Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
28. led 2010

Eviku,pupik celkem dobry,ted ho citim trosicku vic,ale je vecer,tak to bude asi tim a hlavne uz se nenafukuje,tak snad je to na dobre ceste,trosku nafoukly je,to jo,ale to bude urcite tema peti sampionama 😀 akorat jsem hrozne ucpana,potrebovala bych broskvovy kompot,pac uz ani pohanka se nou nekamosi a tlacit uz nebudu 😀 ja uz mam 3l v sobe a mam furt zizu,tak to vidim tak na 3,5,uz jsem asi na to zvyknuta ci co 😕 😅 Neboj Eviku,ted uz bude jen lip a lip a od soboty na vsechny bebinka uplne zapomenes,to ti garantuju!!! 🙂 A taky doufam,ze ten 30,bude ten moooc stastnej 🙂

lumpajda
28. led 2010

Díky Miši, tak já to prubnu, ten 11. den. Eviku květákovou polívčičku, tu já ráda, ale teď jsem nafouklá i bez ní. Tuli, já mám pocit, že mi ten utroš taky nějak staví, normálně chodím 2krát denně a teď to nějak nejde 😒

tulanek
28. led 2010

Jsem jak,kdybych tam mela spunt 😖 zkus taky ten broskvovej kompot,nejlepsi je vypit tu stavu z nej,je to sice presladlej hnus,ale zabira 😉 Tlacit ted asi nechcem ani jedna 😅 😅

evik73
28. led 2010

holky já s tím mám taky problém a trochu se bojím,jak to budu zvládat až budu těhule....a když jedeme na dovolenou,tak jdu tak jednou dvakrát za týden...tak i když se těším na hory,tohle bude prekérka...nabalím kompoty!!!A co že to je s tou pohankou?

lumpajda
28. led 2010

Tak já to zkusím, myslíš, že stačí plechovkovej kompot, jinej tu nemám. Tlačit nebudu, se bojím i čůrat, pěkně se válím a sleduju se už teď, to budu za těch 14 dní dobře jeblá. 😀 😀 😀

evik73
28. led 2010

Kočénky moje zlaté popřeji vám hezký večer,protože já jsem nějaká uondaná,tak zalezu do pelechu a budu si číst,ale vidím to tak na 4 stránky a vytuhnu!Tak hezky odpočívejte,nalejvejte se a pupíčkujte 😀 😀 A zítra nasepsanou 🙂 🙂

tulanek
28. led 2010

Lumpajdi,na me funguje ten plechovkovej,domaci ani nemam 🙂 ja myslim,ze s tim jebnutim na tom budu uplne stejne 😅 😅

Eviku,pohankova kase je vyborna,poradila to tu Abig,fakt muzes si do toho namichat granko,marmeladku,ovoce a tak a me to moooc chutna,ale uz me to bohuzel ted neprotahne... 😖

Tak dobrou noc Eviku,ja jsem taky nejaka tuha,Las Vegas a spinkat 🙂 Zitra pa a Kun s Tebou 🙂

pajass
28. led 2010

Ahojte baby, tak devátá hodina odbila a já jsem si do sebe Pregnyl narvala!!! 😉

pajass
28. led 2010

no ale asi se už všechny chystáte do hajan, tak dobrou, já jenom doufám, že jsem si tou injekcí nepodepsala hyperstimulák

tulanek
28. led 2010

Procpak myslis Pajass?

lumpajda
28. led 2010

Pajass, pregnylek, ty jsi šikulka.Tak se taky loučím, dobrou noc a krásné sny. Tfuuj,Tfuuj,Tfuuj, všem co to potřebují. Kůň s vámi 🙂

pajass
28. led 2010

no tak se tady o tom píše, že už se vidím na infuzích, bojim bojim

tulanek
28. led 2010

Neboooj Pajass,tebe mine,hlavne bumbat a bumbat a bumbat!!! 🙂

ifet
29. led 2010

Dobré ranko holky, tak mám včera za sebou první injekcičku Gonalu...byla jsem na sebe pyšná, jak jsem si ho statečně prdla do bříška 😀

marrad
29. led 2010

ifet
drzim paluchy pri ostatnych a nech to vyjde co najlepsie....

pajass
29. led 2010

Dobré ráno, holky. Mám zase strach, že jsem odovulovala předčasně a zítra nebude tudíž žádný odběr, nic mě nebolí, zato včera jsem myslela, že bolestí už umřu a měla jsem takový jakoby ovulační výtok a bazální teplota se mi drží výš, ach jo.
Ale myslím, že nejsem jediná, už to tu taky některá z vás psala, tak nevím ☹
Jinak hezký den všem a hodně štěstí při kontrolách, odběrech, zavrtávání atd., atd. 😉

broukb
29. led 2010

Brý ránko maminy, skoro maminy a maminy čekatelky 😀 Tak já ještě mažu do roboty 😠 sakra už jsem si myslela, že nepůjdu ach jo ☹ to na vás nebudu mít tolik času 😅
Lupajdi věřim, že to byl šok, ale máš 2 krásné morulky, tak se tím nestersuj...vsadim se, že vzhledem k tomu, že jste pořád uvažovali o jednom chytnou se obě dvě 😀 ty naše duo mamčo 😀
Pajko taky hezky pupíčkuj...nevim jestli jsem na někoho nezapomněla kdo už á mimísky v sobě..
Tulánku dneska splaskni alespoň o 10 dalších folíků 😀
Misando hezký pícháníčko 😉
Eviku zítra je tvůj véééééélký den...tak hezky odpočívej 😉
Pajjas a ty se neboj, když budeš hezky bumbat nic ti nehrozí.... 🙂
Ratat a Salop přeju aby se vajínka krásně rýhovala 🙂 Salop tobě aby bylo lépe...
Cibko, borůvko, Ifet, hezký den..
Teda vás je, že si budu muset udělat snad tahák, abych na někoho nezapomněla 😀 😀

