Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

salopa
5. únor 2010

jinak evik a tulik..zdravíím kočeny 😉

misanda
autor
5. únor 2010

salop, tak to je super, to je docela rychlovka, co? 🙂 já se snad i těšim, aspon se rozlouskne, jestli máme něco k použití...

misanda
autor
5. únor 2010

a řekli ti hned po probuzení, kolik máš ok vajec, ju?

evik73
5. únor 2010

ahoj salop 😀 😀 tak já jdu dopsat svůj nechutnej věk a chybějící vejcovody 😉

misanda
autor
5. únor 2010

evi, tak já se přidám po tobě, až to sem dáš 🙂 a náhodou si myslim, že tvůj věk je ok, tak neser 😀

salopa
5. únor 2010

misanda:fakt pohodička..nejni čeho se bát 😉 jojooo..člověk se docela těší co a jak bude dál. jojo..jak jsme se převlíkli, tak jsme seděli v té předmístnosti a paní doktorka nám každé řekla co a jak a dala zprávu.

evik: ty kecko..jakej nechutnej 😀

evik73
5. únor 2010

mišo já nevím jak to je v Pronatalu,ale u nás se před propuštěním chodí k embryologům,ale moje první,když jsem se probrala bylo:kolik bylo vajíček? 😀 😀

misanda
autor
5. únor 2010

Evi, to bude asi taky moje první otázka...kolik snesla mišanda vajec? 😀 to na mě budou čumět 😀

salop a to mi to budou řikat přede všema těma holčinama?? já neci ☹ pak budu třeba některý závidět 😕

evik73
5. únor 2010

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda: kontrola \"vajec\" 1.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo /
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

salopa
5. únor 2010

misanda: my jsme byly jen dvě..ostatní ještě byly na pokoji. Takže v klídku. Té předemnou řekla co a jak. A mě si nechala na potom, bo se mnou to měla chuděra složitější. a neboj, nikdo závidět nebude. jsme se dost podporovaly všechny.
evik: my šly do laboratoře jen říct, že chceme oplodnit všech 13, protože je to nad limit, ale jinak jsme tam nemuseli.

misanda
autor
5. únor 2010

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda, 26let, endometrioza, ASA protilátky, zvýšenná autoimunita - OPU 6.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo /
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

tulanek
5. únor 2010

A jeeeeje,Evik duchodkyne 😀 😀 simte neblbni,podivej se treba na Basikovou no,ma krasny zdravy miminko a je o desetileti starsi nez ty!! 🙂

Jinak tabulka super,ja by jsem si ji rada prepsala teda az jesli dojde k transferu,jo?

A Misi,budes zitra uplne cucet,az budes odpo doma a budes si rikat,tyyy voe,ja uz to mam za sebou a vubec to nebyl takovej horor 🙂

Salop nazdaaaarek 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

salop, tak to jo už jsem se lekla, že to bude jak ve škole 😀 😀 ...týý jo, jsem fakt docela zvědavá. hlavně že to bude rychlý. to bysme mohli do desíti hodin zase vyrazit směr home, což? 🙂

evik73
5. únor 2010

salop já jsem to měla taky trochu jinak,pže jsem byla ten den sama na OPU,takže přišel embryolog za mnou na pokoj,aby jsme doladili co a jak...pohoda 😀

misanda
autor
5. únor 2010

tuli 😀 no jestli budu mít aspon 6 vajec, tak budu zítra mega šťastná!!!! 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

evi a t ychodíš kam?? bysme to taky ještě měly do tabulky dopsat 😀

salopa
5. únor 2010

misanda: Mno to určo jooo, pokud jste taky na půl osmou 😉 Jako fakt musím říct, že to byla pohodička a zejtra budeš úplně mooc nadšená, protože už budeš vědět kolikpak jsi toho vypěstovala 😉 A pak už jen pár dní a bude z tebe taky čekatelka na //

ifet
5. únor 2010

Ahoj holky, tak se hlásím...mám po OPU...deset folikulů, z toho 7 vajíček 😀 tak že dobrý...kdyby se tak všechny oplodnili 😀 to by bylo super...zítra si máme volat...manžel měl špatné spermio, tak že to bylo opravdu s ISCI...Holky braly jste po OPU Prednison? Nevíte k čemu je?

evik73
5. únor 2010

1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda, 26let, endometrioza, ASA protilátky, zvýšenná autoimunita - OPU 6.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

salopa
5. únor 2010

evik: mno pěknééé..takové VIP 😀 Je to fakt všude jinačí.

Já se s embriologem nebavila ani jednou ☹ Takže toho moc o pidískách nefím, mno, ale co se dá dělat, třeba se dozvím něco než mi je tam hezky dají.

misanda
autor
5. únor 2010

salop, fakt děkuju za popis, jsi pomohla hlavně mýmu spolubydlícímu, kterej se furt ptal, co tam bude dělat a ona je to fakt rychlovka 🙂

Ifet, tak super...já mám taky 10folíků na utz, tak jsem zvědavá kolik jich tam bude těch dobrejch...za 7 bych byla meeeegaaa mooooc šťastná!!!

misanda
autor
5. únor 2010

salop a dali ti hned kontakt, že si máš volat???

tulanek
5. únor 2010

Ivfet tak to je krasnej pocet!! 🙂 Urco budou sikovny!!!Jo beru Prednison dal,myslim do transferu,nevim jak potom..Misi ty budes mit urcite deset vajec!!!! 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

ifet, prednison - já ho beru už dýl...ale je to na stáhnutí imunity, aby se vajíčko líp hnízdilo 😉

evik73
5. únor 2010

Hotovo a už se do tabulky nic nevejde 😀 😀

Ifet ty jsi před Prednison nebrala?Je to taková jistota z hlediska imunologie...a aby nepřišel nějaký zánětek 🙄

misanda
autor
5. únor 2010

vím, že ten prednison dávají hodně až od OPU...jestli nejsou žádný imuno problémy, tak je to v pohodě 😉

salopa
5. únor 2010

misanda: nejni vůůůbec zač, já rááda:o)Mu řekni, ať si veme něco na čtení a může zajít na kafčo klíďo píďo. Většinou to tam chlapi dělaj:o)Tak posílám velikánskej flusanec a těším se na zítřejší zprávičky 😉
tuliku: Jinak jsem ráda, že jsi to tak zvládla bez mrcháče hyprouše,jsi holka šikofnááá 😀
ifet: tak gratulaceee, to je super úrodička 🙂

tulanek
5. únor 2010

Za nama prisla embryolozka taky na pokoj,predtim doktor,pak ona,rekla nam urodu,rekla,kdy si mame zavolat,rozloucila se a ted volame,no a zitra pozitri budou volat oni,takze ze me bude kudrnata blondyna s zaludecnima vredama az pod lopatkama 😀

misanda
autor
5. únor 2010

tuli, ty jsi blond? 😕

tulanek
5. únor 2010

Salop,dekuju za pochvalu,ale jeste radsi nekric,porad mam trocha bobany,no kazdou noc spim v polosede a piju jak cisterna,tak snad uz se neukaze parchanticek 😅