Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
21. led 2010

Je ja budu mit vysmatecka,si musim pamatovat 😀 jo jo,my si to ,,uzivame,, hlavne diky hormonum a oni psychicky to asi taky nemaji jednoduchy,ale jsou sikulky,aspon ten muj se porad drzi a drzi tim i me nad vodou,ale jak jsem se jednou rozbrecela,tak mel taky sklenena ocka,protoze mu ho me bylo lito,byla jsem asi jak miminko bezbrany,ale pomohlo nam to obema 😵 🙂

Eviku,tak koukam,ze to mame stejne i s touto veci,ha ha machruje,takhle machruje jo 😀 😀 no ja taky doufam,se v tomhle taky moc nepoznavam 😅 😀 Treba te to ceka az s pupikem tyhle stavy 🙂

tulanek
21. led 2010

jsem to s tim machrovanim koukam prehnala,by stacilo jednou,to slovo 😀

evik73
21. led 2010

Tuli to je sranda s těma chlapama,ale asi dneska budu za hodnou a udělám mu hezký večer,protože zase nechat to až na odběr,mám obavy,aby to nebylo zastaralý,chce to na odběr s čerstvým zbožím 😀 😀

evik73
21. led 2010

nevadí,ať si machruje jednou nebo dvakrát,stejně bude mít utrum na delší dobu a pochubuju,že mě to ještě chytne,ale kdoví.....

evik73
21. led 2010

moje pochubuju je taky úžasný,budu si muset zaplatit doučko z jazyka českého!!!

evik73
21. led 2010

Tuli,kdy jdeš na kontrolní UTZ?Určitě už jsi to psala,ale znáš to,hlava nějaká vymazaná!!!
Žeru tady bábovku a pěkně jsem si nakydala na klávesnici,to je konec,co já jsem za prasoně 😀 😀

tulanek
21. led 2010

Jeee,tak to jsi hodna,bude koukat 🙂 to je pravda,aby to pak nebylo srazeny nebo neco 😀 😀 chytne neboj 😀 tvoje pochubuju je stejne krasny jako moje machruje machruje,vidis to ty hormoooni 😀

tulanek
21. led 2010

Jdu 27.tak jsem taaakhle moc zvedava,co se mi hodlaji rict 😀 klavesnice bude napapana,zavidim,babovecku bych si hned dala!!! 🙂 Tyyy jo,ale mohla bych upect,to je napad,po Vanocich mam zasoby na peceni celkem slusny 🙂 ja chodim cely dopoledne kolem bonboniery s konakem a tak krasne na me kouka a rika,vem si me Tulanku,vem a ja nevezmu a nevezmu 😀

evik73
21. led 2010

jojo,já dodám čerstvá jajka,tak tatík musí dodat taky čerstvý zboží...hormoni jsou prevíti,ale aspoň to máme na co svést,když nám ta gramatika moc nejde...

evik73
21. led 2010

To jsi šikulka,že takhle odoláváš....já bych na to hodila bobek,kdyby odpo neměli přijet švagrovci,pže my ještě máme zbytek cukroví,ale už jsme ho přežratý,tak ho asi hodím do mrazáku a vezmeme na hory,tak se šikne 😀
Není to dost dlouho až 27.2.?Ale zase už je budeš mít pěkně narostlý a odběr bude na to šup!!!

evik73
21. led 2010

tam se šikne 😝

tulanek
21. led 2010

Presne,kdyz my musime na cerstvo,tak oni taky 😀 taky to rikam,aspon na neco to je dobry,muzes na to hodne veci svest,vahu,naladu,jebáčky,nesexování a tak,ale ten muj boban uz me ma prokouknutou a ja neumim lhat,takze toho moc zneuzivat neumim a pravda ani nechci a je fakt,ze staci ty stavy obcas a clovek je rad,ze je aspon chvilema normalni 😀

evik73
21. led 2010

jebáček se mi vyklubal pěknej na ksichtíku,fakt bomba...v pubertě jsem neměla snad jedinej a skoro ve 40 jako puboš...nááádhera 😀 😀 postěžovala jsem si manžílkovi a ten dacan mi řekl,že na sebe naházím makeup zednickou lžící a bude to v pohodě....TSSSSS 😀

petronela82
21. led 2010

cabalka - supééér zprávy - moc gratuluji - kolikátý jsi dnes DC? jo a já dnes u Dr. nebyla jdu di GESTu až 4.2. pro prášky na mrchu a až pak začnu se stimulací

tulanek
21. led 2010

jo taky nadavam,v patnacti plet,jak detskou prdelku a ted?Jedno hnizdecko vedle druhyho 😝 ty jo,to je rizek,si me fakt rozrechtala 😀 😀

salopa
21. led 2010

Mno holky , člověk tu chvilku není a nestačí se divit:o) Koukám,že ty překlepy a spejšl slova nám jdou jedna báseň 😀
evik: koukám,že manžel má vše hend vyřešené:o)
pajka: jojo...plýny jsou plány a pak skutek utek 🙂 to znám 😀 ale tak tenhle plán ti přeju, aby se splnil 😉

pajka00
21. led 2010

Tak evik-zítra kontrola,že? Tak se musíme snažit, aby jsme byly pochválleny obě🙂 uvidíme, jaká bude úrodička.
Co se týká jebáčků-tak já jsem na tom stejně...v pubertě nic a teď-na stará kolena-puboš hadra...Známí mi říkají, že vedle mladšího mládnu🙂)

