Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

nana.76
9. led 2010

ja ji bastim porad myslim ze tomu nicemu neuskodis 🙂

pavcahola
9. led 2010

tak jo já ji asi zase nasadím.tak jsme si obě navzájem poradily 😉

nana.76
9. led 2010

tak to ma byt 🙂 Pavco musim malou odvezt k babicce tak se rozloucim,ale navecer tu zase budu.tak zatim ahojky

pavcahola
9. led 2010

tak jo a ty už máš dítě?

lumpajda
9. led 2010

Holky, já myslím, že krátký protokol začíná druhý den cyklu a kolem 12 až 14 dne je OPU a pak podle kultivace po 48 až 120 hodinách ET.Mě doktor říkal, že každá žena potřebuje jiný, podle problému co má.Já mám PCO,takže raději volil krátký, dá se prý lépe kontrolovat a předejít tak hyperstimulačnímu syndromu.Těch dlouhých je prý víc a jsou prý i nějaké superdlouhé protokoly,ale ty neznám.Dada, my musíme mít ICSI a doporučili nám prodlouženou kultivaci a AH, tak proto tolik penízků.Jo a ještě počítáme se zamražením,pokud teda bude co.Antoanet, ty opičko jedna, koukej vypudit z hlavy takovéhle hlouposti, mimi tam jsou a určitě se zavrtají, ty sny máš z hormonků.Takže úsměv a klídek, hlaď bříško a relaxuj, nebo ti naplácám!

pavcahola
9. led 2010

aha tak ještě že jsi mě opravila aspon to vím přesně i já.

tulanek
9. led 2010

Ahoooj holkyyy,ja se z vas picnu,to je na knizku tady 😀 😀 nestiham ubec reagovat na vse,tak hlavne ANTOANET!!!!!!!!!!!!!!!!!!Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc ti gratuluju,ze jsi to tak hezky zvladla a ze se povedla tak vyspela embrijka!!!!!!!!!!!!!To je nadhera cist!!!!A hlavne se ted nestresuj,psychicka pohoda je pulka uspechu,vsude to zduraznuji,vim me se to keca,ale dyt ti tu vsichni drzime palce o stosest a ty jsi devce sikovne a miminka jsou po tobe a budou bojovat po tobe,tak neni proc truchlit bobane jeden!!!!! 🙂 a moje teta se zabyva snama a kartama a tak,ja na to teda zas az tolik neverim,ale v jednom ma pravdu,ze vetsinou spatny sen znamena jen a jen pravy opak,fakt nekecam!!!I me se to kolikrat potvrdilo,byla jsem z neceho nervni,zdaly se mi negativni sny a hle? 😀 dobre to dopadlo! 🙂 Tak fuj tajksl s myslenkama cernyma negativnima a ja ti posilam vlny GATIVNI 😀 😀 😀 Tak pa a nezlob! 🙂

ABIG:Dala jsem na tvoji radu a pohankova kase uz si to parkuje ve spisce,nejak se mi ty bobanci po vsech tech sracickach,co do sebe cpu,taky zasekavaji,tak at zije pohanka a nase zlato ABIG s ni,my te tu nemit,tak ja nevim!!! 🙂

MISI:Ahoooj koceno,tak na Avatar jo???Tak to mi musis dat podrobne vedet,jaky to je,ja si ho chci vydupat ve 3D,tesne nez pujdu na neschopenku,at si neco jeste uzijem predtim 🙂 vypada ten film totiz naprosto fantasticky,asi to bude taky peknej dojak 🙂

EVIKU:a ty neprehanej s praci,ono zacne pres noc urco prset a snih sleze sam,jakypak vyhazovani preci 😝 😀

A japak jinak se mate????

