Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
12. únor 2010

ženský kde jste???

pecicka
12. únor 2010

tady broučku 🙂

pecicka
12. únor 2010

jak jsi na tom, nějaké nové pozitivní zprávičky?

broukb
12. únor 2010

jéé peci 😀 jak je?? uř přišla ta mrcha rudá pitomá?? 😀

pecicka
12. únor 2010

broučku, dneska dolezla, tak jsem rádá, doufám, že se co nevidět rozjede.....ale pobolívá mě i bříško, tak snad to bude ono 🙂 a jak ty?

broukb
12. únor 2010

😀 jéé super tak to už za chvilku budeš doma hladit pupíček...to mám radost 😵 No já já nevim pořád se to ve mě pere chvilenku si myslim, že je to vše ok a pak zas dostanu strach, že ne..no bedá se to popsat to čekání je hnus 🙄

pecicka
12. únor 2010

broučku, mě to povídej, já byla poprvé v říjnu, těch 14dní bylo nekonečných a já myslela, že to snad nikdy nebude ☹ ležela jsem doma jko lazar a jenom se pozorovala, hrozný

pajka00
12. únor 2010

Peci já jsem si ho koupila -takže ho pár dní jím....nevím, jestli je výborný🙂ale snad to má ty vitamíny-co píšou....taky 30ks stojí přes 130kč....mrzáci drazí..
Tak super,že ti přišla mrcha už to bude rychlej odsípat🙂
Broučku vydrž🙂 taky jsem měla takové pocity...chvílema,že se to určitě nepovedlo a hned zase,že určitě ano,že to přece musí vyjít...🙂

broukb
12. únor 2010

to já se snažim abych se furt neválela, ale bohužel jak jsem psala ráno, všichni se furt ptaj a pořád mi to připomínaj 😖

pecicka
12. únor 2010

paji, já ho baštím od prvního pokusu, to je od října, tak doufám k něčemu bude 🙂 jinak zkus větší balení, myslím, že to vyjde levněji
broučku, proto já to teď nikomu neříkám jen vám tady, protože vím, jak to je a jak mi potom bylo nepříjemné, když to nevyšlo a každy mě litoval....-.qle tobě to vyjde, tak budou mít všichni radost,neboj 🙂

pecicka
12. únor 2010

paji a to ti hnedka řekli výsledky te krve nebo jsi musela volat?

pajka00
12. únor 2010

Hodinu jsem si tam počkala, pak mě vzal doktor k sobě, řekl mi výšku HCG, chvilku jsme spkli a šla jsem. Ale oni to tam vždycky dělají, že přijedu o hodinu dřív-kvůli krvi a pak jdu k doktorovi...takže má přehled. I během IVF to tak bylo.
Broučku a kdy budeš testit?

evik73
12. únor 2010

Tady je ticho a mrtvo 🙄 🙄
já jsem tu měla švagřici a je mi nějak divně,tak asi hodím chvíli gaučink 😉

pajka00
12. únor 2010

evi ty se máš..ještěže je dnes pátek a mám dva dny volna...tedajen jeden, protože v neděli v 7ráno vyrážím s mladou a dalšíma puboškama na volejbal-vezu je jako rodič...takže se různě střídáme-teď vyšla řada na mě-to tam zase budu trpět🙂

salopa
12. únor 2010

Jdu se s váma rozloučit a popřát hezký víkend. Za chvilku padláááá a hurááá na moravuuu 😀 Tak se mějte prdelky krásně, opatrujte se..dávejte na sebe a mimísky pozor a žádný depréééze, jooo 😉 Jinak vám v pondělko budu muset našupat na prďku.PPááčkoo 😉

pecicka
12. únor 2010

tak už mám zase chvilku 🙂 eviku, to bude asi tím, že někteří u toho musíme pracovat 😀

pajka00
12. únor 2010

užij si krásný víkend saloop🙂a jen by mě zajímalo,proč vy z čech říkáte na moravu?....proč neřeknete konkrétně do jakého města?My z moravy taky neříkáme jedeme do čech,ale řeknem jedem do.....a jmenujeme město. Všimla jsem si, že to říkají fakt jen v čechách: Nic ve zlém-jen by mě to tak zajímalo🙂 Joo..a dokonce i moje kamarádka, která 35let žila na moravě a teď žije v Boleslavi-tak říká-jedem na moravu-bych ji roztrhla jak hadicu🙂)

pecicka
12. únor 2010

salop, krásný víkend 🙂

salopa
12. únor 2010

pajka: já taky žila 24 let na moravě 😀 Ale prostě když se tady v čechách řekne, že se jede na Moravu, tak je to něco..když řeknu město, čecháčci nevěděj kde to je 😀 Jinak díky a i tobě krásný víkend.
peci: i Tobě. A super, že rudá armáda dorazila 😉

tulanek
12. únor 2010

Pecicko,ja jsem ho jedla zhruba pred rokem,kdyz jsem si naivne myslela,ze neco bude...Jo ja taky chci vedet,kam na Moravu,to je moc obecny kjuci pisek 😀 😀 pecicko a gratuluju k mrse,to je moooc dobre,ze se madam uracila 🙂 Pajka bude delat pani sefku delegace 😀
Salop preji i ja krasny vikend 🙂