tulanek
21. led 2010

Salop nam vsem ty plany vyjdou!!!zdravi naivni zhulenecek 😀 urcite zitra dostanete pochvalu,dyt vam to krasne roste 🙂

evik73
21. led 2010

tak já mladšího nemám,ale tlamu vyšperkovanou dokonale....pajka to je prima,že mládneš,to potěší ne?Mě se občas stane,že s dcerou si nás pletou,že jsme sestry a to se příjemně poslouchá no né?
pochvalu si zítra určo zasloužíme,ale já už chci termín sakra 🙄 🙄

můj manžel je pakosta,ale nevyměnila bych ho za nic na světě,taky jsem s ním vydržela už pomalu 19 let 😀 😀

petronel...to je co by dup a jsi v tom s námi 🙂

tulanek
21. led 2010

Eviku,aj my to tak mame,to jste vy maminy mladice,to je prijemnej pocit vid 🙂 to by chtelo medaili,19 let,to je krasny,jen tak dal 🙂

evik73
21. led 2010

jéje moc příjemnej pocit,na chvíli vyrostu a pak si řeknu sklidni hormon a jsem zase v reálu..no medaili by to chtělo,ale stejně jsou ty chlapi nějak stejný a při mým štěstí,kdybych si nabrnkla jinýho,tak bude horší než tenhle a já jsem s ním spokojená,takže nic takovýho neplánuju(to bych s ním asi nešla do umělka že?).

už se nemůžu dočkat na zítra ráno,co mi řeknou...zase nebudu moc dospat 😝

salopa
21. led 2010

tulanek: jdeš na UTZ?:o)
tak holčiny, já se pomalu dneska balím domů. konečně. tak se mějte krásně a hezky hla´dte bříška, ať folíky rostou 🙂

tulanek
21. led 2010

Vsak si uzivej,ze jsi maminka mlada kocena!!!!To je realita a hezka! 🙂 je krasny,kdyz vis,ze vedle sebe mas chlapa,kteryho by jsi za nic a hlavne nikoho na svete nevymenila,clovek musi byt stastnej,kdyz muze tohle uprimne rict,aj ja se pridavam i kdyz spolu nejsme zdaleka 19let 🙂 dneska je strasne moc malo chlapu,ktery stoji fakt za TO a ja jsem stastna,ze uz toho svyho mam 🙂 samozrejme mame kazdej svy mouchy,ale bez toho by to snad ani nebylo ono 😀 Eviku,neboj oni budou zasejc vetsi a termin ti konecne reknou,ale priznavam,ze ja bych taky moc spinkat nemohla,jsou to nervy od zacatku do ,,konce,, 🙂 i dneska se mi divne spinkalo,Eviku taaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc ti budu drzet pesti,v kolik jdes? 😕

Salop,jdu 27.1.to uz je za chvilinku,co....A me porad pripada,jak je to vsechno jeste daleko predemnou 😅 no jo,ja uz si vlastne taky muzu hladit pupika a premlouvat,at se klubou potvurky 😀 i ty poradne hlad!! 🙂 uzivej volna zatim pa pa 🙂

je,mela bych se pripsat....

misanda
autor
21. led 2010

ty voooooooeeeeeeeeeeee 😀 tak dík, že jste mou radu vzaly na vědomí a popsaly "jenom" dvě stránky 😀

misanda
autor
21. led 2010

no holky, zítra tu celej den nebudu, o víkendu nevim ještě...a v pondělí na mě ráno myslete a posílejte pozitivní energie..mišanda je bude moooc potřebovat...

jinak všem co jdou na kontrolu atd držím pěsti, ale to je jasný 😉

evik73
21. led 2010

To joooo koukej se připsat a rychle,ať je vše přesně vedeno tak jak má být.....já jedu brzy ráno,pže vezu mladou do práce má praxi a v Caru jsou od 7.oo,ale utz dělají až od 8.00,ale jedu vždy brzy,protože pak je to tam nadlouho....takže vyrážíme z domova už v 5.30 uff 😢 hned jak dorazím dom,zapnu noťas a už píšu a píšu....

holky koníkovky,tak já se loučím,za chvíli je tu návštěva,tak se mějte krásně,zvesela píchejte,ať vejcíčka rostou.... 😀 😀

pajka:na zítra tfuj tfuj tfuj

evik73
21. led 2010

mišo,zase se jdeš školit bo co?určitě na tebe budeme myslet,to by nám strach nedovolil přeci... 😀 😀

už se zase nemůžu odtrhnout od PC,tak chvilku nikdo nic nepište,ať nemám komu odpovídat a táhnu už...

misanda
autor
21. led 2010

Evi, nene, já jedu do práglu na avatar a se sestřenkou na dámské nákupy, takže to bude jíííízdáááááá 😀

misanda
autor
21. led 2010

tak už táhni 😀 😀

tulanek
21. led 2010

Uz jdu na to,opravdu,Eviku 🙂 takze hned jak vstanu na vcelicku budu mit pesticky zatnuty a pak uz nepustim!!!! 🙂 tak si uzij navstevu zeno 😀

V pondeli budes Misi citit miliony a miliony gativnich vln,to bude uplny vlnobiti!!!!!! 😀