Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
21. led 2010

já celou tu neschopenku budu řešit s mojí mudrou...do Pronatalu jedu prostě jenom na toho voplodňováka 🙂

pajass
21. led 2010

v nemocnici se píše rizikové všem, aby byli doma hned od začátku a ne v tom hnusu..., třeba si vymyslí krvácení nebo tak..., stejně tě nemají kam podle zákona přeřadit-na lehčí odd., kde se nechodí na noční
misanda: tak jsem to nemyslela, jenom znám jednu, která se fakt bála zvednout z postele i na záchod a zakašlat a smrkat... to je extrém

pajass
21. led 2010

misanda: je to parádně ožralecká fotka ze svatby(mojí), v rukách svírám slivovicu 😅

misanda
autor
21. led 2010

pajass tak to je hodně extrém 😀 já teda budu i pochodovat...jsem zvědavá, co mi k tomu řekne moje mudra, se jí schválně zeptám 😀

misanda
autor
21. led 2010

ty jo, ale dobrá fotka...seš kočka 😉 a slivovici jsem skoro neviděla, kdybys mi neřekla 😀..no dala bych si 😀

pajka00
21. led 2010

Samozřejmě, že je na tom nejdůležitější co děláte za práci a jak se cítíte....to je bez debat. Já s tím naprosto souhlasím, aby se šlo na neschopenku, pokud je to potřeba ať krz práci nebo nemoci atd..Jen mluvím za sebe, že u mě mi to přijde zbytečné...Práci mám v místě a nejtěžší, co občas nosím, tak šanon z regálu🙂 Kolegyně říkala, že mě nenechá nic dělat....myšleno-nošení šanonu🙂) Moje gynekoložka se ptala, pokud se to podaří, jestli budu chtít být na rizikovém nebo to vyřešíme ambulantně, tak jsem jí samozřejmě řekla, že jen ambulantně....Pokud se budu cítit dobře a nebudu mít zdravotní problémy, tak určitě chci chodit do práce. Jestli ale cokoli-tak lehnu a ani se nehnu 😀 No..jsem vážně zvědavá, jak toto dopadne🙂 Říkám si, že to přece musí vyjít, když už to mají tak šíleně ulehčené spermie i vajucha, položí je tam jak do peřiny a už se musí JEN zakuklit-tak to kruci není snad tolik práce ne?🙂

misanda
autor
21. led 2010

pajka : já zase souhlasím s kýmkoli, kdo chce těhu chodit do práce..já jsem taky vždycky chtěla..jenomže s postupem času si řikám, že je to na hodně dlouhou dobu to poslední volno, který můžu sama pro sebe mít...

pajass
21. led 2010

tak ještě s vámi chvilku zústanu, ranní čajíčkování u kámošky se odkládá

pajka00
21. led 2010

ano misanda-to mě taky napadlo🙂 Jenže-já jsem byla doma 6let na mateřské se 2 dětma a můžu říct, že mi to lezlo krkem.....už jsem se šíleně těšila do práce🙂 No, ale tď bych si ráda dala říct 3 letou MD🙂) chvilku vypadnout a odpočinout u plenek a řvoucího mimina🙂 Ono je to už nějaký ten pátek kdy jsem z MD v práci🙂) Určitě s tebou souhlasím a přeju, abys tu neschopenku co nejdřív dostala, protože budeš těhu🙂

misanda
autor
21. led 2010

pajka : tak hele, o tom nepochybuju, že i já bych se po několika letech na mateřský už "nudila"...on je to taky asi potom takovej lehce stereotyp, co? a člověk potřebuje změnu...

misanda
autor
21. led 2010

pajass : tim líp, ale já jdu za chvíli na oběd 😀 jestli se tomu teda oběd dá řikat 😖

pajass
21. led 2010

já jsem ještě nesnídala, jak jsem se probudila, zapla pc a čtu a čumím na koňa, to je fakt návykový

ratatooy
21. led 2010

Holky když se jde už na et tak se před tím nesmí curat?

misanda
autor
21. led 2010

jak nesmí čůrat? 😀 se počůrám? 😀

misanda
autor
21. led 2010

pajass návykový to je, ale na víkend vždycky vypnu a jsem ráda, že mám od pc klid 😉

pajka00
21. led 2010

Jasně, že stereotyp...navíc řešíš samé důležité věci jako, co bylo ve školce, chce se ti čurat?máš hlad?bolí tě hlava?budeme stavět kostky.....takže když jsem nastoupila do práce, tak jsem ze začátku musela si psát složitější slova na papírek, když jsem telefonovala....fakt takový trotl....A pak jsme jeli na služebku s chlapama a jedeme autem a najednou říkám-vláček!...chlapi chvilku ztichli a pak se začali smát a prý-no tys to už potřebovala jít mezi lidi🙂))Takže.....po 6 letech fakt děs🙂 Ale zato se teď zase těším na MD....a prožívat a řešit zase ty stejné věci jako před lety.
Jinak-stmívání jsem četla všechny 4 díly a moc se mi to líbilo. Film jsem viděla zatím jen jedničku. Celkově mám ráda sci-fi...takže knížky o upírech např. takový Kulhánek....Noční klub!! To doporučuju vřele🙂