Ja jsem se ted vratila z kapacky,den ode dne se mi pomalu,ale jiste zvetsovalo brisko,tak jsme radsi jeli,tak jsem uplne rozhozena,ze mam vsechno v poradku,ze na to,jak se o me bali,je to vsechno krasny,akorat trosicka vody ve vajecnicich,spsi na dne,ze si to kapacku zaslouzi to jo a kdyby do zitrka brisko neplasklo,tak mame zasejc dojet..Tak mam divnej pocit,jak je to vsechno tak hezky,aby mi pak nespadla celist,ale porad verim a neprestavam,treba tim proste fakt jen propluju jak rybicka 🙂

pecicka
12. únor 2010

tulánku, uveď mě do obrazu, já tady včera nebyla, tak mi asi něco uniklo, jak to, že jsi byla na kapačku? 😒

pajka00
12. únor 2010

Tuli-já mám břicho jak ve 3 měsíci...ráno to ještě jde,ale od oběda se to nafukuje a večer je to fakt hrozné...a do rána to vždycky splaskne-skoro....už mě nic nebolí-ani na mrchu-jak před tím..jen ty prsiska....a uvidíš, že to bude OK....vůbec se neplaš!🙂

pecicka
12. únor 2010

paji, to se tak krásně poslouchá, když to někomu vyjde 🙂 jsem moc ráda, když si tady čtu dobré zprávičky...já jen doufám, že je zachvilku budu moci zdílet i já vám...jinak jsem teď mluvila s doktorem, tak příští neděli jdu na ultrazvuk, tak doufám, že tam budou nějaké folíky 🙂 🙂 🙂

tulanek
12. únor 2010

Pecicko,o nic jsi neprisla,ja jsem jen mela kazdy den pupika tak o pul cm vetsiho a jak pise Pajka,ted uz vypadam na dobrej 4-5mesic 🙂 mam 90cm v pase 😅 ale vody je ve vajecnicich majinko,tak snad dobry...

Pajko,dekuju 🙂 me to brisko ted zustava stejny i do rana,ale nezvetsuje se uz,tak verim,ze to bude dobry 🙂 a taky ho mam nafoukly,ze mam zvetseny vajecniky 6,5 a 7cm,ale to je normalni,jak uz nekdo psal a za 1-2mesice to bude dobry a jeden mi pry tlaci na mocak,proto me boli brisko,kdyz ho mam plnej 😎 a sliznici mam 10mm,konecne jsem to zjistila 🙂 jo a Pajko,normalne,jak jsem nikdy moc nechapala,z ceho mi to miminko bude pit,me totiz i kdyz stoupla bradavka,tak byla malinka,ale ted tu nasosku mam jak od dudliku a bradavky,jak kola od vozu 😀 tak uz si to predstavit umim,nastesti,prsa celkove se mi vyrazne nezvetsuji 🙂

tulanek
12. únor 2010

Holky a normalne rano tam hrali takovou hudbu,nez me vzali do ordinace,ze jsem tam malem bulela,uplne jsem byla na mekko,ubec nevim proc,jako zadnej duvod,jen ta hudba asi byla dojemna,ale ja uz se modlila aby me vzali do vnitr 😀 a kde mame Misu dneska jako????? 😎

pajka00
12. únor 2010

Tak já začínám mít kozy jak vozy....a doufám,že se to zastaví🙂) Už si nevzpomínám jaké jsem je měla, když jsem byla těhu v minulém století.....ale snad je to teď jen následek těch hormonů a pak se to upraví🙂
Já jsem se dívala včera na Mamma mia....už jsem to párkrát viděla,ale je to takové odpočinkové a jestli jste to viděly-tak je tam písnička, jak matka vypravuje dceru na svatbu, fouká jí vlasy a lakuje nehty-tak to mě vždycky dostane....a včera mi tekly slzy jak pakoškovi....jsem si představila svoji holčičku-jak se bude jednou vdávat a tak mě to najednou dojalo a přitom je to komedie🙂)
Peci neboj-taky tě to čeká a uvidíš, že se ani nenaděješ a budeme si tady psát těhu pocity🙂) Já jen doufám,že už mi to vydrží a něco se tam uvnitř nestane a mimoš si to nerozmyslí ☹ Ale určitě nee 😅
Tak holčičky, pěkný víkend, odpočívejte a v pondělí všechny zase tady jo?Já vím,že vy i přes víkend,ale mně to jaksi nevychází....
A Miša dnes spí celý den nebo jak?

pecicka
12. únor 2010

tuli já se asi budu ptát jako hloupá, ale z čeho se to tam tak tvoří? Jinak když všechno klapne jak má tak bych měla 22.2. do Brna na odběry

suzanna
12. únor 2010

pajka ja ti muzu rict,ze ze zacatku jsem si myslela,ze mam ty prsa take z hormonu,ale velke je mam porad a citlive taky 😀 takze nevim,nevim jestli se to upravi 🙂
Jinak vsem co cekaji na testikovani drzim mooc palecky 😵
A tem co stimuluji nebo cekaji na stimulku takyyyy 😵

pecicka
12. únor 2010

úaji-nic se nestane jen to, že pěkně porostou a budou hezky prospívat 🙂 a jsem moc zvědavá,kolik jich bude 🙂

pecicka
12. únor 2010

suzi, tak koukám, že jsi na tom stejně jako já 🙂 3děti jen mě ještě chybí to co ty už nosíš v bříšku, tak držím palečky a hodně štěstí 🙂