zitra mela za sebou a vedela na cem jsem... uz k tomu doktorovi chodim jak domu, dneska jeste na predoperacni vysetreni, to by se clovek picnul...

Jinak pokud jde o OHSS, tak mam nastudovano nasledujici: OHSS se rozjede az po pichnuti HCG, nejcasteji 3-4 den po aplikaci, takze ne behem stimulace. Pomaha na nej piti, alespon ty 4 litriky. objevuje se zejmena, kdyz je na kazdem vajecniku 10 a vice folikulu, tam se to pak hlida. No a to je asi vsechno.

Pokud jde o doplatky za leky, my se rozhodli pro leky hrazene pojistovnou, a stejne jsem na Fostimon na prvni tyden doplacela asi 1200, ted ten Merional ma doplatek 40 haliru na ampulku, tak to uz je sranda. Jo a oboji je v klasickych injekcich, ale v nasem CARu to delaji tak, ze kdyz mas nekoho, kdo by ti to pichal, daji ti injekce, jehly, vsechno, a nemusis nikam behat. Dikybohu za moji uzasnou sousedku-zdravotni sestricku, rano k ni vzdycky zajdu na pigaro, jeste dostanu kafe a pokecame, tak je to celkem v pohode. 🙂

No a ty nadeje a nebo naopak predem ocekavany neuspech, ja se v tom zmitam ode zdi ke zdi, v jednu chvili si rikam, ze se to musi povest, pak si zase rikam, ze kdyz nam to neroste, tak je asi na prd a nic z toho nebude... ted jsem se rozhodla, ze se hodim do klidu. Moje kamaradka vzdycky rika: Delam vse, co je treba. Tak to je ted moje mantra. Delam, co je treba, a vysledek stejne neovlivnim, tak kdyby to jen trochu slo, rada bych to prozila co nejklidneji... ale vono to moc nejde, ze jo. 😵 😵

suzanna
20. led 2010

Ahoj holky,
antoaneta je mi to moc lito,ale nevzdavej se,vyjde to!
evik tak vidis jak folici krasne povyrostly 😵
misanda brzy se uzdrav.
A vam ostatnim co stimulujete drzim moc palce at uz mate co nejdriv mimiska v brisku 😵

salopa
20. led 2010

mno ahoj holky, vy jste teda spisovatelky 😀 Vás nestíhám ani dočítat 😅 Tak snad to doženu večer. Protože se to tu v práci zbláznilo 😝 Tak přeju hezký den a těším se na novinky 🙂

tulanek
20. led 2010

Ahoj Holceny 🙂
Tak Eviku,vidis,moc ti gratuluju ke kindervajickum,jen tak dal.at rostou o stosest!!!A s tim Dipherelinem jsme na tom Eviku stejne,uz mam za sebou 14injekci a zitra uz i ten Puregon,presne,jeden do leva,druhej do prava,takovy malinkati fetacci jsme 😀 A jsem rada,ze mas taky pozitivni videni 🙂 🙂

MISI:tak to je mi lito,ze musis byt v praci,snad se ti brzo ulevi!! 🙂 A jooo,ja zapomnela,vy jste meli jit v nedeli na Avatar,vid??Tak poreferujes pozdeji,stejne se budu klepat na dojmy 😀 a jak pises s tim OHSS,tak to je pravda,dokud clovek nevi,do ceho jde,tak nevi,jak se ma bat...Myslim,ze je to asi jako s porodem,clovek vi ze to bude bolet,ale ubec se na to dopredu pripravit nemuze,protoze nevi do ceho jde 😅

Petronel:neboj,jsme na to tady myslim tri kandidatky a nas to 0,5 -1% proste mine!!! 🙂 CABAL:to jsi me moc neuklidnila,ja jich mam v kazdem pres 20,ale asi zalezi kolik jich vyroste,ze? 😀 Prej si na me budou davat pozor,tak ja jim to radsi budu porad pripominat 😀 😀 a mas pravdu,clovek pro to dela vsechno co muze,zbytek je na prirode...A neboj,kontrola bude v poradku,chce to jen drobatko casu nekdy 🙂

ratatooy
20. led 2010

Ahojky.tak teď jsme dorazili z caru tak podávám hlášení.takže máme 14 foliku na každé straně 7.a velikosti jsou 7,9,10,11,12 sliznice je 9mm prý jsou tak o den menší tak jsem dostala ještě puregon a Menopur na dozrávání.v sobotu druhý utz a ve středu bude nejspis opu.

