Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

chrobacek
15. led 2010

abig jasný však já to chci jen uvést na správnou míru 🙂 at tu nejsou zmatky 🙂

abig
15. led 2010

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.2 - Gonal
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara

Stimulující čekatelky :
1) evik73
2) lumpajda

Čekatelky na // :
1) Antonaneta - 19. ledna - test těhu - odběr hCG

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

evik73
15. led 2010

chrobacek,taky mě to mate,proč jen Gonal,na jednu stranu jsem ráda,že toho do sebe neperu,tolik,ale na druhou zase mám pochybnosti,aby toho bylo dost a něco se ulíhlo,je to na kolaps...

tuli,taky jsem měla tu MS docela pekelnou,ale to uteče a hurááá do finále...k těm psíkům..my máme ovčáka a takovýho smetáka a jsou jak dva teplajzníci,chrápou na sobě namačkaný,pořád spolu,ale taky se do sebe umí pustit a to je pak čoro!!!

pajka:první ko sice mám za sebou,ale vlastně nic nevím,nejradši už bych dneska slyšela datum odběru,určitě nejsem sama takhle nedočkavá,ale jak ráno nastupovaly ženský na odběr,tak jsem jim záviděla....tak zase v pondělí a tobě držím pěstičky,ať ti krásně folíci rostou a v pondělí hlásím dobré zprávy 😀

abig
15. led 2010

Chrobáčku, já si dávala celkem 225IU Puregonu (125 ráno, 100 večer) ... po dobu 6 dní, 7 den kontrola a okamžitě pregny a za 36 hodin OPU ...
Stimulace jako taková na 1* v podstatě .... 16 vajíček, 11 oplodněných, jedno nezralé a 4 jsme darovali ...
K ET jsme došli s jedním 9buň a jednou morulkou, obě zavedeny ....
Ze zbytku asi 2 se přestaly vyvíjet a to ostatní mělo údajně nějaké cysty ... nový dr. mi to objasnil, že je to jasné, že je to přestimulováním ... zlobil se a nechápal přístup původního Caru ... léčba se neslučovala s HP

abig
15. led 2010

Holky, zatím se loučím, za chvíli končím v práci, takže hezky nakoupit a frčet domů .... příjdu na vás mrknout kolem půl čtvrté .... papa .... jinak hezký víkend 😉

evik73
15. led 2010

v pondělí hlásíš tam mělo být..

misanda
autor
15. led 2010

baaaaaaaf!!! 😀

tak já za gonal - mylsím, že je to pět balení - pět per prostě 🙂 - nechala 4500,-

při IUI jsem měla menopur 😉

misanda
autor
15. led 2010

jo a jinak mám teda zatím taky jenom gonal...nic k tomu jinýho...

misanda
autor
15. led 2010

holky, stejně jste super optimistky...to já už nejsem 😖 takže mě tu asi po OPU ukamenujete..nebo sem nebudu radši lézt 😀 protože já jdu do toho tím stylem, že povést se to může, ale že mi přece tolik štěstí nemáme, aby se to povedlo...takže tak... 😕 😅

chrobacek
15. led 2010

abig ty jo tak to jsem ještě neslyšela že se to píchá nadvakrát 🙂 a to jsi měla vysoké dávky ... takže se tomu ohss ani moc nedivím.... ☹..tak ted bude líp 🙂)

misanda
autor
15. led 2010

holky a kolik vajech při OPU je tak nějak cca ideál??? někde byla nějaká holčina, ta jich měla hodně a OHSS neměla...a to jich měla fakt nad 15... 😖

chrobacek
15. led 2010

evik ....čti 🙂

Aby při hormonální stimulaci vaječníků nedošlo k předčasnému prasknutí folikulů a uvolnění vajíček (ovulaci) ještě před jejich odběrem, aplikují se současně s injekcemi, podporujícími růst vajíček, i léky další, tzv. analoga gonadoliberinu. Tyto hormony utlumí funkci hypofýzy a tím zabrání vyplavení hormonu, který je odpovědný za uvolnění vajíček z folikulu.
Používají se:
agonisté, odborně označované jako GnRH-a (Decapeptyl, Dipherelin, Suprecur, Synarel, Zoladex depot.)
antagonisté (Cetrotide, Orgalutran)

chrobacek
15. led 2010

mis.. je to jedno kolik jich máš spíš jde o to aby bylo co nejvíce těch co se oplodní a rýhují ... není důležité mít 20 nezralých vajíček ty jsou k ničemu, ale tak 8-10 kvalitních to je dobré skóre.... pak je z čeho vybírat 🙂

wrtulka
15. led 2010

misando já měla podruhé 24 vajuch z toho 18 zralých! a žádný OHSS 😉

misanda
autor
15. led 2010

no nazdar wrtul!! ty na nás házíš boba!!! jak se máš???

misanda
autor
15. led 2010

wrtul, máte mrazáky???

wrtulka
15. led 2010

misanda ne já sem moc nechodím protože se snažím oprostit od dětí..dáváme si minimálně do prázdnin pauzu od snažení.. teda toho umělýho.. doma se cíleně taky nesnažíme ale chránit se nebudeme že jo
😀 ne 😉
byla jsem na transferu se 3 embriema a ostatní se rozpadly takže žádný mrazáčky nemáme..

