Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
29. led 2010

tuli...můžu ti poslat recept na perníka,co dělám já a ten je bez toho perníkovýho koření..a buď hodná na tchýňku...přesně aspoň vypneš a přijdeš na jiný myšlenky...taky na koňovi je prima,ale stejně se pořád točí to samé dokola a je těžké na to nemyslet...

suzanna
29. led 2010

mima nam pri prvnim pokusu dali po trech dnech ctyrbunecne embryo...uz jsem vedela,ze se nechyti a pripravovala se rovnou na druhy pokus.Do druheho pokusu urcite bezte.A delali vam IVF nebo i ICSI?
misanda pockej s cim v PO prijdes budes mit foliku urco akorat 😉

suzanna
29. led 2010

Ja mam taky dobrej recept na pernik s marmoskou delala jsem ho zrovna v pondeli uz je sezranej a vcera jsem pekla lineckou buchtu s jabkama..nemam holt co delat.

salopa
29. led 2010

Mno nic holčeny, utíkám se chvilku natáhnout a zdolávat další pitivooo 🙂 Mějte se a smějte se. 😉

tulanek
29. led 2010

Ale jako aj tesim,jen se mi nechce moc rozebirat ta situacicka tedka,jako ze budu muset mno...Ale fakt je to zenska suprova a ja jsem rada,ze mam za tchyni zrovna ji!!!! 🙂 Posli Eviku posli,ja upecu!!!! 😀 Diky ti ty moje kuchticko!! 🙂

tulanek
29. led 2010

Tak Salop hezky si odpocin a neutop se 😀 zatim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 a pernik bude a bude a bude a ja dostanu tecku od Misandy 😀 bych ti ho pak Misi vyfotila a poslala,ale to by zase muselo drzet nejaky ditko co? 😠 😀 😀

schlossina
29. led 2010

ahoj holky - můžu se k vám přidat?Mám 5 den od ET....

tulanek
29. led 2010

Jeeeeeeeeee cekatelka 🙂 Schossino vitej mezi nami!!!! 🙂 kolik mate embrijek zavedenych a mate mrazacky? 🙂 a jak se citis??

mima
29. led 2010

suz, ano mali sme aj ICSI, ja rada skusim aj druhy pokus, len neviem co ten moj, moc sa mu nechecelo do toho ani teraz, dost dlho mi trvalo kym som ho presvedcila

evik73
29. led 2010

Tak tady je:45 dkg polohrubé mouky,30 dkg cukru,9 lžic oleje,2 celá vejce,2 lžíce kakaa,lžička skořice,citronová kůra,vanil.cukr,1 a 1/2 prášku do pečiva,1/2 litru teplého mléka.A na něj už si dej cokoliv!!

další duše do našeho spolku...schlossina vítej!!

schlossina
29. led 2010

mám zavedeny 3 blastocysty a 8 mražáčků.....cítím se dost vystrašeně,jsem nervozni,pobolívá mě břicho jako bych to měla dostat...taky záda - je to už můj 2 pokus,proto ty obavy

tulanek
29. led 2010

Eviku,diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik moooc,jdu na to,tak pa pa vy moje koceny!! 😀

tulanek
29. led 2010

Jeee tyyy brdo,tak to je krasna uroda,neboj to urcite dobre dopadne akdyz by nedej boze ne,mas mrazacky preci,ale neboj,dobre to dopadne!!! 🙂 Za jak dlouho budes delat testika?A obavy chapu,clovek nikdy 100pro nevi,ale musis verit!!Kolik je ti let,jesli se muzu zeptat?

misanda
autor
29. led 2010

ahoooj schlos 🙂 takže budeš hlásit jako první // 😉 těší mě 🙂

schlossina
29. led 2010

vyzkouším to v pondělí - jinak je mi 35 let a mám již 2 děti - 17 a 11 let z prvního manželství....ano,jsem ráda za mražáčky,ale ty čerstvá jsou lepší....navíc zamrazila jen 4 buněčné,víš?

suzanna
29. led 2010

mimi nam v centru doktori rekli,ze na poprve se to povest muze,ale ze po druhe se sance zvysuje a u nas se to jen potvrdilo.Musis mu domluvit.
schlossina to je krasny 😵 neboj urcite to ted vyjde 😉 Jak dlouho jsi po ET?

misanda
autor
29. led 2010

Suz, taky si myslim, že nám vyjde spíš až druhej pokus ☹

evik73
29. led 2010

Tuli není zač a doufám,že ti bude šmakovat!!

