Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
12. led 2010

Prej babicka,ty jsi blbounek Eviku!!! 🙂 ty budes jeste mamina stabajzna!!!!

tulanek
12. led 2010

jo jo,je toho hodne,ale diky bohu za to,ze takovy vymozenosti muze clovek vyuzit... 😵 jejej,tak to se ji zeptej,ne ne,kdyz proste embrijko je a budou ti ho vkladat,tak si muzete rozhodnout vy sami,jesli to chcete nebo ne,ono to ma mimnko pak hodne zjednoduseny ten start 🙂 ale je pravda,ze to muze clovek platit zbytecne,ze by to ten prcicek treba zvladl sam,ale to dopredu nikdy nevis,takze lepsi si to zaplatit a rict si,ze clovek proto udelal opravdu vsechno...Podle myho nazoru tedy... 😅

evik73
12. led 2010

je až neuvěřitelný,jak ta medicína pokročila za těch 15 let,proto taky věřím,že se to povede....nebylo žádné ICSI,PK,AH ani po transferu jsem nic nebrala jako teď mám už připravený Utrogestan,jsou to mazáci...a máslo s máčkem je pěkný přirovnání 😀 😀 😀

taky se budu šetřit a hlavně se nechám konečně po těch letech obskakovat já a ne že furt budu posluhovačka,zkrátka si to budu paráááádně užívat.

evik73
12. led 2010

tuli jakej blbounek,to může být dřív jak na nový boty!!!snad je chytrá a ne jako maminka,co pospíchala a v 18 hup a byla Barunka...dokonce se mnou i maturovala...,tak doufám,že ona maturitu zvládne sama 😝

evik73
12. led 2010

teda dřív jak na nový boty,ale jak u koho že jo,v našem případě,co se tady moříme asi ne ,ale kdejaká fuchtle,co to mímo pohodí v parku v tašce,těm bych sekala pazoury....to mě vytáčí 🙄

tulanek
12. led 2010

Ja jsem to nemyslela ubec spatne Evikuja vim,ze to muze byt co by dup,ale urcite jeste rada pocka... 🙂 Ted se vyuci na sestricce ci bratrickovi,to ji bude na par let stacit 🙂 Nebooj!!!! 🙂

pajass
12. led 2010

Ahojte baby, já čekám MS asi v podělí 18., takže stimulace by začala v úterý ta týden... to vychází OPU koncem ledna a tranfer zač. února, takže jsem tak nějak spočítala, že testovat bych měla na Valentýna 😉
No my si s manželem myslíme o tomto "svátku" svoje (aby se prodalo všechno, co je červený, z čokolády nebo cokoli se srdíčekem na obalu 😨) ale bylo by hezký zamávat mu s // před nosem!!

pajass
12. led 2010

a chtěla bych Denisku nebo Patrika nebo Denisku a Patrika zároveň!!! 😉 😉

misanda
autor
12. led 2010

pajass, tak super 🙂 a na Valentýna mám stejný názor jako ty 😀 je to komerční svátek 😉

jinak tuli, asi máš pravdu, taky si radši zaplatíme AH...aby když se to nepovede jsem nelitovala a nepřemýšlela...že? já totiž počítám fakt i s touhle variantou...

tulanek
12. led 2010

Jo jo Valentyn je cunarna obchodnicka 😝 😀 kdyz se maji dva radi,tak prece dat si darek a dokazat si lasku,neni problem jakejkoliv jinej den v roce,ne? 🙂

I ja s tim pocitam,ale to si nesmime moc pripoustet,to ubira sily! ☹ Vsechny ty serepaticky nam pomuzou ke zdarnemu konci a miminku v pupiku!!! 🙂

evik73
12. led 2010

jj s Valentýnem naprosto souhlas,taky to přecházíme,jen potřebujou tahat z lidí prašule...

kde se loudá cabalkova,jsem zvědavá,jak dopadla,jestli taky budu mít někoho do tandemu 😀 😀

pro dnešek se loučím,jedeme ke švagrovcům na pokec,tak krásný večer všem!!!!!

pavcahola
12. led 2010

Ahoj holky zdravím všechny,to je vždycky fuška to všechno přečíst 🙂 a ještě my blbne koník.Vy jste tady psaly o tom že jestli spát v nemocnici nebo ne,to jste mysleli po vložení embrií?

lumpajda:jěště jsem to nedostala i jsem zkusila včera si dát skleničku červeného vína a nic ☹ už jsem z toho zoufalá.Manželovi jsem říkala,když ji nechci tak příjde a když ji chci tak nepříjde mrcha.

pavcahola
12. led 2010

Ahoj holky zdravím všechny,to je vždycky fuška to všechno přečíst 🙂 a ještě my blbne koník.Vy jste tady psaly o tom že jestli spát v nemocnici nebo ne,to jste mysleli po vložení embrií?

lumpajda:jěště jsem to nedostala i jsem zkusila včera si dát skleničku červeného vína a nic ☹ už jsem z toho zoufalá.Manželovi jsem říkala,když ji nechci tak příjde a když ji chci tak nepříjde mrcha.A tobě už dorazila?

