Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
6. bře 2010

ahoj holky, tak jenom hlasím, že na testíku zatím nic a raději už ani testovat nebudu, protože z toho nemám vubec dobrý pocit 😒 věřím, že je to brzy, dnes 9den od ET, ale já měla \ET hodně brzy, vlastně jsem byla v uterý na odběr a hned ve čtvrtek na ET, tak se uklidnuji tím, že je to brzy na test,co si myslíte vy?

suzanna
6. bře 2010

Hezke rano
peci vzdyt jsem ti rikala,ze se ti tam treba / neobjevi,neboj ja pri prvnim pokusu nedosla ani do 9 dne od 7 uz se mi rozjela ms...ja to vidim porad na dobre ceste 😉 urcite je jeste brzy.testik bych zkusila az v pondeli 🙂

pecicka
6. bře 2010

suzzi díky, nevíš, jestli taky zaleží na to, který den je ET? Myslím na test.....ale je mi z btoho smutno i když prostě vnitřně cítím, že to tam je

suzanna
6. bře 2010

peci jasne,ze na tom zalezi je to stari embrya, tudiz ja testovala 8 den + 3 dny stare embryo= 11 dni a na testiku jsem take nemela nic a dalsi den 12 uz tam byla slaba.Neboj, jeste je fakt brzo,ale jasne,ze chapu,ze jsi zklamana, clovek tam tu carku proste ceka a hotovo!A neboj ona bude ,jen vydrzet 😉

suzanna
6. bře 2010

peci a take zalezi jestli jsou zavedeny dve embryjka nebo jedno a ja mela dve,takze carka se mi ten 12 den objevila u tebe to muze byt treba 14 den...rekli ti kolikaty den mas zkusit testnout?

pecicka
6. bře 2010

tak to je ještě nopravdu brzy, ono to láká a potom je člověk zklamaný, když tam nic nenajde....budu věřit, že u dalšího to bude lepší...a jak se daří tobě suzzi, ty už zachvilku čekáš pohyby,ne?

pecicka
6. bře 2010

no mě řekli, že mám testovat až 12.3. a to je příští pátek

suzanna
6. bře 2010

Tak vidis, jeste je fakt brzo.No nekdo prave na to nema nerviky testovat takhle brzo ,protoze pak je to zklamani,tak zkus vydrzet treba do utery.Ja uz pohyby citim ,vcera v aute me tak koplo az sem se lekla 😅

pecicka
6. bře 2010

tak to je krásné, moc ti to přeju, až vjá ti nbudu hlásit pohyby, tak to ty se už budeš chystat na porod 😅

suzanna
6. bře 2010

mas pravdu leti ten cas hrozne ,uz budu skoro v polovine,ale v noci me trapi krece v lytkach ,ze me to budi ze spani budu se muste poradit s dr co s tim,je to dost neprijemny..

pecicka
6. bře 2010

to věřím, a bereš mahnesko nebo něco?

suzanna
6. bře 2010

jj beru vitaminky a magnesium obsahujou dost,ale vcera vecer jsem si udelala tu masaz nohou v masazni vane a bylo to v noci o neco lepsi.tak ja se loucim jedem s fenkou na veterinu na preventivni ockovani a ty se drz ja verim,ze jsi tehu 😵 pa.

cibka
6. bře 2010

dobré sobotní ranko holky
peci kdyz mas testovat az v patek tak je fakt brzo a kdyz to citits ze to tam je tak to tam bude 😀

cibka
6. bře 2010

peci me ted volali z prahy tak ti pisnu co mi rekli

pecicka
6. bře 2010

cibi, tak jsem celá napnutá 😲

pecicka
6. bře 2010

suzzi, užij si krásný víkend a děkuji 🙂 pa

cibka
6. bře 2010

na et mam prijet dnes v půl 2 ptala jsem se kolik jich je tak prý 6 ale použít se dají jen 2 takže je zavedou dneska není to moc brzy? docela jsem zklamana taková uroda a ted jsou jen 2 nebudou ani mrazačci ☹ vubec nevim jak reagovat opu bylo ve čtvrtek do uterý by asi nevydrželi tak mam obavy aby se chytli

