Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
2. bře 2010

vysočanko testíky super, nic jiného si nepřeji, jak já už bych taky chtěla mít 2čárečky, ale bojím se dřív testovat, abych nebyla zklamaná 😒

vysocanka
2. bře 2010

já se taky šíleně bála.
Lákaly mě holky k tomu, tady od nas ze Sanusu, co čekají dvojčatka, že kdyz jsem měla dvě a blastocysty, ze tam neco musí bejt vidět. Jinak já jsem byla skálopevně rozhodnutá, že budu testovat az ten 10. den nejdrive. 🙂)))))))
jenze já a moje pevná vule.... 😀

pecicka
2. bře 2010

ale vyšlo to, takže super!!!!!!!! no já byla teprve ve čtvrtek na ET, tak to je ještě brzy

pecicka
2. bře 2010

mě dělali odběr v úterý a ve čtvrtek bylo ET a embryjko mělo mít 4buňky a mělo 6, tak si říkám, že je to bojovníček a pěkně se zavrtává u maminky 🙂

vysocanka
2. bře 2010

kdyby jsi videla ten obrad s tim prvnim testem, to jsem myslela, ze dostanu z toho infarkt, smočila jsem ho do moci, valila jsem do loznice tam jsem si prikryla hlavu perinou a naridila si stopky. pak jsem tam pomalinku sla, rozsvitila a byly tam... nemohla jsem tomu verit stala jsem tam s pusou dokoran a pak prohodilaaaaaaa par slov sama pro sebe. 😎

pajka00
2. bře 2010

Peci neboj....ono je dnes fakt brzo-teprve pátý den.....zkus vydržet...já jsem testila desátý a byla tam světlounká čárečka....A to píchání a nafouklé břicho a bradavky jsou dobré znamení,ale taky to může být na mrchu-čert aby se v tom vyznal....no jsem hrozně zvědavá jak to dopadne🙂 Já jedu na UTZ až příští úterý a už te´d jsem napnutá a to jsem včera na UTZ byla u mojí Dr.🙂

vysocanka
2. bře 2010

Pajinko, takze jestli jsem to spravne pochopila, nedocitala jsem to tu uplne vsechno.. nebylo kdy tak jeste neni vyloucene, že cekas dve??? 😉

suzanna
2. bře 2010

Ahoj kocky,
peci vydrz ,urcite uz je mimis u tebe zavrtany,pichani a nafoukle brisko jsou fakt dobre znameni,ja mela uplne krece dokonce uz jsem myslela,ze to dostanu a nic...poprve po nepodarenem pokusu mi ani nic nebylo a ms jsem dostala snad uz 6-7 den po ET,tak neboj ,moc drzim palecky 😉 A zustala jsi nakonec doma nebo jsi v praci??

pecicka
2. bře 2010

jo Paji, nebudu spěchat, dřív jak 10den to zkoušet nebudu, mě spíš zaráží, že mě nebolí prsa jen ty bradavky jsou citlivé, není to divný? Ale to břicho, fakt hrůza, mám pocit, že prasknu, to jsem teda poprvé vůbec neměla

pecicka
2. bře 2010

ahoj suzzi-děkuji moc, nakonec jsem zůstala doma, ale normálně funguju, jen se s ničím netahám, nedělám těžké věci, prostě se šetřím a když mám chut se natáhnout, tak se natáhnu, prostě taková pohodička, ale jak už jsem psala, mám opravdu púocit, že prasknu

pajka00
2. bře 2010

Nevadí, že nebolí prsa....mě bolely hned od začátku stimulace-takže to s těhotenstvím nemělo nic společného...
Už asi vysočanko nečekám-byla jsem včera na UTZ a říkala Dr.že se ten druhý váček zmenšuje, proto jsem taky asi špinila..ale nemrzí mě to, jsem ráda, že mimís je v pořádku a roste🙂

vysocanka
2. bře 2010

Paji to sem se asi zeptala blbe. promin. ja tu par dni nebyla nesel nam comp vis. :(

suzanna
2. bře 2010

peci to nafoukle bricho mas asi jeste ze stimulace to je normalni,ale taky je to dobre znameni 😉

pajko aspon bude tenhle mimis silny a vezme si hormony z toho druheho me to tak rikal dr.ja teda nespinila,ale ten plodovy vacek tam mam porad 3cm,pry to ale nevadi.

pecicka
2. bře 2010

kež by holky já jsem tak ráda, že to mám s kým probírat, napoprvé jsem na to všechno byla sama, myslím to obrazně, jasně mám děti a super manžela, ale ví všechny určitě víte, jak to myslím 🙂

ratatooy
2. bře 2010

Dobré ráno to máme dnes zase hezky.taky bych šla ven už se těším až mi můj dr přepíše neschopenku na celodenni vycházky.ale začínám být nefunkční.ráno vstanu tak po 9 nasnidam se a za hodinu zase spím.včera jsem riskla jít do obchodu no ani jsem neviděla na cestu jak jsem se motala a zavírali se mi oči.to je hroznej stav.jinak zítra už jedeme na utz konečně.

broukb
2. bře 2010

Ahoj holky,
Peci neboj určitě to bude dobrý a ty najdeš svý // 😉
Ratat jéé ty se máš, že už jdeš zítra na utz 😀 jsem zvědavá s čím příjdeš
Jinak já mám strašnou rýmu, takže ležim v posteli a ven se jen tak nedostanu ☹
Vysočanko a kdy ty jdeš na utz?? 😉
samozdřejmě všechny zdravim...

