Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
22. led 2010

to je proste tim ze se ti zda to po čem nejvíc toužís to je uplne normální ne ze bys toužila po mimískách želv ale proste chces být tak mamina

tulanek
22. led 2010

chjoo,stejne je to pro cloveka neuveritelny,ze se mu tam fakt ty dve // muzou ukazat,asi omdlim,az to jednou uvidim,jako ze to fakt uvidim!!Jo ale ten zivot tech dvou to proste naplni,je z nich najednou uplna rodina a uplne jinak si ten zivot zase budou uzivat,je to krasny...My taky cucime,jak pakousi 😅

cibka
22. led 2010

tulanek jeste ze není doma manžel by mi řikal čemu se tady tlemim kde mame evika

tulanek
22. led 2010

Ty jsi to hezky napsala Cibko,asi jo,ted ziju Pepinkou,ale nejvetsi moje prani je miminek,tak si to ta hlava asi prebira po svym... 😅

evik73
22. led 2010

to ti věřím,že se těšíte,protože je to neskutečně krásnej pocit nosit to miminko pod srdíčkem,však uvidíš sama za chvíli to přijde... 🙂 a letošní vánoce už budeme mít pod stromkem pěkný dárečky 😀 😀

cibi,já jsem byla ve 2 měsíci na redukci v Podolí,dělají to pod narkozou a myslím,že do embryjka něco píchnou a zastaví srdíčko....je to hrozný,na takové věci vůbec nemyslet!!!!

tulanek
22. led 2010

Taky jsem vzdycky za polovicniho blazna tady,bud se rechtam,jak silenec nebo jsem tady do toho tak zazrana,ze ubec nevnimam 😀 😀 holky,tak ja musim koncit,polovicka draha mi dorazila domu 🙂 tak krasnou dobrou noc a hezky,normalni sny preju 😀 a zitra,jo?!?! 😀

cibka
22. led 2010

akorat jsme chtela bej prekvapena až bych jednou testila takhle taky budu ale přece jenom to je načasovaný a nebude až tak velký prekvápko

tulanek
22. led 2010

Diky Eviku!!!Jo taky doufam v takovy Vanoce,byly by nejhezci pod sluncem!Tak ted uz opravdu paaaaaaaaaa 😀

cibka
22. led 2010

tak dobro zítra rano jdu do prace ale stavim se tu a musim taky zítra za to svagrovou do porodnice se nakazit

cibka
22. led 2010

to uz sme si taky rikali 2 roky tak treba ty dalsí vánoce budeme ve trech ale ted tomu veřrim čím dál víc ste mi dodali sílu věřit ze se to povede už musí

evik73
22. led 2010

Evík musel na kotel a jak tady pořád krafám,tak v kotli skoro tma atéměř po ohni,tak jsem to musela oživit...tuli ty jsi číslo,taky jsem se zasmála,jaký ptákoviny se ti zdají...je toho na nás prostě moc a ten mozeček si ani ve spánku neodpočine 😀 já teď pořád zase všude potkávám těhule...a čumím jim na pupíky 😀

cibka
22. led 2010

tak já taky končim eviku dobrou 😉

cibka
22. led 2010

to já dělám eviku taky ale nenápadne

evik73
22. led 2010

myslím tuli my všechny holky tady budeme mít ty vánoce s miminkama...tak krásný večer s manžílkem a dobrou noc bez hanbatých želvích snů... 😀

evik73
22. led 2010

cibi tobě taky hezký večer a sladké sny 🙂

evik73
22. led 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 36 let - 3 IVF leden,OPU 25.1.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha

Stimulující čekatelky :
1) Evik73 OPU 25.1.
2) Lumpajda OPU 23.1.
3) Pajka
4) pajass-kontrola krve a folikulometrie 25.1.
5) Salopa
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.
8) Broukb
9) Pavcahola

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

cabalkova
22. led 2010

Teda zeny, to fakt nedam, kolik stranek jste to dneska zase nazvanily?!

Tak ja uz jenom dva dny pichani, v pondelko kontrola a snad to teda st nebo ct jisti.

Eviku, gratuluju k pondelnimu terminu a budu drzet pazuchy.

evik73
23. led 2010

Krásné sobotní ránko žínky 🙂 ještě všechny chrupkáte?Aspoň jsem dneska první...

Cabalko díky za držení pazuch,na oplátku jo?Taky už se ti to blíží a seznam ček.stimulantek budeme muset předělat na čekatelky na //...

evik73
23. led 2010

Lumpajda už má možná odběr za sebou.....za chvilinku už bude mít mimíse v pupíku...šťastná to žena!!!!! 🙂 🙂

broukb
23. led 2010

Dobrý ránko píchačky 😀 Takže Evik zas největší závislák 😀 😀 končí poslední začíná první. Přeju vám krásný víkendík a myslím na Lupajdu 🙂 ta se máááá už to chci mít taky za sebou. Vůbec se mi dneska nechtělo vstávat, jsme včera mastili s našima karty do půl 1 😀 Měla jsem jít na depilaci, ale kolegynka mi ted napsala, že mě nestíhá...bezva a já kuli tomu vstávala 😠 mno tak si asi půjdu zase lehnout 😀 Už vypadám jako malá gorilka 😀 No nic tak aspon zajedu na nákupík a budu to muset nějak zvládnout sama 😒 Tak užívejte sobotu a já zas mrknu 😉

