Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
6. led 2010

🙂 Pampelisko aj my mame Frgalu!!! 🙂 no fakt,ze jo,to je prca 🙂

pampeliska36
6. led 2010

tulanek: je to teda sympatak, co? strasne solidni pan 🙂 jeho pristup si nemuzu vynachvalit!

pampeliska36
6. led 2010

Antoanet: tak zitra na tebe v 10hod. moooooooooooooooooooooooc myslim! 🙂

evik73
6. led 2010

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - už asi příští týden!!! 3.1. odběr
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
vevericka80: 29 - čekání na 2.IVF únor
ketyz 31let 1IVF brezen
Tulanek:22let - čekání na 1. IVF začátek února
pajka: 39let- čekání na 1.IVF polovina ledna
misanda : 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF - cca únor
cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 6.1. (snad) zacatek stimulace
aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
evik73: 36 let 3 IVF leden

tulanek
6. led 2010

Jo je uplne uzasnej,strasne prijemnej,vsechno vysvetli a ma fakt citlivej pristup! 🙂 akorat dneska nas mel nekdo jinej,Frgala tam asi nebyl 😒 ale i ten doktor byl v pohode,ale Frgala je proste Frgala 🙂

pampeliska36
6. led 2010

tulanek: videla jsem, ze mas zacit nekdy zacatkem unora... a jsi v jake fazi? uz beres nejake leky? nebo injekce? nejak jsem to nepostrehla ☹

tulanek
6. led 2010

no,zacatkem unora,asi druheho uz by mela byt punkce.Jinak dneska jsem si vyzvedla igelitku leku,beru Prednison+kyselina listova+injekce Dipherelin+jeste ted do soboty Marvelon,takovej malej fetacek 😅 vsechno beru ode dneska,az na ten Marvelon,ten jedu skoro mesic.Mam dlouhy protokol...A od 21.zacnu pichat k tomu vsemu jeste Puregon...Ale z tech injekci jsem dneska byla spatna,pac jsem si myslela,ze dostanu jen to pero a oni mi dali i normalni strikacky na ten Dipherelin,neni to nic hroznyho asi,ale ten pocit,ze jsem si´pichla jehlu do bricha,no klepalý se mi ruce jak ratlikovi 🙂 a japak ty,pro schrnuti,at to tady mame na jednou 🙂 manzel si picha ty injekce a bere vitaminky a cekate,co to udela,vid?

abig
6. led 2010

Evik .. dík za pochvalené foto ... manža fotil ...

Antoanet ? Prdlajs modelka .... s mým pozadím těžko 😀 😀 a 68kg živé váhy by asi v modelingové agentuře nebrali, že ?( mám od stimulky 5kg nahoře .... fůj, jsem jak čuníček ..)

Koukám, že seznámek se rozšiřuje, až budu mít chvilku, tak vás očísluji, protože to nestíhám počítat ....

abig
6. led 2010

Už tady zase opruzuju .. jsem si uvařila kafe, tak mám pohodu, ale jak to dopiju, tak jdu na žehlení, manžel už včera měl vrásku, prý furt sedím u noťásku ....

Normálně mi jde z vás hlava kolem, z toho kolik léku jste vyfasovaly, co do sebe všechno cpete ...... já měla jen sprej Synarel do nosu a 6 dní píchání Puregonu ..... toť vše a po ET utrogestan ...
Fakt, do vás cpou pěkné sračky .... (pardon) ....

pampeliska36
6. led 2010

tulanek:
presne tak... ja mam problemy se stitnou zlazou... takze mi doktor doporucil zvyseni davky leku na stitnou zlazu... pak mi prisel na to, ze mam malicko zvyseny prolaktin a tak mi predepsal 2 tablety dostinexu a zacatkem unora mi udelaji testy z krve... zda to vsechno zabralo 🙂
no a mamzel do zacatku unora dopicha injekce a pak prej jeste "neco" a uvidime.

jinak ze zkusenosti... picham injekce manzelovi ja... dostal jak rikas i ty, klasicke injekce, ktere si nebyl schopen pichnout. respektive pichnout jeste ano, ale manipulovat s injekci nebyl schopen... povytahnout a pak "pustit" do spicku kapalinu 🙂 tak jsme presli na to, ze mu to pocham ja.

myslim, ze se da casem zvyknout, ale prece jen clovek neni zadna sestricka 😀

antoaneta
6. led 2010

😀aktualizuji 😀

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
ketyz: 31let 1IVF brezen
Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF - cca únor
cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 6.1. (snad) zacatek stimulace
aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
evik73: 36 let - 3 IVF leden

pampeliska36
6. led 2010

abig: ja taky tak trosku zehlim 😀

abig
6. led 2010

Pampeli : já jsem uklidila kuchyň, nachystala si oběd na zítra a nachystala svačinky a manželovi večeři, takže až dorazí domů, tak bude spokojen .. 😀
Jen to prádlo se samo nevyžehlí ...

