Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
6. bře 2010

chrobáčku-je to proto, že my jsme uplně zdraví a už děti mám a to embryjko krásně prospívalo a když je jenom jedno, tak asi není na co čekat,že? akorát ten testík dneska, ten mě rozladil

cibka
6. bře 2010

peci- nevím kolika buněčný zeptam se až tam přijedu jen me stve ze nejsou ani mrazáčci ☹

chrobacek
6. bře 2010

cibko je to stimulací nemuseli ty vajíčka úplně dozrát ... nejsou asi tak kvalitní což neříkám, že z těch dvou co tam jsou nebude miminko to vůbec ne, ale opravdu je na zvážení jestli si pro ně jet nebo ne...

já jdu na třetí ivf a nechám je na misce 5-6 dní pokud nebudou odpovídat vývoji tak si je zavést nenechám

do kterého centra chodíš?

pecicka
6. bře 2010

cibi, nesmut, třeba nebudou ani potřeba, protože ty dvě se uhnízdí a bude to 😉

chrobacek
6. bře 2010

pecicko určitě ... jsi teprve 11DPO kolik lidí najde // tak brzo ?? moc ne neboj ještě se může objevit

cibka
6. bře 2010

do gennetu do prahy

pecicka
6. bře 2010

no dneska je to 9den od ET a to den vložení nepočítám

chrobacek
6. bře 2010

peci ... s tvojí 2denní kultivací počítej že jsi 11DPO 😉 to je lepší 🙂 protože 9 den po ET tam mají čárky skoro všichni ale po 5PK 🙂 🙂 🙂 takže máš ještě čásek

chrobacek
6. bře 2010

cibka ... jak dlouho jsi stimulovala a jaké jsi měla dávky?

pecicka
6. bře 2010

chrobáčku, děkuji ti, je to uklidnující, máš pravdu, že většinou mají dlouhou kultivaci a nebo 2embryjka
no já se ted cítím uplně jinak než poprvé a nějak jsem vnitřně klidná, tak uvidíme 🙂 a jak to probíhalo u tebe?
já jezdím do Reprofitu do Brna a koukám, že ty jsi z Brna?

chrobacek
6. bře 2010

peci mám všechno v albu .. ale chodila jsem na obilnák kde jsem měla dvakrát krátký protokol vždy jen 4 vajíčka a po těch 48h schopné jen dvě... a i přesto mi nenabízeli, že mi je dají ... myslím, že opravdu PK je lepší ... ale i tak jsem při prvním udělala chybu, že jsem si nedala delší kultivaci a dali mi zpět 8b 4 den což je strašně málo, na další ivf jsme měli morule 4 den tak jsme doufali, ale nic..... takže jsem si řekla že tudy cesta nevede a šla do heliosu, kde dělají kultivaci 5-6 dní a pokud nebudu mít dobrá embrya tak si je nenechám zavést... no a pokud nám to nevyjde tak chci do reprofitu, protože tam dělají minimálku tak jak máš ty... proč ti ji nabídli místo ivf ??? a kolik vás to stálo ?

pecicka
6. bře 2010

to nevím, říkal, že je to pro nás nejlepší, poprvé jsem měla 4vajíčka, ale oplodnilo se jen jendo a v den ET mělo 3den 8buněk, a jak to bylo ted už víš, jinak jsme doplaceli minule i ted 11tis, ale je to tam opravdu dobré, jsem spokojena. My jsme z Olomouce. Myslíš, že mám ještě naději?

cibka
6. bře 2010

stimulovala jsem 11dní , z toho 5 dní 225 jednotek a pak 150

chrobacek
6. bře 2010

takže ti to nedávají jako ivf ale jako minimálku... a je to cenově dost jinde fakt supr možná budu litovat, že jsem nešla do reprofitu rovnou 🙂) naději? no pochopitelně až budeš 14DPO a na testu nic tak pak bych byla smutná

chrobacek
6. bře 2010

cibko tak to je v pohodě... držím palce jestli si pro pojedeš at to klapne a bojovníčci jsou šikulky 🙂

cibka
6. bře 2010

chrobacku - ted nevim jak to myslis ze je to v poho 😕

pecicka
6. bře 2010

cibi,držím palečky, hodně štěstí

cibka
6. bře 2010

peci dekuju pojedu kolem poledne

broukb
6. bře 2010

Cibko neboj určitě to jsou ty správný mě taky dr říkal, že když nebudou 4 tak dáme ET 3 den, a všichni říkají že v děloze je to pro ně nejlepší, tak se neboj a věř že to jsou ti správní bojovníčci ...moooooc držim palce. Užij si to a hlaď bříško 😉

cibka
6. bře 2010

broukb AHOJ,
NA tebe sem čekala

pecicka
6. bře 2010

ahoj broučku

broukb
6. bře 2010

Peci určitě swe čmárka ukáže později ...je to opravdu moc brzy 😉 zkus tak za 3-4 dny pak už by to mělo být vidět...věřím tomu, že to ta ženská vycítí, takže tě jen trošku napíná no 😀

cibka
6. bře 2010

broukb ja byla na opu ve čt a dnes et není to brzy asi kdyby byla minimalní sance tak by je nedali vubec ne

pecicka
6. bře 2010

taky si to říkám, já prostě citim, že tam je a jestli ne, tak potom už tomu vážně nerozumím, je to uplně jiný než poprvé.....broučku a ty jsi měla pozitivní test který den?

broukb
6. bře 2010

Cibko podle mě by ti je nedali,kdyby to nevypadalo. A navíc mě opravdu říkal, že když jsou jen 2 tak je zbytečné je chovat v roztoku, když můžou už být u maminky. Takže se neboj, dělají to takle brzy jen kuli tomu, že neni z čeho vybírat (a kuli tomu se kultivace dělá) takže v klidu, mysli pozitivně nic není ztraceno!!! 😵

cibka
6. bře 2010

broucku tys mela PK

broukb
6. bře 2010

peci já 8 den, ale měla jsem 5 dní kultivaci a byla fakt slabounká, takže jsem byla 13 den po oplodnění a ty si teprve 11 den...jo a já měla 2. Takže vážně si myslím, že je to jen brzy... 😉

pecicka
6. bře 2010

cibi, taky jsem šla takhle brzo, protože říkal doktor to samé, co tady píše brouček, když nejsou aspon 4 tak se prodloužená kultivace nevyplatí, dělá se jen v případě, že je z čeho vybírat, ja šla taky takhle brzo jako ty a věřím, že se chytil, tak hlavu vzhuru, jsme přece bojovnice,ne?

pecicka
6. bře 2010

broučku, asi ano 🙂

cibka
6. bře 2010

peci a broucku dekuju on mi to prave taky rikale embryolog ze kdyz budou dva tak je zavedou v sobotu vim ze s PK je větší sance ale i tady je aspon nejaká je to prece jen 1 pokus a musim toho využít