Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
12. led 2010

🙂 Ahojda holky,
tak jsem po předoperačním,ale že mi vycucali krve,snad budou dělat prdelačku bo co...

Dada,krásná fotečka opravdu,to je radost takhle to vidět viď?Taky si to užijeme...

Suz velká poklona před tebou,já bych to asi nedala a že už jsem zažila nepříjemností...jsi kabrňák

Misi,tak co,už máš pozitivnější náladu ty bubáku?

Tuli a jak ty,v pohodě?

To bude mazec,co nás tady bude čekat na // téměř současně,supeeeer!!!!!

dada074
12. led 2010

Miša : ještě jedna věc k té narkóze,to není jako u laparky,je to opravdu desetiminutovka,není to nic velkého,po tom by ti nemělo být špatně.

evik73
12. led 2010

Jde vám kůň normálně?Mě to tak blbne,zprávu odesílám tak napotřetí...,ale to bude spíš internetem,tady u nás v prdelkově je signál na bodu mrazu...

tulanek
12. led 2010

Ahoooj Eviku 🙂 jo jo,dekuju za optani,jeste me cekaji dva dny v praci a od pondelka pristiho tydne uz budu doma,pac v praci uz jsou ze me hotovi,od pate hodiny odpolene,mi prestava fungovat hlava a delam kopance a jsem celkove takova prejeta,takze uz si budu valet prdelku doma,fakt se tesim,takhle ty dvanactky nejsou ubec prijemny 😖 koupila jsem si polstar s predlohou na vysivani,tak budu vysivat o stosest a ucit se anglictinu,mam to hezky naplanovany,ale stejne myslim,ze vetsinu casu stravim tady 😀 jo a kun mi pada vecer vetsinou kolem devate...Tak budes koukam vysetrena skrs na skrs z te krve 🙂 fuj,prej prdelacka z lidske krve 😀

suzanna
12. led 2010

dada ja jdu take na nejake testy a zustavam v peci u sveho gyn. do poradny jako takove se mi nechce.Je to tady jinak a me se to nelibi proto si radeji zustanu u sveho gyn.vzdyt mi nebrali jeste ani krev....je to cele divny.

misanda
autor
12. led 2010

tuli, nn, já mám dlouhý protokol, včera jsem ho jakoby začala tím Zoladexem...a hned navážu bez jakékoli pauzy tu stimulaci toho 25.1....ty máš taky dlouhý, ne?????

no, v Pronatalu je ten hotýlek 🙂 my to máme 100km daleko, tak nevím jestli si tu cestu po narkozce dát nebo ne...

misanda
autor
12. led 2010

jéééé, Dada....super proplesk 😀 kuji 😀

a jinak s narkozou teda super...tak to pojedu dom, doma líp než v hotelu 😉

dada074
12. led 2010

Miša opravdu za hoďku nevíš,že se něco dělo až na to bříško,ale to se dá vydržet (brnkačka)a až budeš chtít zase kopnout,tak zkus mít zase takové řeči!!!!

Suzi : já jsem také u mého gyndaře a pondělky má právě tu poradnu,jinak bych také neměnila.

Eviku : je to opravdu bájo,toho capartíka vidět,ani nevíš kolikrát jsem si říkala jestli se toho vůbec někdy dočkáme!!!

tulanek
12. led 2010

Uz to chapu,dyt ja jsem uplne blboun 🙂 jo jo i ja mam dlouhy 🙂 jejej,100km to je mazec teda,to bych si taky mozna radeji jednu noc schrupla tam...Ale uvidis,jak se budes citit,ale opravdu mi ten doktor rikal,ze by to melo byt uplne v pohode...A jak pises,ono vsude dobre,doma nejlip 😀 jo a ja v tom pripade zacinam tu stimulaci poradnou asi opravdu toho 21.1,to by nam vychazely datumy i s temi punkcemi,jak jsme psaly,to jsou slozitosti tedy 😀

misanda
autor
12. led 2010

tuli, tak to je super...budeme od sebe pár dní 🙂 doufám, že budeme i obě těhu 🙂

no já si taky myslim, že když mi tam huga daj že nevypadne 😀 a doufám, že se bude rvát zuby nehty 🙂

