Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

dada074
5. únor 2010

No jasně a o pesanovi ani nemluvím,ten mě má také na háku,tak to jdi alespoň na chvilku potit a já jdu tedy smejčit barák ☹

evik73
5. únor 2010

Já vím Míšo,že jsi z toho tumpachová,ale vážně je to těžký...prostě to nějak pročisti a kdyby něco,budeme tě bránit do krve 😀

cibka
5. únor 2010

Ahojky holky,
tak sjsem vásd dočetla nejak nestíham a už zasel leim na krev a na tu internu se objednat, jinak já mam pyžamo taky s žirafama a je tam napsáno vítej doma tak nevim co by mi v gennetu řekli 😀
tak už se vám blíží sobota tak všem držim palečky všechno bude dobrý tak se držte já musim zase letět 😉

evik73
5. únor 2010

Tak to mám jít taky upratovat?No dobrá..zkusím to,ale jen polehoučku,pže se nesmím moc namáhat...hooooolky ty cecíky mně teda bolejí,tak snad je to pro dobrou věc 🙂

pajka00
5. únor 2010

No...tak u nás jméno vede Hubert!!Prostě on miluje huberta už dávno🙂Umíte si představit miminko se jménem Hubert?🙂)Holka...líbí se nám Anděla a Stela....ale ten Hugo taky párkrát padl a hádejte,čí to byl nápad 😀
A bylo dobrý včera v kosmetice-jdu příště v březnu na Stelu a říkám- jo..moc pěkné jméno, to se mi líbí Stela a kosmetička říká-no a to druhé?Myslela druhé pro holčičku-protože mám od kartáře buď kluka nebo dvě holčičky-tak to mě pobavila, protože já ani ve snu nepřipouštím, že by se měly povést 2. BUdu šťastná jak blecha,když aspoň jedno🙂

petronela82
5. únor 2010

ahoj holčiny - tak máme za sebou pohovor u Dr. dohodli jsme se že budu stimulovat Fostimonem od 2DC, první den 225IU a druhý a třetí 150IU - potom kontrola - zavádět budeme 2 embrijka po prodloužené kultivaci a hatchingu. Včera nám brali krev (kvůli žloutence a pohl. chorobám) a dr. napsal žádost na pojišťovnu a mám si zavolat zda je to schálené a začínáme. Holčiny jsem u OZP, jaké máte zkušenosti se zdr. pojišťovnou - jak dlouho jim to trvá - kdy si mám zkusit zavolat?

evik73
5. únor 2010

Pajko tak co ten zítřek?Jdeš do toho,nerozmyslela sis to? 😀

Petronelo..tak už to máš taky za pár..výborně 🙂 s pojišťovnou neporadím,mám ZPMA a hlavně v Caru ani nečekali na schválení a začali jsme bez toho...asi jim důvěřovali,že to prostě schválí 😀

evik73
5. únor 2010

Cibko,takže to znamená,že jste se rozhodli jít do toho hned?To je rozumné rozhodnutí,není to tak hrozné,teď ze začátku se sice pořád sedí u doktorů,ale rychle to uteče a pak už jen super pocit s miminkem(miminkama)v bříšku!!!! 🙂 🙂

pajka00
5. únor 2010

To víš,že jsem si to nerozmyslela...ale mám bobany, pořád mě pobolívá břicho jako na mrchu....v noci ne,jen přes den,když se hýbu....no tak jsem napnutá....ale moc tomu jaksi nevěřím-i když bych táák chtěla🙂 Ty co? Když ti dělali transfér stejně jako mně-tak čekáš na co?Ty sis píchala teď někdy pregnyl?

evik73
5. únor 2010

Pajko já to musím vydržet až do toho 16.2.protože jsem Pregnyl píchla ve středu a zítra dalších 5000j ☹ oni si to vypočítali dobře,těch 10 dní od zítra),ale že já budu trpět,tak to jim zřejmě nevadí!!!
Takže ty zítra mně povinně uděláš radost a nakopneš mně kupředu,protože nahlásíš // na testu 😀 a kdyby tam náhodou nebyly,tak ještě nestresuj 😉 někomu vylezou až 12 den(to psala holčina,co jí zaváděli blastocystu).... 🙂

handikpindik
5. únor 2010

Ahojky holčiny, tak jsem mezi vámi. Věřím, že pátek bude klídek a budu to moct být s vámi.

