Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajass
14. únor 2010

ahojte holky, hlásím další negativní test, je to v hajzlu, v krvi taky zítra nic nebude, pomalu se budu přesunovat do diskuze KET a potom Adopce, seru už na všechno, už nemám sílu

hodně štěstí všem...

evik73
14. únor 2010

Pajass...vážně mě to mrzí,ale zkus ještě malilinkatou naději do zítra 😉 třeba se stane ještě zázrak,hlavně to nesmíš vzdát přeci...... 😖 a máš přece mrazáčky,tak to není úplně nejhorší 😉

broukb
14. únor 2010

😲 Pajass to je mi vážně moooc líto,ale nevzdávej to kočí, vyjde to příště vždyť máš mrazáčky 😅

broukb
14. únor 2010

Jinak holčičky moje děkuju za gratulace,ale zatim jen potichu jo 😉 a Eviku už jen 2x se vyspinkáš a taky se budeš radovat 😀

evik73
14. únor 2010

Jojo potichounku,ale je to jasný,dvě čárky na testíku jsou,tak není co řešit 🙂 🙂 Brouku 😀 ještě 2krát a bude vyřešeno 😀 😀 ale je to snad nejdelších 17 dní v mém životě 😀 😀

broukb
14. únor 2010

to věřim, mě stačil týden 😀 😀 ale za ten úspěch to stojí 😀 já jsem jak v tranzu, pořád se culim jak debil 😀

lumpajda
14. únor 2010

Pajass, je mi to moc líto, uvidíš zítra, každopádně máš nanučky, takže příští měsíc // po KET, neboj to už se určitě povede. Nesmíš to vzdávat, vem si Dadu, taky to nevzdala a dočkala se.

lumpajda
14. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol

3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
8) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
9) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
10) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha
11) Ifet 27let - zavedený 2 kjukánci, ET 8.2.2010

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

Čekatelky na další IVF:
1)Lumpajda 29 let(PCO a teratospermie)další pokus duben-květen 2.IVF

ifet
14. únor 2010

Holky moc gratuluju, jste šikulky 😀
Eviku od kterého dne po ET si testovala???
Brouk a ty? A kolik jste měli zavedených embryek a kolikáté to bylo IVF??
Pajass neboj, máš alespoň mrazáčky...příští měsíc to napravíš 😀

lumpajda
14. únor 2010

Holky, dovolila jsem se napsat do tabulky jako čekatelka na další IVF, doufám, že vám to neva. Stejnak za chvilku budem tabulku přepisovat 😉

evik73
14. únor 2010

Ifet,já jsem ještě netestovala 😕 v úterý jdu na krev 😉

Lumpi samozřejmě se písni do tabulky a uvidíš,nebude to tak dlouho trvat a budeš zase v čekatelkách na //.Škoda,že nemáte mrazáčky,že to celé musíš podstoupit znova,ale pokud jdete do něčeho nového,tak budeš natěšená a určitě to dopadne výýýýýborně 🙂 🙂

Co dnes vaříte děvčata?

broukb
14. únor 2010

Lumpi super jen se tam připište dobrý nápad. 😵
Ifet jsem 8.den po ET když nepočítám den ETtak 7 😀 mám 2 miminka po PK a IVF je to moje první.

ifet
14. únor 2010

Aha...a to už máš čárku na testu??? To je super...a jak dlouho jsi měla PK? Já jsem měla OPU v pátek a ET v pondělí, to asi není PK, co? Jinak máš nějaké příznaky? Mě břicho bolet přestalo a už cítím jen trochu ty prsa...tak nevím...Já chodím taky do Gennetu, ale v Liberci 😀

tulanek
14. únor 2010

Ahoooj 🙂
Brouckuuuuuu,tyyyy voe,ja tady ronim taky 😀 ja mam takovou strasnou radost!!!!Ja jesli to klapne,budu uplne stejna jako ty si myslim,budu jenom hrozne brecet a nebudu moct ani mluvit 😀 ted uz se u tebe budou drzet broucku,neboj,jsou to pijavicky!!!! 🙂 a ty jsi mela prodlouzenou s tema dvema blastocystama a vydrzely ty dve vid?? 🙂

Pajass,za tebe me to hrozne mrzi,na tohle se neda poradit...Snad jen,at si nechas,jeste na krev nadeji a pak uz je nejvetsi lek cas 😔 mrzi me to...

Eviku,ty jsi proste podle me jasna,neverim tomu,ze by to bylo jinak nez pozitivne 🙂

Ostatni zdravim a preju krasnyho Valentyna 🙂

broukb
14. únor 2010

Tuli já byla úplně stejnej případ jako ty, takže jdeš v mých šlépějích jasnýýýý 😀 drželo se nám jich 5 a v den Et byly jen ty dvě..já od začátku věděla, že ty pravý 2 😀
Eviku ty už to máš jen takováý zpečetění..u tebe už je to jasný 😀

tulanek
14. únor 2010

Tyyyy voe Broucku,ty mi davas 😅 🙂 no ted tomu verim zase mnohem vic,jesli ja budu nakonec zklamana,tak neuverim snad ani 😅 kazdopadne za tebe mam fakt radost,jak silenec 😀

pampeliska36
14. únor 2010

ty vogo... to je teda zpravicka 😀
brouku potichoucku gratuluju!!!!!!! drz se a mimiska taky 😉

antoaneta
14. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Aladin

😉 Čekatelky na // :
1) Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2) Pajka ET 28.1. ko 11.2.
3) pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
4) ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
5) Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
6) Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
7) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
8) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
9) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha
10) Ifet 27let - zavedený 2 kjukánci, ET 8.2.2010

