Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
9. únor 2010

Lumpajdi ahoj 🙂
Opravdu neves hlavu,ja vim ze se mi to ted keca,ale vsecko bude fakt!!!!Kazda to mame jinak...A kolikatibunecne jsi mela?Promin,uz si to zas nepamatuju...Dekuju za podporu,doufam ze mas pravdu!!! 🙂
Jinak je to pravda pravdouci,rikal mi to primo doktor u ET,ze ten den rano dve prisly,ze maji negativni a krev ukazala opak,takze se neboj ubec!!!! 🙂

broukb
9. únor 2010

ahoj holčičky, tak já celý odpolko žehlila 😠 nesnáším to, tak toho byla fakt hromada..a dělali jsme pouzičky abych se nepředřela 😀 Pak tu byla ségra si zahrát nějakounovou hru , tak jsem tu až teď. Holky já už z těch hormonů fakt magořim...jsem děsně plačtivá..si tak žehlim, koukám na Majkla a najednou si v hlavě promítnu jak to bude krásný až ty svoje pupínky přitisknu k sobě (jako až budou venku) a najednou jsem začala brečet 😀 😀 a včera jsem se tu rozbrečela manžovi až se lek, že se něco stalo a já brečela jen že přišel pozdě z práce 😀 Hold někdo prdí (to já teda taky když už jsme u toho) a někdo bulí 😀
Lumpajdi toje dobré znamení, že si to ještě nedostala ne?? tak budu moooc držet palce 😉
Mišando co ty víš Hugo prde a rozdělí se a bude i Bruno 😀
Tulánku s Tulánčatama hezky odpočívejte 😀

broukb
9. únor 2010

Jo a jinak my máme 1+1, takže naše dvojčátka budou pěkně s náma jako sardinky 😀 ale máme v obýváku patro na spaní, takže pod nim je takovej mini pokojíček...ted je tu pracovna a komp a pak tu bude postýlka, pultíček postýlka 😀 ..máme tu zahradu a 2 patra nad náma bydlí naši, tak se mi zatim stěhovat nechce, takže jsem se dohodli, že uvidíme jak se vejdem a když ne, tak se hned odstěhujem 🙂

broukb
9. únor 2010

sakra tady už nikdo neni 😢 a já jsem doma sám 😉

misanda
autor
9. únor 2010

holky, já se s Brunem už rozloučila, tak nestrašte 😀

antoanet, no nazdáááárr!!!! 🙂 jak se máš? a jak psychicky bojuješ? moc na tebe myslim!!!!

jinak cibi, já si taky myslim, že 2+1 stačí bohatě...my máme byt dá se říct jenom na přespání..já radši zpakuju děti a úžasňáka a pojedeme do pryč...

misanda
autor
9. únor 2010

a tulánku můj bláznivá, já myslim, že ty máš ty // naprosto jistý!!!!!

misanda
autor
9. únor 2010

lumpi ☹ a to byl váš první pokus??? ☹ chjo...toho se taky bojim, že to takhle dopadne...proto myslim jak myslim...abych pak nebyla zlomená ještě víc, než je potřeba ☹

misanda
autor
9. únor 2010

brouku a tebe manža nedrží v leže? 🙂 a můžeš žehlit? já jsem mu taky dneska řikala, že musim žehlit a on řiká, že v žádnym případě, že musim ležet 😔 😅

broukb
9. únor 2010

hele já nevim já se chovám už normálně, jak nežehlila jsem 3 hodiny v kuse, ale odpočívala jsem u toho..jinak u toho přeci neděláš nějakej blbej pohyb a já u toho sedim 😨 tak proč by se to nesmělo??

misanda
autor
9. únor 2010

tady je teda zase "živo" 😀 mišanda si asi teda půjde číst a dát pipince bonbonky!!!

