Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
7. led 2010

Ahoj holky,
tedaaa tady se vas urodilo,to bude tehulek 😵 😵 😵

misanda
autor
7. led 2010

ahoj suz...jak se mááášš??? nedávno jsme na tebe vzpomínaly, jestli už jsi byla na ko??

suzanna
7. led 2010

Ahoj misanda no jdu zitra tak pak podam hned hlaseni,ted jsem nepsala,nebylo ani co,citim se porad tak nejak stejne 🙂

tulanek
7. led 2010

Jeee,zrovna ted si pisu s kamaradkou,Barča a cekaji miminko a kdyz to bude holcicka,bude Bajunka 🙂 tak prijeeed,je rada bych te videla,kdyz tu mas pribuzny,tak to by jsme se jednou mohly eventuelne i potkat,co? 🙂

misanda
autor
7. led 2010

tuli, to bysme mohly 🙂 mám tam naplánovanou cestu v létě...letos jsem odmítla jet k moři 😅

tulanek
7. led 2010

My by jsme chteli taky česky jmena,ale jen pro kluky,kdyz by byl jeden,byl by Lukasek a kdyz dva,byl by to Karlik a Honzik,aby se dedecci neporvali 😀 no a na holcicky jdeme s reckyma jmenama,pac Recko oba milujeme... 🙂 😀 prdly,co? 🙂 a co vy?

tulanek
7. led 2010

Jeee,tak to uz budeme mit pupiky a beda jak ne!!! 😎 jo,pujdeme si sednout s pupikama nekam do cukrarny 🙂

misanda
autor
7. led 2010

tuli, Lukáška teď nosí v bříšku manželovo sestřenka 😉

já bych chtěla Huga, ale asi ostrouhám 😀 takže budeme mít asi Honzíka??? no nevim...holčička Rozárka 😉

evik73
7. led 2010

ahojky suzi,my se ještě neznáme,teda ty mě,já o tobě s diskuze něco vím,tak ti strašně moc přeju,ať už ti to tentokrát vyjde,zasloužíš si to moc a moc..

Brno je pěkný,ale znám jen autobus.nádraží u Grandu,Zvonařku a ten komplex u ní,myslím,že Galerie????

A Barunku mám jednu doma,je už trochu větší,ale pořád je to moje holčička malá nedonošená...

misanda
autor
7. led 2010

nejlepší je v Brně Měděná pánev 😀 😀 😀 a šaliny 😀

misanda
autor
7. led 2010

Bára je úžasný jméno, ale nechci se opakovat 🙂 jinak bych jí taky měla...ale jestli budu čekat dvojčata a budou to dvě holky, tak je to jasný 😉

evik73
7. led 2010

tuli,Řecko je báječný,souhlasím s tebou,byli jsme na Korfu a Zakynthosu a parádička parádní,jela bych okamžitě 🙂

suzanna
7. led 2010

evik myslim,ze uz jsem te taky nekde v nejake diskusi zahlidla 🙂
Zitra dam vedet jak jsme dopadli,doufam,ze nam udelaji krasnou fotecku v 9 tydnu by tam uz melo byt snad neco videt 😵

misanda
autor
7. led 2010

já byla taky na Zakynthosu, min.rok 😉 ale mě baví víc Egypt a jeho historie 😉

tulanek
7. led 2010

Jeee 🙂 jee Hugisek,chlapi nemaji moc smysl pro takovy jiny jmena,vid?Ale je to skoda,Hugo je pekny a noposlouchany jmeno!! 🙂 Honzik taky krasnej 🙂 a Rozarka je uplne uzasna,ja jsem mela svoji nejoblibenejsi panenku Rozarku,takze uz od mala fandim,ale to se zasejc neseslo s uspechem u me polovicky 🙂 jo Galerie Vankovka,jezdis sem Eviku?

evik73
7. led 2010

jj suzi,byla jsem na chvíli tady u vás někdy říjen-listopad,ale teď jsem opět naskočila,pže se snad už něco začne dít...tak zítra ať jsou od tebe samé dobré zprávičky...musíš nás trochu motivovat do boje 🙂

evik73
7. led 2010

jo jasně Vaňkovka...teď už nejezdím bohužel,manžílek tam jezdil autobusem,vozil lidi z letiště Ruzyně do Brna a zpět,tak jsem byla párkrát s ním,ale třeba se to zase rozjede,tak uvidíme..