misanda
autor
21. led 2010

pajka 😀 😀 prej vláček 😀 😀 no to jsem teda zvědavá na sebe 😀 , až budu se změkloidním mozkem 😀

mě se Stmívání líbilo taky..ale nejvíc Nový měsíc a pak Rozbřesk...a zfilmovaná dvojka je mnohem lepší jak jednička...jsou tam konečně nějaký efekty 😉

pajass
21. led 2010

kámoška houpala nákupní vozík a málem do něj chtěla i šišlat, i když byla v obchodě bez kočárku

pajka00
21. led 2010

Už se těším až to uvidím....Herce taky trefili skvěle...líbili se mi hlavní představitelé všech-takže super🙂I když nejnapínavější byla čtyřka....ale dvojka taky super. Mám ráda takové knížky i filmy. Naštěstí se s miláčkem shodneme, takže na filmy hledíme spolu🙂

ratatooy
21. led 2010

misanda v tématu čekatelky na potvrzení tehu jsem četla že při et museli mít plný mocak a curat mohli až tak půl hodinky po et

pajka00
21. led 2010

Joo tak to jsem dělala taky🙂 vozila jsem tam a zpátky vozík v hypernově🙂)) a prázdným kočárem jsem taky drndala i když tam nikdo neležel..prostě-člověk fakt zmagoří.

misanda
autor
21. led 2010

pajka : tak to máš super...na jedničku můj manža koukat nechtěl, neboť jsem prohlásila, že Eda je kunďák a musel by mi to odpustit, kdyby k tomu došlo, až ho potkám 😀 a na dvojku nechce koukat taky, protože jsem přešla z Edy na kun´dáka Jacoba a jeho svaly 😀 😀

misanda
autor
21. led 2010

rata : vidíš, tak to nevim...ale to asi řeknou doktoři těsně před, ne? 🙂

pajass
21. led 2010

kunďák je jako hezkej chlap?? 😒

pajass
21. led 2010

baby a od kdy je při ivf zakázaný sex?

misanda
autor
21. led 2010

kunďák = pořádnej sexy chlap 😀

misanda
autor
21. led 2010

sex se nesmí? TEď je mi to jedno...mě se teď nelíbí, když na mě manža šahá 😕

tulanek
21. led 2010

Ahoj devcatka 🙂
Jste moc hodne,ze na me myslite a ja se omlouvam,ze pisu az ted,ale nakonec jsem ani na to ORL nesla... 😅
Nevim,mozna budu za chcipacka,ale po vcelickach jsem zalehla a mela jsem teda motaka,jako po 6 pivech,takovy to,ze se vam mota a mota hlava i kdyz zavrete ocka a potrebujete nozkou zakotvit,ale pac my mame vedle postele hned zdi,tak bych si asi musela vyhodit kycel,aby se mi to povedlo 😀 😀 pak v pul devate prasky a zhulenicko pokracovalo a ted uz jsem skoro uplne strizliva,doufam ze nebudu mit opici 😀 😀

Eviku,tak to mame uplne stejne,nejen ze nestiham udelat to co bych si predstavovala,pac cucim imrvere na kona 🙂 a byt doma mi taky nedela problem,pac kdyz uz se clovek odtud urve,udela si co potrebuje a koukne na nejaky ten film a nebo precte knizku,kterou normalne precist nestiha,vid Misi? 😉 🙂
Salop,jo jo,na neschopence mas lepsi pocit,ze se nemuze to zdravicko podelati jeste vic,ze nikam nechodis a jsi v klidecku doma bez vsech tech nachrchlanejch chrchlu 🙂
Misi a ja bych taky zustala uz doma,kdyz bych otehotnela,v CARU mi rikali,ze je to na me,tak jsme jim rikali,ze s tehu jsme pocitali uz davno a tim padem jsme pocitali i s tim,ze bude min prasuli,takze by jsme chteli abych zustala doma.No a muj gyn. ten se me ani neptal,prej kdyz neotehotnim,musi neschopenku samozrejme ukoncit a kdyz se zadari,tak si ji prijdu jen nechat prodlouzit,ten by me ani do prace nepustil 🙂 🙂

ratatooy
21. led 2010

pajas není zakázány kromě po opu asi týden nebo jak dlouho?ale myslím že většina z nás tady moc nálady na sex nemá.

pajass
21. led 2010

no prej při blížící se ovu by se nemělo, že můžou foliky popraskat a je to všechno v prd.eli...a my bysme se mohli oplodnit těma spermiema, co jsou patologický a zas bych čekala, až potratím..... tak asi jak komu to vyhovuje nebo radši jinýma praktikama než klasicky, co?