cibka
6. bře 2010

vetsina holek co se jim to povedlo mela PK asi vid jako je broukb nebo tulanek

pecicka
6. bře 2010

cibi, nebud smutná, mě dělali odběr v uterý a ve čtvrtek jsem šla na ET, tak snad ví, co dělají
u každého je to jinak, podívej, mě taky ráno test neukazal nic, tak jsem z toho takova rozhozená

chrobacek
6. bře 2010

ahoj holky nakukuju ...

cibko ty jsi po OPU třetí den? a chtějí ti je dát? je to tvoje první IVF? neřekli ti kolik mají buněk? být tebou tak je tam ještě nechám

cibka
6. bře 2010

peci tak to jsme na tom časove stejne ja byla na opu ve čtvrtek a dnes et tak mas snad pravdu a vědí co delají

cibka
6. bře 2010

chrobacek- opu bylo ve čtvrtek, volali ze mam prijet dnes byli jsme dohodnuti s embryologem ze kdyz budou volat v sobotu a budou 4 tak je necháme do uterý i kdyby z toho treba nic nebylo a kdyz budou 3 tak je zavedou v sobotu, je to moje 1 ivf a doufala sem ze poslední ☹ a nevím kolika buneční jsou

chrobacek
6. bře 2010

cibko nemůžeš se srovnávat s peci protože měla minimální stimulaci a jedno vajíčko... ty jsi měla hodně a pokud nevydrželi do 48h tak jak mají být tak jsou špatné ... zkus si to rozmyslet, aby jsi zbytečně nepřišla o hrazený cyklus ivf... radím dle své zkušenosti kdy jsem si 4 den kultivace nechala dát 8 a 9 b embryo, které v tento den kultivace mělo být morule... tj. podle studií které jsem načetla nemělo šanci na přežití

cibka
6. bře 2010

chrobacku jaká myslis ze je sance ze se chytí

pecicka
6. bře 2010

a řekli ti, kolik mají buněk? já měla sice jen jedno, ale v ten den říkal doktor, že mají mít 4bunky a to moje mělo 6 a prospívalo krásně, tak věřím, že pěkně roste a jen to ještě testík neukázal
ale moc ti budu držet palečky a máš dvě, to je víc než jedno

chrobacek
6. bře 2010

dnes by měli mít 4b po 48h což předpokládám, že ty dvě mají... které ti chtějí dát ... ale já osobně bych je nechala na PK s tím rizikem, že ET nebude... ale pochopitelně kdybych šla na první ivf a někdo mi toto radil tak neposlechnu takže chápu, že si pro ně pojedeš 😉

cibka
6. bře 2010

chrobacku a cím to je ze nevydrzeli že jsou spatné, musim doufat ze se aspon 1 chytí pjosímm

chrobacek
6. bře 2010

cibko to ti nikdo neřekně po 48 h poznají jen to že se oplodnili a začali se rýhovat... PK se dělá proto aby bylo vidět které se rýhují dál a tak jak mají a nebo které se zastaví ve vývoji.... chtějí ti je dát, protože už není z čeho vybírat.. pochopitelně... ale je na tobě jestli chceš jít do toho že přijdeš o jeden cyklus a nebo je nechat ještě pár dní kultivovat at ukážou jestli jsou OK

cibka
6. bře 2010

no kdyby vypadali tak spatne tak by mi je snad jakoby ani nenabízheli ne byli jsme tak dohodnutý už po opu ze kdyz budou 2 ze et bude v sobotu

chrobacek
6. bře 2010

Pecicko pokud tvoje mělo 6 tak bylo velice dobré to měly moje až 3 den kultivace 😉