Ja si dneska nejak nesikovne pichla vcelicku,az ukaplo par kapicek krve,coz mi normalne nedela a mam na briskovi prvniho bebinka do modra,takze predavam stafetu zpet drahousovi mymu,ten se s tim tolik nepare,frk frk a jsem opichana 😀 😀 😀 😀

Jo a jinak tady je to vsechno jeden velkej led a pod tim schovany s prominutim sracky,ja myslela,ze nachumeli a pak bude krasna zima a kulovy s prehazovackou ☹

Tak holky moje,mejte se krasne,uzivejte nedele,jak jen to jde,zadna prace a jiny vymysly 🙂 Ja uz se zas klepu na pondeli,at mam volno konecne 😝 🙂 tak paaaaa vas Tulanek 🙂

klarr
9. led 2010

Ahoj, můžu se k vám přidat? Před chvilkou sem si píchla první injekci, 150 ml gonalu, ve tčvrtek jdu na ultrazvuk a v pondělí za týden asi na odběr. Je to rychlovka. Máte některá zkušenost s gonalem?

tulanek
9. led 2010

Ahoj Klarr,urcite muzes k nam,vitej tu!!! 🙂 je to opravdu rychlovka,tak drzim mooc palce,at je prubeh hladky,vsechno zvladas a za tyden ti tu budeme vsichni drzet moc palce!Preju pevne nervy a hlavu vzhuru bojovnice! 🙂 Gonal neznam..

klarr
9. led 2010

no já jsem z toho docela vykulená, dnes jsem jela na ultrazvuk s tím, že to bude všechno trvat. jenže jsem zdravá a nejde to spíš kvůli psychickému bloku. takže mi tam napočítal dvacet folikulů čerstvejch a protože nechce aby všechny uzrály, dal mi jen slaboučkou stimulku a jen na pár dnů. a rovnou mi řek že odhaduje odběr na pondělí a transfer po prdoloužené kultivaci asi pátek nebo sobota. tak sem zírala. ale jak sem se dřív bála, teď už chci, aby bylo pondělí.

tulanek
9. led 2010

Tak to je dobre,ze mas jen slabounkou stimulku,to je pro telo vzdycky lepsi...Tak u tebe je to teda opravdu hodne rychlovka,ale to diky tomu,ze neni jiny problem,jinak to trva trocha dele..Bud rada,za chvilku budes mit mimiska v pupikovi!! 🙂 neboj se,kazda zenska,ktera se odhodla k takovemu kroku,je silna a tudiz to zvladne!!! 🙂 a to je predpokladam tvoje prvni IVF,vid?Pripis se k nam do seznamku,myslim na predesle strance ho najdes...Ja jdu na kute,tak dobrou noc a drz se,uvidis,ze se ani nenadejes a abudes mit vsechno zdarne za sebou,ten cas totiz silene leti... 🙂

dada074
10. led 2010

Nana včera už jsem nestihla reagovat,ale holky ti to tu už řekli,Pavča a Lumpajda mají pravdu,začíná se 1-2 den menstruace,těch injekcí není tolik,většinou 7-8 a záleží na tom jak folíky rostou,do 14 dní by měla být OPU,u těch krátkých je to docela rychlovka.

dada074
10. led 2010

Klarr vítej a držím palečky na pondělí ať je vše na 1.

Miša : dnes už se sem asi nedostanu,takže ať to zítra dopadne co nejlépe,budu na tebe moc,moc myslet a věřím tomu,že budeš hlásit jen ty nejlepší zprávy!!!!!!!

abig
10. led 2010

Ahoj holky ...

Klar vítej, nestrachuj se, utečeti to jako voda, to mi věř, není se čeho bát. S tím Gonal ti nepomůžu,já měla Puregon .... užívala jsi před Gonalem ještě něco ?

Tulanku, tak svým příspěvkem směrovaným ke mě jsi mě rozesnámla ... a to já si myslela, že se s vámi podělím se svou zkušnosti a místo toho tady rozdávám rady jak kakina z těla ven 😀 😀 😀

Přeji vám krásný nedělínek, všem, co se chystají zítra k doktorům, krásně sjízdnou cestu bez nehod, krásné zprávy od doktorů a jen úsměv na tváři. (Dada, Mišanda .... na koho jsem ještě zapomněla ?)
Sobě to přeji taky, protože jedeme zítra do Caru na pvní konzultaci, a taky hned z rána k zubaři ☹

Během dne na vás ještě kouknu ....