😀 Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

🙂 Čekatelky na další IVF:
1) Lumpajda, 29 let, (PCO a teratospermie) další pokus duben/květen - 2.IVF
2) Antoaneta, 30 let, (1 vejcovod, pomalé spermie), březen/duben - 2.IVF

antoaneta
14. únor 2010

Ahoj holky,
já se z dovolením, taky už připsala. Alespoň něco 😉

Jinak na všechny moc myslím, a všem co našly druhou čárku na testíku, moc gratuluji a přeji jen to nejlepší!!!!

abig
14. únor 2010

Ahoj holky, tak potichounku gratuluji k //, holčinám, kterým to nevyšlo posílám sílu přes to přejít a bojovat dál.
Ten kdo bude zítra testit držím pěstičky ...

Eviku, ty jdeš na krev v úterý ?
Miši a ty jsi jak daleko ?

Připojím se do seznámku, sice nemáme schváleno (stále), ale mám se objednat pro léky a protokol a akce miminko vypukce březen/duben ...

Kůň s Vámi. 😉

abig
14. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Aladin

Čekatelky na // :
1) Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2) Pajka ET 28.1. ko 11.2.
3) pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
4) ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
5) Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
6) Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
7) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
8) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
9) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha
10) Ifet 27let - zavedený 2 kjukánci, ET 8.2.2010

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

Čekatelky na další IVF:
1) Lumpajda, 29 let, (PCO a teratospermie) další pokus duben/květen - 2.IVF
2) Antoaneta, 30 let, (1 vejcovod, pomalé spermie), březen/duben - 2.IVF
3) Abig, 29let (PCO, malé množství spermií, co si myslí, že jsou na Hawai), březen/duben - 2.IVF

lumpajda
14. únor 2010

Ahoj Abig a Antoanet, to jsem ráda, že jste se ke mě připsaly, ještě Borůvka, hned mám lepší pocit, že na to nebudu sama 😉

abig
14. únor 2010

Lumpi, tady v tom nikdy nebudeš sama 😀
Já už sice nestíhám psát a nakukovat každý den, ale jakžtakž mám přehled, co se tady děje.
Přes týden v práci nestíhám tady chodit, no a o víkendu, mají holky volno, takže to tady tolik nežije. 😀

lumpajda
14. únor 2010

No, já se budu ještě týden flákat a pak mě už taky čeká návrat do práce, to zas bude vopruz, ale alespoň mi to rychleji uteče a duben tu bude co by dup 😉

abig
14. únor 2010

Tak já se chystám taky po týdnu do práce, byla jsem nějaká nemocná, tak snad mě to někde zase neschvátí.
Já se ale do práce těším, protože tam mám spoustu práce, a když je toho hodně, tak dny zběsile utíkájí a čím rychleji to uteče, tím můžeme do dalšího pokusu. Už čekám 7měsíců na 2IVF, takže jsem netrpělivá.

Ale ty si určitě odpočiň, načerpej sílu, hlavně tu duševní ...

ratatooy
14. únor 2010

Ahoj holky.tuli včera jsem musela narychlo pryč.tak nevím jestli jsem ti na vše odepsala.broučku gratulujiii🙂 tak to vážně vypadá že to všem vyjde no to by bylo super radovali by jsme se všichni dohromady.ty příznaky máme jasný.ale já u nich teda trpím jak pes ale jen tak pět minutek.dneska ráno mě bolest vzbudila jen jednou sice to stalo za to ale naštěstí až v sedm ráno a já jsem se konečně celou noc vyspala.ale už by to mohlo ustát.sotva jsem ze záchodu dolezla do postele.myslela jsem že mi prasknou vaječníky a někdo mi vyrve páteř jak to bolelo.pak jsem celá zpocená s ty bolesti padla a říkám a jsem vyřízená.manza na mě koukal jak kdybych měla po porodu.

abig
14. únor 2010

Ratat, a nemáš náhodou OHSS ? On se může projevit i po ET .... bylo mi řečeno, že i po 14dnech, kór když žena otěhu, což se vám podařilo.

ratatooy
14. únor 2010

Abig možný to je protože jsem ho měla po opu ale teď je to jiný vždycky jen v noci nebo ráno a to je taková spíš dost silná ms křeč.ohss už bych asi poznala to mě tak bolelo celý břicho.

tulanek
14. únor 2010

Ahoj Ratat,Abig,Lumpajdi,Antoanet 🙂

No Ratat,my byli dneska na prochazce,tak brisko boli skoro cely odpoledne,ale vzdycky chvili jo a pak prejde 🙂 a rano a ni nebolelo,janak kazdy rano to je taky vzdycky tak na pet minut-ctvrt hodiny a pak to zalomim 🙂
Chuderko,tak ty si to uzivas hned od zacatku 🙂 🙂 hlavni je,ze vis,proc to je 🙂

Holky a vam uz se to vsem rychle krati,coz? 🙂

abig
14. únor 2010

Ratat, tak to je možná, že je to nějaké pokračování, nebo doznívání, když se mimi zavrtalo a začíná růst.
Kdy se chystáš k dr. ?

Tulinku, ahoj ... 😀