Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ratatooy
9. bře 2010

Ptám se protože se to stalo teď jedné paní u nás v caru trochu ji znám i osobně.mě to zajímá jestli za to může špatně vybrané embryo nebo jestli si to mohla zavinit sama?no já takhle všechno zkoumám🙂

dada074
9. bře 2010

Ratat : já tedy nevím teď budu třeba kecat,ale řekla bych že to nebude ze špatného embria,jestli měli už srdíčko,tak to těžko,může mít nějaký problém ona,já vím že třeba u nás by se to mohlo stát také až do 12 tt proto každý den píchám injekce na ředění krve,ale opravdu to může být mnoho věcí.Já mám kamarádku a srdíčko u miminka se jim poprvé zastavilo v 9tt,podruhé v 17tt a potřetí to byl 4 měsíc a na příčinu vůbec nepřišli.A asi kdyby to bylo v embriu přestalo by se vyvíjet dřív.TY JSI NÁŠ ZKOUMAL!!!

cibka
9. bře 2010

dada díky za odpoved

pajka00
9. bře 2010

ahoj kočky...tak jsem zpět.....miminko v pořádku už má 16mm🙂) pustil mi i zvuk a poslouchala jsem, jak mu mlátí srdce....neskutečné, takové malinké nic a takový buchot...vytiskl mi 2fotky-tak zítra to naskenuju, ať vidíte, jak porostl🙂 druhý váček i hematom se úplně ztratily, tak je vše OK🙂 mějte se zatím a zítra pááá

ratatooy
9. bře 2010

dada no to je zajímavý to je asi potom třeba problém v genetice když to vždy nějakou dobu vydrželo a pak nic.no doktoři ví proč nám říkají radujte se až to bude v kočárku.no jestli mi budem zdravý po ty chřipce co mám tak už až do porodu. pajka tak to je hezky pěkně rostete.jsem zvedava na nás za týden.

pampeliska36
9. bře 2010

no tak super pajka!!! 🙂

vysocanka
9. bře 2010

Paii super! to je uz peknej dlouhan

pampeliska36
9. bře 2010

ratatooy... taky jsem to cetla... chodim do stejneho CARu... je mi ji lito ☹

pecicka
9. bře 2010

vysočanko, obrovská gratulace, a paji tobě taky je to super 🙂

pecicka
9. bře 2010

tuliu a tobě držím palečky 🙂

tulanek
9. bře 2010

Paji,tak moooooooc gratuluju ke zdarnemu,krasnemu vyvoji 🙂

Ratat neboj,urcite to bude v pohode!!!Miminek se drzi,je to klistatko tvoje,to uz se nepusti,uvidis!!! 🙂 jeste jsem se te chtela zeptat,kdyz jsi sla na utz,jesli jsi predtim zavadela Utrous?

Pecicko,diky moc!!!!!!!!!!! 🙂

vysocanka
9. bře 2010

Tuli moc ti drzim palce!!!! zitra to tu budu sledovat ostrizim zrakem 😎

tulanek
9. bře 2010

Dekuju moc Vysocanko,jak budu moct,podam zpravy a doufam,ze jen pozitivni a muzeme tu dat holkam zasejc novy prostor 🙂 nejradsi bych,aby uz bylo rano a ja vstavala 🙂

broukb
9. bře 2010

Pajko mám moc velkou radost z vás... 😀 jsem ráda, že tak hezky roste
Tulánku strašně moc držim palce a čekáááááááám jak věrnej pes na tvoje výsledky 😉

tulanek
9. bře 2010

Broucku i tobe moooc moooc diky!!!! 🙂 verim a doufam,ze budou jen samy dobry zpravy 🙂 uz chci zitra raaaano 🙂

cibka
9. bře 2010

paji to je skvělý gratulace
tulanku neboj tak dlouho si to vydrzela a rano je tu coby dub 😀

tulanek
9. bře 2010

tim se Cibi prave uklidnuju,ale uz aby to bylo proste 😀

suzanna
10. bře 2010

krasne ranko,
tak paji super velka gratulace,a co hadriky nakoupila jsi??
tuli tak drziiim mooc palecky pro miminko/a 😵 😵 😵 a pak podej info 😉
brouku a tobe to taky za chvili utece 🙂
peci a jak ty?Dnes zadny testik delat nebudes??

pajka00
10. bře 2010

dobré ráno holky....tak tuly jsem zvědavá.)
no kromě jednoho trika pruhovaného jsem nekoupila lautr nic!! katastrofa..neměli vůbec nic, co by s mi líbilo...nechápu, kam chodí na ty nápady s hadrama.....

pajka00
10. bře 2010

přidala jsem fotečky do alba🙂

suzanna
10. bře 2010

pajko fotecky nadhera 😵 to je vzdycky tak,ze kdyz neco chces ,nic nemaji...ja nejradsi ted nakupuji v H&M tam maji fakt hezke tehu hadriky a i na miminko.

evaav
10. bře 2010

dobré ráno
pajko krásná fotečka fazolky moc gratulji

ebony222
10. bře 2010

Dobre rano, Pajko, krasna fotka, snad budeme mit brzo taky takovou 😉
Ale to musime jeste chvilku pockat. Transfer byl minuly ctvrtek, tak jeste tyden do testu.
Evaav, tys to mela taky tak nejak, vid? Tak to muzeme cekat spolu.

pajka00
10. bře 2010

jo holky,držím vám palce,ať se to pěkně uchytí a můžete vkládat fotečky🙂

vysocanka
10. bře 2010

jsem nedocakava co nam sdeli TULI!!!! 😵

pecicka
10. bře 2010

ahoj holky 🙂

pecicka
10. bře 2010

paji- krásné fotečky, je to fakt super 🙂
suzzi- netestovala a ani tesovat nebudu až v pátek, pokud se teda nic nezmění a nepříjde třeba mrcha, ale věřím, že ne, že je tam schovaný 🙂
holky a na vás všechny tady moc myslím 🙂

suzanna
10. bře 2010

peci dneska mela dorazit ne?? Tak kdyz nedorazila je to parada 😵

pecicka
10. bře 2010

suzzi-měla zatím nic, tak snad už ani nepříjde a já si v pátek půjdu pro krásnou zprávičku, že je tam 🙂

suzanna
10. bře 2010

peci a citis se jinak??