lumpajda
10. led 2010

ahoj holky, vítej Klarr, já mám tagy Gonal, čekám MS každým dnem, tak to na tom budem skoro stejně. Osobní zkušenost mě tedy teprve čeká, ale píchala jsem ho kámošce, je to celkem jednoduché, prý to není vůbec cítit, reagovala celkem dobře, a teď čeká mimíska, tak doufám, že i u nás to takhle pěkně klapne. Budeš taky brát Anopyrin a Prednison? Po týdnu pak mám jít na sono,aby viděli kolik mám Folíků, taky mám mini dávky 150 jednotek, kvůli PCO. Tak držím palce, ať pěkně rostou.

pampeliska36
10. led 2010

ahojte holky 🙂
abig: tak zitra na tebe myslim. at to jde dle vasich predstav a jste spokojeni s pristupem v novem CARu 😉

pampeliska36
10. led 2010

Seznámek čekatelek :

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně únor
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF - cca únor
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden
18)broukb: 24 let - 1. IVF, konec ledna začátek února

aladin
10. led 2010

Ahoj holky, tak jsem tady, hory se kvůli počasí nekonaly. Včera celý den pršelo, tak jsme to otočili domů, dneska sedím u PC a koukám z okna, jak tam padají obrovské vločky. Aho Klarr, vítej mezi námi 😉 . Holky, všem , které to potřebují držím palce na zítra. Nás čeká kontrola a vyfasování prášků ve středu, tak pak písnu, co nového. Jinak díky moc, za info o platbách, pak to srovnáme. Ale stejně to bude +/- všude stejné. Papa jdu něco dělat. Poslední dobou se mi vůbec nechce uklízet 😝

broukb
10. led 2010

Krásnou neděli přeju 🙂
koukala jsem na přehled a zjistila jsem, že jdeme všichi zhruba na stejno to je super 😉 Já jdu zítra na předoperační vyšetření a pak budu mít krátký protokol takže cca příští pondělí si začnu píchat. Docela se toho bojim jsou 2 věci,které fakt nemám ráda a to zvracení a injekce 😀 no nic udělala bych pro ty svoje mimísky/a všechno na světě.Chtěla jsem se vás zeptat jak jste to měli v práci???chodili jste i během stimulky??? A bylo vám při tom zle, nebo jste o tom pomalu nevěděli?? Vůbec nevím co od toho mám čekat 😨 Jinak já beru pro jistotu listovku, řekla jsem si, že tím nic nezkazím a manža Selezin.
Každopádně všem držím palce a hlavně mimískům přeju krásné zahnizdování držte se a nepusťte!!! 😉

jo a pampeliško moc děkuju za přidání 😀

pajass
10. led 2010

dovolím se přidat, holky...až nakonec, pa pa

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně únor
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF - cca únor
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden
18)broukb: 24 let - 1. IVF, konec ledna začátek února
19)pajass: 27 let, 1.IVF+ICSI, konec ledna-začátek února

nana.76
10. led 2010

pavcahola jj ja uz ditko mam,prislo prirozenou cestou a v prosinci ji bylo 12let 🙂 tak jsem si myslela ze nebudu mit zadnej problem a vidis to kdyz to clovek moc chce tak to nejde 🙂 jinak preji krasny den. vsem 🙂 🙂 a nove taky vitam uz je nas tu dost,aspon na to vse nejsme sami 🙂

pavcahola
10. led 2010

Ahoj nana vidíš jaká je ta příroda prvně to jde a pak nic....ale zase musí se něco dít vždyt bychom se nudili 🙂

pavcahola
10. led 2010

lumpajda:jsem si přečetla že bereš to samí co já,a já taky čekám na menstruaci abych si mohla začít píchat Gonal ale mám dávku 112,5 tak to mám asi ještě mín než ty ne?Jé to jsi mě potěšila. 🙂 🙂 🙂

nana.76
10. led 2010

no prave nudu nesnasim 🙂

antoaneta
10. led 2010

Ahoj holky! Zdravím všechny nově příchozí a držím jim taky palce! 😉
Holky teda když koukám na ten náš očíslovanej seznam - to je nářez!!! A pak že babyboom už skončil!! To určitě, šak oni ještě s těma svýma chytrýma statistikama budou čumět!!!! 😀 😀 😀
Na ty z Vás, které jdete zítra k doktorům a u některých se to i rozlouskne - jako kdy, co a jak, tak myslím a myslet budu !!! .....budu mít na to dostatek času. Alespoň se nebudu zabývat pořád jen sama se sebou a těma mýma dvěma embryjkama v bříšku. Pořád přemýšlím, jestli se už o nich rozhodlo, nebo to teprve přijde. Jako jestli už jsou zavrtaný, nebo se teprve vrtat budou, nebo je už popo.... ☹ Je to hrozný. To vůbec neutíká. Když nemám počítat ten den trasferu, tak je to dnes teprve třetí den. Tyjo, ale taky dobrý, že? 😀

