Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
26. únor 2010

salop zase sem byla chvíli štastná zatim to vypada dobře i sestra rikala ze to chce pozitivní myšlení ze to hodne pomáhá 😉

cibka
26. únor 2010

miso paráda dnes to vypada na samý dobrý zpravičky 😀

misanda
autor
26. únor 2010

cibi, super...já mylsim, že hyperstimuláka mít nebudeš 😉

salopa
26. únor 2010

cibka: to určitě pomáhá..hlavně to zaručeně rychleji utíká s pozitivním myšlením 😉
misanda: tak je zase více klidu, co?:o)

tulanek
26. únor 2010

Ahooooj holky 🙂
No Pajko,ty dostanes taaaaaaaaaaaaaaaaakovouhle na perdelku!!!!! 🙂 ja byla nervni,uplne jsem se sem bala jit!!! 🙂 to je naaaaadhernyyy a jeste mozna budou dve,no ja se poprdim!!!!! 🙂 moc gratuluju!! 🙂

Broucku,uzasny,nadherny vecicky,vsechny jsou takovy roztomiloucky,by to clovek uz ted mazlil 😀 tak koukam,ze proste aspon jedna holcicka,jo??? 🙂 🙂

Cibi,super,vidis,urodicka se pekne rozrostla,sikulka,to vypada moooc nadejne a hyperstimulak se ti vyhne,kdyz se vyhnul po punkci me,tak ty ho mit stopro nebudes!!! 🙂

Misicko mys,mam taaaaaaaaaaaaaaaaaakovouhle radost,jsem ti rikala,ze se nemuze srat uplne vsechno!!! 🙂

Ratat,nic si z toho nedelej,me je vzdycky akorat vecer tezko,pak klem pulnoci mi zacne krucet v brise hladem a obcas dopoledne se mi mota hlava,ale na zvraceni mi byva maaaaaaaalo kdy a zvracet,to vubec 🙂 budeme mit jen klidne tehotenstvi,neboj!!! 🙂

Ostatni moooooc zdravim!!! 🙂

broukb
26. únor 2010

Cibi no vidíš, super zprávičky 😀 mám radost
Misi zas o krůček blíž ke zdárnému konci 😉 uvidíš, že teď už půjde všechno hladce
A kde máme Tulánka??že by dneska spinkala až do oběda 😀

broukb
26. únor 2010

jéé no tak teď jsem tě tu popíchla a ty akorát píšeš 😀 No já bych moooov chtěla holčičku, tak nemám iluze o tom, že to bude kluk jak buk 😀 ...kdzžtak to někomu dám

tulanek
26. únor 2010

Posles to Tulankovi počtou 😀 no ja jsem citila ve vzduchu,ze by mi Broucek mohl nadat,tak jsem se rychle pripojila 😀 😀 ja si myslim,my jsme furt mluvili o chlapeckovi,ci dvouch a zatim mam tuseni a aj mamka,ze bude holcicka,tak jsem zvedava 🙂 ale stastna budu z acokoliv,hlavne zdravicko samozrejme 🙂

pajka00
26. únor 2010

Cibi-super zpráva🙂Tak ještě chviličku vydrž a šup na to!!
Mišo-výborná zpráva-tak se drž, ať je to v pořádku a můžeš se pak pustit do dalšího IVF.
Já vím tuly-že su potvora nenapsala jsem...ale jaksi jsem se nedostala vůbec k PC a večer už mi bylo zase špatně,tak jsem šla brzo zalehnout....ale ráno jsem se snažila co nejdřív napsat,ˇat to tu je🙂 No myslela jsem,že mě raní, když mi to doktor řekl-tak uvidíme...9.3. jdu na kontrolu a tam se rozhodne co z toho bude🙂 Snad do té doby bude vše OK a mimís se bude vyvíjet skvěle🙂
Dnes samé dobré zprávy holky-to se skvěle čte,že? Tak jen tak dál,ať slyším další skvělé informace🙂

broukb
26. únor 2010

holky těhulky, přibíráte??? 😅 teda jesti se takl drze můžu optat..já totiž přibrala při stimulce kilo a teď další a mám z toho úplně výčitky a bojim, že budu 100tunová matronádá 😖 😖

broukb
26. únor 2010

jo a podotýkám, že to neni po hormonech, ale potom, že furt musim něco žrát 😠 a vůbec se nehejbu 😅

pajka00
26. únor 2010

brouku podle oblečení jsem přibrala-ale podle váhy nevím,neb nemám váhu🙂)))) ale nedá se nic dělat, to k tomu patří a uvidíš,že až se drobeček narodí-shodíš ty kila ani nevíš jak!!můžu potvrdit🙂

tulanek
26. únor 2010

Pajko,ja vim,v pohode,jen uz mi bylo chvilema fakt spatne od nervu,jsem mela bobicky za tebe 🙂 ale nejdulezitejsi je,ze zbytecny!!!!!!! 🙂 no to jsem taky moooc zvedava,jak to bude vypadat,jesli budes 3v1 nebo 2v1 🙂 to pujdes na kontrolu den prede mnou 🙂

