Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

salopa
28. únor 2010

Utíkám za manžílkem, tak ahojky holčinky a dobrou noc 😉

cibka
28. únor 2010

pro dnesek se s vami loučím jdu se vykoupat a pripravit na noční ☹ takže krasnou dobrou noc všem

tulanek
28. únor 2010

Ratat a zkousela jsi ty obklady,jak jsem ti psala???????No a tchyne si fakt nevsimej,je fakt asi na palici,misto aby vas podporovala potom vsem cim jste museli projit,ma debilni kecy.... 😠 je to zvlastni pocit,clovek uz se na ten utz uplne klepe,vid 🙂 ale videla jsi tecku u svyho dr.ja zas mela krev,ale nevidela tecku 🙂 utz bude proste nejdulezitejsi a nejjistejsi 🙂

ratatooy
28. únor 2010

Tuli teď jsem si to přečetla tak to vyzkouším.a říkal dr proč to je?mě to přijde jak nějakej zápal třeba ze špinavý injekce?jo a víš na co jsem přišla já na to krkani mi pomáhá zázvorovej čaj.

tulanek
28. únor 2010

Ratat,neco rikal,ze to je asi proste rozjety z moc tech injekci,reakce nejaka,ale klidne si tam zavolej,ale opravdu vyzkousej ty obklady,strasne ti to ulevi!! 🙂 nejlip vychlazeny!Jeee,tak dekuju za radu,to zkusim zasejc ja teda 🙂 ale ty uz Agolutin nepichas ne?

ratatooy
28. únor 2010

nepicham mě se to právě udělalo asi skoro týden po tom co jsem přestala.ale to je fuk stejně tam už ve středu jedeme.

tulanek
28. únor 2010

Me se to udelalo asi tri dny,pred posledni injekci,tak jsem se docela tesila na Utrous 🙂 tak preju,at ti to pomuze 😉

ratatooy
28. únor 2010

Jj děkuji a tobě ten čaj.a kdy ty půjdeš na utz?

misanda
autor
1. bře 2010

nazdar nádhery 😀

pecicka
1. bře 2010

ahojky holky, přeji krásný den 🙂

pajka00
1. bře 2010

ahoj holky🙂Všem hezký den. Tak jsme tu radostnou událost oznámili v pátek rodičům přítele...maminka plakala, jak byla šťastná🙂 Já v sobotu dopoledne celé prozvracela, jak mi bylo zle, večer jsem začala špinit.....ale do rána dobrý.Dnes si pro jistotu zajedu k mojí Dr.ať se na mě podívá, ale myslím, že to bylo z toho, jak jsem neměla od rána utrouš...a možná ten hematomek či co...no doufám,že je tam vevnitř vše OK...
Peci jak se cítíš?

salopa
1. bře 2010

Dobré ránko holčeny.
pajka: to si určitě zajdi, jistota je jistota, ale určitě to bude dobré. Je možný, že ten hematomek to dělá. Ale buď na sebe opatrná. Jinak věřím,že to muselo bejt dojemný:o) Konečně babičkou:o)

pecicka
1. bře 2010

ahoj Paji, cítím se dobře, právě jsem se chtěla zeptet, jaké jsi měla ty pocity po ET a jestli jsi něco vnímala? Mě se akorát zdá, že občas mě tak tupě bolí břicho jao na mrchu, ale jinak nic, možná malinko citlivé bradavky, tak doufám, že tam bobišek je
jnak je dobře, že se to u tebe uklidnilo, já takhle měla v prvním těhotenství a v každém období, kdy jsem měla mít mrchu jsem špinila a nebylo mi dobře až do pohybu

pecicka
1. bře 2010

salopko-zdravím, jak pokračuješ? 🙂

pajka00
1. bře 2010

Po ET jak na mrchu....pořád ...přešlo mě to asi až před 14 dny....takže se toho neboj. Občas mě píchlo ve vaječníku....ale to bylo spíš následkem těch hormonů....ale to břicho mě pobolívalo-sice mírně...ale jo.. No prsa mě bolí neskutečně....bradavky mi už tmavnou..🙂

pecicka
1. bře 2010

paji - tak věřím, že to bude všechno oki, to víš, po prvním neuspěchu se člověk vždycky bojí a taky to asi každý má jinak jo a ještě mám neskutečně nafoukle břicho, jako balon, je to možný?

