Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
10. led 2010

Ahoj HOLCENY 🙂 takze na zitra drzim palce+pesti+plivu pro stesti-Misi,Abig,Evikovi,Dade,BroukoviB na predoperacni a Antoanet drzim palce od rana do vecera a od vecera do rana! 😀 Holky dzte se a ja verim,ze zitra budu cist samy gativni zpravy,beda jak ne,tak tam na ty doktory vlitnu!! 😠 🙂 takze tfuj tfuj tfuj!!!!!!!!!

ABIG:tvoje zkusenosti,jsou tu nejcennejsi,to je pravda pravdouci... 🙂 Jen obcas trosku odbocime a pobavime se i o jincich problemcich,treba s kakinkama,to je nekdy taky hold drina 😝 😀 Ps:vsechny rady nad zlato,diky!!!! 😀

Jo a jinak holky,at vam ten pracovni tyden utika,co nejrychleji!!! 🙂

lumpajda
10. led 2010

Ahojda,Pavcahola, tak jsem koukla do papírů a mám taky 112,5 j první čtyři dny a pak do osmého dne 150j, už trošku cítím bříško, tak snad už zítra MS dorazí. to by bylo dobrý, kdyby jsme začali ve stejný den. Abig, biolampa je super, napomáhá hojení, my jí používali na oddělení snad na všechno-jizvy po popáleninách,záněty kůže,kloubů,i nervů, takže k něčemu to určitě je.Držím palečky všem co zítra začínají stimulkovat a nebo se jdou domluvit co a jak, myslím na vás.papapa

ketyz
10. led 2010

Ahoj, teda jeden tu chvíli není a nestačí se divit, vy jste spisovatelky,
nové vítám,
gratuluji k úspěchům a snad se mi podaří vás během dneška alespoň dočíst 🙂
já byla ve středu v Caru a hlásím, že máme podepsané všechny papíry a čeká nás dlouhý protokol, léky zatím netuším a i začátek je vzhledem k mému cyklu nejasný, každopádně až dorazí menstr. tak 21 den začneme...

kacajam
10. led 2010

Dobrý večer, děvčata - jen jsem sem letmo nakoukla a chci vám dodat trochu vzpruhy do IVF. Já jsem si tím vším prošla a mám doma už ročního raráška 😀 Můžete se podívat do mýho alba, kde jsem se docela rozepsala o svém IVF, těhotenství atd.:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

aladin
10. led 2010

Ahoj Kacajam, teda ty jsi vzorná, máš to tak všechno krásně zaznamenané a nafocené. Úplně mě to nakoplo (teda až na tu fotku se stimulačními léky, to mě dost vyděsilo 😅 ) Díky 😉
Abig: biolampa je super, máme ji doma a používáme ji často , naposled, když měla naše fenka kožní problémy - takže využití je dost univerzální 🙂 Dobrou noc

ratatooy
10. led 2010

Taky koukám jak to máš vzorně napsané všechny záznamy a krásné fotky.ale musím taky přiznat že těch 50injekci agolutinu mě taky vyděsilo jestli jich tolik čeká i mě tak to už nedám.

kacajam
10. led 2010

Vedla jsem si deníček IVF, těhotenství a teď ho píšu i synáčkovi. Už mě to nadšení ale upouští - dnes jsem dodělala CeWe fotoknihu Deník mimíska Domíska: První rok mezi námi. Doufám, že to v osmnácti ocení 😀 (anebo to dostane svatebním darem) 😀 😀 😀 Já už si z toho všeho moc nepamatuju a tak je to docela dobrá věc...

abig
11. led 2010

Dobré ráno holky, všechny co máte kontroličku, přeji aby byly na jedničku .... myyslím na vás
Za hodinu vyrážíme s manželem směr Car, jedeme o dost dřív kvůli cestám, tak uvidíme, co se bude dít .... no po cestět je nějaké to nákupní centrum, tak na něj zamrkám a možná i něco koupím ... (no hlavně tu konvici, že.)
Jsem zpět od zubaře, tak ještě jsme neskončili a to mi ten zub upadnul v listopadu ... tak jsem zvědavá, jak dlouho tam budu docházet ....

Ještě jednou přeji prima den, dobré zprávy a úsměv na rtech.

pajass
11. led 2010

pavcahola: psala jsi, že chodíš do CAR do Brna, nechodíš na Obilňák jako já?

pajass
11. led 2010

já si dnes budu píchat třetí inj. Decapeptylu... nejhorší je tam natlačit ten obsah stříkačky, ten vpich ani tak nebolí
holky, já si tááák moc přeju, aby to vyšlo na první pokus!!!!

marrad
11. led 2010

dievcata caute uz mam doma badoch liekov za chvilu zacinam....

suzanna
11. led 2010

Holky vsem drzim moc palecky 😵 😵 😵

tulanek
11. led 2010

Tak holky,hodne stestiiii!!!!!! 😉 🙂

pet.s
11. led 2010

Hlásím, že začínáme 3 stimulaci. V Gennetu v Praze.Od pátku stříkám synarel a od soboty píchám Puregon 250.Píchání mi nevadí. Jsem zvyklá. jsem na inzulínu.Tak tentokrát to musí vajít, no ne?

evik73
11. led 2010

Ahojda kočenky 😝
přeji hezké pondělní odpoledne a přináším čerstvé info!!!!Tak dneska začínáme huráááá!!!Vyfasovala jsem Gonal,takže večer bude první píchando,to bude estrádička a v pátek kontrolní UZ.

