Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

vysocanka
17. únor 2010

ajoooooo ja v tom mam hokejku promin.. :(

pecicka
17. únor 2010

ahoj holky, tak vás zase zdravím z práce, tak jsem vás dočetla 🙂 uf, bylo to náročné 😀

misanda
autor
17. únor 2010

holky, dávám si čokoládu, pak si jdu vysušit háro a půjdu nakoupit...

pajka00
17. únor 2010

Miši já jsem si píchala odpoledne, jak jsem přišla z práce...Při UIU jsem píchala ráno....ale nechtělo se mi o víkendu vstávat o 6..tak jsem to posunula na odpoledne a hotovo...No a prášky jím normálně 3x denně po jídle v práci....
Můj bude mít 35 a taky nemá děti....no a já......ani nemluvím kolik 😀
V každém případě je vždycky potrat hrozný..já jsem to zažila jednou a stačilo a to jsem byla hned na začátku....moje kamarádka musela porodit v 6 měsíci..protože měla holčička roštěp páteře a nevím co ještě.....takže pokud se to nevyvede nebo o to člověk přijde ze začátku, je to moc smutné-ale dá se s tím pořád vyrovnat relativně v klidu než to prožít oněkolik měsíců později.. No ale nechme smutných řečí.
miši já si myslím,že pokud ti to řekla Dr.tak ta s tím musí mít zkušenosti, jestli to pojišťovna s chválí nebo ne..snad s tím nebudou žádné problémy.

pajass
17. únor 2010

tož zdarec, já si jdu lehnout do knížky, pa děvčata

ratatooy
17. únor 2010

Vysocanka mě sem ty fotky nikdy nejdou vložit ikdyz je zmenším tak to nevezme.nevím proč a z mobilu to taky někde a to jsou daleko menší.

misanda
autor
17. únor 2010

Pajko, nj, jenomže já chodim z práce až večer v šest, což je asi docela pozdě na píchanec...

jako já měla taky jednou známou, která musela rodit v pátým měsíci 😒

vysocanka
17. únor 2010

Rat a posles mi je treba na mailika?

misanda
autor
17. únor 2010

jéé, tak já nemusim nakoupit, to mám hodnýho manžela...vezme to cestou domů 🙂

misanda
autor
17. únor 2010

pajass : co čteš??? já čtu zrovna To od Kinga 😀

pajka00
17. únor 2010

To nevadí miši....to je úplně fuk kdy to píchneš.....dr.mi řekl, že si mám najít hodinu, kdy mi to bude vyhovovat a dodržovat to a je úplně jedno, jestli ráno nebo večer...opravdu.....Já jsem si to píchala o půl 6 večer abych pravdu řekla...ale přemýšlela jsem,že si to dám třeba na 9 večer před spaním-takže opravdu se s tím nemusíš v práci otravovat-navíc, když to máš mít v lednici-co je komu po tom!
ahoj peci....to jsou hrozné spisovatelky,že?🙂

misanda
autor
17. únor 2010

pajko, tak super...příště to tak budu praktikovat. ono to bylo docela nepříjemný, ten kufr tahat s sebou, zvlášť když máme tu lednici na zámek a furt jsem musela lítat pro klíčky a ještě to píchat na záchodě..bleee...to jsi mi udělala radost 😉

ratatooy
17. únor 2010

Vysocanka poslala bych ale teď využívám net v mobilu nemám pc jen u tchýně a nevím kdy se tam dostanu ale až tam budu tak bych ti fotku testiku mohla poslat.

pajass
17. únor 2010

misanda: čtu od Milana Kundery Žert

pajka00
17. únor 2010

jo, neumím si představit to dělat v práci...míchat to dohromady...když je pero-tak je to raz dva,ale když musíš míchat 2 ampule, pokaždé jiná jehla...je to otrava....takže tak🙂 jsem ráda,že jsem ti udělala radost🙂))

misanda
autor
17. únor 2010

pajko, já sice měla pero a pak ještě Luveris na míchání, ale i bez toho pera bych se tentokrát obešla a klidně jenom míchala...vyjde to na stejno...a pero je zbytečně drahý... 😠

pajka00
17. únor 2010

Jo je...no ale co naděláš....neptají se a šup-dají ti to..taky mi to míchaní nevadilo...bylo to během půlminutky a je fuk,jestli jsem si píchal jehličku na tom nebo na tom...ty větší pak do stehna byly horší.

pecicka
17. únor 2010

ahoj paji, já nestíhám 🙂 už se tak těším, až to všechno budu moci probírat taky, ani nevíš🙂 v neděli snad budu moudřejší 🙂

ratatooy
17. únor 2010

Pajka koukám že máš zapsáno 5 tt já myslela že jsi byla na et dřív než já a já zítra začínám 7tt

pecicka
17. únor 2010

misi-jsi stejně dobrá 🙂 vím, jinou cestu nemáme, ale neseš to statečně 🙂

pavcahola
17. únor 2010

Ahoj misanda dívala jsem se na tvoje fotečky to jsi opravdu všechno brala a píchala?Já jsem si taky píchala gonal ale měla jsem jen dvě pera,tak mě trošku překvapilo kolik ty toho máš.

pajka00
17. únor 2010

na ET jsem byla 28.2...a spočítalo mi to samo podle poslední MS.....tak snad je to dobře🙂

misanda
autor
17. únor 2010

pavčo, jj, já jsem měla i vyšší dávky na začátku a ono záleží na kolik dávek v tom peru máš...kolik jednotek..vím, že se dělá i gonal, kde je víc jednotek v jednom peru a pak stačí mít třeba jenom dvě tři 😉

ale já už gonal nechci...snad už mi ho nedaj...budu u mudry dupat a dupat 🙂

Peci, no co mám dělat no ☹ budu doufat, že snad tenhle rok se zadaří. jako zatim fakt vychází to, co mi řekla ta kartářka, že první pokus IVF prostě nevyjde...že až druhej 😒

pecicka
17. únor 2010

paji-a pořád děláš? 🙂 já to chci taky všechno absolvovat při práci, poprvě jsem byla doma a už to tak nechci zažít...teď to ani nikomu neřeknem 🙂

pavcahola
17. únor 2010

Aha já měla vždycky to pero tak na 4 dny,tak asi to bude dávkou kterou jsi dostala.Já měla nízkou myslím jenom 150.

ifet
17. únor 2010

Ahoj Misi, taky mě to moc mrzí...ale pozitivní je, že jestli tohle vyšlo podle kartářky, tak věř tomu, že jí vyjde i to druhý, že se vám to napodruhé povede...musí...

broukb
17. únor 2010

Misi hlavinku vzhůru...uvidíš, že tenhle rok tady budou těhu všechny 😉 a i kdyby to teď nevyšlo druhej pokus to jistí 🙂

pecicka
17. únor 2010

misi-mi taky 1ivf nevyšlo, tak věřím, že teď ano 🙂

misanda
autor
17. únor 2010

Pavčo, já měla zezačátku snad 270 nebo kolik tam je..už si to nepamatuju 🙂 a pak teda 225 🙂

jinak já souhlasím a příště o tom budeme vědět jenom my dva s manžou a nikdo třetí nebo čtvrtej a tak 🙂

misanda
autor
17. únor 2010

peci, tak ono většinou druhé IVF vyjde více ženským než první 😉 mi to řikala i mudra...prostě první je o tom všechno vyzkoušet atd...