Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
21. led 2010

kunďák-dobré🙂)) To já zas klidně řeknu-že je to fešák🙂) Miláček se sice nerozplývá nad hercema, ale příběh se mu líbil a říkal-že dost dobrý.
Co se týká sexu-proč by měl být zakázaný při IVF? To mi sexujem úplně normálně...jediné co ta, 3dny před OPU ne, protože spermie musí být aspoň 3-4 dny dozrálé...jinak nevidím důvod🙂 Při IUI jsme taky sexovali i po...navíc to ještě Dr.přikázal-aby se to podpořilo🙂 I když při IVF se už nebude mít co podporovat🙂

misanda
autor
21. led 2010

ale já kdybych nebyla v přehodu, tak bych š....a až by se hory zelenaly 😀

pajass
21. led 2010

no někde jsem četla, že se nemá ani před opu, aby manžel ty folikuly nachystané na odběr nejak nenačechral, aby neprdly předčasně a to byla dokonce odborná literatura

pajass
21. led 2010

misando, ty sprosťando!! 😀

pajass
21. led 2010

tak volala čajová kámoška, tak jdu-jenom o patro výš, zatím zdarec

pajka00
21. led 2010

Zatím se doktor co se zákazu týká vůbec nevyjádřil...takže to neřeším a po pravdě, mě to ani nenapadlo🙂) Kruci, jste mi zase zasadily brouka do hlavy. Abych pravdu řekla, na mě ty hormony působí spíš obráceně....🙂)) 😉

pajass
21. led 2010

to já bych mohla taky furt, jak misanda 😉

tulanek
21. led 2010

Kunďák,ja se pocuram 😀 presne,my jsme se ze zacatku nemohli ubec divat na Ztraceny,pac Sawyer,z toho jsem slintala celej vecer,jak by rekla Misa,to je pro me fakt extra kunďák 😀 😀 A s tim sexem,no Misi,asi to je tema hormonama nebo ja nevim,ale zezacatku jsme si to uzivali,pac se uz nemyslelo tolik na tu vyrobu miminka,ale me se ted teda taky skoro ubec nechce 😔

tulanek
21. led 2010

Jako mazlikovat a tokvy ty paradicky to jo,ale samotnej ten vykon,na ted ted nejak proste zapominam,ci co 🙂 Misi ty jsi zviratko nase 😀 ja jsem normalne taky normalni,ale ted se tomu neako nechce mno... 🤐

salopa
21. led 2010

Mno nazdárek tulanek:o)Jo tak koukám,že to byl dobrej šleh teda:o))Tak hlavně vopatrně, asi ti to ranní píchání na lačno nedělá dobře:o)

To jsou fakt dobrý úlety s tím houpáním vozejku:o) Ale pajka: s tím vláčkem je to fakt super. Jsem chytla záchvat smíchu 😀 Jsem si to živě představila 😀

pajka00
21. led 2010

😀 jo, připadala jsem si jak největší trotl...chlapi z toho měli srandu a já jsem se taky smála, jak jsem doma zblbla....No nic..už se mi to nestává 😉 Včera jsem chytla záchvat smíchu..ale asi 20 minut jsem nemohla ani dýchat...kvůli hrozné blbině, vůbec to nebylo směšné....Dcera kroutila hlavou a přítel říkal,ať je v klidu, že jsu teď mimo a ať počká, až se vysměju......Pak jsem mu říkala, že to mám z těch hormonů a ať je rád, že jsem veselá 😀

tulanek
21. led 2010

Salop ahoooj 🙂 no ja jsem cune a jim predtim,ale jsem teda nejaka sjeta,doufam ze me to nebude pusobit vic na hlavu nez na foliky 😀 😀 taky jsem se musela smat,co ta miminka s maminkama udelaji 😀
Pajko:to se mi taky vstava,ze mam takovy vypadky a vubec nejhur jsem na tom ted se slovni zasobou,to ze me kazdou chvili vyleze nejaky novy slovo 🙂

salopa
21. led 2010

Jak tak sleduju, tak ty injekce maj fakt zajímavé účinky 😀

salopa
21. led 2010

tulanek : tak aby to pak i ty folíky nasfetovalo a netočili se:o))))Je to sranda . Tak hlavně že je to do veselosti 😀 Jiní si to tajně kupujou a nám to ještě předepisujou 😀 😀

ratatooy
21. led 2010

pajka tak to může být opravdu rád že se smejes to já už taky ale ze začátku jsem byla pěkná furie ale můj manžel je takovej klidas a on si už se mnou poradí.ahoj tuli.jak šel první puregon?jestli jsem si tě teda s někým teď nepopletla a ještě k tomu sexu manza říkal že mi v caru měli dat injekce navíc s nějakým afrodiziakem na mě ty hormony působí tak že nepotrebuju o sexu ani slyšet.

misanda
autor
21. led 2010

tuli frčíííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀

misanda
autor
21. led 2010

sawyer kunďák je, ale já milovala doktora 😀

pajka00
21. led 2010

Jo tak ztracené jsem neviděla ani díl..
Jinak mně je po hormonech veselo a ještě mám pořád chuť....🙂takže miláček večer-jéžiš zas?🙂)) může být rád ne?Ono mě to brzo přejde 😀 Jenže...já většinou usnu , než on přijde....takže to vyjde nastejno.

