Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
28. led 2010

Ahooooj,

Pajass : prednison určitě nepřestávej...to se bere po celo udobu IVF, já ho třeba beru až do 8tt...to ti pak řeknou v CARu při ET..takže ber dál...

Tuli : to je mi líto chuděrko, že musít takhle trpět ☹ hele oni se fakt proberou, věř tomu!! jinak je svět hnusnej a nespravedlivej!!!!

Ratatooy : to je skvělá úrodička!!! Já chci taky!!!!!! Já vám tak závidim, že už to máte za sebou ☹ to jsem tady teď snad jeidná, která čeká na to, jaká bude úroda, ne? ☹

ifet
28. led 2010

Nene Misando...já taky čekám...na utz jdu 2.2...

ratatooy
28. led 2010

Tulanek jj úplně v pohodě.neboj nic protože nám na poslední kontrole 5 dní před opu říkali že budem mít tak 10 vajíček.a to jsem měla na pravé strane horší úrodu a největší velikost byla při ko 18 a furt jsem je měla o den pomalejší.

evik73
28. led 2010

tulanku folíci rostou za den o 1-2mm,takže to určitě do soboty doženou neboj!!

ifet protokoly se většinou určují podle hormonálního profilu ale jsou i jiná kritéria...prostě ti to doktoři naordinují,co je podle nich pro tebe nejvhodnější.... 😉

ratatooy to je dobře,že jsi v pohodě a čilá...teď nebudeš moc dospat do zítra vid? 😀

evik73
28. led 2010

mišo tak co autí už to máš v cajku? 😀 taky ti to uteče neboj,zítra pátek,víkend se přehoupne a je tu pondělí... 😅

tulanek
28. led 2010

Jeeeee Pajass ty jsi me tak krasne uklidnila,ze si z toho snad cvrnknu 😀 😀 to znamena,kdyz vcera rano mely 14mm,tak v sobotu by opravdu tech 18-19mm mohly mit,kurna jesli ne,tak ja budu taaaaaaaaaaaaaaaak na.rana 😠 🙂 Misi jsi hodna,ze doufas se mnou,bylo mi receno,at radeji pocitam s horsi variantou a pak at jsem mile prekvapena,kdyz me to ale nejde,jsem furt takovy tele,ze tomu proste porad verim mno 🙂 Misko a ty neboj,podle priznaku tvoje uroda vypada moooc nadejne,ja vim ze to jsou nervy,ale ty to zmaknes vydrzat a budes v pondeli skakat radosti 2m do vzduchu!!!! 😉 🙂

pajass
28. led 2010

já jsem měla v úterý největší 11mm a dnes 16, tak to je o 5mm za 3 dny

evik73
28. led 2010

Může být člověk v klidu a nestresovat,když od začátku až do konce je to jeden velkej nervák!!! 🙄 🙄

misanda
autor
28. led 2010

Tuli, ze mě by doktoři měli radost 😀 já furt myslim negativně 😀 takže vždycky počítám s horší variantou. Když u mě je to ale fakt o tom, kolikrát jsem byla sražená ke dnu, mno ☹ tak se bojim ☹

Ifet, tak super...spolubojovnice 🙂 ...a jak se cítíš?? Kolikátý den stimulky jsi??

tulanek
28. led 2010

Ale to mi rikala kamaradka,mysli to se mnou dobre...Doktor mi rekl,ze zenskym to vetsinou doroste a ze tehotenstvi v takovych pripadech s malo folikama meli,ze on si teda zrovna pamatuje dve,jednu co mela mimodelozni a druhou co potratila,ale ze maji tolik pacientek s mensi urodou,ze si to nemuze vsechno pamatovat,ze urcite byly i take,co se zadarilo az do zdarneho konce 🙂 Tak doprcic,at uz je sobota 😅

ifet
28. led 2010

Misando prosím tě, já jsem ještě ani nezačala...čeká mě první pigáro Gonalu dneska večer...a hned v úterý jdu na první utz...budeme bojovat spolu 🙂 a kdy jsi začala ty a co si pícháš a jak se po tom citíš?

tulanek
28. led 2010

Jo jo Misi,se ti ubes nedivim,kdybych uz za sebou mela nezdarenej pokus,jakejkoliv,tak asi taky budu myslet jinak a u me jde o prvni ,,prohru,, a uz tady tak rapluju....Zaslouzila bych kopanec 🙂

salopa
28. led 2010

Ahojky zlatíčka.Tak jsem doma po OPU. Do dneška se mi nastimulovalo 40 folíků..z toho odebrali 21 a 13 jich bylo dobrejch, ale bohužel mám hyperstymulační syndrom ☹ takže nám sice vajucha oplodní, ale na ET to vypadá tak za 3 měsíce ☹ Břicho mě bolí šíleně, že jsem myslela ,že ani nedojedeme domů a nafouklé ho mám jak balon.Tak uvidíme jak se budou embrijka vyvíjet. V úterý jdu na odběry asi krve a UTZ znovu, jak to s tím hyproušem vypadá a řeknou nám i co a jak embrijka.
Jinak jak mi bude líp, tak vás všechny dočtu. 😉 Všem co mají další kroky zdárně za sebou gratuluju a držím dál pěstičky.Jdu ležet.Snad se tu večer ještě ukážu. Páčko zlatíčka a díky za držení palečků. Jste mooc hodné. 🙂

misanda
autor
28. led 2010

Ifet : aháááá, tak to pak jo. jinak já si taky píchám Gonal 🙂 a cítím se....no, bolí mě břuch jako na MS...to je asi všechno a bývá mi špatně od žaludku, ale to je z kortikoidů.

