Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
25. únor 2010

Neboj,fakt jen prechodnej stav 😉

tirtir
25. únor 2010

A vy už jste podstoupili IFV nebo ICSI???

suzanna
25. únor 2010

tirtir ja uz mam za sebou 7x IUI 1x IVF a 1x ICSI posledni pokus se zadaril 🙂

tirtir
25. únor 2010

božinku tolik jste toho museli podstoupit, ale hlavní je že se zadařilo-----hlavně zdravíčka 🙂

suzanna
25. únor 2010

no nekdo to ma holt na dlouhou trat,chce to obcas pevne nervy 😉

tulanek
25. únor 2010

My mame za sebou 1 IVF+ICSI a tukam na drevo i na zuby,zatim to vypada,ze je vse v poradku a zadarilo se 🙂

tirtir
25. únor 2010

jo pevné nervy, člověk ani kolikrát neví kolik má v sobě síly
mi už se snažíme rok a půl a v lednu jsem byla na laparoskopii a tam mi řekli, že mám neprůchodné vejcovody---jsou úzké a přítel má slabší spermio

tirtir
25. únor 2010

tul tak to je super tak holy na sebe hlavně dávejte pozor

suzanna
25. únor 2010

tirtir nam se zadarilo az po trech letech...ale zalezi take na veku jestli jste oba mladi tak se vam take povede 1 pokus 😉

tirtir
25. únor 2010

suz mě je 26 a přítely 33
moc vám to holky přeji a věřím, že se povede i nám

cibka
25. únor 2010

peci to je parada tak ted mrnouska ekne hýčkej at se hezky zavrtá 😉

tulanek
25. únor 2010

Diky moc Tirtir i tobe hodne stesti!!!!! 🙂

ratatooy
25. únor 2010

tak už jsem se dostala konečně k pc a už jsem si zapsala tt

broukb
25. únor 2010

Tak jsem tu z dloooouhé procházky 😉 holky já jsem magor jsem šla kolem sekáčku a tam visely tak krááásné kalhotys laclem, že jsem je musela koupit 😀 takže je po předsevzetí. No nic, já na zakřikávání nevěřim 😅 už pár věciček mám co byly třeby fakt výhodné 😉 nemám vůli.
kde je ta Pajka???
Peci mám za tebe teda vlastně teď už za vás mooooooooooooooooc velkou radost 😀 užívej si a hlaď pupíka

tulanek
25. únor 2010

A kdepak mas Ratat fotecku??? 🙂 sikovna jinac!!! 🙂
Brouckuuu,ale to je krasny,ja to nemyslela spatne,ja vam to preju,ja bych si taky rada neco koupila pro sebe ci miminko/a ale jak to tady tak vidim,tak z sestyho mesice,zustane asi u prvniho ultrazvuku 😀 ja si uplne pripadam,jakoby to slo mimo me,ne uplne,ale musim asi videt ten ultrazvuk,abych si to na 100%uvedomila a rekla si,ted se to opravdu tyka tebe,bez a neco kup,muzes 🙂

No z Pajky uz zacinam byt tezce nervozni kujna 😖

tulanek
25. únor 2010

Broucku,tak laclacky vyfot a hod do albicka,coz??? 🙂

tulanek
25. únor 2010

jinak ja bych taky mooooc sla na prochazku,ale Tulanje v praci a samotne se mi nejako nechce no 😔 dneska mam nejakou lenivou,jen se valim,zitra doufam,jak rikate pujdu fakt na prochazku a prokrvim delohu,aby se tam miminkum ci miminkovi libilo jeste vic 🙂

broukb
25. únor 2010

Tuli jdu na to a vyfotim ti i tech pár co už mám 😀

tulanek
25. únor 2010

Joooooo,navnaď mě!!! 🙂 uz se mooooc tesim!!!

broukb
25. únor 2010

Tuli mě to néjde ☹ ☹ nejde mi spárovat mobil s netbookem čekám na manžu pak to tam hned nasypu slibuju

tulanek
25. únor 2010

Ja vydrziiiiim,nebooooooj!!!!! 🙂 a ty laclacky jsou pro tebe nebo pro mimiska??? 🙂 ja bych chtela do zacatku,ty s tim pruznym pasem a pak taky laclace a ty s tim pasem si chci koupit co nejdriv,pac uz ted mi jsou jen jedny kalhoty a na doma jen jedny teplaky,nejak se mi rozsiril dolejc obvod 😅

broukb
25. únor 2010

tyhle jsou pro mimi,jinak já se přiznám, že já si koupila těhu kalhoty od kamarádky právě s tim pasem a už je nosim 😅 protože my jsou strašně příjemný a nikde netlačej...navíc mám stejný problém..jak se mi nafouk břuch do ničeho se nevejdu 😀

tulanek
25. únor 2010

Juuuu,ja jsem taaak zvedava na ty fotecky 🙂 jeeeeeeeeee a tak to mam moooooc radost,ze nejsem sama,kdo se na ne klepe,taky me vsechno tlaci,na ostatnich kalhotech musim mit gumicku a to nejni oooono 😀

broukb
25. únor 2010

Holky vůbec se mi nelíbí, že Pajka nepíše 😢 dostane za uši takle nás napínat....

tulanek
25. únor 2010

ja uz jsem z toho taky upne v perdeli,doufam,ze ji jen vypadl internet nebo neco... ☹

broukb
25. únor 2010

Tulánku můžeš se kochat 😀 ale je tam toho jen pár...nějaký věci má ještě mamka 😀

cibka
26. únor 2010

ahoj holky,
drzte palecky za chvíli odjíždim na utz tak at tam neco je zatim pa 😉

pajka00
26. únor 2010

ahoj holky...tak včera kontrola -omlouvám se, že jsem nenapsala,ale jaksi jsem nestihla 😖 --fotečka je v albu. Miminko v pořádku,tluče srdíčko už má 3mm🙂 No ale teď se podržte, našel mi tam ještě jeden gest.váček.....má jen 7mm tzn. o týden menší než ten nynější-a prý pokud bude v pořádku,tak to dožene a pokud ne, tak zanikne-já jsem myslela, že mě raní mrtvice. Byla jsem ráda, že mám jen jedno a teď toto!!Takže musím počkat do další kontroly, která je až skoro za 14 dní, jak se to vyvine..Dr.mi řekl,že mě chtěl už přelifrovat k mojí Dr.že už máme srdíčko, ale že teď si to ještě dořeší. Tak jsem mu řekla,že to dělá pěkně napínavé a on se smál, prý že já?Vy🙂)

pajka00
26. únor 2010

Dada velká gratulace k miminku-jsem ráda, že je vše OK a je zdavé🙂 super, ale ty nervy,že? hlavně,že to dobře dopadlo🙂
Cibko-držím palce🙂

salopa
26. únor 2010

Dobré ránko.
peci: tak gratulaceee a teď na sebe dávej pozor a hezky hlaď pupíka 😉
cibka: tak mooc držím pěstičky. Určitě tam bude pěkná úroda 😉
jinak pajko: to je kráásnýý...tak nakonec to ještě budou dvojčátka 😀 Je vidět, že se jim u tebe líbí 😉