pajka00
2. bře 2010

vysočanko to vůbec nevadí.....však já jsem na tom druhém vůbec nevisela🙂mně to řekl Dr.teď ve čtvrtek a nadšená jsem z toho opravdu nebyla....pro mě je opravdu důležité to jedno mimčo a to druhé by bylo max.jako bonus🙂)
Ratat-tebe to tak bere?No..mně včera napsala dr.čípky proti nevolnosti a mám si dávat studené nápoje před jídlem a nemám nic moc teplého pít....ráno jsem cucala led, aby se mi žaludek uklidnil a do toho mě ještě bolí hlava-takže dnes je mi fakt super 😒 Ale neva...to jsou drobnosti, které se dají vydržet🙂

ratatooy
2. bře 2010

Brouk taky jsem na to zvedava jak jsme povyrostli.moje kamoška je o týden napřed a už mají 3cm

vysocanka
2. bře 2010

Brouku jdu devátého za tyden 😝

pajka00
2. bře 2010

My jdem s vysočankou zároveň a po nás hned tula🙂

tulanek
2. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Pecicko,neboj se nic,mas vsechny dobry priznaky a z prsejcek si opravdu nic nedelej,ja mam utrous 2-2-2 a citim taky jen bradavky,tak se ubec neboj,ju 🙂

Broucku,ty to teda poradne vylez,aspon budou mit mimisci imunitu hned od zakladu radne vyvinutou 😀

Pajko,tak ty jsi to opravdu zakrikla s tema nevolnostma koukam 🙂

Ratatooy,tak ani nevis jak jsem zvedava,co ti zitra reknou!!!!!! 🙂 urcite bude vsechno v poradku,ale jsem fakt napjata z tvych dojmu a pocitu,v kolik jdes???Budu na tebe moc myslet!!!!! 🙂 ja jdu od zitra presne za tyden 🙂
No a me teda uz taky neni nejak nevolno,jako zaludek nebo tak,ale vcera jsem musela do mesta a dneska taky hned rano a jak pises,mota se mi hlava,na pul jeste spim,clovek je jak Alenka v risi divu 🙂 ale je prijemny,ze vi,ze se s nim neco deje 🙂

Vysocanko,tak koukam,ze ty jdes o den driv nez ja,jsou to nervy,vid,ale vydrzaj,pockame si a bude to stat za to 🙂

Zdravim Suzika!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

pecicka
2. bře 2010

ahoj tuli, tak to jsem klidná, já ted jsem v pohodě a cítím, že to vyjde 🙂
já jsem ted uvařila papání a nachystala jednohubky, protože příjdou odpoledne rodiče, prostřední syn má zítra 16, tak máme odpolko malou oslavu 🙂

cibka
2. bře 2010

ahoj holky držte palečky za hodku odjíždim na utz tak at tam neco je 😉

pajka00
2. bře 2010

Já mám utrouš 3x1 a na noc si zavádím 1..se dívám, že máte všechny víc...
Cibka-držím palce a dej vědět, jak jsi dopadla!🙂
No dnes se mi taky točí hlava....Ale špatně je mi celý den...ať ležím nebo sedím-je to fuk-i v noci, když se vzbudím.....už mě to neba-no ale nedá se nic dělat.

pecicka
2. bře 2010

¨cibi, tak máčkám všechny které mám a těším se na výsledek 🙂

pecicka
2. bře 2010

paji já mám taky 3x1......

tulanek
2. bře 2010

Peci,mnaaaam jednohubky,dala bych si 🙂 Cibi drzim o sto sest a plivu pro stesti!!!!!!! 🙂

pecicka
2. bře 2010

tuli-je to 70km k nám, tak ppojed, zvu tě 🙂

tulanek
2. bře 2010

Holky,mam takovej navrh,bud me zdrbte nebo dejte za pravdu 😕 😅
Ale asi jste si vsechny vsimly,ze nas sem chodi vetsina tehulek a strasne malo cekatelek na IVF,coz je nazev diskuze,holky bud prestaly chodit nebo utikaj jinam a myslim si,ze je to skoda...Sama nevim,jak bych reagovala kdyz by to nevyslo,nemyslim to spatne,vsem to tady preju,ale ne kazdymu asi dela dobre cist si tady nase priznaky a co zrovna prozivame a tak,vite jak to myslim?? 🙂 ne kazdej to dobre snasi mno...Tak jsem si rikala,co kdyby jsme pristi tyden,az budeme mit vetsina po utz,zalozily novy tema v tehulich,treba-Cekani na IVF...Se stastnym koncem?! 🙂 co vy na to,at tady muzeme dat prostor opet hlavne tem,co cekaji na IVF,at si muzou poklabosit...Do diskuze s radou nebo pranim se muzeme pridat vzdycky a v te ,,nasi,, muzeme rozebirat ty nase tehu trable a radosti 🙂 doufam,ze jsem vas nijak nepohorsila a ze jste me alespon malinko pochopily... 🙂

tulanek
2. bře 2010

Jeeeee Peci diky moc,za chvilku me tam mas,jak na konikoj 😀