Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
8. led 2010

No, to uvidíme, až ho zplodíme a přivedem na svět.

abig
8. led 2010

Dobrou noc všem !!!!

aladin
8. led 2010

Ahoj holky, jsem zpátky, ale jak koukám, tak už jste všechny u mužíčků. To je správné 😉 . Já jsem si zase dala...Byla jsem venku s kámoškama, moc se mi nechtělo - důvod jednoduchý - obě jsou těhotné (jedna týden před porodem a druhá v 1. měsíci) To byl marec, jsem ráda, že už to mám za sebou a jsem zpátky u vás. To bylo samé "no, to pochopíš, až budeš v tom...počkej až budeš těhotná...tomu zatím nemůžeš rozumnět..." no prostě mazec. To už si dlouho neudělám.... ☹ . Neví o našem problému, o to je to všechno horší, protože mě vlasně nechtěně mučí....Kéžby nám to za měsíc vyšlo a mohla se k ním přidat ☹ . Do té doby se jim budu asi vyhýbat. Nějak nemám sílu to poslouchat 😢 a to ještě neberu hormony 😝. Kočky, hezký večer a díky, že jste 😉 🙂 😵

aladin
8. led 2010

Zítra ráno odjíždíme na hory a vrátíme se v neděli, tak ne že vás najdu na straně 200 😀 😀 Mějte se, v neděli se ozvu. Papa

lumpajda
8. led 2010

Ahoj holky, tak jsem to tu dočítala po týdením maratonu práce-školka-prádlo-vaření-úklid, to my řekněte, jak to ty naše maminy dřív dělaly, že vše zvládaly a ještě chodily nakupovat každý den do Jednoty 😀 .Moooooc gratuluji Antoanet ke krásným morulkám v bříšku a za 12 dní hlásit dvě čárky, jasný!Držím palečky, myslela jsem na vás celý týden a držela palce co to šlo.My byli včera v CARu,po SONU se mě Dr. ptal kdy to dostanu a já na to,že netuším, ale kolem 40 dne, snad.Tak my píchnul provokačku, ať prý nečekáme do Velikonoc.Nafasovala jsem pera Gonal-F900 a Cetrotide injekce a druhý den cyklu mám začít, taky mám brát Anopyrin 100mg a Prednison5mg ráno a večer.Díky Antoanet, že jsi to tak krásně vše popsala,alespoň vím do čeho jdu a na co si dát pozor, jsem z toho nervózní, ale zároveń se těším. Ještě musím na předoperační vyšetření, z té narkózy mám asi největší strach, nikdy mě ještě neoperovali, snad to vše nějak zvládnu.Tak hodně štěstí všem.papapa

broukb
8. led 2010

Ahoj holky..můžu se k vám přidat 😉
Já jdu v pondělí na předoperační vyšetření a pak už jen čekáme na cyklus 🙂 .Jdeme na IVF, protože manžílek má špatný spermiogram. Vlastně ani moc nevím co mě čeká a pořád se mi v hlavě motá jaký to bude,jestli mi bude špatně a tak 😒 takže jsem si říkala s kým jiným to probrat, než s koníkajdama co jsou na tom stejně 🙂 To čekání je hrozný, tak doufám že si ho tu s vámi ukrátím. Moc držím palce všem, abysme měli všechny brzy pupíky!!!
papa a dobrou..

dada074
9. led 2010

Antoanet : strašně velkááááá gratulace a udělali jste dobře,že jste nechali obě zavást,koukej je pekně hýčkat a hladit a ať se krásně zavrtávají.A jak psala Suzi nám je tam šoupli a za deset minut jsem jela domů,zaváděli nám 4 buněčná a podívej jak se chytlo,takže u tebe je ta šance mnohem lepší.A nám žádné ležení nedoporučovali,já se válela po 5 IVF pokaždé nejmíň týden a bylo z toho prd.Prostě dělej na co se cítíš,nezvedej moc ruce a nic těžkého netahej,jinak pohyb ti jen prospěje prokrvuje se líp děložní sliznice.A na testíky zapomeń nejmíń do 9-10 dne mohou bít falešně pozitivní z Pregnylu.Jo a natu zácpu.po ránu na lačno vypít sklenici svařené vody (ještě teplou) a nebo mě pomáhají ještě jablka.

