Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

dada074
21. říj 2009

Abig vyzkoušej ty sousedy,co ty víš třeba budou mít pochopení 😀 😀 😀
jinak já těch věciček také moc nemám,je to opravdu pár kouskůzítra se budu chlubit,jo a na bráchovi potomky bych také nakupovala ale jeho ratolesti jsou přerostlé 20 a 16 let,začal dřív a dobře udělal.

abig
21. říj 2009

😀 Dado, dík za radu, to by se soused divil, nemá mě rád ....

No, tak děti tvé bratra už nejsou zas tak moc dětmi, co ? Já mám "štestí" moje malá neteřinka má zrovna dneska 3 a okolo Vánoc jí přibude bráška .... takže mám pole volné .... a řádím ...

Došla jsem až tak daleko, že jsem kupovala i ségře těhu oblečení, co se mi líbilo .... no trubka, ale známe to všichni, ne ?

Jedno pozitivum na ztracené ms je, že bych mohla začít stimulovat na konci prosince, jupííí .... takže v lednu by mohlo dojít k ET a né až někdy v únoru .... jsem nedočkavá, zase padnu na hubu, ale člověk se přeci musí něčeho držet, ne ? 😉

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Ahojky holky, už aby byl zítřek a já měla jistotu. Dnešní test je úplně stejný jako předchozí. Zkrátka čárka nesílí tudíž hcg neroste. ☹ Ach jo.

dckami
22. říj 2009

Lucie, nevzdávej to, zkus si koupit jiný testík, kdy máš jít na krev? Koukala jsem ti do albíčka, vždyť jsou všechny testy pozitivní, to je přece paráda, tak se nenervuj. 😉 Bude ho dobrý,uvidíš.

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Naštěstí na krev jdu už zítra, tak budu mít 100% jistotu.
Jak se cítíš ty? Máš nějaké těhu příznaky?

misanda
autor
22. říj 2009

bré ránko holky,

abig : tak to nevim jak tu MS rozjet...jako zase netlač tolik, aby ti nepraskla žíla v mozku 😀 😀 😀

holky, já za chvíli frčim na tu štítku, tak držte, chcete? 🙂

Lucí, taky bych vyzkoušela jiný test, úplně jinou značku...co máš? nejlepší je mama, rapiclear...

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Misanda, držím pěstě, ať je to dobrý... Pfuj, pfuj pro štěstí.

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Já už ani testovat nebudu. Zítra se dozvím výsledek z krve. Jinak používám mamatest.

abig
22. říj 2009

Ahoj holky,

Misanda : 😀 zas až tolik netlačím .... je to na houbelec, dneska zatím taky nic .... bolí mě ale úplně všechno ☹
Jakpak jsi dneska pochodila ?

Lucie: Nestresuj se, nikde není psáno, že čárka musí den ode dne tmavnout .... zítra budeš chytřejší, vydrž ..

Jinka rapicler je prý dost často falešně pozitivní .... a mamtest se jmenuje každý těhu test, tak bacha na to ..... Misando, asi jsi myslala GS mamatest, co?

Večer si vás dočtu. Papa

misanda
autor
22. říj 2009

hurááááááááááááááááá, v pondělí rozjíždíme dlouhej protokol, jsem naprosto ok 🙂

misanda
autor
22. říj 2009

jj, myslela jsem GS mamatest...mě teda rapi vždycky ukázal pravdu 😀 falešně pozitivní jsou testy best..

abig
22. říj 2009

Misanda: no hurááá .... tak to je nádhera ...... jsi zase o krok blíž k vytouženému miminku ...

misanda
autor
22. říj 2009

nj, v prosinci si jedu pro Huga a Bruna 😀

a hlavně!!! si celej prosinec doma krásně odpočinu 😉 napeču cukroví a tááák, to znáte, ne? 😀

abig
22. říj 2009

Hugo a Bruno ? Tak to jo .... 😀
Ty chceš odpočívat u pečení cukroví a tááák ? No to ti připomenu 🙂
Snad už jsi klidnější a teď už se jen těš .....

abig
22. říj 2009

Jdu žehlit, nakouknu večer. .... jo a byla jsem po nákupech, jsem si říkala, že když se hodně projdu, tak rozproudím tu "zaraženou" mrchu, tak uvidíme ..... mám dva svetříky a jednu halenku ... se bude manžel divit 😀

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Misando, tak to mám obrovskou radost, že už začneš se stimulkou. Moc ti to přeju. Už budeš zase blíž k vytouženému miminku. Tentokrát už to vyjít musí 🙂
Abig, tak kde ti ta ms vázne 🙂 Užžžž?
Holky, já ale používám GS Mamatest... No, ale dneska už jsem testila naposled. Zítra se dozvím pravdu.

