Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
10. únor 2010

lumpi, tak ať si to strčí za klobouk...nevim a nechpu důvody, proč vylučujou lidi s endometriozou...??? 😠 😠 😠

misanda
autor
10. únor 2010

cibi, tak nám dej zítra vědět, co u mudry...

lumpajda
10. únor 2010

Taky to nechápu Miši, a taky holky s anovulací, řekla jsem do telefonu, že mám ovulaci tak tříkrát do roka, nic na to neřekli a že se uvidí až na tom pohovoru, tak doufám, že nás taky nepošlou do háje. V podstatě je to pro zdravé holky do 35 let, prý ideálně pokud má problém jen partner. Dost blbý kritéria, no uvidíme.

Cibi, určitě tam zajdi, ať už se můžeš plně zapojit 🙂

misanda
autor
10. únor 2010

lumpi, to by mě zajímalo o co jim jde? o úspěšnost? tak to si můžou poplácat po zádech už rovnou, zvlášť když chtěj jenom zdravý holky...

tulanek
10. únor 2010

To je diskriminace 😝 ale asi zrovna proto,maji vsechny ty ,,vyhody,, jaky maji...Holky me je nejak blbe od zaludku,chvilku jsem mela jakoby zimnicku a brisko o trosku vetsi,takze do rana cekacka a uvidi se co a jak 😕 a jak je tobe Misi ted?

lumpajda
10. únor 2010

Teď jsem koukala na ty léky, tak doporučují nějakou Eregmu, nemáte s tím zkušenosti. Možná bude stačit selen ,zinek, éčko, céčko. a je něco pro ženský? Beru Mamavit, ale asi nic moc, někdo tady psal něco jako Femibion, nebo tak něco?

misanda
autor
10. únor 2010

jo a k tý večeři jsem dělala tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=20361

je to děsně dobrý, určitě to vyzkoušejte 😉

misanda
autor
10. únor 2010

tuli, u mě se to nějak mění, chvíli nic, pak bolí břuch, ale žaludek furt plave...a to žeru furt ty samý léky...tak už nevim...asi jsem včera něco blbýho spolkla 😀

misanda
autor
10. únor 2010

lumpi, Femibion je prý nejlepší 🙂 no, taky tomu odpovídá ta ceny 😕 😅

a jinak s těma chlapo-vitamínama já neporadim ☹ ale prý je dobrej i Femigard 😉

lumpajda
10. únor 2010

Zkoumají účinek dvou hormonů a podmínkou je zavést jen jedno embryo, aby zjistili procento úspěšnosti, při monotransféru. Hradí to nějaký Švédi, u nich je prý uzákoněný transfér jen s jedním embryem, ale mají 8 hrazených pokusů, aby se nerodilo velké procento nedonošených dvojčat. Ale přijde mi blbý to zkoumat jen na zdravých holkách, když daleko větší procento holek problém má.

tulanek
10. únor 2010

no Misi uz to mam voblibenych,to musi byt chutovka jak svina mnaaaaaaaaam,tyyy jo 😲 😀 no prave,kdo vi,co si spolkla 😀 😀 mozna je to prave tema praskama,kolik jich clovek zere...

misanda
autor
10. únor 2010

tuli, já baštim ten Prednison, Femibion a to je asi všechno...půl skoro nevýznamný tabletky ráno na štítku nepočítám...to beru už dlouho...

a mišanda nepolyká 😀 😀 mišanda je semetrika 😀

tulanek
10. únor 2010

no ja teda nevim,ale asi jsou na zacatku,kdyz musis byt zdrava,nechat si zavest jedno embrio a jeste hradi osm pokusu,to je zajimavy teda...A nedonosena dvojcata,mno nevim,ale pri dnesni technice a vsem moznym nevim no..

misanda
autor
10. únor 2010

lumpi, jj, taky mi to přijde pošahaný...ale určitě tam zajdi...

misanda
autor
10. únor 2010

holky, jdu na House 😉

lumpajda
10. únor 2010

Tak holky, mooooc držím palečky, ať se mimískové zavrtávají.Miši, díky za info. Jdu taky na House, ho žeru.papapa

tulanek
10. únor 2010

Misi Tulanek je taky semetrika 😀 mno,tak ptom to jedine muze byt uz jen ten HUGOUS!!!!Je uzij si House,ja uz ho nevidela ani nepamatuju ☹ driv jsem cucela,ale uteklo mi hodne dilu a jsem pozadu...Tak Misi dobrou noc pote 🙂

antoaneta
10. únor 2010

Misando, né že bych nebyla ráda, nechci být v tom sama, ale opico jedna nestraš, Vám se Hugouš udrží!!! Na zklidnění si dej ještě nášup!! Pošly tam ještě jeden chleboň Hugíkovi!! Ta pomazánka totiž vypadá úchvatně! Mňam! taky bych si dala 😝

Cibko: vydrž! Mrcha dorazí, a začne se stimulkou!!! Tebe hold už nedoběhnu! 😀

Lumpajdíku: tebe si ale ty doktoři hledí! Každej den Agolutin a ještě nějaký pilule 🙂 Prednison jsem brala taky, ale pak už jen Utrouš! Du si vyhledat hned ty druhý léky na co sou, abych si je eventuálně taky příště poručila!! A možná i ten Agolutin. Třeba je lepčejší, než utrogestan! Takže, žádný pochyby, Vám mimíska vydrží!

