Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
14. únor 2010

me doktori rikali,ze jak se zacina zvysovat hladina HCG,vic to drazdi ty vajecniky,vite? 😀 ja teda vcera mela ms boleni na vecer,ale to bolelo fakt az do noh,ale fakt jen krec na chvilku a klidek potom,kdyz clovek lehne 🙂

No nazdarek kasparek Abig 😀 konecne mezi nama zasejc!!! 🙂

abig
14. únor 2010

Nojo Tuli, není času v práci a doma jsem ráda, že jsem ... a jak už jsem psala, tak o víkendu tu zase není takový šrumec jako přes týden.

Tuli, jak dlouho už jsi po ET?

ifet
14. únor 2010

Teda holky, mě je dobře, tak doufám, že to je taky v pohodě, že snad né každýho musí bolet bříška...

ratatooy
14. únor 2010

No tuli mě to taky dneska drží celej den.asi si zítra zavolám ke svymu gyn.jestli můžu přijít ať na mě kukne jestli je to ok.už jsem měla jednou mimodelozni tehu tak se bojím to víš ale máme to stejný tak to nebude nic špatného.a asi si nechám rovnou napsat utrogestan už mi zbývá jen pět jehel na agolutin.víc nemám.tak myslíš že to můžu brát místo toho.jdu se zeptat holek z unici.

tulanek
14. únor 2010

Noo Abig,kdyz by jsi chtela pokecat o vikendu,tak ja tady skoro furt na pul ocka jsem 🙂 dneska jsem sedmy den i s ET...

Ifet neboj,urcite je to dobre,ja jeste ani test nedelala preci...Az za tyden 🙂 a kdy teda ty??

Ahaaa Ratat,tak to me mrzi,ale to by jsi poznala tu bolest,jak to bolelo predtim mysim,ne?Jo a Broucek tady mysim taky psal,ze ho obcas ten brusek tak boli 🙂 a s tim Utrogestanem,mam tady v rozpise leku,primo od nich napsany,ze po pozitivnim testu lzeinjekce Agolutin nahradit tabletami Utrogestan 2-2-2,dle rozhodnuti vaseho gyn.Tak si na Unicu zavolej,oni ti urco poradi radi 🙂

ifet
14. únor 2010

Jo Tulánku, testovat budu taky až za týden, teda snad to vydržím...ale já neměla PK...v pátek bylo OPU a v pondělí ET, tak to bylo taky trochu delší než 48 hodin, ale PK to nebyla, páč jsme za to nepřipláceli...

misanda
autor
14. únor 2010

ahoj holky, jdu vás pozdravit vy nádhery ukecaný 😀

Ifet, mě taky nic nebolí 😀 😀

misanda
autor
14. únor 2010

půjdu udělat manžovi véču a pak se za váma ještě stavim, chcete? 🙂

misanda
autor
14. únor 2010

pajass : ach jo, mrzí mě to holka...ale neměla bys to takhle vzdávat...se podívej na mě 😀 a to jsem taky docela pesimista, ale vzdávat to ještě nechci a ty jsi narozdíl ode mě ve veeeeeliký výhodě...takže hlavu vzhůru!!!

ifet
14. únor 2010

jasně Misi, že cheme 😀 a těší mě, že to máš stejně jako já 😀

misanda
autor
14. únor 2010

no, tak jsem ještě musela dát náskok hranolčátkům 😀 tak jsem tady 😀

ifet, já se právě taky hrozim, že mi nic neni...ale zase si řikám, že jsem s tim výsledkem tak nějak smířená...

jo, vlastně mě lehce pobolívaj prsa, jako na MS - takhle mě vždycky bolely týden před MS 😔 😔 😔

misanda
autor
14. únor 2010

brouku, to je bomba!!§ teď to čtu!! gratulujuuuuuu!!!

