Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
24. únor 2010

ahoj kočky, krasné ranko
peci a miso hodne stestí
a jakpak se má tulanek, evik - ta zase vyvaruje, pajka lumpajda a všici ostatní 😀

vysocanka
24. únor 2010

Peci tak hned info.. prosim

pajka00
24. únor 2010

ahoj cibko-já tady sedím zfetovaná po utrouši...vždycky mě to tak na půl hodiny sebere a tak bych si lehla, až bych plakala....oči se mi zavírají, hlava padá....už se těším, že mám zítra volno celý den a jedem na krev a UTZ a ráno se vyspím dýl-hurá.

cibka
24. únor 2010

pajka to je to tak silný ju ja se pomalu chystám na další včeličku, a vstavat budu v pátek to jedu na utz jak rostou folíci tak jsem zvedavá

broukb
24. únor 2010

Ahoj kočinky...už zas nevím kdo, ael myslim, že pajka..bere ten Anopyrin?? nevim jak dlouho ho mám ještě brát a už se mi do něj moc nechce 😉 nevíte někdo??

pecicka
24. únor 2010

holky s příchodem 13hod začínám být nějaká nervozní ☹

pajka00
24. únor 2010

brouku já jsem ho brala jeden ráno, ale už mi ho minulý týden zrušil..brala jsem ho od začátku.
Peci neboj-uvidíš, že to bude dobré....se mi to teď plká...já jsem byla vynervovaná stejně jako ty🙂

pecicka
24. únor 2010

Paji-já tomu věřím, chci aby to bylo všechno dobrý....zachvilku budu chytřejší🙂

evik73
24. únor 2010

Ahojda holky 🙂

Peci moc moc držím pěstičky,ať je to ten nejsilnější bojovník a brzy pošupajdí k tobě do bříška 😉

Míšo a ty to domluv pěkně s mudrou,ať můžeš co nejdříve začít 😀 😀

Jinak všechny zdravím 🙂 🙂 Já pro změnu zase vařím,ale dnes jen špagetky a za chvíli jedu ještě něco pokoupit,abych to mohla pomalu dávat dohromady....už se nemůžu dočkat soboty 🙄 joooo a ten hokej dneska,to byly nervy.....

pecicka
24. únor 2010

ahoj eviku-moc děkuji 🙂

pecicka
24. únor 2010

eviku ani nemluv, vstávala jsem ve 4hod a myslela jsem, že mě z nich trefí 😠

evik73
24. únor 2010

Peci jsou to nervíky vid?Tohle čekání na ty výsledky nás jednou vážně skolí 😒 Já se těším na další pokus,ale zároveň už ted si představím zase to čekání na něco a je mi zle 😝 😝 Ať už nám to sakra vyjde...sice nervíky budou pořád,ale s tím se musíme smířit 😉

suzanna
24. únor 2010

ahojky holky,
peci tak ja jsem napnuta za tebe moc drzim palecky 😵 bojovnicek uz se urcite krasne deli a za par dni bude u tebe v brisku 😵

suzanna
24. únor 2010

dada taky na tebe moc myslim dnes jdete na tu genetiku tak tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

pecicka
24. únor 2010

ahoj suzzi, jsem zvědavá, už aby byla jedna hodina, ať vím, na čem jsem

pecicka
24. únor 2010

eviku, je to fakt neustály boj, aby bylo všechno oki....já si neuvědomuju, že by jsem to takhle prožívala, když jsem měla těch 25, už jsem asi stará ☹

evik73
24. únor 2010

Peci tak staré rozhodně nejsme,ale nejmladší taky ne,prostě cítíme,že těch šancí už tolik nebude jako u mladších holčin,tak s každým neúspěchem začínáme panikařit ☹ hodiny nám odtikávají a my máme strach,že pokud to ted hned neklapne,že může být pozdě....ale my to vybojujeme 😉

suzanna
24. únor 2010

peci ale nejsi stara na to vubec nemysli 😉 musis bojovat je to tezky ja vim...a delali vam jen IVF nebo ICSI?

evik73
24. únor 2010

Tak nejsme staré říká Suzi,tak zvesela a pozitivně 😀 😀

cibka
24. únor 2010

každý je tak starý jak se cítí,
peci neboj dobře to dopadne musí 😉 uteče to coby dub

pecicka
24. únor 2010

suzzi-jen ivf, ještě než jsem šla na sál, tak mi dělal kontrolní sono, jestli nepraskly a byly tam dvě.....a potom než mě propouštěli, tak přišl za mnou na pokoj a říká, že je jen jedno, tak jsem si myslela, že prasklo, ale ne jen bylo prázdný, takže vlastně zůstalo jen to jedno....bojuji 🙂

pecicka
24. únor 2010

cibi děkuji, jste tady všechny zlatíčka
já věřím 🙂

pecicka
24. únor 2010

včera mi manža dal fotečky do alba, tak můžete kouknout 🙂

cibka
24. únor 2010

peci neboj čekáme s tebou a jsme jak na trní

suzanna
24. únor 2010

peci to je vase 2 IVF?

pecicka
24. únor 2010

jo druhé

evik73
24. únor 2010

Nojooooo Peci má albumek,ani jsem si toho nevšimla....a moc krásné fotečky.....Peci s tebe čiší energie a pohoda,já to vidím velice slibně s tebou...a děcka teda už skoro neděcka,ale dospěláci....to bude pomocníků a chůviček 😀 😀

suzanna
24. únor 2010

rikaji,ze druhe je vzdycky vetsi sance 😉 nam se taky povedlo az na podruhe 😉

suzanna
24. únor 2010

eviku vzdyt ty uz mas take dospelou dcerku tak mas take chuvicku 🙂

evik73
24. únor 2010

Suzi to mám chůvičku,ale aby bylo co opečovávat ☹ O tobě ani nemluvím,ty máš hotový babinec 😀 😀 možná si to miminko ani neužiješ,pže holky ti ho moc nepůjčí 😀 😀