tulanek
12. led 2010

Mam z toho taky radost!! 🙂 to vis,ze jo,budeme mit stejne stary deti a budou mit stejne narozeniny 🙂 navypadne,neboj,kdyz uz nam je tam tak nainstaluji,primo do viru deni,tak neni duvod,proc by si to meli rozmyslet 😀 normalne jsem se ted vazila a cucim jak pero z gauce,normalne z mych 67,4,mam 64,4kg,to je mazec 😅 to bude mozna tema jinyma hormonama nebo ja nevim,jeste vcera jsem mela 65,2...Ale je pravda,ze po te zranici pres Vanoce,kdy jsem si ubec nebrala servitky a fakt zrala-cukrovi,chlebicky,oblozeny talire a ja nevim co,ted jime hlavne ryzi,zeleninu,ryby a kureci a sladky jen minimalne,takze jidelnicek se hodne zmenil 🤐 tak doufam,ze to takhle nepujde kazdy den,abych za par dn nemela 50kg 😀 jako jsem rada,ze jsem zhubla,protoze jsem byla jeden velkej rosol a moje puvodni vaha byla tak tech 62-63kg,takze zatim porad v norme,jen jsem z toho celkem vyvalena,ze by to dietni,zdravy jidlo fakt tak fungovalo 😲 😀 ale spek na vcelicky tam porad je,to je hlavni 😀 😀 😀

misanda
autor
12. led 2010

tuli...jo a my k vám budeme jezdit na letní dovolenou a vy k nám na zimní 😀 😀 😀

Tuli, váhu závidim, já hubnu ode dneška 😀

tulanek
12. led 2010

jeeee,to bude žůžo,domluvene!! 😀 😀 uz ted se tesim!! 😀 Neboj,zmena hormonu,to pujde jedna basen 😀 me kdyby nehlidal pritel,tak bych jeste pred tydnem asi sezrala,na co bych prisla,ale ted uz citim,ze i ten zaloudek mam jakejsi asi scvrknutejsi,ze se do nej nevejde tolik co predtim,no to ubec nevadi,na pribirani bude s prcickama v brisku casu dost 😀 😀 😀

misanda
autor
12. led 2010

tuli, když já už tu změnu hormonů mám od listopadu a hono z toho 😀

a ty jsi taky dostala ten Zoladex, viď?

tulanek
12. led 2010

Jeee a jako,myslela jsem to tak,ze me hlidal,abych nejedla nezdrave,pac nam v tech papirech pisi,ze je to dulezity 🙂 abych tady z nej nedelala tyrana,ze nesmim pribrat,to ne,na moje pneumaticky je uz davno zvyknutej 😀

tulanek
12. led 2010

Tak to nevadi,to stejne prijde,listopad nelistopad 😀 😀 ja mam Dipherelin,u nikoho jsem to snad jeste nevidela 😅

misanda
autor
12. led 2010

tuli ahaaaaa, já mám ten zoladex, mno...takže hubnutí se konat nebude 😀

simtě, vždyť máš 64kg, bych chtěla vidět ty tvoje pneumatiky, ty krasavice rajská 😀

broukb
12. led 2010

Jéé Tulia a Misando, jestli to správně vyjde tak já bych mělla jít taky cca okolo 3-4.2 no tak to by bylo super 😀 jen doufám, že to správně dostanu. Dneska jsem se ráno vzbudila a měla jsem trochu rýmičku a kašlík, tak jsem se lekla, abych nebyla nemocná 😖 hned jsem nakoupila kiwi , mandarinky, čajíky a vitamínky na nachlazení...ale už je to lepší 😠 zas.aná zima. Jinak vy jste všichni spisovatelky, vůbec vás nestíhám 😀 Ale každopádně jsem moc moc ráda, že jsem si vás tady našla 😵 Mějte krásný den...a myslete na to, že za chvilku tady budem všechny maminy s kráááásnejma pupíkama 😀

tulanek
12. led 2010

Ahaaaaa 😀 ale tak,aspon mas zasoby na jehlicky,neumim si ja osobne predstavit,ze bych mela pevny,plochy bricho,to musi byt mooooc neprijemny 😖 ja jsem sice zhubla,ale jak neposiluju,tak mam spicek spickovatej a nechce pryc,ale jak rikam,ted jsem za nej moc rada,protoze,jak zacnem pripichavat jeste tu druhou injekci,tak to bude potreba 😅 hele,ale jak budeme litat kolem Hugousu a Tulanku,tak budem šlang ras dva 😀 😀

tulanek
12. led 2010

Ahoj brouku 🙂 i ja doufam,ze ta mrcha cervena prijde a nebude se nikde camrat,cekam ji tak ve ctvrtek,tak beda jak ne 😠 no pozor na sebe!Ja mela pred tydnem taky boleni v krku,rymu,jak blazen a tak jsem na to taky vlitla-echinaceovy kapky,zazvorovy caje,pomerance a jak jsem na to vlitla,tak se mi komplet osypal pupi i se zadama,jsem se drobatko previtaminovala 😀 ale fakt,kup si zazvor,nastrouhej ho trochu a nech vyluhovat tak 10min a to je opravdu lek! 🙂 jo jo,je to uleva,najit si tu ty spriznene dusicky i my jsme rady! 🙂 i tobe hezky den a je dobre,ze to budeme sdilet takhle spolu 🙂

evik73
12. led 2010

tuli,s prdelačkou to byl forek,ale ta představa je kekel...ble...holky zase řešíte váhu?Já už na to peču,stejně nakynu,tak zatím nechám stroje odpočívat a pak se na to vrhnu,ale je fakt,že s přibývajícím věkem to jde hůř,takže musíte otěhotnět teď hned!!!!!!Jakou představu máte o počtu dětí?
Misi,když budou dvojčátka,plánuješ ještě další,nebo tím končíš? A co tuli,budou následovat další dítka?

