Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
2. bře 2010

cutce, ten můj právě taky ne 😀 😀 ale nakonec jsme začali v březnu, v červnu byla svatba...furt jsme si mysleli, že na svatbě už budeme tři ☹ a ono prd, mno...

cutce
2. bře 2010

taky jsem myslela, ze to bude u nas fungovat ikdyz ma ten muj nejaky mensi problem, ale ono nic. Jsme byli vcera na konzultaci u doktora, kde nam rekli, jak to bude probihat a celou dobu se mi tam chtelo brecet 😢

misanda
autor
2. bře 2010

cutce...neee, raduj se, protože díky IVF budeš mít brzo miminko v pupíku!!! vždy%t to neni žádná tragédie, ne? mě když mudra říkala, že budeme muset na IVF, tak jsem jí div nelíbala nohy 😀 pač domácí snažení už pro mě v tu dobu bylo fakt psycho ☹

cutce
2. bře 2010

ja se s tim musim smirit no. Trochu to potrva, nez si zvyknu a hlavne nechci aby to nekdo vedel 😅

misanda
autor
2. bře 2010

cutce : dobře děláš!! nikdo tě nebude zbytečně stresovat!!! o našem druhém pokusu už nebude taky nikdo vědět 🙄

cutce
2. bře 2010

kazdy se te pak pta co a jak a uz atd. U me to vi par lidi v praci a pak mi rodice a kamosky co mam tech par 😀

misanda
autor
2. bře 2010

cutce, tak u nás to poprvé věděli taky skoro všichni...teď už to nebudou vědět ani rodiče...to byla ta největší chyba...

cutce
2. bře 2010

tak ja mam s mamkou dobry vztah, tak mi to ani nevadi. No mam z toho docela strach, nevim, takovy smiseny pocit

cutce
2. bře 2010

koukam, ze sem taky moc holek nechodi co?

misanda
autor
2. bře 2010

cutce : já nemluvím o svojí mamce...ta to všechno brala v pohodě a vůbec se do toho nerejpala 😀

fakt strach neměj...neni z čeho...

cutce
2. bře 2010

a kde bydlis a co delas za praci?

cutce
2. bře 2010

no tak moje tchyne o tom ani nevi. On ji to manzel nerekl a ja ji to rikat nebudu. Je to jeho mamka tak az bude chtit tak ji to rekne, kdo to akorat vi, je jeho bracha

pampeliska36
2. bře 2010

ahoj holky 🙂
to je mazec!!! tak ta jedna holcina z naseho CAR ceka z IVF trojcatka 😀
a to uz ma jednoho chlapecka.
no to bude radosti 🙂

cutce
2. bře 2010

no tak toho se bojim jako cert, uz i dvojcata je mazec 😅

pampeliska36
2. bře 2010

😀

cibka
2. bře 2010

ahoj holky hlásím se zpatky z utz tak mam 10-12 foliků ve čtvrtek bude opu
paji mela si pravdu to vysetrení strev by nemelo vadit takze by mohl probehnout i et
dnes picham pregnyl a od patku mam zavadet utros tak snad to bude oki 😉
díky za drzení palecků
k tomu novému tématu budete nám chybet ale doufam ze brzy dorazíme za vami

pampeliska36
2. bře 2010

cibka... tak to je super! dobre to dopadne 🙂

cutce
2. bře 2010

promin, ale co jsou to foliky?

Tak ja padim domu

pa zitra

broukb
2. bře 2010

Teda Cibko to je úrodička moc gratuluju a věřím, že brzy půjdeš za náma 😀 a navíc my budeme i tady 😉
A už se těšíš???

broukb
2. bře 2010

jo a cutce folíky jsou obaly vajíček ..právě během stimulace se ti udělá více folikulů, aby si měla víc vajíček a během OPU (punkce) se z těch folikulů nabere tekutina ve který máš vajíčko..to se pak oplodní 🙂 snad jsem to napsala dobře

tulanek
2. bře 2010

Cibi moc gratuluju,to vypada moooc dooooobre!!!!To je tak hezky akorat!!!Uvidis ze to bude v pohode!!! 🙂
a Broucku napsala jsi to krasne,jako odbornik 😀

ratatooy
2. bře 2010

Tuli já už ti nestihla odpoledne odpovědět.jj budu zítra řídit sama na ten utz tak jsem si říkala kdyby náhodou to dopadlo špatně tak nevím jak pojedu zpátky.ale to jen kdyby náhodou protože vím že je vše ok.prostě to tak cítím.

broukb
2. bře 2010

Holky zapomněla jsem si odpoledne vzít utrouš 😢 😢 byli tu dělníci a nějak mi to vypadlo z hlavy ☹ Myslíte, že to nějak hodně vadí??

cibka
2. bře 2010

holky moc dekuju

cibka
2. bře 2010

broukb fak si to napsala jak odpobrník
broukb jak to chodí v genetu na opu mame tam být v 7:30 tak kdybysem mohli jít na radu

cibka
2. bře 2010

jo broukb ja mam utros rano a večer od patku a mam ho brat tak po 12 hodinách teda zavádet jak dlouho ale nevím ☹

cibka
2. bře 2010

jo docela se tesim ale zároven mam i strach hlavne ted mam problem neco snist hned letim na zachod a mam krece do bricha kvuli tomu zanetu tech strev tak mam obavy aby pak vse probíhalo tak jak ma
a vítam novačka a at se brzy zadarí

lumpajda
2. bře 2010

Ahoj holky, nové téma vám schvaluji, né že by ste nám tu překážely, ale nemáme se s vámi o co podělit ☹ , ráda k vám budu nakukovat, abych viděla, jak se vám daří. Vítám nováčky a držím palce. Holky zítra na mě myslete, jdem v 10 hod do nového CARu, tak jsem zvědavá na čem se domluvíme.papapa

cibka
2. bře 2010

lumpajdi budu držet palečky hodne stestíčka 😉

ratatooy
2. bře 2010

Lumpi hodně štěstí.kdo se ptal na ten utros?myslím že to tolik neva ale záleží taky na každý jinak někdo jak ho vynechá začne hned spinit.