pavcahola
12. led 2010

jé já to poslala dvakrát 😀 😀

tulanek
12. led 2010

Neboj Pavco,urcite to dostanes,je to svinarna,kdyz ji clovek potrebuje tak nic....Rikaji min na to myslet,aby si to clovek neblokoval psychicky,ale jak to ma clovek asi tak udelat,ze.... 😠 no ja ji cekam tento tyden taky,tak s tebou citim... 😔

pavcahola
12. led 2010

tak jo,ale já už jsem po termínu tak to čekám každy den a ona nejde a nejde

broukb
12. led 2010

Tak Tuli koupila jsem si ten zázvor, jen mi prosím řekni, mám ho nejdříve oloupat?? a kolik si ho mám dát na jeden hrnek??? Jinak já si to přivolala, pořád jsem se bála co když budu nemocná a je to tu...ale já tu nemoc vyženu!!!! 🙄 Pavco neboj to ta mrcha dělá schválně protože ví, že už bude poslední 😉 Mě taky vždy týden před bolí prsa a ted nic..tak doufám, že se to nebude nikde zdržovat 😠
Jinak Valentin taky neslavíme, ale já mám 16 narozky, tak doufám, že si nadělim // a taky 2 pupínky moje malinkatý 😵 nebo aspoň jeden malinkej pupínek by stačil ... My si taky zaplatíme vše co půjde, ale dr nám stejně říkala, že to rozhodne embryolog co všechno bude potřeba. Věřím jim myslim, že vědi co dělají. Jsem v práci a vůbec mi to neutíká ☹ ach jo až do 9...tak zatim pa kočenky

broukb
12. led 2010

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.2 - Gonal
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara

Stimulující čekatelky :
1) evik73
2)
3)

Čekatelky na // :
1) Antonanet ...

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

abig
12. led 2010

Ahoj holky, vy jste zase řádily .... musím si to dočíst, přes den v práci jsem, tak nestíhám a když už se tu dostanu, tak koník opětovně stávku.

Dada ... to je ale krásný ufounek, miminko jedno zakuklené ... ani si ten pocit, co zažíváš neumím představit.

Dneska jste debatily o všem možném, tak se nebudu vyjadřovat, protože to dočtu zpětně, tak mi to zase spadne ....

Máte některá zkušenosti s Clostilem ? Mám v sobě 3 pilulku a natekly mi prsíčka ... a to jsem 5DC ... jinak mrcha to vzdala hodně rychle, byla slabunká a krátká ....

antoaneta
12. led 2010

Ahoj holky, tak dneska jsme v bříšku 5tý den!!!! 😀 ....tak doufám že tam pořád jsme..... 😔
Jinak cítím se asi tak nějak pořád stejně. Břicho pobolívá, ikdyž možná včera večer a dnes ráno, tak nějak trochu jinak. Sem tam píchne, sem tam křeč, celkově mi to přijde, jako bych to břicho měla nějaký natažený 😒 ....tak snad je to dobrý znamení a neznamená to spíš opak ☹ Ale pořád prosím a doufám!!!! A taky asi i věřím!!! Dyť sakra není důvod, proč by se jim u mě nelíbilo, no ne? Dyť normálně sem jako zdravá, taky žravá ....😀 😀

Jinak Lumpajdo: Děkuji moc!!!! Do testíku mi ještě nějakej ten den chybí,(proto mi to v hlavě hlodá) ale i tak si myslím, že se držím celkem dobře, daří se mi i na to nemyslet, nebo občas zapomenout. Jinak s manželem jsme si slíbili, že si test neuděláme, dřív, jak den předtím než půjdu na tu kontrolu - krev. Abych eventuálně byla připravena i na tu horší variantu 😢...... (takže vzhledem k tomu, že mám jít na kontrolu v úterý, tak bude pro nás pondělí velkej den!!!

Suzan: Děkuji moc! Každá podpora je pro mě teď pořádný nakopnutí!!!
Jo a řeknu ti, s tou narkozou jsi teda bojovnice! Vím, že se správně nemá dělá narkoza po nativu, ale pokud jsi odmítla po klasickým IVF, tak klobouk dolů!!! Stejně holky, co mi všechno nevydržíme, že?
Přeji ti hodně štěstí, ať se u tebe vyvíjí všechno tak jak má!

Dado: koukala jsem na ty vé obrázky a je to opravdu nádhera! Už abych koukala taky na ty svý!!! Děkuji moc, že tak v mé //...věříš! Děkuji, dodává mi to sílu, věřit!!! ....nejen doufat.

Misando: Tulanku: Broukb: Tak vidíte holky!!! Dyť vy budete fakt zároveň!!!! To je super!!! Není nad to, to všechno procházet s někým, kdo je na tom stejně jako vy! Já sice byla sama, ale vy ste byly všechny zlatíčka, který jste mi s tím pomáhaly!!! I já budu! Hned jak Vám oznámím tu radostnou novinu o svých // 😉 to bude panečku pro mě elánu a pro Vás energie do toho všeho jít po hlavě.....