PS:Tuli včera večer jsem se za tebe pomodlila naší modlitbičku 😉

broukb
29. led 2010

Pajas neboj já se taky bála, ten výtočík je normální..taky jsem si myslela, že je to Ovu hleník 😀 a nebyl..Mudra mi říkala, že se vůbec nemám bát, že když si pícháš tu druhou včeičku tak ta je na to, aby se tohle nemohlo stát...takže bud v klidu.. a mě taky někdy bolí břuch víc a jindy za s nic..
Přestaň na to myslet nebo si to ještě přivoláš ty trubičko 😀 Tě se na zítra a odpočívej ju??

pajass
29. led 2010

dík 😉

marrad
29. led 2010

dievcata este sa chcem opytat...
Mavam dost silnu menstraciu... ide zo mna ako z vodovodu.... 🙂 a trva 6 - 7 dni.
ked som zacala stimulovat, tak 2 dc som zacala pichat gonal
a mrcha mi hned uplne zoslabla a a nasledne hned skoncila...
Mate aj Vy podobne skusenosti?

pajka00
29. led 2010

Holky díky za podporu-teď už se snažím přemlouvat mimísky, aby se zavrtaly🙂
Evik-zítra držím moc moc palce!!!Určitě vyberou t nejlepší a ty e pěkně zavrtají.
To že bolí nebo nebolí břicho nic neznamená-já to mám taky tak.....jeden den mě píchá vaječník, když vstávám a druhý vůbec nic. Teď mě momentálně bolí už 14 dní šíleně prsa....no joo..ono to tělo musí neustále na sebe nějak upozorňovat, jakobych dobře envěděla, že ho mám🙂
tak kočky-všem krásný den-těhulinkám držím palce a čekatelkám na zákrok ještě víc🙂

tulanek
29. led 2010

Dobre ranko zeny me 🙂
Pajas,ubec neboj,jo je nas tu hodne,co jsme mely strach,pak to Misanda myslim na sebe praskla a uz jsme v tom litaly,ale ten hlen a to kolem toho,je opravdu normalni,jak nas tu Broucek ujsitil 😀

Broucku,ty jsi takova moje dusicka hodna!! 🙂 Dekuju moc za modlitbicku za me,moc moc verim,ze ten na hore ji vyslechne a pomuze 🙂 Ja te fakt lituju,ze musis jeste trcet v hokne,kdyz si predstavim sebe,jak jsem se tesila domu,az z toho blazince vypadnu,fakt te uplne chapu!Vydrz Broucku,uz jen chvilinku a mas pokoj! 😉 jo a s tim tahakem mas pravdu,proto ja vsechny zdravim hromadne,pac hlavinka uz mi nepobira komplet vsechny informace 😅 jsi ale sikula! 🙂

Marrad,ja myslim,ze je to normalni,pac to telo reaguje na hormony,vis...

ratatooy
29. led 2010

Dobré dopoledne kocenky.jak se máte?přeju všem samé dobré zprávy.držte mi palce dožvejkam rohlík a jdu volat jak to vypadá s našema mimiskama.

misanda
autor
29. led 2010

dobré ránko!!!

tulanek
29. led 2010

Drzim,jak muzu Ratatooy,ale verim,ze to budou vyyyyborny zpravicky!!!!! 😉 🙂 🙂 dej hned vedet ju?At nejsem nerves 🙂

tulanek
29. led 2010

Aaaaaaa nazdarek kasparek Misi 😀

misanda
autor
29. led 2010

tuli, kdy jdeš zítra?

tulanek
29. led 2010

V 8:15,kdyby zmena casu,tak nam pry zavolaji...Uz me trocha chyta nerves 😅

ratatooy
29. led 2010

Tak z 21 vajíček nám oplodnily metodou ICSI 15 a teď jich bojuje 12 a vypadá to dobře.hlavně aby to nebylo všechno až moc dobrý a nakonec nebyla smutná ale já bych to přežila.

suzanna
29. led 2010

Ahoj holciny,
pajas drzim mooc palecky at se mimisci pekne u tebe zavrtaji 😵
Jinak take smozrejmne drzim palecky vsem co stimuluji nebo cekaji na ET 😵
My jsme dnes byli na NT screningu na UTZ vyvojovych vad a dopadlo to na 1* zadne riziko nam nehrozi,takze na odber plodove vody nejdeme.UUUfff to se nam ulevilo.Miminko je pry krasne 😵 Mam desnou radost.Jinak od toho druheho je tam porad ten plodovy vak,ale pry to nijak nic neohrozuje.