Evičko, kozenky určitě bolánkujou pro dobrou věc, // to jistí
Miško, já taky nemám žádnou pěknou noční košulenku, jenom samý opraný, zežmolkovaný, asi si půjdu udělat radost a koupím si nějakou frcovní 😀
Pajka, kartářky nelžou !!!!!! Když to nebude jeden kluk, tak to jistí dvě kočenky 😉 My máme předpovězeného kluka, ale všichni z mého okolí co vědí jak jsem na tom mi tvrdí, že se chytnou obě a budeme mít dvojky, tak jsem na to taky zvědavá.

Holky souhlasím s promazáním seznamu, ale prosím prosím, neumažte mě, já tu chci být s vámi 😅
Nebojte, jen co budu na PN a doufám, že to bude brzo, protože mě to v práci vůbec ale vůbec nebaví, tak tu budu s vámi tak často, že mě budete proklínat 😀 😀

evik73
5. únor 2010

ty jsi byla na transferu dřív si myslím...já 30.1...jo a vyšťourala jsem že pet.s našla // čárky na testíku viď?A docela brzy bych řekla,tak to asi budou dvojčátka 😀 😀

broukb
5. únor 2010

Brý ránko 🙂
Tak jsem znovu volala a miminek je pořád 5 a jsou prý krááááááásná (asi po mamince 😀 😀 ) jsou i ty 2, ale ty jsou prý slabé (no ale slabé když vydržely 5 dní??).Zítra je náš velký den 😀
Jinak holky já jsem nervní za vás..to bude sobota nevim na koho mám myslet dřív 😀 Začnu Pájkou, ta nám napíše určitě první, pak Tuli a nakonec já 😵

pajka00
5. únor 2010

Beru tvůj příkaz evi na vědomí a budu se snažit ho splnit 😀 Ozvu se zítra během dne....ale neslibuju kdy a napíšu i negativní zprávu...ale s pozitivní se budu ráda chlubit🙂
No uvidíme-já byla u kartáře 2x..pokaždé u jiného......a oba - první mi předpověděla,když jsem se rozváděla druhé manželství s mladším partnerem a teď po 3 letech druhý kartář mi řekl,že mám osudové dvě manželství druhé s mladším partnerem🙂) žiju už 2 roky s mladším partnerem 😀 tak bych ráda věřila i na ti miminka🙂Prví nic neříkala,protože jsem neměla tenkrát myšlenky na nějaké další děti no a ten druhý-bez toho,abych se stihla zeptat mi to hned řekl chlapeček nebo dvojčátka holky...ale spíš ten kluk.... A kamarádce řekl,že půjde na podzim na nějakou oslavu kamarádce, která bude mít nejspíš chlapečka....Takže to vidím na toho Huberta 😀 😀

handikpindik
5. únor 2010

Broučku velká gratulace, sou to malý supermani a uvidíš, že budou bojovat dál a budete mít i krásný mrazáčky až budete chtít další miminko.... teda pokud nebudete mít rovnou dvojčátka a pak si to nebudete chtít po čase zopáknout 😀

handikpindik
5. únor 2010

Pajko no vidíš, karty prostě nelžou... u nás toho kluka potvrdily dvě kartářky nezávisle na sobě, u jedné sem byla já a u druhé tchýně, ale to jsme ani jedna nevěděly, že k té kartářce jdem. Od tchýně sem se to dozvěděla vlastně až když jsme jí řekly, že musíme na umělé oplodnění, tak nám líčila, že byla u kartářky a ta jí aniž by se ptala řekla, že budeme mít problémy s početím, ale že se to povede a budeme mít kluka. No a ta u které jsem byla já, to bude letos na vánoce dva roky, mi řekla, že to nebude jednoduchý, ale budeme mít kluka a vidí to tak že přijde na svět do dvou let... což odpovídá. A já tomu svym způsobem věřim, zatim to všechno co nám řekla (a netýká se to jenom dětí) souhlasí.