Schlos držím moc pěstičky,aby to vyšlo,ale máš to pojištěno 3 kouskami,tak to není pochyb,že budeš hlásit dvě dálnice// 🙂

mimo uvidíš,že manžela přesvědčíš...na chlapy se musí pomalu,ale nakonec je vždycky zlomíme 😀 😀

schlossina
29. led 2010

po ET jsem 5-tý den od OPU 10 den....říkali mi,že blastocysta se zavrtává 24-48 po zavedení,snad už bych to v pondělí mohla vyzkoušet...jak bylo tobě suzann po ET?

suzanna
29. led 2010

misanda a treba zrovna neee treba to bude uz ted za chvili...ty taky myslis hned na nejhorsi,dostanes na zadek 😀

misanda
autor
29. led 2010

Suz, se připravuju dopředu na horší variantu no 😀

schoss, doufám, že budeme mít taky blasťačky 🙂 a myslím, že v pondělí už by ti to mohlo ukázat. a hele, co když se ti zavrtaj všechny??? 😕

ratatooy
29. led 2010

schlos ty brdo tři kousky tak to je jistý zároveň jsi odvaha počítas s trojcatkama?to tě fakt obdivuju mi nemáme děti ještě vůbec a bojím se dat víc jak jedno.

suzanna
29. led 2010

schlossina mela jsem taky pocity jako na ms a bolely me zada.Asi 5 den po ET me vzali takovy krece do bricha,ze jsem nemohla ani chodit ,vysli jsme zrovna z kina a ja nemohla ani dojit k autu a zacala jsem brecet,ze to zase urco nevyslo.Ty zada me boli jeste obcas i ted. Na testiku jsem objevila // 9 den po ET,ale my meli osmibunecna embrya 3 den a tam to zavrtavani trva dele ,takze to odpovidalo na ten 5 den tak asi protoze se zavratvali obe tak proto takova bolest si myslim...no a ty mas tri... 😉

suzanna
29. led 2010

misanda vzdyt ja vim 🙂 ale mysli i trochu pozitivne.
Holky ja vam tak drzim moc palce at je tady co nejvic tehulek.
Chtela jsem jit do jine diskuse,protoze jsem vas nechtela zbytecne prudit,vim jak bylo me,kdyz byl nekdo tehu a ja porad nic,ale me je tady s Vama dobre 😉

misanda
autor
29. led 2010

suz, právě že nás neprudíš, společně s dadou jste naše veliký vzory 🙂

misanda
autor
29. led 2010

navíc máš zkušenosti a ty se taky šiknou 😉

schlossina
29. led 2010

No emryoložka odložila 4 na prodlouženou kultivace,jedno se vyvíjelo pomaleji a zůstali 3 krásná - problém byl v tom,že blastocysta se nedá zamrazit - bylo mi líto jen tak jej vyhodit....tak jsem jim řekla at zavedou všechny....jinak při 1 ET mi prvně zavedli 2 apak zbylé 3 mražáčky - bohužel nic z toho nebylo....No a po 2 měsících jsem otěhotněla přirozenou cestou - ale potratila jsem....Suzann dík - hned se cítím lépe....

suzanna
29. led 2010

misanda diky 😉 no ja rada poradim 🙂
schlossina ja bych si byvala take nechala zavest tri,protoze to nase treti pozustale nebylo na zamrazeni(bylo jen ctyrbunecne) tak ho proste vyhodili 😠 byla jsem docela nastvana,protoze pri 1 IVF mi to 4 bunecne zavedli,ale proste meli jsme dve krasne a 3 u nas nezavadi .

suzanna
29. led 2010

A co je vubec s dadou ?Dlouho se neozvala.

misanda
autor
29. led 2010

dada tady byla snad včera, ne????

ty jo, holky, já bych se trojčat asi už docela bála..mě budou stačit dvě 😉