Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
5. bře 2010

já tady buduuuu 😀 😀 😝

cibka
5. bře 2010

miso je to mnohem lepší asi to rozbouřili ty injekce ted jak nepícham tak to zmizelo 😉

cibka
5. bře 2010

miso s tebou se počítá 😀 😀

tulanek
5. bře 2010

ja normalne tyhle slova nepouzivam mno,ale chtela jsem byt hezky po cesku in,no 😀 😀 😀

cibka
5. bře 2010

misi ale taky v tomhle téma nebudes porád 😉 😉 sejdeme se jinde

misanda
autor
5. bře 2010

Mišanda je totiž knihomol a děsně miluje češtinu a nesnáší takovýhle ty english názvy 😀 a taky nenávidim, když někdo místo v používá w, to bych vraždila!!!

Cibi, tak to je mega super!!! Tak teď už jenom čekat, což? 🙂

cibka
5. bře 2010

miso - dneska volali z caru z 16 se jich oplodnilo 10 a zítra budou volat kdy probehne et a pak tech dlouhých 14 dní ☹

broukb
5. bře 2010

tak teda pro Misi nové,novější, nejnovější téma 😀 😀 😀 jo a holky já právě myslim, že až vypadnem tak se to tu rozjede...nedivim se já bych sem taky nelezla kdyby tu kvákalo 5 těhulek 😀 Ale Misi nás se jen tak nezbavíš..budem tu furt jen (chtěla jsem napsat inkognito 😀 ), ale tedy česky skryté...tzv budem v pozadí 😀

misanda
autor
5. bře 2010

brouku, však já k vám taky budu nakukovat 😀 😀 😝

cibi, neboj, čekání uteče 😉 neni to zas tak hrozný 😉

pajka00
5. bře 2010

holky, já to nechci zakřiknout, ale dnes mi ještě nebylo špatně....teda jedu na lodi-to jo....ale dá se to v pohodičce.
No já jsem hrozně zvědavá jak to bude pokračovat, kdo další...tak napřed je peci, pak cibka, miša a evik....tady už pak nikdo nezbude 😀 všechny v nové témě.

misanda
autor
5. bře 2010

já myslim, že se přidá plno nových holčin - bohužel ☹

cibka
5. bře 2010

miso mas pravdu dyt na začatku unora sem rikala kdy začnu stimulovat a nakonec stimulka i opu jsou za mnou
pajka - to by bal parada kdyby to vyslo mooooc tomu verim zatim vse vypada dobre 😀

suzanna
5. bře 2010

pajka ja kdyz mi nebylo nejaky den spatne uz sem z toho byla hotova,rikala jsme si radeji at je mi poradne blbe at vim,ze jsem tehu 😅 nejaky den je proste lepe 😉
misi no novy se pridaji,ale ty uz budes s nama kecat v novem tema 😉

cibka
5. bře 2010

holčiny jdu se natahnout nejak semi zavirají očíčka jeste se tu dneska stavim tak zatim páček

misanda
autor
5. bře 2010

ty voe, taky bych se chtěla natáhnout 😀 😀 potvory jedny!!! 😀

pecicka
5. bře 2010

holky a já si jdu dát kávičku s kámoškou 🙂 a pak zase mrknu 😉

ratatooy
5. bře 2010

Brouček mě taky rozesmál ale 25.10.by tuli napsala tak to vyšlo narodili se nám dvě tulančata.

pecicka
5. bře 2010

ratatoy-taky jsem první měoa rodit 13.října a byla 29.....ale to jen tak, že máš napsáno, že rodíš 13

ratatooy
5. bře 2010

Pecicka no zatím to tak vychází ale ono se to posune jak bude chtít.nejradši bych byla kdyby už to bylo hotový.

cibka
5. bře 2010

holčiny jsme zpatky a tady nikdo není ☹

boruvkova
5. bře 2010

Ahoj holky,

Misi, ja jsem tady stale, tedy stale vas ctu🙂 a stale cekam na 2. ivf, takze v pohode, sama v tom rozhodne nejsi 😉

pecicka
5. bře 2010

cibi-já jsem tady 😎

pecicka
5. bře 2010

hplky, tady jak koukám je to opoledne uplně mrtvý 😒

cibka
5. bře 2010

ja taky

cibka
5. bře 2010

peci zítra rano podej ifno budu tu hned jak se vzbudim 😀

nana.76
5. bře 2010

ahoj koceny moc sem nechodim,ale ctu si vas.zacinam 17.3 se stimulkou budu brat Gonal 7dni a pak se uvidi.vsem preji hodne stesticka 🙂

pampeliska36
5. bře 2010

ahoj holky

... ja taky nakukuju a ctu si vas pravidelne! jen zatim nemam porad nic k tematu 🙂 😉

dneska jsem manzelovi zacla pichat do bricha menopur... no takze pokracujeme v pichani do zadku 3 x tydne pregnyl a ted se pridal na dva mesice 3 x tydne menopur... to by se mel spermiogram jeste vic zlepsit... ale uz ted je o mnoho mega lepsi 😀

... jeste tomu davame chvilku casu... tomu "prirodnimu" snazeni 😀 pred IVF... takze se uvidi!

... jo vysledky stitky se mi taky super zlepsili 😀

... jooooo a pan doktor mi vzal krev, kdyz jsem mela zrovna tu mrchu a delal mi hormonalni profil "jen tak" zkusmo a zjistil, ze je VSE OK... nevite nekdo, co znamena VSE OK??? co se pri tom hormonalnim profilu dela? rekl mi to totiz pres telefon a tak toho bylo na me moc, ze ani nevim... ☹

... joooooo a ja tady taky budu!!!

pampeliska36
5. bře 2010

cibko tobe MOC gratuluju k urodicce 😀

pampeliska36
5. bře 2010

pecicko tobe MOC drzim zitra palecky na testiku!!! a neni jeste brzo? 😉

cibka
5. bře 2010

nana tobe taky hodne stestní a na konci at hlásis //
pampelisko dekuju tak vidís treba se vam zadari nakonec prirozene to by byla parada vid 😀