pajka00
15. led 2010

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.2 - Gonal
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara

Stimulující čekatelky :
1) evik73
2) lumpajda
3)pajka

Čekatelky na // :
1) Antonaneta - 19. ledna - test těhu - odběr hCG

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

pajka00
15. led 2010

Tak já mám 250 puregonu....ale je to asi kvůli věku...brali mi krev-tak podle hormonů asi zjistili, kolik mi napsat. Proto jedu už v pondělí na kontrolu, aby když tak přidali nebo ubrali-ale spíš to druhé.))
Misando-nehaž flintu do žita-jsi mladá, máš času i když se ti nezadaří dnes-zadaří se za rok....podívej se na mě🙂 Mně nejen že tlačí nedočkavost a chtění miminka, ale hlavně věk..já si nemůžu říct kašlu na to, šak za 3 roky se to podaří... Takže hlavu vzhůru, jsi mladá, vajíček plné plata ve vaječnících..ty můžeš ještě rozdávat a uvidíš, že se zadaří🙂 Držím ti palce 😉

chrobacek
15. led 2010

ahoj wrtulko 🙂))

misanda
autor
15. led 2010

pajka : věkově možná čas mám ,ale zdravotně ne ☹ ☹ to je nejhorší ☹

Wrtul : naprosto tě chápu...

wrtulka
15. led 2010

Ahojky Chrobi 😉

tulanek
15. led 2010

Evi:Jo jo,jak jsou dva,jsou to kamosi na zivot a na smrt,ale beda jak jde o hracku,ktera se zrovna libi obema najednou
😀 😀 ja mam Puregonu na den-125,to je docela malo,co?Ale dr. mi rikal,ze mi da mensi davky kuli tomu syndromu...Tak hlavne,at se aspon jedno turbo vajco udela 😀 Nazdarek kasparek Misi 🙂 nemyslim to spatne,ale ty jsi v necem stejnej rapl,jak ja 😀 taky si rikam,proc zrovna nam by se to melo povest a na druhou stranu si zasejc obcas rikam,proc zrovna nam by se to povest nemelo,kdyz uz se to povedlo tolika lidem,to je prekerka,co??? 😀 😀 😀 Abig:a mas recht,miliony lidi na svete jsou na tom hur,maji horsi trapeni,nez ,,nejakej syndrom,, tak uz pst o nem,musime byt stastny,ze nam chce nekdo konecne pomoct 🙂

pajka00
15. led 2010

Jo mišando..jenže pravděpodobnost IUI je nějakých 15% a IVF skoro 60%...takže jestli ti nevyšlo IUI -nic to neznamená....uvidíš, že to dopadne dobře 🙂

tulanek
15. led 2010

Prave,tady hraje roli hlavne cas,kdyz uź se to sere s prominutim ted,tak co za par let???... ☹ i me doktori rekli,ze musime co nejdriv a to jsem tu nejmladsi a cas tlaci taky...Takze Misi neboj se nic,ty cas potrebovat ani nebudes,pac to IVF vyjde na poprve,doma budou rvat dva Hugousi a zadny pochyby,hotove vyrizene!!! 🙂 A Pajko tobe se to povede taky,to se neboj a jak uz tady nekdo psal,nejsi stara,jsou i mnohem starsi!Tak hlavne bud v klidu a zbytecne se tim nenervuj,psychika je dulezita! 🙂

misanda
autor
15. led 2010

no, někde jsem četla, že jim to IUI ještě kleso níž...tak co já vim ...jediný co vim že nechci být zase zklamaná, takže já sipojedu do Pronatalu udělat jenom takovej výlet 🙂 a pak budu mít prázdniny doma a pak se uvidí...už si plánuju i různý "akce" na březen po odpočinku...fakt jsem ujetá, ale spíš s tim nepočítám..o to budu aspoň mile překvapená, když to vyjde...

tulanek
15. led 2010

Jo Misi,tak to je ale taky dobrej pristup,o to lip se ti ty akce budou potom odvolavat 🙂

misanda
autor
15. led 2010

tuli, kuš babo 😀

evik73
15. led 2010

chrobi díky za upřesnění,Zoladex jsem měla,tak to asi stačí a už to neřeším a jen budu důvěřovat doktorům..

mišo,tak to bude téééda překvápko,až na tebe vyjuknou // z testíku 😀 😀 a tak nějak jsem to měla před těmi 15 lety,,na 1 IVF jsem byla natěšená a prd a druhý už jsem tak neřešila,spíš už jsem to vzdala a najednou po ránu blindění jako blázen a na UTZ trojčata,takže ty to budeš mít taky tak,jen na UTZ budou dvojčátka..

pajka,taky jsem pořád věk řešila,ale když vidím ty ženský,co chodí do Caru,tak není co řešit!!Teď je snad in pořizovat až po 40...

misanda
autor
15. led 2010

evi...asi se budeš opakovat...ale co se stalo s těma trojčátkama pak?? já jsem to asi nějak přelítla jestli jsi to někde psala...