tulanek
6. led 2010

Abig,ty a 68kg??Opravdu jsi kočena,tak jsi urcite vysoka,pac na tobe ta kila ubec nejsou videt! 🙂 ja mam 67kg,ted po tech praskach vselijakych,ale ma to svoje plus,pac dneska,kdyz jesm se mela dobnout,ta pneumatika se mi opravdu hodila! 😀

evik73
6. led 2010

tak jetě na chvilku jdu poklábosit,jestli tu ještě někdo je...
abig manžel je šikula 🙂 jinak já jsem taky super modelka 72kg,tak mám taky trochu obavy,jak dopadnu po celé proceduře,po holce 2Okg nahoře,po umělku s dvojčatama do 5 měsíce 25 kg,takže krásné vyhlídky mám 😀

abig
6. led 2010

Tuli .... já mmám 163 cm ... tutíž lehkou nadváhu ... ale tu jsem získala až po IVF ... 😀 😀 😀 fakt jen dobře vyfocená fotka, ale aby jste mi věřily, že nejsem žádná šipka, tak veřejně oznamuji mé šílené míry 83 - 70 - 108

antoaneta
6. led 2010

agig čáu, to je ale droga, už taky dobrou hoďku odcházím a pak mi to zase nedá. Navíc, vy mi tak hezky přejete a to se tak hezky čte 😔 🙂
A prosímtě 68 kilo není ještě žádná váha, ty prej čuníčku 🤐, záleží taky kolik měříš prďo.
Ikdyž já jsem se od stimulky nevážila, radši? Kdo ví, jak na tom su já, ale vzhledem, že se mi menší nějak oblečení, tak to taky nebude s tou mouh váhou nic moc. Vidím to už taky hóóódně nad 60. A k tomu jsem ještě malý prďa, měřím jen něco málo nad 160.

antoaneta
6. led 2010

jééé, než jsem se dopsala, tak vy už jste si tu všechno řekly 😀 no nic holky du asi na váhu....

pampeliska36
6. led 2010

tulanek: v jine diskusi je holcina, ktera tedka pres vanoce mela 1. IVF a 3. ledna mela testovat a SUP... // byly tam 😀 taky je z CAR unica

evik73
6. led 2010

nebudeme řešit váhu,však ona rychle spadne,přísahám,však uvidíte,až bude prcek,jak ubydou kilečka 😅

abig
6. led 2010

Holky, kafe vypito ... vypínám to .... loučím se s vámi ... zítra po čtvrté zase papa.

tulanek
6. led 2010

No holky,klobouk dolu,ja jsem dneska jakasi prejeta,tak zehleni az zitra 🙂 Abig,tak ja ti opravdu tise zavidim,jsi sikula,ja se stydim,dnes jsem na nic nesahla,ale zitra to dozenu,fakt ze jo 😀 no,ja jsem taky koukala,fakt,jak fetacek s abstakem,hlavvne aby to splnilo svuj ucel,vsechen ten hnus 🙂

Pampeliska:tak mate teda taky oba trapeni,jak se do toho vseho pletou jeste jiny problemy,je to hnus o to vetsi,ale uvidis ze leky zaberou a bude zasejc dobre,prece to nemuzete delat vsechno zbytecne,stesti se na vas urco usmeje!! 🙂 no,ja se taky bojim,jesli si to vsechno dobre pamatuju,jak tu injekci napustit,vymenit jehly a tak,ale padnou dva tydny a uz budu profik 🙂 ale priznam se,ze ted budu vstavat kazdy den v sest,jen aby mi pritel byl pri ruce a koukal jesli to delam spravne a asi mi to aji pichnul,zkusim to sama,ale nevim mno 😅

antoaneta
6. led 2010

jé, my ju máme asi polámanou, asi mě spadla, nebo co 😀
No každopádně ať je to jak je to, některý fotky umí zázraky. Můj ksichtík by taky celkem ušel. Horší je to ale níž. Všechno mi to leze do prdele (jééé to je dobrý 😀 ), do boků a do noh 😠 .....hmm, a prsa kde nic tu nic 😀

antoaneta
6. led 2010

já jsem vám nějaká pomalá, než to pošlu, tak vy už mluvíte o něčem jiným. No co, jdu si dát asi taky kafe. Zatím čau.

evik73
6. led 2010

Tak já už taky jdu,ale vážně,tak vám přeji všem krásný večer a nasepsanou.... 😀

tulanek
6. led 2010

Pampelisko,ani nevis,jak jsi mi tim zvedla naladu!!!Ja si porad nejak nemuzu pripustit,ze zrovna nam by se to na prvni pokus melo povest,ac bych strasne moc chtela!!! A Abig,ja ty miry mam myslim presne naopak,jako odspod,nemam ubec zadek a nohy,ale ten vrsek stoji za to,pneumoska,jako z nakladaku a prsa 4-5 🙂 a mam 168cm 🙂 takze taky žůžo 😀 ale co,jsme aspon poradny zensky ne? 🙂

tulanek
6. led 2010

Antoanet ty jsi éro 🙂 ja ti tak dve cisla do prsejcek daruju,chces? 😀 i tobe krasny vecer Eviku!

pampeliska36
6. led 2010

vsem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tulanek
6. led 2010

Pampelisko jsem asi mimon,ale ted se priznavam,ze nevim co znamena to ,,vsem,,jsem debil,vid? 😀

antoaneta
6. led 2010

tulánku, já ty dvě čísla beru 😀