Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
11. únor 2010

No preciz si musime po ranu trocha zaraplovat 😀 ne,me taky vzdycky uklidni mamka,at nejsem rapl a jesli tam maji byt a zdravi,tak tam budou,takze tam proste jsou 😀 prave jsem jim do briska poslala jahudkovo-jablecnou presnidavku asi s pul kg piskotku 😀 a predstavte si,ze pri tom vsem,co zzezeru,mam o kilo a pul min a pupek jak tank,nechapu 😀

evik73
11. únor 2010

Tak to mi řekni,jak to děláš?Já teda radši na váhu ani nelezu,ale podle hadrů to poznám ☹ přesnídávčičku hmmmm,tak to mimískům dopřáváš dobjůtku,to si řeknou sakra,tady zůstaneme,mají tady prima papání 😀 😀

ratatooy
11. únor 2010

Bre poledne.ach jo to počasí ráno si vždycky říkám že někam půjdu třeba kouknout do města a ono prd když kouknu z okna tak se mi nic nechce.tuli no to jsis přívstala ale já taky ráno spím tak o dvě hodky dyl než jsem zvyklá.tak co ta pajka už se nemůžu dočkat určitě bude dobrá zpráva.

tulanek
11. únor 2010

Eviku,ja ubec nevim,do zadne sukne se nevejdu,kdyz jsme meli jet na transfer,tak vecer predtim jsem si krasne zacala chystat sukne a ejhle,jsem zjistila,ze ani jednu nezapnu,knofliky pul metru od sebe,pak jsem zkusila saty,ktery me vetsinou zachranily a ani tam jsem neuspela,jediny co mi bylo,byly satky,ktery nosim u more pres plavky,byvaly tak kraasne volny 😀 a pritom na vaze mam min...No taky si rikam,ze bych je na papanicko mohla hezky zlakat,uvidi,ze to s nimi myslim dobre 🙂 Ratat ahooj 🙂 no taky bych zasla nekam jen kousicek na prochazku,na vzduch,ale v tomhle je to fakt hnus 😠

misanda
autor
11. únor 2010

ahoj holky,

mě už taky nic nebolí 😀 ani na MS 😀 nejradši bych ten týden posunula dopředu, udělala test a zabala první pokus a šla do práce. doma mě to už fakt s..e 😅

tulanek
11. únor 2010

Ratat,kde ze ty vlastne bydlis? 🙂

tulanek
11. únor 2010

Nazdar Miso,ja se z tebe fakt poseru!!!!! 😎
ty jsi fakt pako,ja uz nevim jak na tebe,aby si byla aspon trosku optimista,ale s tebou to nehne...Hele,ja jen,ze ten tvuj pupik to vsechno citi a slysi,tak aspon pred nim,bud trosku verici mama!!!! 🙂

misanda
autor
11. únor 2010

tuli 😀 😀 jsem přímo debil 😀 já vim...ale já tomu prostě uvěřim až budu mít jednou // na testu

misanda
autor
11. únor 2010

tim nechci ale říct, že neni hezký, že tomu věříte vy ostatní...to je jedině dobře 🙂

tulanek
11. únor 2010

Ale ja vim preci Misi,zatim si to clovek muze jen predstavovat a az uvidi ty dve,tak potom bude fakt verit,ale zkus to trosku i ted,bude ti hned lip,vim,ze pak muze prijit zklammani,ale to bude tak nebo tak stejny,at uz tomu veris nebo ne...Ale dobre,uz mlcim a nebudu si hrat na chytrolina 😕

misanda
autor
11. únor 2010

tuli, já si to prostě v tý hlavně teď takhle srovnat nedokážu...víš, možná kdyby ta OPU a ET dopadlo líp...bylo by to jiný...ale takhle to prostě nejde. neboj, sama si přijdu jako psychouš...se těšim, že příští týden aspon pojedeme na výlety a tak, ale doma je to hrozný...nevim jak teda ostatním, ale mě to furt šrotuje...co bude, nebo nebude atd atd...

právě, že prvnímu IUI jsem děsně věřila apak to zklamání bylo hrozný...druhýmu jsem nevěřila a byla jsem docela v pohodě...tak se asi snaží ten můj mozeček zapnout takhle, mno 😀

tulanek
11. únor 2010

Tak to potom jo,priroda asi nejlip vi,jak si to v te hlavince zaridi 🙂 no,sam doktor mi na zacatku rikal,ze pro nekoho je lepsi zustat v praci,ze doma by se z toho zblaznil...Ja mam chvilky,ze jsem v pohode a pak najednou taky na chvili rapluju,ale vetsinou me to nakonec prejde a sama se okriknu,at neblbnu 😀 jdu na sebe psychologicky 😀 😀 😀 uz aby jsi teda vypadla ven,vid...Tak hlavne, ze mate naplanovany vylety a nejakou zabavu,u toho aspon nebudes tolik myslet na tohle vsechno a vypojis hlavinku... 🙂

misanda
autor
11. únor 2010

tuli, no já bych byla psycho i v práci - viz to moje psychaření kol vajec...jako v práci na to mám prostě víc času na to přemejšlení jak doma... 😔

ale tak třeba ženská cejtí, že to vyjde nebo nevyjde, ne???? 😀 😝

tulanek
11. únor 2010

Tak bud doma hezky,cti a cti a cti,az te z toho bude bolet za krkem az u same perdelky 😀 no taky si rikam kurny,ze by to zenska mohla citit,ha tak uvidime mno 😀