misanda
autor
21. led 2010

pajka, ty jsi zvíře 😀

u nás je teď opak, ale očekávám, že při stimulaci budu zase nadržená jak stepní koza 😀

misanda
autor
21. led 2010

holky, mastim na tříhodinové školeníčko, tak ne že tady toho bude plno na dočítání!!! 😉

cabalkova
21. led 2010

Ahoj kocandy, tak se hlasim po te kontrole, a nesu dobre zpravy. Posledne dr. (podle zpravy, i kdy mne teda rikal neco trochu jinyho) napocital 4 foliky o velikosti 6-7mm, dneska jich tam nasel na obou stranach dohromady cca 10 o velikosti 11 mm, takze dobra zprava, cudlici se snazi, sliznice taky v poradku, v po dalsi kontrola a cca st az ct odber... takze mam velikou radost, fakt! po tom pondelnim depreseni mi to teda podstatne zlepsilo naladu. To vypada, ze bych pichala pres vikend (mam davky do nedele), v pondeli by mi to jeste pichli vv CARu plus nejak ten Pregnyl a pulka tydne to jisti. To jsem rada, jak mala, fakticky!!!

petronel... jak jsi dopadla ty??

salopa
21. led 2010

caba: Mno tak hurááá..gratuluju 🙂 Dobré zprávičky se jen množí, jen tak dál holky 😉

tulanek
21. led 2010

Je Salop ma foteckú,hezkyyy 🙂 aby se mi nenarodil malej vysmatej zhulenecek 😀 😀 dyt to by bylo vlastne hezky 😀 😀 jo jo,ja ze zacatku s tim Dipherelinem byla taky na tecku,ale taky si se mnou poradil,ale jednou mi rekl,ze az ho v praci nekdo nas...,tak jeho babe prida do piti ty moje prasky 😀 😀 ale ted uz je to v ramci moznosti v pohode,ted uz budou jen ty stavy zajimavy 🙂 🙂
Misi:tak doktora jsem zrala jen chvilema ,pac nekdy dokazal udelat takovy krasny oci,ale chvilema bych ho taky svihla 😀 No ale Sawyer ten at udelal cokoliv,udelal to taaaak krasne 😀 😀 😀 holky potrebovala bych trocha z te stepni kozy 😵 😵

tulanek
21. led 2010

Tak at ti to utece Misi a moc at te neprudi!!! 😝 😀

tulanek
21. led 2010

Cabal,velka gratulace,to je supeeeeer,ja mam vzdycky takovou radost,kdyz vidim,ze vam to vychazi a mate i vy radost!!! 🙂 🙂

pajka00
21. led 2010

Jo a krom "chutí" mě ještě začaly bolet prsa jako před MS....tak to mi řekněte...já su asi tak nadopovaná hormony, že mi to leze i ušima...kruci..Zítra uvidíme, co mi Dr. na kontrole řekne...kdy mi vajucha vycucnou..snad bude vše OK, ať mi je můžou-jak říkal-v úterý vzít...Jé holky umíte si představit, že za týden cca v sobotu mi budou zavádět už oplodněné malé blastocyty..nebo jak se to stádium už jmenuje?A když se to zakuklí tak za 14 dní už budu těhu?No není to super?🙂) Kéž by to tak bylo 😔 Hezky jsem si to tu popsala a naplánovala a tím vlastně i vám-jen ty časové údaje se liší🙂Tak šup do toho, ať jsme tady všechny už se //.

tulanek
21. led 2010

Neboj Pajko,to bude v pohode a jak pises,za 14dni budes krasne tehulenka 🙂

salopa
21. led 2010

tulanek: malá obměna 😀 Tak když bude vysmáteček (šiš co jsem to vymyslela 😀 ), tak to bude dobré 😵
Koukám, že manžové si to taky pěkně vychutnávaj🙂
pajka : Sím tě, neděláš ty rozpočty? 😀 To plánování ti jde skvěle 😀

evik73
21. led 2010

já se z vás picnu,vám to dneska zase kecá 😀 😀

cabalko,veliká gratulka,mám za tebe oooobrovskou radost,že povyrostli,trochu nás chtějí potrápit,ale my holky statečný se přece nedáme....tak super!!!

a u nás je to sexem na bodu mrazu 😝 ten můj vtipálek říkal,že už se těší,až půjdu na odběr,že si po dlouhé době udělá dobře....hroznej pablb 😀 😀 doufám,že mi ta frigiditka nezůstane....jinak můžu často a ráda 😀 😀 a hormony se mnou vůbec nic nedělají,žádný depresní nebo vysmátý stavy,snad mě to ještě nezaskočí.. 🤐

pajka00
21. led 2010

🙂) dobrý salopa....já si vždycky pěkně všechno naplánuju a pak je to úplně jinak..
Teď momentálně řeším, jak vyplnit v evidenčním listu kód pro jednatele, který si platí normálně nemocenskou i důchodové pojištění....jsou nové znaky a já jsem z toho jelen!!