ratatooy
14. únor 2010

Holky každej to má jinak já když jsem byla už jednou tehu tak mi nebylo vůbec nic a bylo mi až nezvykle dobře a koukejte teď fakt je to po každé jiné.no tuli tak to já zítra letím pro utros a prdnu už na injekce.už to nemáme pořádně kam píchnout.včera a předvčírem mě to docela už bolelo.no a když tam už budu tak si vyžebram utz ale mám super doktora on bude určitě sám zvědavéj.

ratatooy
14. únor 2010

Abig zítra zajdu ke svému gyn.a ve středu se objednám do caru.

cibka
14. únor 2010

ahoj zenský jste tu chtela bych se na neco zeptat 🙂

ifet
14. únor 2010

Jo Misi mě taky bolej prsa, což mě nikdy nebolej, ale já jsem asi zvláštní případ, páč mě nebolí břicho ani před mrchou...

ratatooy
14. únor 2010

Já tu jsem.

misanda
autor
14. únor 2010

ifet, mě hrozně bolelo břicho v týdnu...jeden den...myslm že to byla středa nebo čt, to jsem fakt myslela, že to dostanu a pak už nic od tý doby...takže já s to mrchou i počítám.

cibi, copak ? 🙂

misanda
autor
14. únor 2010

abig, jak to vůbec vypadá teda u vás???

cibka
14. únor 2010

holky jak jsme psala ze sem to mela strasne nepravidelne ale asi tričtvte roku to mam kolem 30 dnu ze se mi to srovnalo, tak ted stále nic zejtra si dojdu pro tu injekci a tak sem se vás chtela zeptat jaká je vubec sance ze se to ivf povede kdyz uz mam problém hned takhle ze začátku a ta mrcha nedorazila má to na to vůbec vliv na prohlídce sem byla asi pred 10 dny i na utz a vse je ok 😉 ja se z toho zbláznim
děkuju za vase odpovedi a rady

misanda
autor
14. únor 2010

cibi, to přece neni žádnej problém 😉 vůbec bych nad timhle nepřemýšlela...nemáš proč 😉

misanda
autor
14. únor 2010

holky, s váma nic neni, když tady jednou jsem 😀

ifet
14. únor 2010

tady není celej den nic moc 😀

cibka
14. únor 2010

takze myslis ze to nevadí ze pokud začnu normalne stimulovat tak by nemel být problém

cibka
14. únor 2010

miso - včera sme byli s manzou v praze na zlicine no a kde myslis ze sme skončili, v puntanele a čumeli sme na kočarky no me uz vazne hrabe 😲

aladin
14. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Aladin 30 let, 13.2. 20 foliků, OPU 17. 2., Fertimed Olomouc

Čekatelky na // :
1) Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2) Pajka ET 28.1. ko 11.2.
3) pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
4) ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
5) Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
6) Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
7) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
8) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
9) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha
10) Ifet 27let - zavedený 2 kjukánci, ET 8.2.2010

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

Čekatelky na další IVF:
1) Lumpajda, 29 let, (PCO a teratospermie) další pokus duben/květen - 2.IVF
2) Antoaneta, 30 let, (1 vejcovod, pomalé spermie), březen/duben - 2.IVF
3) Abig, 29let (PCO, malé množství spermií, co si myslí, že jsou na Hawai), březen/duben - 2.IVF

cibka
14. únor 2010

jinak se za hodku chystam na noční vstavala sem asi v půl 8 rano tak sem zvedava jak to tam do 7 prežiju ☹

misanda
autor
14. únor 2010

cibi, já myslm, že to fakt neva!! nebooooj, až se ti MS rozjede, tak bude vše jak má 😉 a tělo bude nastartovaný a připravený!!!

ratatooy
14. únor 2010

Cibka to je úplně jedno protože jak zacneš stimulovat tak už ms budeš mít jednou možná vůbec podle protokolu.takže nad tím nepřemýšlej

misanda
autor
14. únor 2010

ty jo, já teda po kočárkách a věcičkách nechodim...mi to zatim neba 😀 a hlavně si nechci kazit ještě víc náladu 😅 😅 😅