Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
23. led 2010

bohužel i to se může stát...na UTZ budeš mít folikulů hodně,ale je otázka,jestli v nich taky budou vajíčka,ale my nebudeme nad takovými negativními možnostmi vůbec přemýšlet... ☹

cibka
23. led 2010

jasně že ne uz se tesim az začnu píchat a budu čekat na odber vim ze to uteče jak voda jen na to nemyslet 😉 v kolik jedeš v pondělí ráno

evik73
23. led 2010

to jsou někdy šoky,já jsem dokonce i začala krvácet,ne nějak moc,ale začla,tak jsem myslela,že je to v háji a najednou blindění,tak jsem ocikala testík a byly tam....a pak ten šok na UTZ...vylezla jsem z ordinace jak kdybych byla po flámu 😀 😀

evik73
23. led 2010

V 7.30 tam mám nástup,takže nechávají po zákroku 3 hodiny ležet,tak počítám,že kolem poledne by mně mohli pustit domu 😉

cibka
23. led 2010

to si krvacela asi jak se to zahnizdovalo vid a pak to prestalo no vidis jak to krasne dopadlo mas schovaný nejaký oblečení po holce 😲

cibka
23. led 2010

ty jo tak to budes vyrázet brzo vid jedes busem nebo autem to budu na tebe myslet budu po noční ☹

evik73
23. led 2010

nemám vůbec nic,po tom jak to dopadlo jsem řekla,že už nikdy více,tak jsem všechno dávala pryč....vlastně švagrový a ta možná ještě něco na půdě má,tak na doma a na zahradu by to bylo dobrý,ale většinu musíme pořídit nové...a že těch krásných věcí mají...

cibka
23. led 2010

me rikali že budu dospavat 2 hodky ale jak se znam tak tam budu dýl je mi po narkoze zle a zvracim ☹

cibka
23. led 2010

to jo ted mají uplne užasný veci uplne kouzelny mekoučky a když ty prckové z toho hned vyrostou a ty malinkatý značkový botičky ty jsou k sežrání jak sem psala minule jsem jak blázni uz asi 2 roku čučíme za výlohama na kočárky a oblečení 😀

evik73
23. led 2010

jedeme autem,vždyť taťka musí odevzdat materiálek,pak pojede dom a zase pro mě přijede...v Motole jsme za 15-20 minut,ale vyjedeme radši dřív,víš jak to chodí,když něco přesně naplánuješ....

i když jsi nalačno,tak je ti špatně?

cibka
23. led 2010

to jo mi minulevyjeli taky dřív a letná byla ucpaná a meli jsme to tip top, jo jo je mi špatne i kdyz jdu na lačno ted naposledy jsem byla v prosinci na laparce a taky mi bylo špatně radši to hlasim dopředu treba to ted nebude tak strasny kdyz je ta narkoza jen na chvilku a le vydrzim to

cibka
23. led 2010

eviku jeste se te zeptam az budu po opu a manža odevzdá sperma oni nám pak zavolají kdy mam prijít nebo mi to reknou rovnou tam kamarádce prave rekli at si zavola volala asi 3 dny za sebou

evik73
23. led 2010

to víš,že vydržíš,,,my vydržíme daleko horší věci...ten Gennet je někde za Letnou viď?Projížděla jsem na netu Cary,kam se vrtnout,protože moje Dr. nás poslala do Gestu,tak jsem se tam objednala a pak jsem si ještě ověřovala,jestli mají smlouvu s naší pojišťovnou a samo že nemají,tak jsem hledala něco jiného a ten Motol mi přišel nejlepší a jsem vážně moc ráda a spokojená 🙂

cibka
23. led 2010

jo jo gennet je za letnou je to přímo od tý velký křižovatky jedeš vedle tunelu je tam vedle nejaká skola gympl nebo co ale ted jak je to rozkopaný tak je to fakt hruza se tam dostat

evik73
23. led 2010

budeš si každý den volat do laboratoře,jak se embryjka vyvíjí a až bude ten správný čas,tak ti řeknou,kdy přijít na ET...aspoň tak to funguje v Motole,ale to bude všude stejný...

cibka
23. led 2010

aha ja si ty nazvy furt nepamatuju takýe kdyz ty embrijka davají do tebe tak se to jmenuje ET, asi jo asi to je vsude stejný ona chodí taky uplne jinam

evik73
23. led 2010

ta Praha je celá v katastrofálním stavu,to si nevybereš...ale do toho Motola to docela frčí..hlavně jezdím ráno brzy,tak na 7.00 a to je paráda,asi tam i zůstanu když otěhotním chodit do poradny,pokud mi to umožní....

salopa
23. led 2010

Ahojky holky, tak jsem se přišla juknout za váma. A koukám,že dočítat to tu bude docela hustý 😀
víte jakpak je na tom lumpajda?

vaskovamaria
23. led 2010

chcela by som sa opitat idem na IVF či bude musiet ist som mnou aj manžel .

cibka
23. led 2010

ja sem dycky objednanaá tak kolem 9 až 10 ted tam jdeme dokonce az v 11 ja vim že v gennetu nechavají snad jen do 3 mesice a pak te predají k tvému gynekologovi ale presne to nevim aůe švagrový rekli ze si ji tam nechanjí do 3 mesíce a poslali jí ke svýmu dokonce dřív i na tu laparku jsme se musela objednat u nás ze tam to pý nedelají asi to je jen specializovaný na tohle ale motol je jako normální nemocnice

salopa
23. led 2010

vaskovamaria:Záleží co myslíš. Jak jste daleko.

evik73
23. led 2010

jj ET je embryotransfer a KET je kryoembryotransfer(z mrazáčků) fujjj to je slovo 😝

cibi musím se pro dnešek rozloučit,mám doma manžílka a za chvíli se musím připravit a razíme na píchnutí injekce..
tak ti přeju a všem holkám,co ještě nakouknou hezký sobotní večer....myslím,že mi to nedá a stejně ještě načíhnu...MEGAZÁVISLÁK!!!!

cibka
23. led 2010

salopa nevímezatim nic
vaska_ to ti poradí holky ja jsem v tom uplná začítečník ale myslim ze jo

cibka
23. led 2010

evik tak pa a opatruj se

salopa
23. led 2010

evik: Tobě taky pěkný večer a klidně načíhni, a´t tu nejsme sami 🙂

salopa
23. led 2010

cibka: asi odpočívá

evik73
23. led 2010

ještě naposledy...jenže v Motole to je jakoby zvláštní oddělení Centrum asistované reprodukce...tak nevím,jestli si mě tam nechají...pan Dr říkal,že budu muset být hodně hlídaná,tak asi jo!!!!

ahoj salop..my jsme hrozný drbny viď?teď už ale vážně odkládám noťas a mizím............... 🤐

cibka
23. led 2010

asi jo není se čemu divit sem zvedavá na sebe 😀 určo dá vedet az bude ok a jak se más

vaskovamaria
23. led 2010

už 27.1. idem na IVF na zakrok

salopa
23. led 2010

evik: mno to jste..vymlouvat vám to nebudu 😀 ale aspoň to tu žije 😀
Hmm..tak doufám,že tu dneska nebudu sama 😒