Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
22. zář 2009

wrtul jdu ve ctvrtek rano na UTZ...myslis,ze by to mohlo byt spatny?No vecer ho mam teda pekny a taky citim pekne levej vajecnik,pravy o neco min...no ja doufam,ze to bude v pohode tak vysoky davky zase nemam...

misanda
autor
22. zář 2009

jéé, Suz, to je super...snad to půjde všechno jak má...dr určitě ví co dělá ne? a kdyby něco, můžeš tam skočit - pro jistotu.

já když jsem prvně stimulovala na IUI tak jsem byla u dr snad každej druhej den 🙂

wrtulka
22. zář 2009

Suzi mě takhle blbě vůbec nebylo..
tak nevím..
břicho nic a trochu jsem cítila vaječníky a měla ovu hlen..
až po OPU jsem měla nafouknutý břicho
Ty Suzi radši si dojdi třeba reaguješ líp než čekali...no a nebo blbě snášíš stimulku.. to nedokážu posoudit.. ale šla bych radši dřív.. aby ti když tak mohli upravit dávky nebo jsou i injekce proti OHSS. a tak..

suzanna
22. zář 2009

wrtul mame to pres 100km a zitra jde moje dcera na operaci,takze to musim nechat na ct myslim,ze to bude dobry no uvidim jak mi bude vecer kdyztak jen zavolam a zeptam se...ovu hlen uz mi zacina taky,tak to je dobre ne?A kolik dni jsi stimulovala nez jsi sla na OPU?

wrtulka
22. zář 2009

tak já měla dlouhý protokol - injekce sem píchala nejdřív utlumovací týden a pak 11dní stimulační inkjekce, 12 tý den pregnyl a 14tý odběr..vajuch
jo ovu hlen je super 🙂🙂
suzi tak si tam zavolej aspoň a radši se zeptej.. pro jistotu..
my to máme 150 km 2,5hodiny jízdy takže to chápu ale třeba by se dalo pro nějakou injekci nebo tak skočit i někam do okolí.. do nemocnice nebo tak... kdyby to bylo potřeba..

suzanna
22. zář 2009

wrtul ted mi ani nic neni jen unava a bolesti hlavy,ale vecer mam nafoukly bricho tak jeste uvidim akutni to neni.Ja jsem hlavne ten typ co nerad otravuje a k dr.chodim vzdy za 5 min 12. 🙂 Kdyz jsem stimulovala pri IUI tak jsem mela polovicni davku a vzdy byli tak 1-3 folici tak snad to nebude takovy rozdil a na IUI jsem vzdy sla uz 11 den,takze jsem si pichala jen 6 dni puregon a po nem mi nic nebylo me to spis ted dela ten decaceptyl a je to i desna injekce nechce mi hned tak vplout do speku 😀

abig
23. zář 2009

Ahoj holky, koukám, že bojujete .... nebojte ... všechny dojdeme úspěšně do konce.

Tak to moje čekání na další IVF se přeci jen nechá na leden. Trochu mě to mrzí, ale z důvodu pracovního nasazení u mého muže během listopadu a prosince to prostě nejde zkloubit, tak jsem ustoupila, poprvé a na posled a pak prdím na jeho práci .... nemrzí mě to trochu, ale moc.
Já vím, jsou to jenom už 4měsíce, ale i tak jsem byla natěšená.

Takže holky, ať se vajíčka hezky klubou, rostou a hlavně oplodňují a potom hlavně zavrtávájí ...
Janka

wrtulka
23. zář 2009

Ahojky Abig..
to je mi líto ale neboj uteče to.. vím to podle nás.. když si vzpomenu jak jsme měli stimulovat v lednu a pak se to posunulo až na červen a uteklo to.. a teď mi do stimulky chybí měsíc! Tak už je to taky o něčem jiném..
Suzi jak je? Dneska si se neukázala.. myslím na tebe..

misanda
autor
23. zář 2009

abig : jééé, to je škoda ☹ ..já jdu k dr zítra, tka uvidíme jakej ortel vysloví ona..jsem zvědavá jestli listopad nebo leden...stejně s tím nic nenadělám..ale taky jsem chtěla mít "možná-dárečky" v pupíku...

suzanna
23. zář 2009

ahojky wrtul,
no neukazala dnes mela moje dcera operaci,takze jsme cely den stravili v nemocnici.Vyskytli se komplikace,takze si ji tam nechavaji tak ja se jen ted modlim at je vse v poradku a na nic jineho ted ani nemyslim. ☹ 😔
Zitra jdu na UTZ tak uvidime,ale dnes jsem mela strasne moc pruhledneho plodneho hlenu ,tak si myslim,ze uz to dlouho nebude trvat a bude OPU.

adenka84
23. zář 2009

Ahoj holky, už jsem mezi vámi dlouho nebyla.
Agib, mrzí mě, že musíte čekat až na leden. To čekání je opravdu šílený. Mi už čekáme 3 roky a je to vážně už na bednu. Mám šílený deprese, když vidím někoho s kočárkem tak bych řvala. Přeji to každému to jo, ale štve mi, že nám se stále nedaří.
My jsme měli jít na KEt teď v září, ale nevyrostla mi sliznice. Tak jsem dostala nějaké hormony a jsme objednaný na říjen. Tedy pokud vydrží embryskové rozmražení. Jsem ráda, že nemusíme čekat déle. Doufám, že tentokrát se už uadaří.
Mějte se krásně, všem čekatelkám, přeji silné nervy a hodně štěstí.

monika99
23. zář 2009

Ahojte babenky,
chcem Vas poprosiť ktorá ste boli v Košiciach na nejakom špecializovanom pracovisku. V piatok idem aj ja a neviem sa rozhodnuť kde pojdem

1, Centrum asistovanej
reprodukcie pri II. gyn.- pôr.
klinike FN L. Pasteura
Rastislavova 43,
041 90 KOŠICE

2, Centrum asistovanej
reprodukcie GYNCARE, s.r.o.
Štefánikova 30,
040 01 KOŠICE

3, Sanatórium pre liečbu
neplodnosti, spol. s r.o.
Masarykova 17
040 00 Košice

Dakujem velmi pekne

abig
24. zář 2009

Adenko, nejsi v tom sama, komu občas nedělá dobře pohled na kočárky a mimi. Mě je taky tolikrát do pláče. Za 3 měsíce se mi má narodit synovec a já mu před pár dny skládala kočárek, no doma jsem si pobulila ....