Aladin : gratuluji to půjdete co nejdříve na věc,co?

brouk : vítej a klidně se přidej.

evik73
9. led 2010

Hezké ráno holčiny 😉
antoanet teda to bylo počteníčko,super,aspoň víme,co nás čeká,teď jen hladit a přemlouvat a přemlouvat a brzo hlásit dvě tlustice//..a ještě pozor na bylinky v těhotenství,některé jsou nebezpečné 🙄

brouk vítej mezi námi a pojď klabosit 😀

jinak všem krásný,bílý a zasněžený víkendík...

abig
9. led 2010

Ahoj holky, jdu vás pozdravit.
Brouku vítej ...
Lumpajdo, tak to už se taky blížíte do finále, nezapomeň nám podávat postupně informace ... kdy čekáš že dorazí ms?

abig
9. led 2010

Aladin, za chvíli už budeš taky s bříškem a už tě nebudou tvé kamarádky tak rozhazovat 😀

pampeliska36
9. led 2010

broukb vitej mezi nami... muzes se doplnit i do nase seznamu 😉
a ptat se uplne na cokoliv 🙂
mame tady jednu mooooooooooooooc sikovnou holcinu... ktera snad uplne vsechno vi 😀 vid abig? 😉

evik73
9. led 2010

🙂 co dneska holky máte v plánu?
tady u nás furt padá a padá,takže já budu jezdit s hrablem zřejmě celej víkend,pže manžílek si odjel a údržba je na mě,takže zapřáhnu mladici,ale už by mohlo přestat,mám strach,že se fakt v pondělí nedostanu do caru!!!!

jak je u vás? 😝

abig
9. led 2010

Jasně Pampeli .... co si nepřečtu, to nevím 😀 , ale vlastní zkušenost je vlastní zkušenost .... teď už se ke mě s radami i Antoanet a postupně i vy ostatní holčiny ...

abig
9. led 2010

... připojí s radami

abig
9. led 2010

Evíku ahoj ... tak u nás napadlo možná tak jedec cenťák, takže teď je klid a nesněží, ale sněhu máme na rozdávání, jsem zvědavá jestli ještě začne, pač manžel chce jet na nákup do OStravy a z toho nejsem nadšená, protože se bojím cestovat v takovém nečase ....

Jinak se dneska budu flákat ... uvařím oběd a buď kouknem na nějaký film nebo si konečně dočtu knížku.
Teď ještě vytáhnu žehlení, protože manžel ještě spinká, což se divím, protože o víkendu vstává brzy ... tak ho nechám chrnět ...

evik73
9. led 2010

a zuby v pohodě,ta šalvěj je fakt dobrá a ještě jsem to podpořila pastou Lacalut activ a super,tak hlavně ať to nezakřiknu 🤐

abig
9. led 2010

Tfuj tfuj ... možná tě jenom venku ofouklo, tak se zoubky ozvaly .... už bude dobře.

evik73
9. led 2010

abig to je správné,jen nech manžílka odpočívat a to žehlení nevim nevim,nezávidím,já už to vyčůraně přenechávám dcerunce,protože to fakt nemusím a jí se to bude hodit,takže je to pro její dobro né?

tady padá už od včerejšího rána pořád v kuse,takže hnus fialovej....jinak dneska taky nic dělat nebudu,
jen obídek a pak relaxík(kromě odklízení sněhu)...to misi se má,dneska vyráží do Varů,jestli nezměnili plány,tak si to určitě užije 😉

abig
9. led 2010

Snad si to Mišanda užije, přemýšlím, že když manža přeci jen bude chtít vyjet, tak jestli taky neskočíme za nějakou kulturou ...

Jdu na to žehlení a vaření, tak se holky mějte, zase nakouknu.
Papa.

lumpajda
9. led 2010

Ahoj holky, u nás taky pořád sněhulí, ale není to tak hrozný,spíš jen prašánek.Ahoj Abig, ve čtvrtek jsem dostala provokačku a Dr. říkal, že za tři až šest dnů by to mělo dorazit, takže nejpozději ve středu, už se těším a doufám, že to bude má poslední MS 😉 .Dostali jsme hordu papírů na pročtení a podepsání, ještě jsem ani neměla čas to vše prostudovat, ale z těch prvních, co jsem už pročetla, jsem pochopila, ža CAR za nic neručí a kryje se úplně před vším, no na drhou stranu to celkem chápu, ono by těch soudních tahanic asi bylo hodně, kdyby si nenechali vše podepsat, taky nám řekli ať počítáme s 25 tisíci, manža jen valil oči, jen za léky budem doplácet něco kolem 4 tisíc, je to síla. Neumím si představit kolik pak musí stát, když si další pokusy hradíš sama,na to by jsme teda určitě neměli, doufám, že to nebudem potřebovat.Zatím nám doporučili jen jedno embrijko, mám trošku strach, aby se to jedno chytlo, ale je mi jasný, že ani dvě nejsou 100% záruka úspěchu, no nezbývá, něž doufat.Vítám nové příchozí, kolik nás tu už vlastně je? Přidejte se holky do tabulky, ať máme přehled,ju.

evik73
9. led 2010

abig pa a taky si užijte nějakou tu kulturu a s prací to nepřeháněj....znáš to práce není zajíc,neuteče!!!!

