Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pampeliska36
16. únor 2010

doufam, ze se to tady s tema dvouma // tedka uz zase rozjede! 🙂

pecicka
16. únor 2010

kruelko: nedali, říkal mi, že je to zbytečné, že všechno mělo být jak bylo, takže jen stimuluji glostíkem a v neděli jdu na UTZ. Já zdravotní problém nemám žádný, tak možná proto 🙂 měla jsem 4foliky a z toho 3vajíčka, ale jen jednou embryo. Doktor říkal, že možná akorát byla chyba v tom, že ten odběr mol být o den dva později, že nebyly ty vajíčka asi všechny tak zralé, jak by měly být. Taak teď jdu 10den na UTZ a když budou vajíčka, tak asi druhý den na odběr 🙂 a ke komu tam chodíš? Jinak moc držím palečky ať to vyjde 🙂

pajass
16. únor 2010

tak úspěšnost ket je asi 25% jsem četla, no taky žádná sláva

kruela
16. únor 2010

no nejčastěji jsem tam byla u doktora m.štelcla. Je strašně fajn. U transferu jsme se s ním fakt nasmáli. 🙂 a kolik buněk měli tvoje vajíčka, který ti minule zaváděli?

salopa
16. únor 2010

ahojdaa..tak jsem z práce doma..hurááá a přišla jsem najuknout.
pecicka...mno jasnačka že to tak budeeee 😀 přeci bych ti nekecala 😀 to cejtím v kostech:o)
jinak pajass..musíme doufat, že prostě i po KET to vyjde 😉

pecicka
16. únor 2010

salopko děkuji moooc 🙂 budu průběžně informovtat
kruelko-nestíhám psát, jsem totiž v právi, jinak se oplodnilo jen jedno a bylo osmibuněčné, všechno nasvědčovalo tomu, že to bude dobrý, ale neuchytlo se ☹

pecicka
16. únor 2010

salopka- já chodím k Mudr. Macháčovi

salopa
16. únor 2010

peci: mno to musíííššš...informace muší bejt...těch nejni nikdy dost:o)))a hlavně žádný napínání, ať nejsme dlouho v nevědomosti 😉 Uvidíš, že to bude suoer úrodička 🙂 A pěkně ti to utíká, co? Jak se dostaví mrcha rudá, tak pak to jde jedna báseň:o) Teda jak u koho 😀 Já musím mít vždycky něco extra 😀

pecicka
16. únor 2010

salopka-budu neboj 🙂 v neděli po UTZ hned napíšu 🙂

salopa
16. únor 2010

pecicka: tak super...v neděli budu sama doma, tak to tu určo budu pečená vařená 😀
jdu dělat véču,ať mi manža neumře hlady..tak zatím páčko 😉

pecicka
16. únor 2010

holky tak zatím pa,pa 🙂 zítra tady budu celý den, tak se na vás ovečky budu mooooooc těšít 🙂 hezký večer 🙂 myslím na vás 🙂

tulanek
16. únor 2010

Holky,tak se na me nezlobte,ze pisu az ted 😵
Musela jsem pockat
Dnesek zacal tak,ze jsem rano musela na kapacku,pac se mi zase zacalo zvetsovat brisko a pandoktor,kdyz si vsechno o me procetl a koukal ze se mi hyperstimulak deal az ted 7-10den po ET,tak ze je to dobry znameni,ze to vetsinou zacina narustat HCG a drazdi vajecniky,jako pred punkci ty injekce,proto ten hyperstimulak 🙂 tak po ultrazvuku,kdyz videl,ze mam v sobe trochu vody,mi rekl,ze si mysli,ze jsem na 99% tehotna,ale ze mi jeste necha vzit krev a ve tri,ze mam volat na vysledky,byl hrozne hodnej,videl ze jsem vyvalena,jak blazen,necekala jsem ubec,ze uz dneska se dozvim,jak to se mnou vypada...No umite si predstavit ten cas do trech hodin,bylo mi spatne,lilo ze mne,ale jak jsem to vytocila,predali mi sestricku a ta mi rekla,ze vysledky tam, jsou a podle jejiho ocekavani (rano mi totiz rikala,jeste nez jsem byla na ultrazvuku,ze si mysli,ze jsem tehotna,ze je to dobry,ten hyperstimulak a ze uz na konci tydne by mi mohla vzit krev kdyztak,no tak mi ji vzali rovnou dneska 🙂 )takze krevni testy pozitivni,hladina HCG odpovida dnum po ET,takze zatim tuk tuk tuk na drevo i na zuby vypada,ze vsechno jde,tak jak ma 🙂 ale nechci nic zakriknout,na ultrazvuk jdu 10.3,takze jeste delsi doba...Ale ja jim nebo jemu nebo ji verim,kdyz to vydrzeli do ted a zakousli se k mamince,ze uz se nepusti 😕 🙂 jo a jeste,volal mi po ceste z prace velkej Tulanek,ze kdyz uz to vime z krve,ze musime jet pro testy,aby jsme ho videli pozitivni konecne,tak jsem se musela smat,ale tri jsme donesli domu,jeden jsem si ted v sest udelala,hned po jidle a normalne tam je +,neni na carky,ale na plus 🙂 a jsem hrozne rada,ze me takhle necekane dali pecku a ja se neusela moc dlouho nervovat 🙂 pac jsem ted byla nervozni i u tohodle testu 😀 vsem co jste nam verili,mooooooc dekuju a pjosim pjosim verte a drzte dal 🙂 doufam,ze jsem vam sem vnesla trocha pozitivna a ze budu vnaset dal 🙂

ifet
16. únor 2010

Teda Tuli, to je bomba...tichá gratulace a držím pěsti, ať to vydrží...a ty jsi měla PK?