Broucku,ja mela 67kg pri opu a pak po ET asi pred tydnem,pres 64kg,jak jsem nemohla nic moc snist a ted uz mam 66kg a to se me drzi,zacala jsem zase normalne jist,jak mineni moc blbe 🙂

broukb
26. únor 2010

fňuk ...já měla před 68 a teď ta hnusná hranice pokořena ☹ musim prostě opřestat žrát 😔

broukb
26. únor 2010

a před rokem a půl krááásných 60...jsem fakt blbá si za to můžu sama jsem si pořád říkala, to nevadí stejně budu těhu no a takle to dopadlo..těhotná jsem nebyla zato jsem o 8 kilo nakynula 🤐

pajka00
26. únor 2010

já jsem měla před tím 59..a teď už mám určitě 61..jestli né víc...sakra práce aj s kilama🙂)
Jo tuly nezlob se...já vím,že sem se měla ozvat-příště to udělám-slibuju,ať se tu nestresujete. Já taky furt nakukuju,když někdo jde někam..taky su z toho nerves🙂

pecicka
26. únor 2010

holky, tak jsem zase nachvilku tady než dojdou děti ze školy domů, nakonec jsem to vyřešila a nechala si napsat neschopenku, moc toužím po tom, aby to vyšlo, tak proto musím něco obětovat 🙂 noí ne\, Jinak zdravím všechny dodatečně, s kým jsem dneska jěšte nepsala 🙂

tulanek
26. únor 2010

Holkyyy,vysejte se na kila!!!! 🙂 ted je budeme potrebovat pro miminka,by jsme vsichni meli silu!! 🙂 musime jist dle potreby,telicka si reknou sama 😀 ja pred rokem byla taky jak ,,lan,, no a ted??Ale me to nedere,ted uz vim,proc pribiram a proc budu,tak prirodo caruj,at mam mam na konci tehotenstvi treba 80kg 😀 ja si taky furt rikala,ze to nevadi ze pribiram,ze bdu tehotna a ejhle,tehotna jsem ted,ne tenkrat,ale me to fakt ubec neva 🙂 jsem stastna 🙂

A Pajko,kdepaaak,ja se opravdu nezlobim,naopak me spadl fakt balvan ze srdce,ze jste v poradku!!!! 🙂 bylo to jen napinavy 🙂 🙂

pajka00
26. únor 2010

Jo Peci-schvaluju ti to..pokud se necítíš-nemá cenu se přepínat!!
Taky myslím,že nemá smysl řešit teď, co jsme těhu kila🙂 Ono to nějak dopadne🙂 To věřím,že to bylo napínavé, když já v trapu a žádná zprávička🙂

cibka
26. únor 2010

broukb tak to bude kluk lepší než nic 😀 tak dlouho bojujeme že budeme radi jak za kluka tak zaholku jnak jak koukala do toho kalendáře jak je tam vek matky a ky se díte počne abych vedela co by to bylo ikdyz se tomu asi moc verit neda nebo to nekomu vyslo mají to tu holky v albumech a kdyz by to vyslo nam ted v breznu tak by to byla holka jinak pak asi pul roku kluk ja bych chtela moc holčičku 😀

pajka00
26. únor 2010

No jo..jenže tam to podle mě funguje, jen když to jde přirozeně...když ti vyberou doktoři vajíčko i spermii....tak asi to nebude fungovat🙂 Já jsem se na to taky kdesi dívala a vyšlo mi to u dětí na 50% procent-a obě mám přirozeně...takže bych tomu moc nevěřila.

tulanek
26. únor 2010

A japrave myslela,ze kdyz vime presne den,ze to bude prave na tuty 🙂 tady jedna stranka,na kterou koukam ja 🙂 http://jasanek.webpark.cz/plzak.html 🙂

pajka00
26. únor 2010

Tuly já to nevím-to je jenom takový můj dojem......
Dělala jsem si tvůj test a vychází mi to na holku🙂

tulanek
26. únor 2010

Tak to je asi spatnej test,ty potrebujes toho chlapecka,vid 🙂

pajka00
26. únor 2010

no podle kartáře kluk nebo dvojčata holky 😀

misanda
autor
26. únor 2010

já chci buchtu, ale brala bych všema deseti i pinďoura 🙂

suzanna
26. únor 2010

tak me vychazi opet holka 😀

evik73
26. únor 2010

Ahojky děvčátka 🙂
dneska jsou tu samé krásné zprávy,tak všem moc gratuluji,všechny vás zdravím a zároveň se i na chvíli rozloučím,protože mám fofr,balení a ty ostatní ptákoviny kolem,však to znáte,ale určitě se z hor přihlásím,abych věděla,co je tady nového 😀 😀
Jinak dneska jsem byla v Caru,vyfasovala další cukrlata a od 2 dne MS začínám připravovat sliznici na Ketík,což vychází někdy na půlku března a konec března-začátek dubna Ketík.....

Tak se tady všechny opatrujte,předpisově stimulujte a pupíčkujte a já se brzy ozvu!!!!!

Kůn s vámi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

broukb
26. únor 2010

Holky já s ted na sebe vzala nový tepláky a okamžitě mi zajela šňůrka na utahování 😀 😀 😀 fakt mě to pobavilo po dnešní debatě...ale co budu se řídit vašema radama prdim na to a hold budu matronáda 😀

cibka
26. únor 2010

eviku tak si pořádne užij hory odpočin a to je skvělý že začnes takhle brzo držim palečky aby nám to vyšlo 😉