misanda
autor
12. led 2010

brouku, tak super...další do party 🙂 dopiš se do tabulky, jestli tam nejsi 😉

tuli, já asi super extra šlang nebudu, ale budu ráda třeba za 68 😉 to mi stačí 🙂 bejt aspoń trošku maminka šťáva 😀

tulanek
12. led 2010

Jeee Misi,no tak po miminkovi,kdyz budu mit do tech 70kg,budu blahem bez sebe 😀

Eviku,no kdyz by byla dvojcatka,tak jsme si rikali,ze by to mozna i stacilo,protoze financne a celkove i psychicky to bude narocne 🙂 ale pak se nakonec stejne zacneme vzdycky motat,ze treba za 6 za sedm let,nam bude smutno po miminku,takze tretiho by jsme nevyloucili...A kdyz by bylo jedno,tak urcite druhe by jsme chteli 🙂 a jinak pritel vzdycky rika,ze kdyby jsme vyhrali nekde ve Sportce,tak by jsme si deti poridili aspon ctyri,ale kdo to ma rodit,ze? 😀 😀 😀 no,ale hlavne toho jednoho Tulanka!!! 🙂

evik73
12. led 2010

ještě jsem vám zapoměla napsat,že včera jsem mluvila s embryoložkou,co a jak bude a tak,zkrátka všechno,co už jsem nastudovala z netu,ale hlavně prý po transferu stačí hodinku ležet,protože na přilepení embryjka to stačí a pak normální režim,že prý se to nevyleží,pak už je to na přírodě,jen raději bez sexu a nic těžkého netahat!!A ze všech nehrazených výkonů budeme chtít asi jen PK,pže SPG prý máme v poho a ještě kryokonzervaci si zaplatíme,jestli teda bude co mrazit,ale ke všemu je milion lejster na podpisy...hrůůůůza!!!!

tulanek
12. led 2010

A na kila uz prdime,kdyz jsou to kila kvuli miminku a pro miminko,jsou prece krasny,no ne? 🙂 🙂

misanda
autor
12. led 2010

no holky, 😀 já jsem vždycky říkala, že chci být těhotná aspoň dvakrát a tři děti je pro mě prostě ideál 😅 ale bude klidně stačit i jedno, hlavně že bude 😉

misanda
autor
12. led 2010

evi : jj, ty lejstra jsou děsný..já už to mám doma vyplněný a podepsaný a v destičkách daný 😀

a jinak já budu teda odpočívat, ale určitě nebudu přilepená na posteli 🙂 prostě se i projdu a tak...ale jistota je jistota, nechci si to pak vyčítat...a hrozně ráda si odpočinu od práce 😀

tulanek
12. led 2010

Jo jo Eviku,my jsme museli i k notari,protoze nejsme jeste vzati,aby nam potvrdili podpis partnera,co jim je do toho,nekde na uradech... 😖 my tam taky mame napsano,ze staci jen chvili lezet,ale pak odpocivat,davat pozor na sebe,nesexovat atd..jak pises.Tam to zjednodusene popisuji jeste tak,ze sliznice je jako velka vrstva masla a embrijko,jako zrnko maku a kdyz ho vlozis do toho masla a obratis ten krajic vzhuru nohama,vypadne seminko?Nevypadne! 🙂 a my si budeme platit ICSI,PK,AH a kdyz bude co,tak i ty nanucky...Tak to by bylo,aby se nam to nepovedlo,vid Eviku,kdyz si clovek prida jeste takovy vymozenosti 😀

evik73
12. led 2010

tééda,to bude detiček.... 😀 😀 já už jsem byla pevně přesvědčena,že prostě budeme mít jen to jedno a užiju si miminko až jako babička,ale v létě mi to tak začalo vrtat v hlavičce,že možnááááá ještě jednou si to těhotenství prožít by vlastně bylo fajn,jen jsem to nadhodila a bylo rozhodnuto....ještě holka a švargová(ta to prožívá snad víc než já)začaly do mě hučet a už to jelo....

misanda
autor
12. led 2010

tuli, to toho máte taky dost...my taky ICSI, PK a AH chci taky...doktorka mi to škrtla v lejstrech, tak se jí na ot musim zeptat..i když ono to stejně asi záleží pak na situaci jak budou děti vypadat, ne?