misanda
autor
16. únor 2010

ahoj holky,

Evi, je mi to moc líto ☹ ale ty to zvládneš!!! mrazáci na tvojí dělohu čekaj 😀

Tuli, tobě gratulko ještě i tady 😉 nádhera nádhera nádhera...a bledá závist 😀

cibka
16. únor 2010

tulánečku gratulace to je dost že si vnesla taky nadeji pro ostatní a ty pozitiva vnášej dal 😀 je videt ze to jde a na nas všechny se usmeje stesti a podavej informace co je novýho 😉

ratatooy
16. únor 2010

No tuli koukám jako blázen.tak to ti taky gratuluji a držím palce jako ty mě.

suzanna
16. únor 2010

tuli gratulace nejvetsi 😵 😵 hura... 😵

tulanek
16. únor 2010

Holky dekuju strasne moc!!!!!!Jen at to nezakrikneme 😕 ale verim,verim moc....Ratat i ja jsem koukala jako blazen,to ze se to dnes rozhodne...No nejdriv jsem tam volala a docela ,,normalne,, se bavila a pak to na me prislo a brecela jsem jako blazen.....Ifet mela jsem PK-paty den mi je zavadeli...Suzann,dekuju moc taky tyyyy jo,doufam,ze vas budu uspesne nasledovat 🙂

Cibi,Miso taky dekuju a verm,ze brzo tady bude dalsi pozitivno!!!! 🙂

misanda
autor
16. únor 2010

suz, ty máš ale krásný bříško 😵 😵 😵

misanda
autor
16. únor 2010

nj, tulanek nám za 9měsíců bude řvát na porodnim sále 😀

misanda
autor
16. únor 2010

jinak teda my byli dneska celej den v Dójčlandu a nedovezla jsem si ani německej prd 😀 jenom kukačka no..ale holky...v horách to vypadá naprosto úžasně...jak z Mrazíka...nádhera...kdybych s sebou měla zrcadlovku, tak mě odtamtud tahá manžel ještě teď 😀

pampeliska36
16. únor 2010

no teeeeeeeeeeda!!! 😀 😀 😀 😀 😀
tulanku MOOOOOOOOOOOOOOOOC gratuluju!!! konecne nejake dalsi pozitivni zpravicky!
no super, parada, bomba!!! ale prozatim potichounku 🙂

broukb
16. únor 2010

Tuliiiiiiii no to je kráása, úplně mi až slzička ukápla...holčičko to je dobře, jen se opatruj a uvidíš, že všechno dobře dopadne 😀 😀 😀 já mám takovou radost....jen tak dál kdo bude další???

evik73
16. únor 2010

Tulánku 🙂 🙂 dala jsem si Lambrusco na vás a vaše úspěchy a koukám,že už to funguje 😀 😀 Moc moc moc gratuluju,vidíš jak jsi šikovná a tulánci samozřejmě taky,to je prostě skvěláááááá zpráááááva!!!!!!!

A Brouku,tobě všechno nejlepší k narozeninám,bohužel dárek ode mě nebyl,ale myslím,že ty jsi si sama dala ten nejkrásnější dáreček 😀 😀

Tak holky,následujte Tuli,ať se to tady krásnýma zprávama jen hemží...slyšíš Míšooooo,ted jsi na řadě TYYYYYY 🙂

broukb
16. únor 2010

Evíku mooooc děkuju 😀

tulanek
16. únor 2010

Dekuju fakt moc holky,ale presne jak pise Pampeliska,zatim potichounku ,ju? 🙂 ale fakt si toho moc vazim!!!Tyyyy jo a Broucek ma narozky,ja sobecek si nevzpomnel,tak aspon darecek,coz? 🙂 a Eviku ty ho das po Ketu urcite zase jedne z nas,me ne,ja mam narozky az v cervnu,nejakymu breznakovi,dubnakovi 🙂 holky fakt uz chapu Pajku,hlavne aby to slo dal dobre 🙂 ale jo,pujde 🙂

salopa
16. únor 2010

Mno tulanku gratulujuuuu... 😀 Přeci jen k něčemu ten hyprouš je dobrej 😀 Tak jak jsem říkala...zakousli se a už se nepustěj 😀
jinak broucku.Vše NEJ k narozenináám..a ten NEJ dáreček už máš v pupíčku 😉

shelly818
16. únor 2010

Ahojte baby...chcela by som sa spýtať koľko ste čakali na schválenie IVF od poisťovne?Dakujem... 🙂

ratatooy
16. únor 2010

Ahoj shely.no některé holky čekali nějakej měsíc ale někdo vůbec že se to vyřídí během ivf a doktoři to brali jako tutovku že se to schválí

misanda
autor
16. únor 2010

brouku, všechno nejlepšíííí!! ten největší dáreček už máš v bříšku 🙂