misanda
autor
9. únor 2010

brouku, jasně že se to může, ale můj pan úžasňák mě hlídá...děs...snad začínám litovat, že neni v práci 😀

broukb
9. únor 2010

já to prostě beru, že se to stejně rozhodne beze mě 😅

misanda
autor
9. únor 2010

brouku, taky si myslim...si vem pajku, ta normálně chodila i do práce 😉

broukb
9. únor 2010

no ten můj je pořád v háku a zítra mi odjíždí na 2 dny na lyže 😢 jsem to obrečela..bych jela taky a navíc mě štve, že furt někam jezdí 😖

misanda
autor
9. únor 2010

brouku, tak to ten můj taky furt jezdí...někam 😀

jako ale povim ti, že mi z toho být doma už začíná hrabat a to je to tepve první den 😅

broukb
9. únor 2010

no já právě musim pořád něco dělat, jinak bzcgh se unudila k smrti...ležet mě bavilo jeden den 😀

misanda
autor
9. únor 2010

brouku, dneska mě to tak do těch pěti taky bavilo a pak už jsem prostě musela vstát 😀 jsem říkala Fanošovi, že Hugo se musí hnízdit dole a ne na straně 🙂 takže prostě musim sedět taky 😀

broukb
9. únor 2010

😀 😀 ho správnej přístup 😝 tak mu to vysvětli

broukb
9. únor 2010

i když ze začátku jsem měla výčitky, že se tolik neválim, ale pak mi došlo, že Pájka je náš vzor 😀 😀 a že taky dělá všechno

pajka00
10. únor 2010

dobré ranko kočky🙂 co to čtu?já vzor?🙂) no hezký broučku-to víš, že ano. A můžu tě ujistit-že i žehlím🙂) Včera jsem šla na školení a ze školení pěšky.....každá z cest 3/4 hodiny-nohy jsem měla až v krku....jsem je pak jen tahala za sebou-však jsem taky přišla domů a 1,5hodiny spala jak barin🙂)) Já si taky myslím, že normální život nemůže bobískům uškodit. Dnes jsem si dělala další test a krásně to tmavne, tak mám radost🙂 Zítra jedu na krev.

pecicka
10. únor 2010

ahojky holky, přeji krásné ráno z práce 🙂

pecicka
10. únor 2010

paji, tak to je super a zítra ti to potvrdí 🙂 to bude radosti 🙂

pecicka
10. únor 2010

paji a to je tvůj který pokus?

misanda
autor
10. únor 2010

ahoj holky,

tak dneska jsem měla pernou noc ☹ v půl pátý mě vzbudily bolesti jak na MS, silný jako kráva...ani spát jsem nemohla...musela jsem se normálka přesunout do obýváku si sednout, takhle jsem seděla asi deset minut ap ak to přešlo...co to je? 😖 😖 😖

misanda
autor
10. únor 2010

pajko, já s tebou ve všem souhlasím...ještě bys mohla přijet k nám a vysvětlit to doma 😀

pecicka
10. únor 2010

ahoj misi, asi se mimoušek zakousává 🙂

misanda
autor
10. únor 2010

ahoj peci, to asi ne, ještě je brzo a navíc by to asi bolelo dýl fakt nevim co se mi uvnitř děje 😔 😕

pecicka
10. únor 2010

tak víš co, ono je to celkově všechno podrážděné po tom všem, co se tam za poslední dobu dělo 😕

pajka00
10. únor 2010

Peci-to je můj první IVF pokus🙂 Měla jsem jednu IUI-ale negativní, tak jsme hned skočily na IVF-vzhledem k věku- a světe div se-vyšlo🙂 Ještě moc nekřičím, ale ......
Misi-může to být mimís....jak jsem už psala-byla jsem těhu-měla šílené křeče na mrchu, vzala si brufen na bolest....a tak jsem to dělala 2 dny-jaké jsem měla bolesti a ono už to bylo těhu🙂

misanda
autor
10. únor 2010

my byli taky na IUI, na dvou...ale já tomu hned po prvním přestala nějak věřit 😀

Paji, jenomže já měla jenom čtyřbuňáčka, ten by se ještě dneska nevrtal...kdyby se teda vrtal...

a kdy jdeš k mudře? zítra jdeš jenom na krev???