dada074
9. led 2010

Lumpakda : je to jak kde my měli například 3 IVF hrazeny zcela pojišťovnou,nedopláceli jsme ani kotunu,ale platit to co vy tu píšete,asi bychom ty další 3 IVF co jsme platili sami nezvládli.Alespoň ne v jednom roce.Jinak nás vyšlo IVF jako samoplátce na 35tisíc a to není tak hrozné a to u toho posledního nám odpustili laboratoř,která jinak stojí 10 tisíc,takže tohle poslední uspěšné vyšlo na 25 tisíc.

lumpajda
9. led 2010

A můžu se dada zeptat kam jsi chodila do Caru, my chodíme do Pronatalu a když tak koukám kolik tu holky platí, tak nás docela natáhli. No uvidíme, pokud by nám to nevyšlo asi se zeptáme i jinde. Jsem z Karlových Varů, jezdí sem hodně němci, tak mají ty ceny asi pěkně vyšponovaný, nebo nevím čím to je. Máme tu ještě jeden CAR, tak zkusím získat nějaké informace o kvalitě a ceně.

dada074
9. led 2010

My jsme chodili k Apolináři,doporučil nám ho primář Benešovské nemocnice (je to zároveň můj gynekolog),docent Řeřábek tam tomu šéfuje a v dnešní době je to jedna z nejuznávanějších kapacit na neplodnost u nás.A ještě k těm penězům,většinou zde všechny chodíte do soukromých center Apolinář je státní,a většinou zde stimulujete Puregonem,já měla Fostimon a je to úpně jiná cenová relace,až na to že vy to pícháte do břicha,já musela do zadku.

lumpajda
9. led 2010

Teda koukam Dada, že vaše cesta za miminkem byla opravdu dlouhá a trnitá, hlavně, že jste to nevzdali, to obdivuji, jsi opravdu silná, tolik zklamání.Výsledek, ale stojí za to.Držím palečky, ať dál krásně pupíčkuješ. Holky já se nějak bojím čím dál tím víc, asi jak se to blíží ☹

broukb
9. led 2010

Kočinky a kde se mám zapsat do té tabulky??? Jinak děkuju moc za přivítání 😉 . Když si tady čtu ty částky, tak my platíme jen za léky 14000,- a zbytek prý určí sami co bude potřeba, ale počítáme tak cca 30 000.- dohromady 😒 no co se dá dělat pro ty naše pupínky to člověk obětovat musí 😀 Jinak my chodíme do Genetu a kam chodíte vy?? Proti vám si připadám, že vůbec nic nevim, vlastně já vůbec NIC nevim, jen kdy a kam se mám dostavit 😀 no budu si pečlivě číst at se něčemu přiučim 😀 zatim pá a přeji hezkej zasněženej víkend

dada074
9. led 2010

Lumpajda : neboj to zvládneš,když pročítáš co se vše kolem toho děje vypadá to hrozivě,ale opravdu to není tak strašné,a hlavně víš proč to děláš,počkej až najdeš ty //,tak se tomu všemu zasměješ,také jsem si myslela,že to nezvládnu a podívej šli jsme do toho 6x.

Brouk : když nebudeš cokoli vědět tak se ptej,určitě se ti tu rady i podpory dostane,je tu jedna báječnější holčina vedle druhé a poprvé je z toho opravdu každá vyjukaná.

antoaneta
9. led 2010

Ahoj holky, tak Vás zdravím do zasněženého dne!
Řeknu Vám, že včera už na večer na mě dolehl nějakej splín a přišlo mi, nebo jako takovej divnej pocit mě přepadl, - jako že se to nepovedlo....... ☹ manža mě uklidňoval, ale i tak, řeknu Vám, to byl divnej pocit 🙄 nechápu proč? Navíc se mi ještě zdál takovej ošklivej sen, že mi i slza ráno ukápla. Ani se mi to tu nechce psát. (adoptovali jsme si miminko a to nám hned umřelo 😢 ) Ach jo. Co mě to tak popadlo?......

antoaneta
9. led 2010

Brouk: Jééé ahoj, já tě tou svou zahleděností do svých chmurů úplně přehlédla!!! A neboj!!! Všechny holky jsou tu stráááášně fajn a když budou vědět, tak ti poradí!!! A hlavně tě moc podrží!!! A někdy i nabrblají 😀 , když tě budou napadat blbosti.....třeba jako mě 😉

dada074
9. led 2010

Antoaneta : hlavně klid,pokus se něčím zaměstnat,a věř tomu já vím,že se lépe povídá než dělá,ale pokus se to opravdu vytěsnit na minimum,a proč by to nemělo vyjít,byli to krásné dvě morulky,prostě jim věř a oni si s tím už sami poradí.