tulanek
23. led 2010

Nazdarek kasparek kolegynky 😀
Je Cabal,ty uz to mas taky za dverma i ja vam zavidim,nejradsi bych tu punkci uz taky mela za sebou 🙂
Jo jo,Evik to tady strezi 🙂
Dneska je to s tim vstavanim asi ve vzduchu,my taky ne a ne vylezt a zlatouch jeste v pelisku dotahuje pupika 😀 cehoz Tulanek vyuzil a masti za vami 😀 Brouku nic si z toho nedelej,ja se k tomu kopu kazdej den,shodit srst,tak treba to dnes dopadne,ma to svoje plusy,neni venku cloveku takova zimicka 😀 😀 krasnej vikend vsem!!
Lumpajde stale drzim vsechny ctyri,uz od rana od pichani,takk snad ji ty nase palce a pesti pomuzou! 🙂

evik73
23. led 2010

No sláva,že konečně někdo dorazil...taky bych chrápala,ale musela jsem vstávat,pže sem vezla lidi na letiště..letěli na Cubu 😖 a my tady musíme mrznout...to není fééééér,hnusně jsem záviděla,takže jsem opět od 5.30 na hnátkách... ☹
s tou srstí vám řeknu,že jsem na tom dost katastrofálně,ale zítra to musím taky shodit,aby se vpondělí nelekli,až se jim tam odhalím...brouku co si necháváš depilovat?

tulanek
23. led 2010

Chuderko,v sobotu takhle brzo vstavat ☹ mela si se nenapadne pribalit do kufriku,ale ne,ty mas ted dulezitejsi akci pred sebou,nejdulezitejsi preciiiz 😎 🙂 he he,krovinorez na nas!!! 😀

evik73
23. led 2010

jj chuděrka jsem malintatá,ale co se dá dělat...nevím nevím,jestli by to křoviňák pobral,to je spíš na autogen a opálit 😀 😀 ale zase jak říkala moje babička...Když nejsme bohatý,tak jsme aspoň chlupatý....to je útěcha!!

tulanek
23. led 2010

Auuuuuutogen,auuuuuu 😀 je to je hezky prirovnani,babicka vedela o cem mluvi!!! 😀

broukb
23. led 2010

No já si depiluju ruce, nohy a někdy bikyny, ale to musím mít náladu ty docela bolej 😒 takže ted jsem si je oholila...nemám náladu 😀 Já jsem jak gorilák, ale manža mi říká chlupatice obrovská 😀 😀 Blbec...no takže dneska to vidím asi na ten křovinořez nejméně, autogen necháme na Evika až nám řekne jaký to bylo 😝 Já vždycky říkám, že by se ze mě uživily 3 kobercárny když to shodim 😀

tulanek
23. led 2010

Jednou jedinkrat jsem si orvala spodek voskem a myslela jsem,ze jsem se skalpovala,od te doby nikdy vice,to si to radsi budu pul hodiny holit 😀 jo ruce,ty mam taky jak deku,ale bojim se,ze by pak ty chlupy byly horsi a horsi,az by ze me byl tarzan 😵 😵 to je pakos,chlupatice obrovska,bych se bala,jen kdyz ctu ten nazev 😀 😀 jo,autogen,az pote 🙂 taky nevim,proc si ty chlupy nenechali jenom pro Adama a nas zensky z toho nevynechaly,hold musime mit asi vsechno 😝 😝

broukb
23. led 2010

Tuli to je strašná pověra s tím, že to roste víc, naopak po depilaci to roste míň, akorát jedinej rozdíl je, že ti ty chlupíky stojej a dýl trvá, než si lehnou...ale když je necháš dorůst, tak si zas normálně lehnou. Vidim to každý den a nikdy z mých zákaznic netrpí pocitem, že by jim to rostlo víc...naopak se klidně objevují mapy kde to neroste. Ale to jen aby si věděla 😀 Jiank já mažu na ten nákup, bo mě tady ta moje polovička sežere 😀

abig
23. led 2010

Ahoj holky !

Myslím na Lumpajdu, už to má určitě za sebou ... držím pěstičky, ať se vajuška krásně oplodní a dělí se a pak ať se krásně zavrtávají !!!

Evíku, tak ty už to máš taky za pár, moc gratuluji. Ať vše probíhá v pohodě a brzy hlásíš //

Cabal, na tebe také myslím ... tfuj tfuj tfuj.

Všem stimulatkám ... ať ta dlouhá cesta, je co nejdříve za váma, přeji hodně štěstíčka a úsměvy na tváři.
Ať na nikoho nezapomenu ... 😎 teď nebudu pár dní na koníkovi, pač v práci nestíhám, to víte daně ... a noťáska si bere manža na služebku (svůj má ko), tak se s vámi na pár dní loučím !!!

Moc na vás budu myslet, držet pěstičky, přát štěstíčko, čekat na vaše // ....

Kůň s Vámi holky !!! 😀

evik73
23. led 2010

abig béééé...ty nás chceš opustit ...to od tebe není pěkné...a viděla jsi,kolik jsme toho nakecali?Až to budeš chtít dočíst,tak si budeš muset vzít dovolenou 😀 😀 tak na nás mysli a drž pěsti,ať to vyjde a co nejdřív se zase ukaž,pže nám tady bude bez tebe smutníčko ☹

holky tak to jsem ráda,že nejsem sama(buhužel i dcerunka),kdo má problémy s chlupákama...teď v zimě to jde,ale v létě,to průůůůůser...ruce neřeším,ale kejty musím a knírka pod nosánkem...joo a třísla....to je chuťovka,vždycky slzím jaká je to bolest,ale aspoň to nějakou dobu vydrží 😒