Zdravím a vítám nové bojovnice a těším se na vaše pozitivní zprávičky.... 🙂

marrad
11. led 2010

ja som tiez vyfasovala gonal 🙂

evik73
11. led 2010

A ještě díky holky za držení palců,ale ještě se jich nadržíme,než dojdeme do zdárného cíle...

pet.s,tobě taky moc a moc štěstíčka,ať už vám to konečně vyjde,vím čím jsi naposledy prošla,tak tfuj tfuj,tfuj a to je pro všechny 😉 🙂 🙂

tulanek
11. led 2010

Eviku,tak to je super!!!!!! 🙂 ty mas kratky,vid?

evik73
11. led 2010

marrad a ty už pícháš nebo tě to teprve čeká?

evik73
11. led 2010

tulanek já myslím,že dlouhý,pže jsem měla 21.12. píchnut Zoladex,ale je mi to fuk,hlavně že už začínám...a jak ty?já v tom mám fakt hokej už,co je tady od nového roku tolik bab 😀 😀 😀

pampeliska36
11. led 2010

kacajam: no opravdu moc hezky jsi to popsala 😉
fotka s leky me TROSICKU vydesila.... ale to asi tim, ze me ceka 1. IVF 😉

pampeliska36
11. led 2010

holky... drzste se!!! at je to pak sama tehule 🙂

evik73
11. led 2010

)Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně únor
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF - cca únor
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, konec ledna začátek února

antoaneta
11. led 2010

Ahoj babulky, hlásím se čtvrtý den po transferu 😀 je to děs, vůbec to neutíká 😒 jen čekám, počítám, prosím, přemlouvám a stráááášně moc si přeju.......co asi? 😀 😀 😀 Ale také na Vás babulky všechny myslím, tak honem, se zprávičkama sem!!! Jakpak jste dnes dopadly? Kdy začínáte? Co? Nenapínejte mě!!! Moc jsem na Vás myslela 😉

evik73
11. led 2010

Ještě jsem zapomněla,že zítra jdu vyběhávat předoperační,takže když info,tak se vším všudy...

tulánek,koukala jsem do tabulky a ty jsi ještě mladé roští,copak máte za problém,jestli se můžu zeptat?mám o 4 roky mladší dceru,já už jsem fakt vykopávka 😝 😝
kůň je nějakej zamrzlej a já nemám nervy,než mi to odešle zprávu,tak se zatím loučím,ale přijdu dočíst později.Pa.

broukb
11. led 2010

Ahoj kočinky..tak se taky hlásím, vše dopadlo dobře, dostaneme Gonal krátký protokol nějakou slaboučkou dávku a příští týden začínáme (teda jestli dorazí MS) 😀 Jen to předoperační jsem trochu po..protože na něj mám jít až začnu píchat, no tak si to zopáknu no 😖 Eviku držim palce ať všechno vyjde tfuj tfuj a to samí všem co začínáte. Zvlášť držim palečky Antoanet, neboj ty se drží jak klíště a 10 dní uteče jak voda 😉 zatím papa a děkuju ..

pavcahola
11. led 2010

lumpajda mě taky už dva dny bolí břicho,ale nic ze mě nechce vyjíd,a ty už máš injekce doma a nebo druhý den MS tam pojedeš?

pajass já chodím do repromedy.

pampeliska36
11. led 2010

ahoj antoanet... ani si to cekani nedovedu predstavit, ale ted uz budes cekat porad na neco... UTZ, testy, UTZ, znovu dalsi testu a porad uz se budes bat, aby mimco/a bylo zdrave a aby vydrzelo co nejdele... takze holka DRZ SE!!!
ale porad opakuju... mela jsi dve kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasne jednickove morulky!!! takze to nema kam uhnout 😀

tulanek
11. led 2010

Eviku,jo jo jsem mlada,diky bohu za to...No,mam jedinej problem,ze se mi netvori ubec zadna vajicka,ani sama,ani s hormonalnima praskama,ani nikdy,zkouseli mi to vsim moznym vyvolat,v ruznych davkach a nic 😢 jen prazdnych folikulu mam strasne moc,normalni zenska jich ma osm a ja pres dvacet v kazdym vajecniku,tak mi k tomu hrozi ten debilni hyperstimul.syndrom,ale doktor mi slibil,ze si me budou hlidat...S pritelem jsme spolu ctvrtej rok a miminko si prejeme moc,pres rok na nem pracujeme,ale jak se zjistil problem u me,sel na vysetreni samozrejme i on a spermio. zadna slava,byly potvurky pomalejsi a nebyly vsechny komplet,takze i kdybych byla v poradku ja,tak by ty spermijky ke me zasejc nedoplavaly,no jak se to rika,kdyz uz se to sere,tak poradne...Ale hlavu vzhuru 😀 Nejsi zadna vykopavka,jen v diskusich mas tema:Holky 40,co cekaji,ty jsi jeste taky mlada krev,uvidis,ze to bude dobry,mas uz jednu princeznu a budes mit aji druhe ditatko,urcite jo!!!Broukub i tobe gratuluju k dobrym vysledkum 🙂

A Antoanet,drz se,ja na tebe furt myslim a ostatni holky taky,to proste nemuze dopadnout jinak nez dobre 🙂 !!!

misanda
autor
11. led 2010

ahoj holky, je to divný a neuvěřitelný, ale za 14dní přesně začínám stimulovat na Hugouše...