Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
12. únor 2010

Jo a děvčata Cabal a Kruel,písněte se do tabulky,trochu jí Míša s naším požehnáním upravila 😀 😀

misanda
autor
12. únor 2010

Kruel, co je ti líto? 😀 mišanda má naplnovaný 2.IVF, i když ještě neví výsledek prvního 😀 😀 😀

kruela
12. únor 2010

do jaké tabulky?

misanda
autor
12. únor 2010

Evi, to se ti to svádí s tou tabulkou, co? 😀

kruela
12. únor 2010

teda míšo, takhle mě vyšokovat. já měla fakt černý svědomí za tu svoji otázku. a kdy se dozvíš výsledek?

misanda
autor
12. únor 2010

Kruel, já jsem taková blbka, no 😀 výsledek, nebo spíš budu testovat příští týden 🙂

evik73
12. únor 2010

Ale s naším požehnáním Míšo jsem napsala!!!Vidíš co tady děláš za zmatky s těma tvejma řečma pesimistickejma...Kruel si chudák myslí,že ti to nedopadlo 🙄

Pár stránek zpátky je tabulka,já jí najdu a posunu 😉

cabalkova
12. únor 2010

kruel... ja ani nevim, kolabunecny embryjka jsme meli, ja byla tak vyklepana, ze jsem se radsi neptala, bala jsem se, aby mi nerekli, ze maji treba jenom osm bunek nebo tak, a to jsem vedela, ze by bylo malo... takze bohuzel nevim. Testik jsem delala dneska, 13. den po ET a carka tam je, i kdyz slaba... kamaradka delala 10. den po transferu a nic, tak vysadila utros, po 4 dnech to zkusila znovu a druha carka tam byla... takze myslim, ze je fakt rozumny zkusit to vydrzet, aby se clovek zbytecne nevydesil tim, ze se to nepovedlo, a pritom bylo jenom brzy na testik... 😉 Ja si od zacatku rekla, ze testnu dneska, mela jsem tu posledni testik uz nekdy od podzimu a rikala jsem si, ze bude urcite "vyherni", verila jsem tomu, a taky jo. 😉

kruela
12. únor 2010

takže hugouš je pořád ve hře. tak to je super. a bereš teď nějaký léky? ptám se proto, že mám taky endometriosu takže by mě zajímalo jestli ty léky mám třeba jen kvůli tomu.

cabalkova
12. únor 2010

jo a kruel, utros mam taky, 2x2, to je asi normal, pomaha to na sliznici.

misanda
autor
12. únor 2010

Cabal, já myslím, že hodně buněčný jsi neměla...kolikátý den od OPU jsi jela? pokud ti zůstaly jenom dvě...tak ty zavádí bez prodloužené kultivace...

misanda
autor
12. únor 2010

Kruel, a jak jsi s tou endo nastimulovala?? kolik jsi měla foliklů???

jinak beru klasika utroš a prednison...nic jinýho...

kruela
12. únor 2010

díky za info cabal. A evík má pravdu - žádný pesimistický řeči dopředu. Musíme se všechny dívat dopředu jen pozitivně.

cabalkova
12. únor 2010

Misa, meli jsme prodlouzenou kultivaci, ET 4 dny po OPU. Vsechny holky, co mely odber v den co ja, mely i transfer v den co ja, vychazelo to na sobotu, asi by embryjka do pondelka nevydrzely. 😵

evik73
12. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Cabal, OPU 27.-28.1.
3) Ifet: OPU 5.2.
4) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
8) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

broukb
12. únor 2010

brý večer ..manža čumí na mumii a mě to tááák nebaví tak jsem tu a rozhodla jsem se, že mě budete bavit vy 😀 😀 máte radost??

misanda
autor
12. únor 2010

cabal, tak to jo, já myslela, že jste si jeli hned...takže stejně jste měli jakoby výběr...tak to je fajn...k tomu já nedošla 😢 😢 😢

evik73
12. únor 2010

To byla doba,než jsem jí našla uffff 😀

misanda
autor
12. únor 2010

brouku, náhodou ten mumiák bude nakonec kunďák 😀

misanda
autor
12. únor 2010

evi, taky jakej tady byl klid, když jsi jí hledala 😀

kruela
12. únor 2010

miso tak to máme stejný. Mám utroš šestkát denně a jeden prednison.A utroš zavádíš nebo polykáš? Měla jsem šest folíků, ale zbyly nám jen dvě na zavedení. Bohužel už nic na zamrazení. Takže případný 2.pokus by byl zase v celé parádě.chjo

cabalkova
12. únor 2010

misu... staci jeden silni bojovnicek a je vyhrano, kdy jsi byla na ET?? Jak to, ze uz ti planuji druhe IVF??

broukb
12. únor 2010

Misi ty tý Cabalkový chudince motáš hlavičku...šup rychle jí vysvětli, že to jsou jen Misandiny kecičky negativistický 😀 😀

cabalkova
12. únor 2010

kruel... nam taky nezbyli zadny mrazacci, meli jsme jenom 10 foliku, z toho 5 vajicek, z toho 2 embryjka, ale emryolozka si je pochvalovala, jaka jsou pekna, a pred transferem nam rikala, ze kdyz nam bude priroda naklonena, tak by to videla nadejne... a vono asi jo. 😉

ja bych do tabule radsi sla az po te kontrole u dr.

broukb
12. únor 2010

a že Hugouš tam bojuje o 106 😀

misanda
autor
12. únor 2010

Kruel, buď ráda za dva a za to, že maj tolik buněk!! co já bych za to dala!!! ani nevíš!!!

jinak utroš lepší zavádět, my to vysvětlovali i v Pronatalu, že účinek je větší a že to neničí játra nebo co...

cabalkova
12. únor 2010

brouku... tak to jo, misu zase dela vlnyyyy..... 😉

kruela
12. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Cabal, OPU 27.-28.1.
3) Ifet: OPU 5.2.
4) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
8) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
9) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

misanda
autor
12. únor 2010

cabal, oni mi ten druhý pokus neplánujou, si ho plánuju na duben já sama 😀

na ET jsem byla v pondělí 🙂

jo a dneska už jsem teda uklízela, vařila...sejřim na to...hugo nehugo 😀

evik73
12. únor 2010

No Míšo teda ty jsi potvora 😀 Taky už na vás prdím a táhnu se věnovat manžílkovi 😉

Hezký večer děvčátka a pozdravujte mimísky v pupíčkách 😀 😀