Jo, a holky ten zdarma cyklus, nabízejí i v Plzni!! Prý jediná podmínka je že to bude Váš první, max druhej cyklus. Berou ženský, který se k nim přihlásí do března. Ale hradí všechno! 😉 To jen pro ty, který by to uvítaly a bydlí támhle někde tam! 😀 Pro nás brňandy a moravandy, to nepřipadá v úvahu, hold máme smůlu a musíme za svý 😠
Ale kdybych tam bydlela, tak jdu do toho. Přece jen zadara, a o cyklus navíc!!!!
Leda že,.... 😉 by mě některá vzala na dobu potřebnou pod ochranný křídlo a pod svou střechu. 🙂 Projela bych tam i kaťata!! 😀

misanda
autor
10. únor 2010

antoanet, to mi posílala kamarádka s tou Plzní, ale moc jsem to nestudovala...takže tam bych jako měla nárok i já? nebo je to zase jenom pro ty super zdravý ženský???

Tuli a Mišanda = semetriky s. r. o. 😀 😀

broukb
10. únor 2010

tak jsem tu měla návštěvičku, se tady všichni zmastili a my pily nealko šáňo...až je mi z těch bublinek těžko 😀
Jinak nevim kdo se ptal na ty vitamínky na spermoníky, ale nám hodně pomohl SELEZIN je to kombinace selenu, zinku a vitamínů, stojí to pár kaček a je to stejně účinný jako cokoli dražšího. (manža jich měl po tom dvojnásobek)
Misi s tim měřenim nevim, ale tak nějak mě to uklidňuje tak at si je to klidně po Utrouši 😀
Dneska tady spinkáme sami a jsem smutná, protože manžílek někde na horách paří a ani se neozval jak se mám ☹ jen že mě mi.. a pak už nic 😢 asi si taky potřebuje pročistit hlavu..doma se nebavíme o ničem jinym než jestli to vyjde a tak.No ale zavolat aspon mohl ☹ tak jdu chrupkat..pak se divim, že přes den spim 😀

pajka00
11. únor 2010

´Dobré ranko kočeny....tak za chvíli razím na krev-venku hnus,chumelenice,vichr....to je vždycky, když jedu do Caru...to je snad už tradice či co.
miši..tobě jsem zapomněla říct,že ano-že ti vajíčko klidně dám🙂prodávat nee🙂 Představ si, kdyby to šlo,ty sis vzala moje vejce-porodilas holčičku-já kluka,ti dva se za 20let potkali,zamilovali a oni to byly sourozenci.....to je fantasmagorie-co?🙂)už mi asi kape na karbit...radši nechám blbých úvah, obleču se a valím🙂
tak se tu opatrujte a po příjezdu nahlásím,co mi Dr.řekl...mám bobánky.

evik73
11. únor 2010

Dobré ránko
dneska nikde nikdo?Že by všichni,co jsou doma ještě chrněli? 😕

salopa
11. únor 2010

Brééé ránko. Ať koukám, jak koukám, tak dneska se tu chrní o sto šest 😀 Já už makám naplno. Venku zase sněhá...zima..fučí..blééé 🙂
Jinak brouku..ty jsi teda pařmenka:o))
pajka: tak držím ěpstičky a co nejdříív zpráávičkuu, ať nejsme dlouho napnutý 😉
eviku: Jsi asi prfní na nohou mezi domácíma 😀

tulanek
11. únor 2010

Krasneeee rano holky 🙂
Muzu se umackat,jak drzim Lumpajde palce,pesti aubec vsechno co jde,aby krev ukazala,ze tam toho prcka ma!!!!A Pajce samozrejme taky,ale ta uz jde na tutovku 🙂 Tulanek si dneska privstal pozoj 😀

evik73
11. únor 2010

Tuli to jako že přivstala v tuhle dobu joooo?Já ti tak závidím,opět od 6.00 na hnátkách...se picnu z toho 😝

Salop ahoj..pracantko největší 🙂

A opět se nám přes noc navalil sníh 🙄 🙄 začíná mě opouštět optimismus už ale z toho počasí debilozního ☹

tulanek
11. únor 2010

Jo Eviku,neco proti???? 😀 😀 😀 😀 chudacku,tobe to dyl nejde spinkat? ☹ hele hele,pocasi stoji za kulovy,to znamena,ze nekde to musi byt dobry a to v nasich pupickach 😀

evik73
11. únor 2010

Snad máš Tuli pravdu,ale kdyby krásně svítilo sluníčko,tak by se to daleko líp zvládalo..... 😀 Dneska je tady nezvykle mrtvo...to říkám,každej má deprése 🙄 🙄

broukb
11. únor 2010

Ahoj kočinky...dneska jsem se vzbudila s depkou, že t určitě nevyšlo, protože ni moc zvláštního necítim krom toho, že mi pícha v bříšku ☹ ale pak jsem mluvila s mamínkem a ta mě hnedka uklidnila, že to nic neznamená 😀 tak teda jooo ještěže jí mám 😀
Držim palce Lumpikovi i Pajce 😉

tulanek
11. únor 2010

Mam Eviku,mam pjavdu 🙂 ale oskarka bych taky brala,bylo by to hezky 🙂 Ahoj Bjoucku,mno abych pravdu rekla,tak jsem v noci se zkousela taky vsemozne hybat,ze uz me skoro nic neboli,tak jsem z toho byla prejeta,ale to je urcite dobre 🙂 jen porad jakoby na tu mrchu...Mno jeste par dni musime vydrzat 🙂 jo a maminky jsou nejvetsi pokladi!!!!

evik73
11. únor 2010

Holky plašilky 😀 😀 zažeňte chmury a černý myšlenky někam do kouta...bude to dobrýýýýý,jen to chce vydržať!!!!Podle bolení a nebolení něčeho se to stejně nepozná,tak klííííííd!!!