evik73
20. led 2010

Tak ještě na skok na vás jdu juknout...ale je tady nějako mrtvo,asi všichni hákují do roztrhání těla,tak holky,moc to nepřehánějte!!!
děkujeme já i folíci za gratulace,jste moooooc hodné!!!
pajka:tak ty taky v pátek....výborně..já doufám,že už to bude poslední kontrola a v NE nebo v PO by mohl být odběr 😉

jelikož nevím,jestli se ještě dnes dostanu,tak na zítra tfuj,tfuj,tfuj cabalkove a petronele,ať jsou s vámi páni Mudři spokojení a vy s nimi též,jenom skvělé zprávy od vás očekáváme tady na konikovi!!!

tulanku,ty zítra začínáš píchat puregon viď?tak tě vítám do klubu smažek,ale ty už v tom vlastně jedeš Dipherelinem,takže zkušená píchálnice 😀 😀

brouku:tak co ta mrcha mrchovatá,už dorazila?ta ti ale dává zabrat a nechá ne sebe čekat teda... 😝

mišo:tak v pátek na Avatar,že by jsi se konečně dočkala?musíš poreferovat,jaký to bylo...!!

evik73
20. led 2010

ratatooy:to je super,slušná úrodička,jak dlouho pícháš? 🙂

cibka
20. led 2010

ahoj holky, můžu se přidat v unoru mě čeká prvni ivf, v listopadu a prosinci jsem brala clostik, v prosinci byla na laparce kvůli pruchodnosti vejcovodů a ted jsem čekala jestli vyrostou foliky bez leku, ale byli malý jen 11 mm takže se iui nekoná, mam problém s ovulací, injekce nám zaplatí pojištovna a platí se ješte neco díky za rady a držim vám palečky

cabalkova
20. led 2010

eviku... gratuluju k narustu foliku-cudliku. Takze kolem vikendu OPU a za dva tydny //, to bude skoro na Valentyna. Super darecek!! 🙂

ratat... tak gratulace, to zni velmi slibne. Moc doufam, ze zitra uslysim od sveho dr. neco velmi podobneho. 😵 Ale teda nevim, jak se me ptal na to bricho, tak me ted neboli vubec, zato me dneska od rana desne, ale fakt desne boli zada, jako v krizi.... ze by muj prvni hexnsus?? Kazdopadne vice info zitra dopol. 😵

Jinak my byli na Avatarovi vcera a teda fakt bomba!! Jak muj muz neni fanda na tyhle zanry, tak se mu to libilo, skoro tri hodiny jsme tam sedeli s otevrenou pusou a urcite pujdeme jeste jednou. Za nas teda vrele doporucuju,.

klarr
20. led 2010

Ahoj dnes mi odebrali 11 folíků, myslíte, že je to dobré? Na transfer asi v sobotu nebo v pondělí. Je to fofr

evik73
20. led 2010

cabalko ahojky,díky díky,snad je to dobré,a,u tebe bude taky,včera mě břicho taky vůbec nebolelo,takže jsem dneska šla k Dr.trochu nervní,ale v pohodě...

cibko..vítej u nás!!s placením to je různé,to co je jakoby navíc a nadstandard,jako AH,PK nebo ICSI si hradíš sama,nejlépe se podívat na ceník Caru,do kterého docházíš 😉

klarr...to je dobré...držím palce,ať to vyjde 🙂

salopa
20. led 2010

pfůůůů...tak práce hotová a konečně jsem se prokousala vašema písmenkama a jsem zase chytřejší 🙂

Jak tady čtu, tak mám teda nějaký smíšený pocity a docela strach, že to taky nevyjde 😒
A chtěla jsem se zeptat, to má při té stimulce bolet břicho? 😕 Já jen že teda zatím necítím vůbeč žádnou reakci 😒 Je teda pravda, že mám za sebou dneska teprve druhou dávku. Tak jsem z toho volaká zmetěná 😅

Jinak teda gratuluju ke krásným folíkůům...jsou to šikulkové. Jen tak dál. A těm co teprve čekají...uteče to jako voda, ani se nenadáte 😉