Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
10. únor 2010

holky, tak mě se to začíná rozjíždět, sice je to divný, že o 4dny dříve, asi už se nemůžu dočkat nebo co 🙂

pecicka
10. únor 2010

paji, tak to je super, mě to první nevyšlo, asi už jsem moc stará ☹

misanda
autor
10. únor 2010

Peci, tak super...takže už brzo začneš? 🙂 jéééé, paráááda 🙂

pecicka
10. únor 2010

ju, začnu stimulovat a doufám, že tam nějaké foliky budou a všechno klapne 🙂

misanda
autor
10. únor 2010

peci, to víš že budou 🙂 jsem někde četla, že by člověk měl být v pohodě, když stimuluju, právě kvůli folíkům...no já moc v pohodě nebyla, ale myslim, že u mě to chce i změnit hormony.

pecicka
10. únor 2010

a nebo už třeba nebude nutné měnit nic, protože už budeš mít prcka a jen budeš pozorovat, jak roste 🙂

pajka00
10. únor 2010

Zítra jedu na krev a nevím, jestli mi budou dělat i UTZ..uvidíme🙂
Tak nevím miši co to bylo-že tě to tak bolelo....možná jen větry,ne?

pecicka
10. únor 2010

paji, tak to budu držet palečky 🙂

salopa
10. únor 2010

Bré ráno holčiny. Koukám, že super téma se tu rozjelo...jídlo a prdíky 😀 Prostě věčné téma 😀
pajka: tak zítra už tě jen ujistěj, že tam jsou 😉
misando: To o sobě dával jen Hugouš vědět, aby jsi ho tak nepodceňovala 🙂
pecicka: Mno superr...tak teď už to jen pojede jedna bááseň. Se nenadáš a budeš taky po ET 🙂

pajass
10. únor 2010

Ahojte babenky, zdravím!! Tak jsem si dělala ten test a co myslíte? Negativní jak facka!! Tak doufám, že je jenom ještě moc brzo, ale už jsme na sebe s manželem i protivní, protože už je toho fakt dost, co se týká boje o vlastní dítě... A přestávají mě bolet i prsa, tak tomu vůbec nedávám!!

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Cabal, OPU 27.-28.1.
3) Ifet: OPU 5.2.
4) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
8) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

pajass
10. únor 2010

tak si holt půjdem pro nanuky na jaře a basta!

pajass
10. únor 2010

jéééé, já jsem si chtěla s někým pobečet a tady nikdo néni! 😖

salopa
10. únor 2010

pajass: ještě neplaš. Kdy jsi byla na ET? Neboojjj...ono to vyjde. 😉

evik73
10. únor 2010

Ahoj holčičky pěkné ránko 🙂 ta mrcha včera mi sebrala noťas a byla jsem nahraná....děti jsou zázrak,ale občas taky na zabití 😀 😀 ale maká,když přijde ze školy,tak jí musím taky vyhovět a prý:Ty jsi na netu celou dobu,co jsem ve škole...no jááááá na netu...nesmysl 😀 😀

Pajass ještě nezoufej,myslím že je dost brzo na nějaký určitý a špatný závěr.....ještě vyderžaj pianěr!!!!Někdo už čárky může mít,ale ty se podle toho neřiď,HCG můžeš vylučovat pomaleji 🙂

pajka00
10. únor 2010

pajjas...to je brzo-neblázni...když jsi byla 3.2. to je dnes 8-den včetně transféru....já jsem si dělala až 10-den a byla tam světloulinká......až dnes....14-den je krásně tmavá....tak vydrž a neplaš dopředu🙂

evik73
10. únor 2010

A bečet se tady rozhodně nebude!!!Když to nevyjde napoprvé,tak to přece nevzdáme a bojujeme dál 😀 😀

salopa
10. únor 2010

eviku: Mno co si to o tobě tvá dcerunka myslí...ty a celej den na netu, nejni možná. Tě tu skoro vůbec nevidíme 😕 😀

pecicka
10. únor 2010

na brečení je vždycky času dost,moje kámoška měla 14den test negtivní a jsou z toho dvojky 🙂

pecicka
10. únor 2010

tak pěkně hlavu bzhůru a bojovat 🙂

pecicka
10. únor 2010

ahoj eviku, tak jsem si ráno myslela, že přišla mrcha a asi tobyl jen planej poplach, ale už by to mohl někdo rozjed, ať se můžeme začít přidávat 😀

evik73
10. únor 2010

salop to je co parchantík jeden mizernej 😀 😀 stejně nemůžu nic jinýho dělat,tak nějak se přece musím zabavit a s váma je mi tady fajn,takže No coment 😀 😀 a občas musím teda vypadnout někam pryč,pročistit hlavu a přijít na jiný myšlenky....sakra kdyby už bylo aspoň venku hezky 🙂

pecicka
10. únor 2010

eviku, taky bych už brala sluníčko a jak se jinak cítíš? 🙂

evik73
10. únor 2010

Peci to snad není možný,že by tě jen zkoušela,pokud už byl nějakej náznak,tak se to určitě rozjede....doma pořádně rozbombardovat 😀 😀

pecicka
10. únor 2010

mrcha mě ráno namlsala, říkám super, tak přišla a od té doby zase nic ☹

evik73
10. únor 2010

Cítím se docela dobře,ráno mě zase bolelo břicho jak na mrchu,ale snad to bude dobrý,jinou možnost si vlastně ani nepřipouštím 🙂

pecicka
10. únor 2010

tak to je super, jinak to ani nebude🙂

evik73
10. únor 2010

Zase se odpojím,protože za chvíli je tu ten babinec,tak se bude krafat a blafat a kecat 😀 😀 Zatím pa 😅

pajka00
10. únor 2010

Ahoj evik-tak vidím,že zatím je vše OK. Mě taky občas zabolí břicho,jakoby měla přijít mrcha....tak vždycky řeknu,ať toho okamžitě nechá,že tu už nečekám🙂Zítra jedu na krev-tak uvidíme,co mi řekne Dr.Ale ráno druhá čárka pěkně tmavší-už skoro jako testovací...skoro 😀 Ale v porování s tou první už je to krásná barva, tak mám radost.
Nojá jsem hrozně napnutá s tebou!!

evik73
10. únor 2010

Paji díky,že se mnou tak soucítíš,já už prostě myslím,že to vyšlo 🙂 A o tobě ani namluvím,to je tuti fruti těhotenství,jak vyšitý!!Zítra ti to jen potvrdí,ale na UTZ asi až tak za těch 14 dní co?

evik73
10. únor 2010

namluvím=nemluvím