misanda
autor
11. únor 2010

tuli, tak o tobě si myslim, že to máš v kapse a mišanda je čarodejnice, takže nepodcenovat 😀

pajass
11. únor 2010

ahojte baby!!
jak se dnes máte? Já už jsem se trochu už nervově zklidnila po tom včerejším negattěhtestu, zopakujem v ho sobotu a pak až v pondělí krev, nebo se vykašlem i na to sobotní čurání a počkáme si na tu krev, tak nevím

tulanek
11. únor 2010

tak jesli mas pravdu Misi,tak ti snad osobne prijedu predat odmenu!!!!!!!! 🙂 🙂 ja si prave rikam,abych si nemyslela,ze to mam v kapse a pak necumela,ale to jsou ty kratkdoby myslenky,pak se kopnu do prdelky a myslim opet pozitiiiiivne 😀 a ja si proste myslim a vim,ze to pisu po stopadesate,ze kdyz to Hugous tak probojoval,ze ted to proste nevzda,ze je to bojovnik a v albicku mas:priprava na Huga nebo tak nejak,no a on to vycitil a je tam,rekl si,ze uz se s nim pocita,tak proste musi 🙂 🙂

tulanek
11. únor 2010

Ahoooj Pajass,to je dobre,ze jsi vic v klidku 🙂
No ja osobne bych asi nevydrzela,ale kdyz je krev uz v pondeli,mno nevim nevim 🙂

pajass
11. únor 2010

ahoj tulanku, no asi to taky nevydrzim, ale pak z toho budu zase smutna ☹
a ani jsem netusila, jak to prožívá můj chlap, byl z toho negat. dost rozhozenej a to je dvoumetrovej hulán, no je to můj bobeš
a začíná mě pálit čurání, tak nevím, jestli si můžu udělat urologickej čaj nebo si jít k dr. pro atb

antoaneta
11. únor 2010

Ahoj!
Misando: tak až tak do podrobna ty podmínky nevím, do té Plzně. Ale řekla bych že to stojí za ten jeden telefonát. Ale ty vůbec o tom neuvažuj. Dyť máš Hugouše v břiše!! 😀
A ikdyby bylo ouvej, tak do posledního března, je ještě čas!

Pajass: s tím testováním si nelam hlavu. Bylo to fakt moc brzo a i mně řekli, že jim tam přišly ženský s negativním testem a pak ejhle krev ukázala opak!!!
Pokud chceš testit, tak si kup ten megacitlivej (ne 25,ale10). Já bych asi zkusila vydržet a čůrala bych max. den před krví, takže v neděli 😉

pajass
11. únor 2010

zdraví misandu z pesimistickýho spolku, taky jsem člen 😉

misanda
autor
11. únor 2010

pajas...tak jsem zvědavá, jestli to holka vydržíš 😀

jinak právě, já se děsně bojim toho že zklamu pana mišanďáka...on mi včera říkal, že si je jistej, že jsem těhotná nebo budu...a tak mu řikám, že co když ne...a on, že bude hoooodně zklamanej ☹ ☹ a že na druhej pokus už věřit nebude 😨 🙄

pajka00
11. únor 2010

ahoj holky, tak jsem se právě vrátila z krve..HCG 605..dr spokojený, UTZ příští týden a uvidíme, kolik jich tam je říkal🙂 a prý gratuluju k těhotenství a že se to chytlo, tak jsem mu řekla,že mi to tam pěkně dal, tak se smál a prý že děkuje 😀 No mám bobánky,aby to bylo za týden OK....prý jestli mám neschopenku,tak jsem mu řekla,že ne a že nechci a on prý,že je to teď i předčasné....bych se doma asi zbláznila.

misanda
autor
11. únor 2010

jj, ty testy to chce s citlivostí 10 a to pak ukáže rychle 😉 těch 25 je na prd...ty to ukážou až po vynechaný MS...

misanda
autor
11. únor 2010

Pajko, super, obrovská gratulace 🙂

tulanek
11. únor 2010

Mno Pajass,ja uzivam Uroval manosu,kazdy den jednu tabletku,je to prirodni,jen z brusinek a manosy a muze se to i v tehotenstvi,doporucila mi to urolozka i gynekolog mi rikal,ze se to v tehu muze 🙂 a pomaha to,pokud uz teda neni hodne ouvej...Ja si s mocakem taky uzila svoje a ubec na to ani nechci myslet...Tak zkus tohle,ale stoji to teda pres 200,- chudak chlap tvuj,oni delaji silaky na venek,ale ve vnitr jsou zranitelnejjsi,nez my kolikrat...

tulanek
11. únor 2010

Pajko,no uzasnyyyy!!!!Gratuluju mooooc a uz poradne nahlas!!!! 🙂 A neboj,kdyz uz se tam zabydlel(i.y),tak ted uz necouvnou 🙂 ty jsi starej klidas,to zmaknes!!! 🙂 a hezky se prepis do tehulek!! 🙂 🙂

pajka00
11. únor 2010

díky holky🙂..mám radost,ale zároveň samozřejmě strach...až tam bude srdíčko-tak mi hned bude líp🙂

antoaneta
11. únor 2010

Super!!!!!! Pajko, velké gratulace!!! První potvrzené těhu v druhé vlně čekatelek!!!! 😉 Opravdu velké gratulace a hodně moc štěstí k zdravému těhulkování!!!

tulanek
11. únor 2010

Jo jo,to verim Pajko,ale vy uz to zmaknete!!! 🙂