Ikdyž, celkem mi to asi jde i na to nemyslet. Když si vzpomenu, tak na chvilku zase zaprosím, zaslibuju, pohladím břůško, taky se nachvilku zasním, někdy i oko zvlhne a pak zase na nějakou hodinu dobrý. Akorát ty hormony jsou děsný. Břicho pořád pobolívá, prsa taky, furt se mi chce chodit čůrat, a mám děsnej apetít. Zbodnu na co dojdu. 😀 S tím jídlem je to u mě možná taky tím, že se mi honí hlavou co bych teď všechno měla baštit abysme se hezky vyvíjely 😉 . Když třeba zrovna jím nějaký ovoce, tak už myslím na zeleninu, a když dojím zeleninu, tak si říkám, jestli bych neměla teď něco mléčného, a tak..... a to je furt dokola. A pak jen odfukuju.
Já jsem Vám střelená, co?

misanda
autor
10. led 2010

ahoj holky moje!!!

antoanet, tak super..jen si užívej papáníčka a dávej dětičkám co si zaslouží aspoň je líp ukecáš a začnou se vrtat o sto šest 😉 ty jo, ale je to psycho co? já jsem to prošla dvakrát a doufám teda, že teď už budu nervově obrněná, no jsem na sebe zvědavá 😀

jinak holky, já včera na tom Avataru nebyla...v Pze to bylo všechno vyprodaný, takže musíme někdy v týdnu. místo toho jsme byli ve Varech, očíhnout nové 3Dkino a děkuju, neci...ci Imax 🙂 a normálka jsem odolala Orsayi, taková dobrá jsem byla !! ale knížkám jsem neodolala 🙂

abig
10. led 2010

Antoanet ... copak jsem se to včera dočetla, copak tě to trápilo za chmury ? Popravdě tomu asi nelze předejít, asi na to nejde přestat nemyslet. Ale ty sny, z těch si nic nedělej, přibudou horší .... je to jen stav po hormonální převratu ... počkej za 14 dní, aby budeš těhule, co to bude za další hormonální proje ....
Holka nesmutni, nic tomu nepomůžeš ... jo a klidně papkej když máš chuť, tak je to dobré ...

Mišando ahoj ... copak sis koupila za knížečku ? 😀 Že by jsi mi dala nějaký tip ?

abig
10. led 2010

Dotaz mimo naše téma. Nemáte zkušenost s biolampou ? Mám problém s pletí a kosmetička mi navrhla tuto možnost, jenže je to dosti drahá záležitost.... kožař nepomohl, imunologiké vyšetření taky ne ....

evik73
10. led 2010

Ahojte děvčátka,přeji všem krásné nedělní odpoledne! 🙂
Jdu jen na skok popřát zítra všem,které jdou do Caru(jako já) super zprávy... 😉
Antoanet,zažeň černé myšlenky a mysli na to,až nám za 14 dní budeš hlásit //
Někdo je tu nový,takže taky vítám(už je nás tu tolik,že v tom mám gulášek)...jo a taky budu píchat Gonal,ale mám napsáno 225,což je podle vás koňská dávka,ale zřejmě dle věku je to asi nutné,uvidíme 😝
Abig s biolampou osobní zkuš. nemám,ale pozitiva jsem slyšela,tak nevím...
Tak já zase letím a zítra podám čerstvé zprávy a na oplátku čekám od vás také jen skvělé zprávičky...
Hezký zbytek neděle pro všechny těhulky a snažilky a čekatelky 😀

pavcahola
10. led 2010

Ahoj holky jdu vás pozdravit,doufám že jste měly dneska dobrý den. 🙂