evik73
7. led 2010

misi v Egyptě jsem ještě nebyla,jen Tunis a to teda nic moc,tak snad někdy v budoucnu,třeba s prckem si tam zaletíme

misanda
autor
7. led 2010

Tunis nebrat 😖 Egypt je nejlepšííí, ale musíš jet do dobrý lokace, mno,...ale prostě Káhira, pyramidy a muzeum...pro mě nejsilnější zážitek 😉

evik73
7. led 2010

a když jsi byla v Egyptě,co Faraonova pomsta ,byla? ☹

misanda
autor
7. led 2010

nj, byla...jela jsem s ní i do Káhiry 😀

misanda
autor
7. led 2010

ale je to tím, že jsi ve vedru - my měli 50st. a lemtáš studenou vodu...prostě musíš pít teplou, mno 😔

evik73
7. led 2010

jasně,jenže v takovým pařáku hledáš něco ledovýho 😝 ,ale hodně lidí tam lítá,já přes sezonu mám na zahradě parkování pro lidi,co lítají na dovču,odvezu je na letiště a pak zase když se vrátí,tak pro ně,tak vím,že Egypt a Řecko jsou nejčastější destinace dovolených...a lidi nadšený 🙂

misanda
autor
7. led 2010

Evi, takhle jsme teď taky nechávali auto když jsme letěli na ten Zakynthos 😉 já se chci hrozně do Egypta vrátit...musim ještě vidět Údolí králů. a aby toho nebylo málo, tak ještě teď čtu Egypťana Sinuheta a to je teda taky drsný 😀 magor no 😀

tulanek
7. led 2010

Jeeee,holky na Zakynthosu jsme byli ted v lete-Tsilivi 🙂 Egypt je nadhernej,co vidim teda takhle v telce nebo na fotkach,nikdy jsem tam nebyla,ale ja jsem proste zamilovana do toho Recka... 😀 ale verim,ze jak bych jednou videla pyramidy a vselijaky ty jejich paradicky na zivo,byla bych z toho vedle taky 😀 my jsme jeli teda busem do Prahy,pac jsme tam prave auto nechteli nechavat nikde stat,Bozenku mame 😀 tak nam ji bylo holky lito,tak jsme se parili radsi v autobuse 😅 A pred dvema roky jsme byli v Nei pori a taky žůžo 🙂 Jo a v Tunisu byla kamoska a byla taky zklamana....

evik73
7. led 2010

Misi,proč magor?Určitě se ještě podíváš a i s dvojčátkama,to bude mazec panečku..
A kde jste parkovali?

tulanek
7. led 2010

Tyyy brdo,s dvojcatkama k mori,to by byl fakt mazec 🙂

misanda
autor
7. led 2010

Tuli, Řecko je krásný. my jsme si tam půjčili čtyřkolku a celej ten Zakynthos projeli...pak jsme ke konci dovči byli na lodi kolem ostrova a oba jsme se z toho poblili a posrali 😀 takže fakt super zakončení...celej následující den jsme byli nepoužitelný a pak se jelo domů 😒 ..jinak ze Zakynthosu se mi nejvíc líbilo v Keri a pak samozřejmě moře u shipwrecku...to je nezapomenutelný...po tom se mi stýská...

ale prostě nemá to tu svojí pořádnou historii...jako Egypt...to jsou prostě úžasný dějiny a když jsem ještě vlezla do tý pyramidy...si furt řikám, že jsem musela v min.životě být asi Egypťan 😀 no...účes mám alá Kleopatra 😀

misanda
autor
7. led 2010

Evi...dvojčátka do Egypta...to nevim..nervy mám jenom jedny 😀

jinak my lítáme s Eximem, takže parkujeme u nich 🙂 a vy to máte taky kousek od letiště, jo?

evik73
7. led 2010

Už aby bylo teplo,ta zima už mě nebaví..zatím mizím,musím zajet něco pokoupit,tak se mějte a já se zase ukážu..