mickis
22. říj 2009

ahoj holky,přišla jsem vás pozdravit a tu nikdo 😕 .
Mooooc gratuluji dckami k potvrzení těhu 😉 .L.u.c.i.e.hlavně nestresuj,uvidíš zítra.Budu ti moc držet pěsti,aby to bylo ok.A hlavně dej hned věděti,jak jsi dopadla.
Misando tak to je úplně perfektní 🙂.moc blahopřeju,je to zase krok vpřed.
Abig neboj,MS určitě dorazí!určo je to tím že na to čekáš.
Jinak já jsem byla předevčírem u toho doktora a vše se mi pěkně hojí 🙂.takže v pondělí nastupuju do práce,jsem moc ráda,už mi z toho doma docela hrabalo....dneska jsem byla na kafe u kámošky co má týden před porodem 😢 .strašně jí to přeju,ale proč život nemůže být spravedlivý aspoň v tomhle ke všem stejně ☹?zadařilo se jim hned první měsíc....však vy mi určitě rozumíte 😉 .

abig
22. říj 2009

Mickis ahoj ... no jo, holky se někde flákají ... 🙂
No být po mém, tak je mi jedno, kdy ms dorazí, až na to že mě bolí úplně všechno .... jenže já jdu příští čtvrtek na hysto a laparoskopii a počítali jsme, že nám to krásně výjde po ms .... a pokud nedorazí do večera, tak jsem nahraná, protože nestihnu odmenstruovat, tak se mi ten zákrok posune na dobu neurčitou ....

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Ahojky Mickis, tak to je fajn, že už půjdeš do práce. Jistě se už těšíš. Aspoň přijdeš na jiné myšlenky.
Abig, no tak to dneska musíš dostat. Co čerbené víno? Nespustilo by ti to?

mickis
22. říj 2009

je ahoj abig.....no já jsem měla přesně ten samý problém,já jsem měla jít .září,a 22.jsem dostala ms....taky jsem musela být po.no a ještě 29.na příjmu jsem špinila,a 30.jako když utne 🙂.neboj,do příštího čtvrtku je ještě dost času,to bude ok.

mickis
22. říj 2009

ahok l.u.c.i.e.jo jo,už se kupodivu těším....🙂,no a jak jsi na tom ty?v kolik zítra jdeš k tomu mudrovi?

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Zítra tam mám být na 8hod. Naštěstí, že tam jdu hned ráno. Snad si budu moct odnést krev do laboratoře, abych věděla výsledek hned... Uvidíme.

mickis
22. říj 2009

no to je fajn že tam jdeš už tak brzo,aspoň se nemusíš celý den stresovat....a budeš hned vědět na čem jsi.koukala jsem na tvoje testíky,hlavní přece je že čárečka nemizí a že jsou všechny testíky pozitivní 😉

l.u.c.i.e
22. říj 2009

No právě, ještě, že tam jdu hned ráno. 🙂
Jak se jinak máš?

mickis
22. říj 2009

jo,jinak to jde,hlavně teď když nemám ms tak mě aspoň nic nebolí,takže jsem v klidu 🙂.ale docela mě ubíjí to čekání,chtěla bych už to mít všechno za sebou a držet v ruce to vytoužené mimi...ale to asi my všichni tady 🙂.
No a co ty?

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Neboj, taky se dočkáš... O čekání mě nemluv. Vidíš, že mě pomalu a jistě ze všeho hrabe... 😀 Hlavně, že tě nic nebolí a jsi v klidu.
No a já? Chtěla bych tu mít manžela. Je na služební cestě a vrátí se mi až na Vánoce. Asi i proto je mi tak smutno, víš... Ale jinak to jde... Nestěžuju si 🙂

misanda
autor
22. říj 2009

abig : 😀 svetříky a halenku, jo? 😀 a mrcha nikde? 😀 sis měla koupit ještě něco 😀 já taky kupovala...džíny, pyžamový gatě, rukávky 😅 ...doufám, že se manžel v blízké době nepodívá na účet 😀

mickis
22. říj 2009

ježíš,a kde je na služební cestě??ty brďo až na vánoce,to bych se asi ustýskala 😢 .musí to být těžké,že?ale určitě jste v kontaktu a prožívá tohle všechno s tebou,ne 🙂 ?

misanda
autor
22. říj 2009

Lucí, tak zítra moje myšlenky směřujou jenom a jenom k tobě a dej hned vědět!!!!! určitě to bude v pohodě!!!!

mickis : a jak dlouho jsi byla vůbec doma???? vy se taky ted posunete kupředu...už jenom to, že jdeš zase do práce znamená krok kupředu!!!!!

l.u.c.i.e
22. říj 2009

To víš, že jsme každý den v kontaktu. Voláme si po skypu, služebním telefonem, píšeme si... Prožívá to se mnou. Je mu velmi líto, že tu není...
Mám za ním letět v úterý, ale pochybuju, že mě doktor pustí... Uvidím, co mi zítra řekne...