Mrzí mě, že jste teď přišli o sliznici, ale v říjnu ti to určitě výjde. My ti budeme držet pěstičky.

Monika : Tebe vítám, ale nevím, o nikom kdo navštěvuje Car v Košicích.

katrin32
24. zář 2009

Ahoj holky, mě teď v říjnu čeká 1.IVF, mám z toho trochu strach, jak to všechno dopadne. Jsem pořádně nervozní a nemůžu se dostat do klidu. Ještě mám sníženou buněčnou imunitu, tak se bojím, že to nakonec nedopadne 😢

misanda
autor
24. zář 2009

Katrin, a bereš na tu sníženou buněčnou imunitu prášky? já jí mám nejspíš taky...na těh.tkáň, jestli máme to samý...ale po těch pilulích by to mělo být naprosto v pohodě...

wrtulka
24. zář 2009

Ahojky všem...
Suzi ajo vlastně o operaci jsi psala a co je dceři? Doufám že bude v pořádku a není to nic vážného!!!!
Zítra písni jak jste dopadli po UTZ jeslti máš plodný hlen tak je snad všechno jak má a vajuch bude dost.. ale já ho měla už snad týden před OPU 😀

dada074
24. zář 2009

Ahoj holky,
jen jsem se chtěla zeptat jestli mě přiberete do spolku?Sice už stimulujem,ale člověk si o tom všem občas potřebuje poklábosit s někým kdo rozumí jeho pocitům a hlavně náladám.A co si budem povídat kdo tím neprojde,nepochopí!!!

suzanna
24. zář 2009

Ahojky wrtulko,
operovali ji celist ,ale uz ji mam doma tak jsem rada.
Dnes na UTZ sliznice 9 mm foliku 9 v rozmezi 12-18 mm jeden uz byl 22mm ten jde pry napred rikal dr. 😅 a byl moc spokojeny rikal,ze na tak male davky 100 jed.puregonu reaguji skvele v sobotu dalsi UTZ a pak se uvidi.

katrin32
24. zář 2009

misanda: ahoj, beru prednison, ale musí tam být kondomová ochrana po nějakou dobu, no my jsme to porušili, tak se bojím, že to bude krátká doba to vynechat, od včerejška už stimuluji, nejdraši bych snědla rovnou celé platíčko prášku, pro klid 😀

misanda
autor
24. zář 2009

ahoj holky...tak já začínám se stimulací v lstopadu, budu mít dlouhej protokol, ale ještě přesně nevím, co to pro mě znamená...???...

jinak my prednison prý měsíc před plánovaným IVF...v polovině října už si jdu k dr pro všechny ty léky a hormony...

Katrin, a jak ti je při tý stimulaci????

suz, tak super, gratuluju!!!

misanda
autor
24. zář 2009

ahoj dada, vítám tě!!!!

wrtulka
24. zář 2009

Teda Suzi to jsou super počty 😵 tak to už bys brzo mohla jít na OPU ? nevíš kdy?

dada074
24. zář 2009

misando děkuji za přivítání a zároveň blahopřeji,že to s tím listopadem klaplo!!!!!

l.u.c.i.e
24. zář 2009

Ahojky holky, můžu se přidat? Od včerejška jsem začala prvně stimulovat. Docela jsem s perem zápasila, ale pak se mi to podařilo. Ani to tak nebylo hrozné 😉 V neděli jdu na ultrazvuk jak na puregon reaguju. Tak jsem docela zvědavá. A co vy? Jak to zvládáte? Já mám ze všeho strach...

suzanna
24. zář 2009

wrtul na OPU nevim, v sobotu jdu na dalsi UTZ tak tam se dozvime vic...

dada074
24. zář 2009

Lucie neboj začátek jsi zvládla skvěle a teď už půjde vše jak po másle.
Tobě Suzi gratuluji k nádhernému počtu,co my by jsme za takový krásný počet folíků dali.

wrtulka
24. zář 2009

Dado a ty špatně reaguješ na stimulku?
Suzi já myslím že OPU už brzo protože když už mají některý 18mm to už je hodně 😉

katrin32
24. zář 2009

misanda: ahoj, zatím jsem úplně v pohodě, měla jsem teprve první injekci, v so jdu na kontrolní utz, tak se uvidí jak to ve mě pracuje 🙂 já si píchám gonal f

l.u.c.i.e
24. zář 2009

Suzi, jak už dlouho stimuluješ? Kam chodíš? Já do Natalartu v Plzni. Už bych to chtěla mít za sebou a v bříšku mimísky.

dada074
24. zář 2009

wrtul
tentokrát je to horší než kdy před tím,v pondělí jsem byla na UZ a jsou tam jen 4 folíci,sice pěkně narostlí,ale ten počet je dost šílený,nervy mám na pochodu,ale to asi každá z nás teď jem budu trnout do neděle kolik toho odeberou a hlavně kolik vajíček bude dobrých.