salopa
1. bře 2010

peci: Já momentálně nijak. čekám a čekám. prej kdo si počká, ten se dočká, tak se snad dočkám:o) Všechny už tady ty mimísky a já furt nic, škandááállll 😀 😀 😀

pajka00
1. bře 2010

Joo břicho jak balon hlavně večer-katastrofa🙂 Ale už to přechází....čím dýl jsem těhotná, tím menší mám břicho-zajímavé🙂 Ale je mi jasné, že to bylo z hormonů....mimčo je ták malinkaté, že to nemůže být ještě vidět...takže vydrž, to se vstřebá🙂

pecicka
1. bře 2010

paji- tak to jsem moc ráda, takové jsem snad neměla ani ve 4měsíci, já normálně nemám břicho žádné a ted takový balon, sranda 🙂 jinak moc držím palečky, at je všechno oki, ale bude neboj 🙂 kdy jdeš k té Dr? Jinak ted nevím, kdo se mě na to ptal kdy testuji, tak testuji 12.3. to asi scvoknu 😀

broukb
1. bře 2010

ahoj holčičky 🙂 já báb rýbu jako hrom ☹ celou dobu je mi dobře a teď musim dostat rýmu...no snad bude brzy pryč.V pytli je, že si na to člověk ani nemůže nic vzít ☹
Peci to jsou určitě ty správné pocity..určitě si tam bobísek hoví a pěkně roste 😉
Pajko věřim, že bude vše v pořádku, říkali mi,že se to může stát...a pokud to přestalo tak je to dobré znamení. Jen se teď víc šetři a odpočívej. Aspoň znovu uvidíš prcoušky 😀
Mišando ahooooj...
Salop to by byla pecka kdyby to teď vyšlo viď?? 😀 no ale hlavně že máš nanučky a už brzy si pro ně půjdeš 😉

pecicka
1. bře 2010

salopko, neboj, všechno bude, mě se to taky zdálo nekonečné a už je to od čtvrtka, co jsem po ET, ted jen aby to dopadlo 😉

pecicka
1. bře 2010

zdravím tě broučku, věřím, že je tam 😉 jen prsa ještě zatím nic moc, jen mám citlivé bradavky, ale jinak nebolí
to minule jsem utrouše brala 3x2 a myslela jsem, že mi prasknou, ted je zavádím a jen 3x1 a zdá se mi, že je to lepší, tak uvidíme
a co tvůj bobíšek, jak se citíš|? 😉

pajka00
1. bře 2010

Taky nemám žádné břicho, ale teď už to není pravda....tak snad to bude OK a prcoš se zahnízdí🙂
Už jsem prodla vstupenky na ples-jak jsem chtěla v sobotu-nebudu to riskovat a budeme se doma válet...chjo....první ples konečně a zase nic 😒

pajka00
1. bře 2010

K doktorce jdu odpoledne, je tam do 15 hodin, takže tak nějak....snad tam bude-musím tam brnkout, ať se neženu zbytečně. Ale slibuju, že napíšu, co mi řekla, ať vás nenechám zase v nevědomosti🙂

broukb
1. bře 2010

Peci no snad tam je/jsou v pořádku...je to takový divný, že člověk vůbec neví na čem je,škoda že se nemůžem podívat dovnitř 😀 😀 furt jen čekám na ten utz..už se nemůžu dočkat.Jo a mě bříško taky spíš splasklo i když pořád vypadám jak ve 3 nejmíň...ale já špekounka měla i předtím 😀

pecicka
1. bře 2010

broučku-to víš, že tam jsou, neboj, všechno je oki, však žádné problémy nemáš, tak proč by nemělpo být 😉 já jsem teda nafoukla jak hrom, to jsem poprvé neměla,ted už jen čekat na test a modlit se, at tam, jsou //, protože poprvé to bylo velké zklámání, je to hrozné, když se čloévěk těší a nic 😒

pecicka
1. bře 2010

paji-neboj, takových plesu ještě bude 🙂 a ty si na nich zatančích a bobíška ti někdo pohlídá 🙂

salopa
1. bře 2010

peci: Mno musím vydržať:o))Ale je to děsnýýý 😀 Ale vy mi tu pomáháte,t ak se aspoň raduju z vás a já si to nechám později a vy mi pak budete udělovat rady 😀
brouk: Mno to by byl mega mazec teda:o))Ale já na to nechci myslet. Prostě na nás čekají naše zmrzlinky 😀 Jen doufám,že nám dochtorka opět neřekne, že další měsíc si počkat. Páč jako už by mi fakt šlehlo asi 😀

pajka00
1. bře 2010

Brouku jasné, že jsou v pořádku.....prosím tě-kdyby cokoli-už krvácíš, takže nejanči a hezky si to užívej🙂 Kdys říkala,že jdeš na UTZ??Ten čas se vleče, to je děs,že? Já teda až příští úterý-ale dnes taky-pro tu jistotu...tak jsem zvědavá, jak se mu daří.

pecicka
1. bře 2010

je to tak hoplky, prostě pořád musíme na něco čekat....kdyby člověk vědě, že si počká a vždycky to dobře dopadne, tak si počká rád, ale ta nejistota je hrozná ☹ l