Salop, doprčic ☹ ☹ a není už šance, že by ti tam mimísky vrzli ještě teĎ?

evik73
28. led 2010

salopko...to je v pytli,že ten hnusnej hyperstimulák zaútočil..tak hlavně odpočívej a hodně pij...ale zase máte krásnou úrodičku vajíček,zatím co ty budeš odpočívat,tak se vám nádherně oplodní a pak ti je rovnou šoupnou do bříška a třeba to ani nebude trvat tak dlouho...přeji ti brzské uzdravení kočko!!!

ifet
28. led 2010

Salopko jsme s tebou, třeba se to ještě nějak zlepší...
Misando a od kdy si pácháš Gonal a kolik??? Já 225 IU

salopa
28. led 2010

misanda: není žádná, rozjl se prej docela dost a riskovat to prý nemá smysl ☹
evik: jojo...snažím se pít a pít a pít. Jen je to pro mě fakt dost problém, páč tolik pití je šílený. ale co by člověk prostě neudělal, že 🙂 Jojo..úroda je super. jen jestli budou šikovný. to poznáme v úterý mno. Kují moc Evi.
Fakt moc díky za podporu. Prostě holt musíme bojovat:o)

salopa
28. led 2010

ifet: díky moc...jste zlatíčka. ale vím,že nezlepší. nejdřív prý za dva měsíce ☹ ale coo...počkám si. hlavně aby se embrijkům dařilo a hezky se vyvíjely

tulanek
28. led 2010

Salop kurna ☹ tak koukam,ze to mame opravdu skoro na stejno,s tema poblblama folikama,40 je taky pekna palba chuderko ☹ hlavni je,ze je tech 13dobrych a z toho budou mimisci jak vysity neboooooooooj 🙂 😉 Chudacku malej,tak hodne hodne pij a odpocivej,to ti pomuze,uvidis!!A jeste to muze dobre dopadnout,zazraky se dejou a my v ne musime verit,vis!!!!!!!!!!! 😉

misanda
autor
28. led 2010

A salop je taky silná kořenářka, takže bojovat bude!!! A ono se jí to vyplatí!!!! Holt počkáš dva měsíce, pak ale bude prožívat to nejkrásnější období 😉. Nebooooj

Ifet, já jsem první dva dny frčela na 262.5, od včerejška do pátka – včetně – píchám 225j, od soboty 187,5 😉 tak uvidíme, jestli to bude mít nějakou odezvu.

marrad
28. led 2010

ahojte som doma po OPU
moje 2 foliky boli prazdne takze som dotehulkovala..... ☹

misanda
autor
28. led 2010

marrad ☹ ☹ ☹ ...co na to říct? ☹

marrad
28. led 2010

nic.....
dufam, ze to nie je pravidlo a ze to nemam ako definitivny stav....

Celkovo 2 foliky po stimulacii je malo....
skor sa zda ze som nezareagovala na stimulaciu....

tulanek
28. led 2010

Do pdeleeeeeeee 😢
Jsem to asi zakrikla,to me mrzi Marrad,ach jooooo,to je tak nespravedlivy,ten svet!!!Proc kdyz uz se do tohohle clovek pusti a vytrpi si vsechno mozny,tak sii prece zaslouzi,aby to vyslo 😠 😠 Marrad drz se,cas to preboli,budu na tebe myslet!!! 😔

tulanek
28. led 2010

Jaky jsi mela protokol?A jak je ti po punkci,doufam,ze aspon netrpis jeste bolenim briska...

misanda
autor
28. led 2010

marrad a proč jsi měla jen dva??? ☹

ty jo, nějak se nám to tu s promunutím sere ☹

pavcahola
28. led 2010

Ahoj holky potřebuji poradit,v sobotu jdu na odběr vajíček a nevím jestli mám ještě používat nosní sprej synarel,když už dneska si budu píchat poslední injekci.Doktora jsem se zapoměla tak se ptám vás.

evik73
28. led 2010

Sakra holky dneska je nějakej den blbec... ☹ marrad holčičko moc mně to mrzí,že to takhle dopadlo,ale určitě to nebylo definitivní a příště už to hergot musí dopadnout dobře..věřím tomu!!!
tak aspoň já mám dobrou zprávu...vyvíjíme se pořád krásně,tak zítra volat a domluvíme tu sobotu,vypadá to i na mrazáčky,což jsem strašně ráda 🙂 holky jak ráda bych vám přála taky dobré zprávičky ,ale budou slibuju vám to!!!

misanda
autor
28. led 2010

evi, tak aspoń, že ty neseš pozitivní zprávy!!! mrazáčci jsou super! ani nevíš, co bych za ně taky dala 😅

evik73
28. led 2010

pavco já nemám se sprejem zkušenosti,ale já už bych nestříkala,snad někdo z holčin bude vědět a poradí ti...nebo zkus zavolat do Caru,bude to jistější!!