Noooo... už aby ten menses dorazil 😀

evik73
5. únor 2010

handiku neboj....tebe určitě mazat nebudeme,vždyť ty jsi už taky naše hojka!!! 😀 😀

brouku senzační supermani jsou ta vaše miminka..úspěch je předem zaručen 🙂 🙂

já jdu něco dělat,tak zatím holky...později kouknu 🙂

handikpindik
5. únor 2010

jůůůůůůůůůůůůůůůůůůů kujůůůůůůůůůůůůůů 😀
Já sem si na vás hrozně zvykla a hlavně mám hrozně dobrej pocit u srdíčka, že si konečně můžu popovídat s někým kdo je na tom stejně, nebo podobně jako já, ví o čem to je a hlavně ten pocit, že nejsem jediná, která musí takový trampoty řešit. A hlavně se tu navzájem krásně podržíme a dodává nám to odvahu a sílu.

mima
5. únor 2010

ahojte, mate niekto skusenosti s Dr.Jan Vodicka, vraj posobil v Olomouci 12r. a teraz je u nas na Slovensku v Piestanoch 😕 pomohli by dake referencie od vas...diky

cibka
5. únor 2010

evik- jo jo nakonec jsem se rozhodla to neodkládat co kdyby to na poprve nevyslo tak bysme museli pak zase čekat, tedj jen doufam ze mi dorazí ms, protože na to že má prijít 8 tak važne nemam žádný příznaky ☹

pecicka
5. únor 2010

misi, děkuji za poklonu, řekla jsem si, že ny jste mohly vědět, jak vypadám 😀 😀 😀

cibka
5. únor 2010

pajka - ty jo že bych taky zaskočila ke kartářce, docela se toho bojim
handik to jsme asi jediný co čekají na mrchu jak na smylování co 😀

pecicka
5. únor 2010

handiku, teď tady čtu něco o kartářce 🙂 taky vykládám karty 🙂 ale jen ak známým a hlavně sobě 🙂

cibka
5. únor 2010

pecicka- jé tak to je dobrý to bys nám mohla říct jak dopadnem pjoosííím

pecicka
5. únor 2010

no já to vím úplně přesně holky moje 🙂 všechny budeme pozitivní, jinou cestu přece neberem, jsme šikulky a my to zvládnem 😀 😀 😀

ratatooy
5. únor 2010

Ahoj holky samy karty hm.taky vykládám ale spíš známým a sobě ale teď ne abych na sebe nestáhla něco špatného.ale byla jsem u jiné kartarky asi před 3 tydnama a hned jak jsem sedla na mě vybalila že budeme mít holku že už je pro nás nachystaná a čeká na nás.ale ta paní se zabývá i astrologii a léčitelstvím.a říkala že bude letos tolik děti že to ještě neviděla prej snad každá druhá ženská co k ní přijde tak bude tento rok těhotná.

handikpindik
5. únor 2010

Ahojky Pecičko ... krásné foto.... vůbec bych ti netypla, že už máš tři děcka 😉
Jůůůů další "čarodějka" co má ďáblovy obrázky 😀

Cibko to určitě jsme jediný co čekaj na mrchu... ale víš co by bylo vtipný, kdyby nám přišla oběma stejně a ještě bysme si pak dávaly radne v Gennetu 😀

pecicka
5. únor 2010

ratatoy, tak to je krásná zorávička, že by jsme se konečně dočkaly? Ani víš, jak moc toužím, jako kažxý tady

pajka00
5. únor 2010

No holky-to jsou dobré zprávy🙂
Mně taky kartáři řekli všechno co byla pravda...myslím-minulost...O budoucnosti se teprve přesvědčím,ale naskakovala mi chvílema husí kůže🙂 tak věřím,že se trefí.
Brouku-super úroda....zítra si z toho myšlení jedna na druhou zavaříme mozky.....ale moc věřím,že to všem krásně dopadne🙂

pecicka
5. únor 2010

handiku, to mě potěšilo, snaží se, víš jak, mám manžela mladšího o 9let, tak aby mi neutekl 😀 😀 😀 😀