Jinak z té narkózy strach mít nemusíte. Hlavně se před ní nesmíte ničím nabouchat 😀 Nesmíte baštit večer od desíti hodin, a pak blinkat určitě nebudete!!! Já co mě po ní vzbudili aby mi řekli tu zprávu o vajinkách, tak jsem už znovu ani neusla a to říkali...prospěte se! Leda prd, sliby chyby. Oči jsem měla už jak dva tenisáky a v hlavě jsem počítala miminka 😀 😀

Jo, a na váhu, kolik která vážíte, se holky už vyprdněte, stejně budete všechny těhotný a to už se nějaký to kilčo na vás ztratí!!! A víte jak by Vás to pak mrzelo, když byste si pak už z pupíčkem vzpomněli támhle na ten chlebíček, masíčko, nebo tu čokoládu, kterou jste předtím odmítli!!! Holky taková škoda! 😀 Moje maminka mě vždycky říkala - nehůjej 😀
No a vidíte. Mě se ta moje váha pro jistotu radši rozbila 😀 a jak mi šmakuje, - včera jsem například večeřela třikrát, a to ještě i v 10 večer a dneska? No, to ani nekomentuju. Můj manža má na to už jednoduchou odpověď....mámu, tátu sním a vás taky!!!! 😀 😀 😀

Pajas: ať je to s tím valentýnem u Vás jakkoliv, ten letošní Vám každopádně nadělí pořádnej uzlíček lásky!!!! Věřím, že to bude u Vás znamení!!!! 😉 ....i my jedno na ten náš testovací termín máme, a taky mu věříme!!! Tak tfuj tfuj!

antoaneta
12. led 2010

broukb • Dnes v 18:08

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - ET 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.2 - Gonal
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara

Stimulující čekatelky :
1) evik73
2)
3)

Čekatelky na // :
1) Antonaneta - 19. ledna - test těhu - odběr hCG

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

tulanek
12. led 2010

Jeee a jaky Antoanet,je to tajny?Ja jsem zvedavec zvedava,co? 😅 🙂 no ja myslim,ze pred OPU nebudu jist tak tyden,jak budu nervozni 😀 Antoanet a jsi borec,ze to hezky zvladas a z tvych vet je citit vice pozitiva a mene negativa!!!Jen tak dal holka,jen tak dal!!!! 🙂

Broukub:jedna lzicka nastrouhaneho,oloupaneho zazvoru,zalit a nechat 10min luhovat a pak jeste za tepla vybumbat 🙂 fakt super a tak 3krat denne 🙂 a kdyz boli v krcku,muzes pozuzlat i kandovany zazvor,ma teda grady,ale vypali cerva!! 🙂 a do toho caje muzes dat med a citron pro vetsi chutovku,ale ja to zvladam i samotny 🙂

tulanek
12. led 2010

Ty jo a Abig,kdybych nevedela,jaky mate problemy,tak bych si rejpla,jesli nemuzes byt tehulenka...Slaba MS,nabehla prsejcka... 🙂 No ja jsem Clostil brala,ale myslim,ze jsem po nem nic nepocitovala,az na to,ze jsem drobatko pribirala... 🙂

abig
12. led 2010

Tuli ahoj ... no, tak těhu určitě nejsem .... prsa mi natékají každý měsíc při ovu ... takže si myslím, že když Clostil je na ovulaci, tak možná zase moc rychle reaguji, holt hormony jsou hormony ...
A nestraš s přibíráním ... 😀 jsem si dneska na sváču dala dřevorubecký chleba s ovarem .... a pak prý zdravá výživa je fajn, jak mi šmakovalo ...

marcajda
12. led 2010

antoanet. moc moc ti držím pěsti!!

tulanek
12. led 2010

Jeee,Abig,tak takovou svacu bych si tuze moc dala!! 😀 neboj,to bylo jen tak 2kg... 🙂 Ty jo,tak to te lituju,s tema prsejckama,ja kdyz mi sem tam ztuhnou,tak jsem nervak protivnej! 😀 no,ja jak mam porad doma tu zdravou stravu,tak jsem se ted neudrzela,dostala jsem uplnej abstak a sezrala pul cokoladovyho mikulase 😀 😀

ketyz
12. led 2010

Ahoj všem,
Abig: Clostil jsem brala dva cykly, je fakt že pokaždé vyrostl pěkný folikul (v druhém cyklu dokonce2), ale že bych na sobě pozorovala nějaké změny tak to ani náhodou... 🙂 u mě to ještě v druhém cyklu podpořili pregnylem, aby vůbec praskly

lumpajda
12. led 2010

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.2 - Gonal
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara

Stimulující čekatelky :
1) evik73
2) lumpajda
3)

Čekatelky na // :
1) Antonanet ...

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

lumpajda
12. led 2010

Ahoj holky, tak MS konečně dorazila,zítra začínám stimulkovat. Pavcahola, to je mi líto, že ještě pořád nic, tak snad už zítra. V pondělí 18.1, jdu na první SONO, tak jsem zvědavá, jak porostou. Antoanet, pořád na tebe myslím a držím palečky. Zítra zase do práce na celý den 😢 , papa jdu spinkat

broukb
12. led 2010

Lupajdo držím palce!!! tfuj tfuj tfuj....